Atak TVN na RM, czy RM na TVN?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Inter-Rex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 02 paź 2005, 23:22

Post autor: Inter-Rex »

Mnie wystarczy, Âże jeÂździ Maybachem, to go dyskwalifikuje jako ksiĂŞdza.
Kolejne rewelacje. Ciekaw jestem ile osob mówi¹cych o maybachu rydzyka w ogole kiedykolwiek widzialo na oczy maybacha, a co dopiero rydzyka siedz¹cego w œrodku. Wystarczy ze jak¹œ gazeta napisze a ju¿ masy lykna haczyk i powielaj¹ bzdure. Otoz kiedys znalaz³o siê kilku obiektywnych dziennikarzy bodaj¿e "super expesu" czy "rzeczpospolitej" którzy postanowili zbadac ta sprawe i okaza³o siê ze sam producent nie potwierdzi³ zakupu tego samochodu przez rydzyka a póŸniej oficjalnie zaprzeczyl ¿eby ktokolwiek z Torunia i Polski wtedy go kupowal. Co by³o dosc latwo sprawdzic gdy¿ wtedy w europie by³o kilka moze kilkanascie egzemplarzy.

Ja mam po prostu swĂłj rozum, a nie uprzedzenia i wystarczy czysta logika alby co najmniej polowe rzeczy o ktĂłrych siĂŞ mowi o rydzyku racjonalnie odrzucic. Ale widze tutaj "obiektywnosc" TVN kompletnie ludziom wypraÂło mĂłzg ze zwykÂłego logicznego myÂślenia.
Ostatnio jeden Pan probowal mnie przekonywac ze rydzyk lata miedzy miastami swoim prywantym samolotem air force one gdy powiedzialem mu skad te rewelacje to odpowiedzial ze to wszyscy juz dawna wiedza, gdy powiedzialem ze to nielogiczne i niemozliwe kazal mi wracac do kosciola i klepac paciorki, co prawda byl to pan z frakcji zielonych ale fakt jest faktem. Wielu z Was jest bardzo podobnych do tego pana z "zielonych 2004" sposob mysalenia, a raczej jego braku jest ten sam.
Zupelnie tak samo jak pewien "katolik" probowal mi udowodnic ze Urban brata sie z diablem i odprawia czarne msze, gdy porosilem o dowody
to powiedzial ze pewna pani mu to powiedziala zaproponowalem mu lekarza a on mowil cos o mojej zgubie.

GratulujĂŞ "racjonalnoÂści" i "inteligencji"
-- Człowiek przez kilka lat uczy się mówić, przez całe życie - milczeć
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Inter-Rex pisze:Ja mam po prostu swĂłj rozum, a nie uprzedzenia i wystarczy czysta logika alby co najmniej polowe rzeczy o ktĂłrych siĂŞ mowi o rydzyku racjonalnie odrzucic.
jak masz swĂłj rozum to zacznij go uÂżywac!
kwestia nie jest tu taki czy inny samochód, choÌ faktycznie warto zadaÌ sobie pytanie sk¹d u duszpasterza taka mania wielkosci i kult dla pieni¹dza. Problemem jest raczej co innego: ³amanie prawa, niejasnoœÌ dzia³ania, finansowania, nieuprawnione korzystanie z ulg, brutalne wymuszanie przywilejów, a przede wszystkim brak jakiejkolwiek kontroli.

jeÂśli tobie nie daje to do myslenia, to twoja sprawa, nie zmienia to kwestii, ze to bardzo powazny problem w Polsce pokazujÂący zresztÂą szerszÂą kwestiĂŞ i bĂŞdÂący jej tylko najbardziej jaskrawym przykÂładem.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Inter-Rex pisze:Ciekaw jestem ile osob mĂłwiÂących o maybachu rydzyka w ogole kiedykolwiek widzialo na oczy maybacha
I tu mnie masz... faktycznie Maybacha na oczy nie widzia³am, ale wiem co to majbach. Z twoich wypowiedzi wnioskujê, ¿e mia³eœ przyjemnoœÌ. PozazdroœciÌ.
Ten Maybach to przecie¿ nie jedyny zarzut do Rydzyka, bo najgorsze jest to, co p³ynie z anteny (plus to co pisze wy¿ej Zadra): te bzdury o Wa³êsie, o Kuroniu, o naszej historii, te roz³¹czania s³uchaczy którzy oœmiel¹ siê zadzwoniÌ i powiedzieÌ co myœl¹ (nie skrytykowaÌ, tylko zwyczajnie siê nie zgodziÌ).
Maybach urĂłsÂł do rangi symbolu.
Zrobi³o siê g³oœno, kiedy Wa³êsa wypowiedzia³ wojnê RM i teraz ludzie emocjonuj¹ siê okreœleniem "psychole od Rydzyka", a wczeœniej niewiele babÌ zwraca³o uwagê np na jêzyk RM i treœÌ audycji.
Inter-Rex pisze:Ale widze tutaj "obiektywnosc" TVN kompletnie ludziom wypraÂło mĂłzg ze zwykÂłego logicznego myÂślenia
No tvn-owi teÂż wypraÂło mĂłzg, bo UWAGA byÂła teÂż o ks. Jankowskim i mocny akcent byÂł poÂłoÂżony na dobra materialne praÂłaciny.
Chyba nikt przy zdrowych zmysÂłach nie uznaÂł, Âże manipulacjÂą tvn byÂła wypowiedÂź Jankowskiego o swoim Jaguarze: jeÂżdÂże nim, ale to sÂłabiutkie jest.

Dobrze wczoraj w Magazynie24, w rozmowie o celibacie Pochanke zauwaÂżyÂła, Âże pojawiajÂą siĂŞ takie opinie, Âże te majÂątki ksiĂŞÂżowskie i zamiÂłowanie do dĂłbr materialnych sÂą sposobem rekompensaty niemoÂżliwoÂści posiadania rodziny.
To bogactwo i obnoszenie siĂŞ z nim kÂłuje ludzi w oczy.



I jeszcze o maybachu
:lol: :lol: :lol:

Wchodzi rydzyk do salonu maybacha wsiada do najdroÂższego i odjeÂżdÂża. BiegnÂą za nim wÂłaÂściciel salonu i sprzedawca i krzyczÂą:
- A co z zapÂłatÂą ?!?!?!
Na to ojciec dyrektor wychyla siĂŞ przez elektrycznie opuszczanÂą szybĂŞ i mĂłwi:
- BĂłg zapÂłaĂŚ!!!!!!
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

Rydzyk rzeczywiscie nie jezdzil Maybachem, ale jedzilem Mercedesem CLK wartym 450 tys zl (po aferze z maybachem juz go nie uzywa). Oprocz tego ma kilkanascie innych aut za 40-100 tys zl. Nie sadzisz, ze to troche nie wypada tak zyc w przepychu jesli miliny dzieci w Polsce chodiz do skzoly glodne?
Pawmaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 07 paź 2005, 20:12

Post autor: Pawmaster »

Przede wszystkim witam wszystkich na forum bo jestem tu po raz pierwszy. ZdecydowaÂłem siĂŞ na zarejestrowanie, bo niestety nie zgadzam siĂŞ z waszymi opiniami nt. obiektywnoÂści tvn-u, oraz tymi rewelacjami dot. Ojca Dyrektora i RM.

Po pierwsze: piszecie, jaki to rydzyk jest niedobry, oszust, antysemita itd.
-ja generalnie siĂŞ z tym nie do koĂąca zgadzam, ale- co z tego ??
jest sobie takie radio, w wolnej Polsce, z wolnoÂściÂą sÂłowa, goada co chce, a sÂłuchajÂą go ci ktĂłrzy chcÂą. W internecie teÂż moÂżna gadaĂŚ co siĂŞ chce, a tvn o internecie reportaÂżu nie robi.

Tak samo op³aty - czy ktoœ wam ka¿e p³aÌiÌ jakiœ abonament za s³uchanie RM ?? czy rydzyk codziennie budzi was z ³u¿ka mówi¹c P³aÌ bo pójdziesz siedzieÌ ? bo mnie nie. A niestety za TVP abonament jest obowi¹zkowy i za niep³acenie go gro¿¹ wysokie kary, a jak dla mnie tvp jest tak samo potrzebna jak RM, wiêc co tu gadaÌ. Jak ktoœ chce to niech p³aci.

po drugie: piszecie Âże Rydzyk to taki materialista, nic siĂŞ dla niego nie liczy tylko kasa, kasa i kasa... A Âże niby Walter albo SoloÂż to sÂą dziaÂłacze charytatywni.

Bo niby Âże RM wyciÂąga kase bezpoÂśrednio od ludzi- a tvn jak organizuje konkursy typu "szybka kasa"( czy jakoÂś tak) albo "wolna linia" prowadzÂąca mĂłwiÂąc " no wyÂślij tego smsa, no dalej, szybko wyÂślij bo czas siĂŞkoĂączy..."
to wszystko jest ok, bo za sms zapÂłacimy dopiero jak rachunek przyjdzie.
Szansa na wygranÂą jest pewnie nikÂła, tak samo osoby wpÂłacajÂąc kase na RM pewnie teÂż nic nie dostanÂą.

Piszecie Âże rydzyk wyÂłudziÂł ileÂś tam kasy itd. Prawda jest taka, Âże jak komuÂś siĂŞ coÂś zarzuca to naleÂży zgÂłosiĂŚ to na policjĂŞ, ew. zÂłoÂżyĂŚ zawiadomienie do prokuratury. W programie uwaga jakoÂś nikt nie wspomniaÂł Âże dostaÂł za to wyrok, tylko Âże nie wiadomo co siĂŞ staÂło z kasÂą.
JeÂżeli ci co jÂą wpÂłacali siĂŞ nie dopominajÂą o niÂą to znaczy Âże jak gdyby siĂŞ na to zgadzajÂą.

A, jeszcze to - gdzieÂś tam wspomnieli, Âże Rydzyk przywÂłaszczyÂł ponad 200 milionĂłw - ja tam nie wiem, ale jeÂżeli udaÂło by mu siĂŞ to to by znaczyÂło Âże w zbiĂłrce kasy jest lepszy od Owsiaka :) , a powaÂżnie to chyba sami w to nie wierzycie Âże z rent 10 babĂŚ siĂŞ tyle uzbieraÂło.
Rydzyk rzeczywiscie nie jezdzil Maybachem, ale jedzilem Mercedesem CLK wartym 450 tys zl (po aferze z maybachem juz go nie uzywa). Oprocz tego ma kilkanascie innych aut za 40-100 tys zl.
A powiedz mi no jeszcze skÂąd masz takie informacje ? PrzeczytaÂłeÂś na oficjalnej stronie Rydzyka, czy moÂże w G. wyborczej ? A moÂże tak sÂłyszaÂłeÂś tylko ? Ja nie wiem ile on ma samochodĂłw dlatego nie piszĂŞ Âże siĂŞ mylisz, choĂŚ pewnie na 97,4% tak jest.


Nie jestem osobÂą wszystkowiedzÂącÂą, ale wiem tyle, Âże ani RM, ani TVN nie sÂą mediami ÂświĂŞtymi, kaÂżdy coÂś ma za uszami, jeden wiĂŞcej drugi mniej. UwaÂżam Âże przez takie reportaÂże tvn duÂżo traci na wypracowanej pozycji obiektywnej tv.

Poza tym dziwne Âże reportaÂż byÂł emitowany tuÂż przed wyborami, a na drugi dzieĂą w onecie mogliÂśmy przeczytaĂŚ artykuÂł w ktĂłrym Tusk mĂłwi " juÂż za tydzieĂą moÂżecie przegraĂŚ z RM" [nie idÂąc na wybory i nie gÂłosujÂąc na niego]

Powiecie Âże to jakaÂś psychoza - to jest po prostu kojarzenie faktĂłw, tak byÂło i tyle.

Pszepraszamm za ew. b³êdy, RM= Radio maryja. Pozdrawiam i ¿yczê wiêcejobiektywizmu.
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: NOT building »

Pawmaster pisze: jest sobie takie radio, w wolnej Polsce, z wolnoÂściÂą sÂłowa, goada co chce, a sÂłuchajÂą go ci ktĂłrzy chcÂą. W internecie teÂż moÂżna gadaĂŚ co siĂŞ chce, a tvn o internecie reportaÂżu nie robi.
GÂłoszenie treÂści niezgodnych z prawem (antysemickich itp.) jest przestĂŞpstwem. Rydzyk nie moÂże tak mĂłwiĂŚ. Jak sobie zmieni prawo karne - bĂŞdzie mĂłgÂł.
Pawmaster pisze: po drugie: piszecie Âże Rydzyk to taki materialista, nic siĂŞ dla niego nie liczy tylko kasa, kasa i kasa... A Âże niby Walter albo SoloÂż to sÂą dziaÂłacze charytatywni.
Walter sobie zaÂłoÂżyÂł telewizjĂŞ, by na niej zarabiaĂŚ. Wiadomo po co istnieje tv komercyjna. Za to Rydzollo zaÂłoÂżyÂł radio pod pretekstem ratowania Polski przed masonami i ÂŻydami. A zarabia tak samo jak Walter. WiĂŞc?

TVN pÂłaci podatki - Radio Maryja nie.
TVN rozlicza siĂŞ z KRRiT ze sposobu finansowania - Radio Maryja nie.
Pawmaster pisze: Bo niby Âże RM wyciÂąga kase bezpoÂśrednio od ludzi- a tvn jak organizuje konkursy typu "szybka kasa"( czy jakoÂś tak) albo "wolna linia" prowadzÂąca mĂłwiÂąc " no wyÂślij tego smsa, no dalej, szybko wyÂślij bo czas siĂŞkoĂączy..."
TVN nie jest nadawcÂą spoÂłecznym! Jeszcze raz przeczytaj definicjĂŞ medium spoÂłecznego. I TVN pÂłaci podatki od tych gierek i SMSĂłw. Radio Maryja jest zwolnione z podatkĂłw.
Pawmaster pisze: Piszecie Âże rydzyk wyÂłudziÂł ileÂś tam kasy itd. Prawda jest taka, Âże jak komuÂś siĂŞ coÂś zarzuca to naleÂży zgÂłosiĂŚ to na policjĂŞ, ew. zÂłoÂżyĂŚ zawiadomienie do prokuratury. W programie uwaga jakoÂś nikt nie wspomniaÂł Âże dostaÂł za to wyrok
Sprawa zostaÂła umorzona. Jak wszystkie z udziaÂłem wielebnego Rydzyka. Przypadek?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pawmaster pisze: w wolnej Polsce, z wolnoÂściÂą sÂłowa, goada co chce
To siê chyba nazywa b³êdnie pojêta wolnoœÌ s³owa.
Pawmaster pisze:Tak samo opÂłaty - czy ktoÂś wam kaÂże pÂłaĂŚiĂŚ jakiÂś abonament za sÂłuchanie RM ??
Nie kaÂże i wÂłaÂśnie to jest najlepsze w tej caÂłej historii z finansowaniem RM. Poczytaj-jak radzi NOT building- o spoÂłecznym nadawcy.
Pawmaster pisze:z rent 10 babĂŚ siĂŞ tyle uzbieraÂło.
MĂłwisz o "armii moherowych beretĂłw"? Jest ich wiĂŞcej, niÂż 10, ale zostawmy babcie, bo to tylko Rydzykowe gardÂła na pikiety.
NajwiĂŞksza kasa idzie od Polonii, ktĂłra ma bardzo ograniczony dostĂŞp do mediĂłw z Polski, a jedyna "prawdĂŞ" o kraju przekazuje im ogĂłlnodostĂŞpne RM.

Pawmaster pisze:Poza tym dziwne Âże reportaÂż byÂł emitowany tuÂż przed wyborami, a na drugi dzieĂą w onecie mogliÂśmy przeczytaĂŚ artykuÂł w ktĂłrym Tusk mĂłwi " juÂż za tydzieĂą moÂżecie przegraĂŚ z RM" [nie idÂąc na wybory i nie gÂłosujÂąc na niego]
A do RM nastĂŞpnego dnia zadzwoniÂł jakiÂś bardzo poinformowany pan, bodajÂże z Hamburga i mĂłwiÂł o przesuniĂŞciu daty emisji uwagi z 2 listopada na termin przedwyborczy.
Ten w¹tek warto rozwin¹Ì. Jeœli znasz jakies szczegó³y tego, to napisz,a mo¿e ci uwierzymy.

Ps. witamy na forum :wink:
Pawmaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 07 paź 2005, 20:12

Post autor: Pawmaster »

GÂłoszenie treÂści niezgodnych z prawem (antysemickich itp.) jest przestĂŞpstwem. Rydzyk nie moÂże tak mĂłwiĂŚ. Jak sobie zmieni prawo karne - bĂŞdzie mĂłgÂł.
MoÂże i prawda, jest niezgodne, z tym Âże na mnie akurat to wraÂżenia nie robi i uwaÂżam Âże nie powinno byĂŚ zakazane gÂłoszenie jakichkolwiek treÂści.
Zaczyna siĂŞ od zakazu antysemityzmu ( chodzi mi tu o gÂłoszenie poglÂądĂłw), a za rok bĂŞdzie zakaz anty-radiomaryjizmu, potem nie bĂŞdzie moÂżna nic na wÂładze powiedzieĂŚ i droga do socjalizmu otwarta.
W Niemczech mo¿na siê wielokrotnie spotkaÌ z ró¿nymi wypowiedziami ¿e np. to Polacy wywo³ali wojne - i to w mediach publicznych- i jakoœ nikt niemieckiej tv nie zamyka.
Walter sobie zaÂłoÂżyÂł telewizjĂŞ, by na niej zarabiaĂŚ
A po co Rydzyk zaÂłoÂżyÂłRadio ?- tego nie wie chyba nikt :D
(...) A zarabia tak samo jak Walter
Hmm, no nie sÂądze.
TVN pÂłaci podatki - Radio Maryja nie.
No ale robi to zgodnie z prawem chyba prawda ??
TVN rozlicza siĂŞ z KRRiT ze sposobu finansowania - Radio Maryja nie.
No ale przecieÂż Âżyjemy w paĂąstwie prawa prawda ?? JeÂżeli tak jest to gdzie przepraszam jest wÂładza ? Czy nie ma za to sankcji Âżadnych ?
Jak podatnik za zwÂłokĂŞ 1 dniowÂą za rozliczenie PITu pÂłaci 2000, to za nierozliczenie siĂŞ RM nic nie grozi?
Sprawa zostaÂła umorzona. Jak wszystkie z udziaÂłem wielebnego Rydzyka. Przypadek?
MoÂże po prostu wszystko byÂło w porzÂądku i nie byÂło naduÂżyĂŚ.
Nie wierzê ¿e pod rz¹dami sld s¹dy dzia³a³y by na korzyœÌ RM.
Jeœli znasz jakies szczegó³y tego, to napisz,a mo¿e ci uwierzymy
Nie mam Âżadnych "tajnych wiadomoÂści", piszĂŞ to co zauwaÂżyÂłem, a wÂątek o ktĂłrym wspomniaÂłeÂś tylko by potwierdzaÂł moje spostrzeÂżenia.
NajwiĂŞksza kasa idzie od Polonii, ktĂłra ma bardzo ograniczony dostĂŞp do mediĂłw z Polski
No tutaj teÂż siĂŞ nie dokoĂąca zgodzĂŞ. TVN, Polsat, Tv Polonia, wszystkie te telewizje nadajÂą program przez satelite, przez co kaÂżdy za granicÂą moÂże odbieraĂŚ ich program.
Nie wydajĂŞ mi sie Âżeby RM czy Tv Trwam nadawaÂły w jakimÂś innym formacie, przez co byÂłyby Âłatwiej dostĂŞpne.

Poza tym to Âże RM ma tylu sÂłuchaczy Âświadczy Âże jest zapotrzebowanie spoÂłeczne na taki program.
"ZazdroœÌ - straszna rzecz"

A to trochĂŞ starsza wypowiedÂź:
Po pierwsze: wiem, kto finansuje TVN i "WyborczÂą". Wiem, kto jest ich prawdziwym wÂłaÂścicielem. O RM to samo powiesz?
RM finansujÂą sÂłuchacze, wpÂłacajÂąc dobrowolne skÂładki, wÂłaÂścicielem jest Tadeusz Rydzyk.
Tvn finansujÂą reklamodawcy, oraz widzowie uczestniczÂący w programach interaktywnych, a wÂłaÂścicielem jest Grupa ITI-spĂłlka-rozrywkowo medialna,
Gazeta wyborcza jest finansowana z reklam,wpÂłat czytelnikĂłw biorÂących udziaÂł w konkursach i zabawach oraz wykupujÂących ogÂłoszenia.
NapisaÂłem to bez Âżadnego zaglÂądania do internetu itd.
To poprostu chyba kaÂżdy powinien wiedzieĂŚ.

A tak poza tym, to z tego co wiem RM nie emituje Âżadnych reklam, wiĂŞc wpÂłaty mogÂą byĂŚ traktowane jako za brak reklam.
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: NOT building »

Pawmaster pisze: A tak poza tym, to z tego co wiem RM nie emituje Âżadnych reklam, wiĂŞc wpÂłaty mogÂą byĂŚ traktowane jako za brak reklam.
Potem odpowiem na resztê ale to jest najwiêksze k³amstwo. Otó¿ RM jako nadawca spo³eczny rzeczywiœcie nie mo¿e nadawaÌ reklam. Ale... wystarczy pos³uchaÌ kilka dni radia a oka¿e siê, ¿e na antenie pojawiaj¹ siê jawne i ukryte reklamy. (Za to powinien Rydzyk zap³aciÌ grube miliony kary)

I tak reklamujÂą:

"Nasz Dziennik" (to reklamujÂą codziennie po niektĂłrych wiadomoÂściach)
MiesiĂŞcznik "Rodzina Radia Maryja"
p³yty cd i kasety z fundacji "Nasza Przysz³oœÌ"
odbiorniki satelitarne sprzedawane przez fundacjĂŞ "Lux Veritatis"

A na przestrzeni lat byÂło tego duÂżo, duÂżo wiĂŞcej...


Co do finansowania to owszem - moherowe babki wpÂłacajÂą - ale to na pewno nie sÂą wszystkie datki...
Pawmaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 07 paź 2005, 20:12

Post autor: Pawmaster »

wystarczy posÂłuchaĂŚ kilka dni radia a okaÂże siĂŞ, Âże na antenie pojawiajÂą siĂŞ jawne i ukryte reklamy.
Nie wiedziaÂłem Âże emitujÂą reklamy, bo nie sÂłucham, jeÂżeli sÂą reklamy, to "Powinni im tego zabroniĂŚ", czytaÂłem kiedyÂś Âże RM jest monitorowane przez KRRiT, wiĂŞ czemu nie zwrĂłcili na to uwagi ? To przecieÂż od czego oni sÂą ? Jak im nikt uwagi nie zwraca, nie kaÂże im pÂłaciĂŚ Kary , to logiczne jest Âże Rydzykowi wydaje siĂŞ Âże tak wolno i nic z tym nie robi.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pawmaster pisze:MoÂże i prawda, jest niezgodne, z tym Âże na mnie akurat to wraÂżenia nie robi i uwaÂżam Âże nie powinno byĂŚ zakazane gÂłoszenie jakichkolwiek treÂści
Nie robi, bo moÂże ty jesteÂś lepiej wyksztaÂłcony,umiesz rozpoznaĂŚ manipulacje, etc, ale wierz mi, Âże na mnĂłstwie osĂłb robi to wraÂżenie, bo nie obserwujÂą mediĂłw, a juÂż wogĂłle nie skupiajÂą siĂŞ na ich treÂści. Dla wiĂŞkszoÂści wolny wybĂłr ktĂłre medium oglÂądaĂŚ, to dylemat: WiadomoÂści-Panorama.
Rydzyk otwieraj¹c RM, wiedzia³ co robi, bo przed `89 g³os koœcio³a by³ najchêtniej s³uchany i on pojecha³ po tej linii, na pewnego rodzaju naiwnoœci ludzkiej, ¿e jedyna prawdê g³osi koœciól(a w³adza k³amie) Zreszt¹ zwróc uwagê, ¿e u Rydzyka istnieje dalej ten podzia³ na MY-ONI. My to prawdziwi polacy-katolicy, a oni...no có¿, ca³a reszta, czyli my wszyscy :cry:
Pawmaster pisze:wÂłaÂścicielem jest Tadeusz Rydzyk
WÂłaÂścicielem konceji na nadawanie jest zakon RedemptorystĂłw, a ojciec dyrektor jest...hm ja wiem anchormenem tej stacji (boÂże jak to brzmi, przeszÂłam sama siebie :)
No tutaj teÂż siĂŞ nie dokoĂąca zgodzĂŞ. TVN, Polsat, Tv Polonia, wszystkie te telewizje nadajÂą program przez satelite, przez co kaÂżdy za granicÂą moÂże odbieraĂŚ ich program
Nie jest to chyba takie ³atwe, za Tvn p³aci siê doœÌ du¿e pieni¹dze, zreszt¹ kim s¹ w wiêkszoœci ci emigranci? To 60, 70 latki, których myœlenie zatrzyma³o siê na dacie, kiedy Polskê opuœcili.
Skoro wspomniaÂłeÂś coÂś o Niemczech, to czy wiesz dokÂąd dociera normalny radiowy sygnaÂł RM(nie przez satelite, tylko tak jak u nas)? Cos mi siĂŞ wydaje, Âże do okolic Hamburga, widaĂŚ wiĂŞc, Âże zasiĂŞg RM ma spory. Szkoda, Âże tÂą samÂą drogÂą nie da siĂŞ posÂłuchaĂŚ chociaÂżby 1 Pr polskiego radia.
Poza tym to Âże RM ma tylu sÂłuchaczy Âświadczy Âże jest zapotrzebowanie spoÂłeczne na taki program
Nikt nie twierdzi, Âże nie ma zapotrzebowania, ale czy koniecznie musi to byc w wersji Rydzykowej, z wÂątkami antysemckimi i spiskiem masoĂąskim?
Jak siĂŞ nie mylĂŞ, to niedawno RM dostaÂło ostrzeÂżenie od Komisji Europejskiej za treÂści, ale jakoÂś maÂło byÂło o tym w mediach.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:O. Tadeusz Rydzyk uruchomiÂł w Toruniu jedno z najwiĂŞkszych studiĂłw telewizyjnych w Polsce. - Samo wyposaÂżenie kosztowaÂło minimum 5 mln zÂł - szacuje dystrybutor sprzĂŞtu telewizyjnego - podaÂła "Gazeta Wyborcza".

PierwszÂą audycjĂŞ na Âżywo z nowego studia Telewizja Trwam wyemitowaÂła w sobotĂŞ wieczorem. - To pierwsze studio z prawdziwego zdarzenia. MoÂżna chociaÂż przez chwilĂŞ spojrzeĂŚ na to piĂŞkne dzieÂło - oznajmiÂł widzom o. Piotr Andrukiewicz.

OkazaÂły gmach studia telewizji o. Rydzyka stoi na zapleczu toruĂąskiego klasztoru redemptorystĂłw. Osoby postronne nie mogÂą siĂŞ do niego zbliÂżyĂŚ. Terenu strzegÂą kamery. Kiedy do ogrodzenia podszedÂł nasz fotoreporter, natychmiast wyrĂłsÂł przy nim ochroniarz - informuje "GW".

Do tej pory programy TV Trwam byÂły realizowane w studiu w Warszawie i w niewielkim pomieszczeniu na pierwszym piĂŞtrze klasztoru redemptorystĂłw w Toruniu.

"GW" udaÂło siĂŞ ustaliĂŚ, co kryje siĂŞ za murami nowego budynku. Sam gmach ma 825 m kw. powierzchni. Studio wysokie na dwie kondygnacje zajmuje 500 m kw. Tak wielkie sale ma jedynie centrala TVP w Warszawie.

Na I piĂŞtrze reÂżyserka i pokĂłj realizatora dÂźwiĂŞku. W Âśrodku sÂą teÂż m.in. charakteryzatornia, sale techniczne i socjalne dla pracownikĂłw. BudowĂŞ studia sfinansowaÂła WyÂższa SzkoÂła Kultury SpoÂłecznej i Medialnej, ktĂłrej rektorem jest o. Rydzyk. Sam budynek wedÂług szacunkĂłw ekspertĂłw kosztowaÂł ok. 3 mln zÂł. - WyposaÂżenie studia w Âśredniej klasy sprzĂŞt telewizyjny to wydatek rzĂŞdu minimum 5 mln zÂł - mĂłwi dla "GW: przedstawiciel firmy dostarczajÂącej takie wyposaÂżenie.

Tyle kosztujÂą nowe kamery z wyposaÂżeniem, mikser wizyjny i dÂźwiĂŞkowy, oÂświetlenie, wyposaÂżenie reÂżyserki oraz kosztujÂąca najwiĂŞcej tzw. centralna aparatura - czyli caÂła elektronika obsÂługujÂąca studio.

To jednak nie koniec telewizyjnych inwestycji o. Rydzyka. - Nie jest to ostatnie studio telewizyjne - zaznaczyÂł we wstĂŞpie do sobotniego programu o. Andrukiewicz. - SÂą w planie nastĂŞpne. Ale wszystko zaleÂży od tego, czy bĂŞdÂą na to Âśrodki. A wiĂŞc rĂłwnieÂż od naszej solidarnoÂści z dzieÂłem Telewizji Trwam - czytamy w "GW" .
no to ciekawe skad Rydzyk mial tyle kasy ?? moze mu zostalo z tych datkow na stocznie ?? albo zorganizowal kolejna akcje tego typu :evil: :evil:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

wirtualnemedia.pl pisze:O. Tadeusz Rydzyk uruchomiÂł w Toruniu jedno z najwiĂŞkszych studiĂłw telewizyjnych w Polsce. - Samo wyposaÂżenie kosztowaÂło minimum 5 mln zÂł - szacuje dystrybutor sprzĂŞtu telewizyjnego - podaÂła "Gazeta Wyborcza"
No to Rydzyk nie tylko atakuje Tvn, ale teÂż rywalizuje z Tvn-em w wyposaÂżeniu studia. MoÂże zaÂłogĂŞ niedÂługo podkupi i jakiegoÂś reportera z FaktĂłw zobaczymy wkrĂłtce w Tv Trwam? :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:No to Rydzyk nie tylko atakuje Tvn, ale teÂż rywalizuje z Tvn-em w wyposaÂżeniu studia. MoÂże zaÂłogĂŞ niedÂługo podkupi i jakiegoÂś reportera z FaktĂłw zobaczymy wkrĂłtce w Tv Trwam? :)
:super: MoÂże byĂŚ ciekawie wtedy !! Ciekawy jestem czy ktoÂś by siĂŞ skusiÂł z ZaÂłogi TVN :P i czy byliby chĂŞtni na taki "wielki transfer" :lol:
Ciekawie zaczyna siĂŞ rozwijaĂŚ TV TRWAM :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Watpie aby ktos z zalogi TVN-ow chcialby pracowac w mediach o. Rydzyka. Chyba ze on by zaproponowal jakiejs osobie z TVN wspaniale warunki np pare tysiecy miesiecznie, samochod itp to moglby ktos sie skusic :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości