[TVN] Narodowy test na prawo jazdy 2005

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Najlepszy byÂł SoÂłtysik :D kiedy powiedziaÂł: " A teraz wszystko w ustach Magdy" !!! :twisted:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Najlepszy byÂł Szymon: "SoÂłtysik dÂługopisik, MoÂłek gdzie twj stoÂłek"
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ja ogl¹da³em tylko drug¹ czêœÌ, bo o pierwszej zapomnia³em. Ale zd¹¿y³em rozwi¹zaÌ test w Internecie jeszcze przed wynikami, wiêc chyba sie do³o¿y³em do tych wszystkich statystyk. Ja prawka nie mam i zdoby³em 23 punkty. Komentarz jaki dosta³em to "Jesteœ niedzielnym kierowc¹ - stanowisz zagrozenie na drodze". No trudno. Ubolewam. Ale i tak najczêstsza œrednia w programie dla jakiejkolwiek grupy badawczej by³a 19-22, wiêc nie jest Ÿle. Czyli œrednio wszyscy stanowi¹ zagro¿enie na drogach... A jak Mo³ek widzia³a na grafice wyniki 21-22 jako najwy¿sze, to ju¿ dla niej znaczy³o, ¿e "najlepiej je¿d¿¹", "s¹ najlepszymi kierowcami" itp. Bez sensu.

Ja sie wy³o¿y³em na pytaniach ju¿ takich bardziej szczegó³owych typu prêdkoœÌ podczas holowania, odstêp od motocyklisty, o tym foteliku. Niektóre pytania (3 na pewno) by³y identyczne jak podczas ostatniego testu, tak¿e niektóre zdjêcia ilustruj¹ce pyania by³y te same. Jedno pytanie mi siê nie wyswieli³o (dok³adnie 20) a na jedno nie zd¹¿y³em odpowiedzieÌ (19). Ale to pytanie nr 20 w ogóle nie zosta³o zaliczone przez komputer, bo i tak 7 b³êdów naliczy³êm ³¹cznie z tym co nie zd¹¿y³em.

Sam program beznadziejny. Przed³u¿ali, ju¿ kompletnie nie wiedzieli co gadaÌ do gwiazd. Mo³ek bardzo ³adnie wygl¹da³a, ale znowu pokaza³a, ¿e w g³owie za wiele nie ma. Ci¹gle sie myli³¹. So³tysik bardzo kiepski. Scenki w terenie wykonywane przez prowadzacych, a tak¿e te wykonywane przez aktorów po odpowiedziach do pytaù ¿a³oœnie sztuczne. Ledwo wytrzyma³em do koùca.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

A mi siê podoba³o szczeglnie ta scenka o bezpieczeùstwo gdy piesi przechodzili przez pasy, kierowca nacisn¹³ hamulec a samochd dalej jecha³
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na tej stronie>>> http://uwaga.onet.pl/1253149,archiwum.html jest film troche zza kulis troche z programu :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości