Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Myœlê, ¿e w tym serialu to bardziej stawiaj¹ na w¹tek jego g³Ăłwnego bohatera (jego dziwactwa i wybrzydzanie) ni¿ na fabu³ê.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

To Ÿle myœlisz :!: :!: :!: ZarĂłwno g³Ăłwny bohater (Monk), jak i znakomite intrygi s¹ pokazywane tak samo wspaniale, pomys³owo i humorystycznie!!!!! To genialny film :!: :!: :D :D :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Szkoda ¿e Detektyw Monk tak pĂłŸno bêdzie. Zamiast tych weekendowych, czy popo³udniowych powtĂłrek mogliby wstawiæ jakieœ zagraniczne seriale np. Monka
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tak !! :D :D :D :D :D ja to samo wczeœniej pisa³em :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Nie wiecie czy s¹ powtĂłrki "Detektywa Monka"? Jeœli tak, to kiedy? Proszê odpowiedzcie, bo ja w œrodê idê na 8:00 do szko³y i nie mogê ogl¹daæ :cry: :(
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pewnie nie ma a jak by by³y to i tak o porze bardzo pĂł¿nej :x :x i ja tez sobie nie moge obejzeæ bo i tak codzi9ennie na 8:00 mam :cry:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Kiedyœ by³y powt w œrode o 07,05, ale teraz widze ¿e jest "Cobra..." przykro mi, mo¿e w tej sprawie napisz do TVN-u http://tvn.pl/kontakt.html
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Wiem, bo ogl¹da³am, ale to tylko w wakacje tak by³o. CĂł¿... trudno :cry:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Wiem, bo ogl¹da³am, ale to tylko w wakacje tak by³o. CĂł¿... trudno :cry:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ale mo¿e napisz do TVN-u ,mo¿e da siê coœ zrobiæ, przecie¿ od tego s¹
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

ZnĂłw TVN7 od pocz¹tku bêdzie powtarzaæ seril " Tajemnice Smallville" (od 13,09 o 18,10)
Maxena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: piątek 03 wrz 2004, 20:17

Post autor: Maxena »

Kto ma ochote zostac moderatorem dzialu o Nikicie na nowym forum
http://www.agencja.cyberdusk.pl/forum/index.php ?
ruda_xf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 paź 2005, 22:54
Kontakt:

Dowody Zbrodni (Cold Case)

Post autor: ruda_xf »

Co siĂŞ dzieje z serialem? Fani siĂŞ niepokojÂą! prowadzĂŞ serwis i forum i dostajĂŞ mase maili z pytaniami "kiedy powrĂłci nasz serial?" CC jest bardzo popularny zarĂłwno w USA jak i w Europie!
sama teÂż jestem fankÂą tego serialu i niemogĂŞ zrozumieĂŚ dlaczego TVN znĂłw wycofaÂło go z emisji [a zostaÂły 3 odcinki do koĂąca 1 sezonu :mad: ]!!!!!!!!!!!
zrĂłbcie coÂś!

proooooszĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞ!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

z gĂłry dziĂŞkujĂŞ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No to piszĂŞ.

Te trzy ostatnie odcinki "DowodĂłw zbrodni" TVN puÂści zaraz po "Detektywie Monku II", ktĂłry tez juÂż jest przy koĂącĂłwce.

A wiĂŞc jeszcze w paÂźdznierniku, wszystkie trzy epizody zostanÂą pokazane. W poniedziaÂłki o 23:00.
ruda_xf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 paź 2005, 22:54
Kontakt:

Post autor: ruda_xf »

wiesz... w ramĂłwce TVNu nie ma nawet sÂłowa na ten temat :( a szkoda, bo serial jest naprawdĂŞ Âświetny.

a moÂże wie ktoÂś co z 2 sezonem? TVN go wykupi? w USA leci teraz S3, ktĂłry 'namiĂŞtnie' zasysam przez neta. mam teÂż wiĂŞkszoÂśc koĂącowych odc 2 sezonu... to naprawdĂŞ wspaniaÂły serial, godny umieszczenia go w ramĂłwce!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości