Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

dziÂś Pani Anna podcza livu o10.30 do Dnia na Zywo wyjĂŞÂła z uszka sÂłuchawke i potem nie usÂłyszaÂła pytania ze studia :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ja tylko dodam ze ten program mozna ogladac tu http://www.tvsatellite.info/stream-wmv.php?chaine=1374

Zobaczymy wiec Anie w akcji :wink:
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Ooo... wielkie podziĂŞkowania Quantrix'ie. Teraz tylko cierpliwie czekaĂŚ na powtĂłrkĂŞ w weekend :)

DziÂś Ania 'live' do popoÂłudniowego magazynu "24 godziny" o wyborze marszaÂłka Senatu. Przyodziana w naszyjnik oraz kolczyki, ktĂłre bardzo rzucaÂły siĂŞ w oczy :) Jeszcze do tego wÂłosy spiĂŞte, uÂśmiechniĂŞta... kto nie widziaÂł niech ÂżaÂłuje :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

quantrix pisze:Ja tylko dodam ze ten program mozna ogladac tu http://www.tvsatellite.info/stream-wmv.php?chaine=1374

Zobaczymy wiec Anie w akcji :wink:


ja ten kanaÂł miaÂłem w swojej kablĂłwce jakiÂś czas, byÂł moÂże m-c i zabrali.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

quantrix pisze:Ja tylko dodam ze ten program mozna ogladac tu http://www.tvsatellite.info/stream-wmv.php?chaine=1374
Trzeba byÂło aÂż tak daleko szukaĂŚ :?:;) :lol:
PrzeicieÂż link do transmisji tej stacji jest na stronie tej stacji (na tej, ktĂłrÂą podaÂł Niss): :D
http://publicsenat.fr/endirect/chaine.asp
A dokÂładniej, moÂżna jÂą otworzyĂŚ spod tego adresu: mms://a1234.l1031033396.c10310.e.lm.akamaistream.net/D/1234/10310/666/reflector:33396 - gdyby ktoÂś chciaÂł np. sobie to nagraĂŚ (bezpoÂśrednio do tej transmisji z oficjalnej strony).

Tak, czy tak bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ ten program. Pytanie tylko, czy naprawdĂŞ trzeba :/
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Oops.. Rzeczywiscie, na stronie jest link en direct do streamu. Tak to jest jak sie nie zna francuskiego :oops:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

warto znaÌ francuski, wszak by³ to keidyœ i do dziœ jest 2gi pod wzxglêdem popularnoœci jêzyk dyplomacji. Ja z radoœci¹ oœwiadczam a tym samym przyznaje siê ¿e podja³êm siê nauki jeszcze raz od podstaw tego jêzyka, to piêkny jêzyk a kraj ma wyj¹tkow¹ kulture.
Czekam na program z tej tv gdzie ma podobno wypowiadaĂŚ siĂŞ nasza gwiazdeczka z pl tv informacyjnej.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Owszem warto :!: Kiedys uczylem sie tego jezyka ale nie przykladalem sie do nauki :lol: Teraz tego zaluje :cry:

Tobi, miales ten kanal w kablowce :shock: Pewnie dali go przez przypadek, bo takich kanalow zazwyczaj nie daje sie do kablowek.
Ja go znalazlem na http://www.kingofsat.net/en/freqs.php?pos=13.0E i z tad ten link. Jest tam duzo wiecej takich linkow z programami live.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszym "Fakt - Kobieta" jest wywiad z Anna Kalczynska i jej mama...
...i rowzniez z Pochanke wiec to wyjatkowa TVN-owska Kobieta. :D :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

biedna ta Ania
tyle wywiadĂłw w ostatnim okresie
i te same pytania zapewne
dziwi mine tylko czemu z niÂą taki FAKT czy Pani Domu robiÂą wywiady jak Ania KalczyĂąska jest tylko w TVN24
mnie to cieszy w soomie
ale to to jest Gwiazdorstwo przez G, skoro jest ona tylko na antenei TVN24 i na niej jest od raptem 2 lat, a taka Marta Kuligowska czy Jakub Porada czy Piotr Marciniak wreszcie, ktĂłry jest takÂże na antenie TVN.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Dwie doros³e kobiety. Ka¿da ¿yje w swoim œwiecie, a style tych œwiatów dzieli odmiennoœÌ jednego pokolenia. A jednak Halinê ³¹czy z Ann¹ niewidzialna pêpowina, biegn¹ca od umys³u do umys³u i od serca do serca. Obie wiedz¹, ¿e tak ju¿ bêdzie zawsze.
Ania Kalczyùska d³ugo nie by³a zdecydowana, czy chce rozmawiaÌ o mamie i sobie. Ju¿ ponad trzy lata jest dziennikark¹ TVN 24, odnios³a sukces, ¿yje na w³asne konto. Ale mama, znana aktorka Halina Rowicka, ca³y czas czuwa nad ni¹ jak dobry anio³ stró¿: odgaduje jej z³e nastroje, domyœla siê, jakie ma k³opoty, udziela jej porad. W ich ciep³ym pe³nym mi³oœci domu obowi¹zuje zasada: nie k³óciÌ siê, ale rozmawiaÌ, spokojnie rozwi¹zywaÌ ka¿dy problem.
ObviecujĂŞ, poÂślĂŞ moÂże jeszcze dziÂś caÂły wywiad. Jak nie dziÂś to jutro, ale poÂślĂŞ napewno.
Obok artykuÂłu sÂą zamieszczon fajne zdjĂŞcia Ani z mamÂą i ani zprzed kiilu lat. ZeskanowaÂłabym, ale nie mam skanera :(
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

ObiecywaÂłam, wiĂŞc proszĂŞ :arrow:
Dwie doros³e kobiety. Ka¿da ¿yje w swoim œwiecie, a style tych œwiatów dzieli odmiennoœÌ jednego pokolenia. A jednak Halinê ³¹czy z Ann¹ niewidzialna pêpowina, biegn¹ca od umys³u do umys³u i od serca do serca. Obie wiedz¹, ¿e tak ju¿ bêdzie zawsze.
Ania Kalczyùska d³ugo nie by³a zdecydowana, czy chce rozmawiaÌ o mamie i sobie. Ju¿ ponad trzy lata jest dziennikark¹ TVN 24, odnios³a sukces, ¿yje na w³asne konto. Ale mama, znana aktorka Halina Rowicka, ca³y czas czuwa nad ni¹ jak dobry anio³ stró¿: odgaduje jej z³e nastroje, domyœla siê, jakie ma k³opoty, udziela jej porad. W ich ciep³ym pe³nym mi³oœci domu obowi¹zuje zasada: nie k³óciÌ siê, ale rozmawiaÌ, spokojnie rozwi¹zywaÌ ka¿dy problem.

Kiedy by³a pani w wieku córki, czu³a siê pani dojrza³¹ kobiet¹ czy dziewczyn¹?

Halina: Ja do dziœ czujê siê dziewczyn¹. Przecie¿ samopoczucie ka¿dego z nas jest zwi¹zane ze stanem ducha, a nie z kalendarzem. Znam 20-letnie kobiety, które zapominaj¹, ¿e s¹ m³odymi dziewczynami. Ja rzeczywiœcie w wieku 21 lat wysz³am za m¹¿. W tamtych czasach szybciej podejmowano siê takie decyzje. Nasz zwi¹zek zosta³ wkrótce nagrodzony pojawieniem siê w naszym ¿yciu Ani, potem Filipa - i to, obok narodzin Marysi kilkanaœcie lat póŸniej, by³y i s¹ najpiêkniejsze momenty w naszym ¿yciu. Ania natomiast wpisuje siê w regu³y XXI wieku, kiedy kobiety w sposób niezale¿ny walcz¹ o swoj¹ pozycjê zawodow¹ i jednoczeœnie w pe³ni korzystaj¹ z ¿ycia - je¿dz¹ po œwiecie i rozwijaj¹ swoje talenty.Taki jest duch czasu, trzeba to zaakceptowaÌ. A jeœli ju¿ porównywaÌ - moja mama urodzi³a moj¹ siostrê w wieku 19 lat!

Jak d³ugo mama ma prawo mówiÌ córce, co ma robiÌ, jeœÌ, nosiÌ, czytaÌ?
Halina: Do koĂąca Âświata...
Ania: Nawet jeœli mama mnie krytykuje, wiem, ¿e ma jak najlepsze intencje. Mam pewnoœÌ, ¿ê mama, jak i moja rodzina s¹ moimi najlepszymi przyjació³mi, na których zawsze mogê liczyÌ. To "zawsze" jest najwa¿niejsze.

Mama kumpel, ktĂłra pozwala siĂŞ poklepywaĂŚ po ramieniu?

Halina: Bez przesady z tym poklepywaniem...Ja zawsze odnosiÂłam siĂŞ z najwiĂŞkszym szacunkiem do moich rodzicĂłw - moja mama ma najwaÂżniejsze miejsce w naszym domu. Moje dzieci zachowujÂą siĂŞ podobnie i to nie dlatego, Âże ktoÂś tego od nich wymaga, ale po prostu jest to naturalne.
Ania: Mimo ró¿nicy pokoleù mama zawsze by³a autorytetem, a ró¿nica lat gdzieœ siê po drodze zgubi³a. Mo¿e dlatego, ¿e nie stawia³a nam wymagaù. Nigdy nie mówi³aœ: "musisz zrobiÌ to czy tamto". Nie musia³aœ mówiÌ, bo sami wiedzieliœmy instynktownie, co powinniœmy robiÌ. Ja wola³am wyprzedzaÌ Twoje oczekiwania i w ten sposób móc sprawiÌ Ci radoœÌ. Wiesz, mamo, zawsze zale¿a³o mi na tym, ¿ebyœ by³a ze mnie dumna.
Halina: I czêsto by³am. Przede wszystkim staraliœmy siê zapewniÌ dzieciom bezpieczeùstwo i ciep³o. A potem poszerzaÌ horyzonty i rozbudzaÌ kreatywnoœÌ. Ksi¹¿ki w naszym domu do dziœ s¹ wa¿niejsze ni¿ ksi¹¿eczki czekowe.

¯adnych problemów wychowawczych nie mia³¹ pani z Ani¹? ¯adnych awantur, klapsów?

Halina: ByÂła sÂłodkim, posÂłusznym dzieckiem. Tylko raz siĂŞ zbuntowaÂła. MiaÂła wtedy chyba 9 lat. PamiĂŞtasz to Aniu?
Ania: Doskonale. Zim¹ byliœmy na wczasach w Szczyrku. Mama zagrozi³a, ¿e dopóki nie zjem obiadu, nie bêdzie deseru.Wtedy ja, niejadek, ostro zaprotestowa³am: nie bêdzie deseru, to ja nie wracam do domu! Podburzy³am te¿ Filipa. Gdy mama siê zagada³a z przyjació³k¹, urwaliœmy siê i poszliœmy na miasto. Mama, przera¿ona, zaczê³a nas szukaÌ.
Halina: Bardzo siĂŞ wtedy przestraszyÂłam. To byÂł jedyny raz, gdy Ania dostaÂłaÂła klapsa.

To byÂł bunt niewinny, bunt maÂłej dziewczynki. Ale potem, gdy przychodzi trudny wiek, problemy mogÂą byĂŚ powaÂżne: alkohol, papierosy, nawet narkotyki.

Halina: Kiedy Ania miaÂła 14 lat i wszystkie zagroÂżenia mogÂły siĂŞ pojawiĂŚ, urodziÂła siĂŞ Marysia. Nigdy nie przypuszczaÂłam, Âże taka maleĂąka istotka w sposĂłb absolutny przysÂłoni Ani caÂły Âświat. W przypadku Filipa byÂło inaczej - on miaÂł bardziej wywaÂżony stosunek do "bachorka", jak jÂą nazywaÂł. A dla Ani wszystkie pokusy koleÂżeĂąsko-towarzyskie zostaÂły zepchniĂŞte na margines.
Ania: Dok³adnie tak siê sta³o. A tak bardzo siê wtedy ba³am, ¿e model rodziny, który uwielbia³am, czyli dwa plus dwa, zmieni siê i nie bêdê dla was wa¿na. Na szczêœcie pojawienie siê Marysi nie zmieni³o twojej mi³oœci do mnie i Filipa. A co do tych "grzechów m³odoœci" - oczywiœcie takie by³y. Ale trzeba czasu, by zrozumieÌ, ¿e s¹ g³upie - dopiero pó³ roku temu rzuci³am palenie. Zapali³am pierwszego papierosa jak mia³am 16 lat. W³aœnie z takiej m³odzieùczej niem¹drej ciekawoœci.
Halina: T³umaczy³¹m ci, ¿e szkoda zdrowia, cery. Wierzy³am, ¿ê z czasem to zrozumiesz. I uda³o siê.
Ania: Tak, mia³aœ absolutn¹ racjê. Natomiast nigdy nie by³ó alkoholu czy narkotyków, bo mieliœmy pe³n¹ œwiadomoœÌ niebezpieczeùst i poprostu "z³ego smaku". Tu rodzice te¿ byli wzorem - tata by³ namiêtnym palaczem, ale rzuci³ papierosy, kiedy siê urodzi³am. Nigdy potem ju¿ nie zapali³.

CzĂŞsto chodziÂła pani na wywiadĂłwki?

Halina: Nie musia³¹m, zazwyczaj z premedytacj¹ je opuszcza³am. Ania by³a wzorow¹ uczennic¹. Problem mia³a tylko w II klasie liceum. Na pó³rocze mia³a œredni¹ 4,6, ale grozi³a jej 2 z matematyki. Pani profesor, w dodatku jej wychowawczyni, by³a nieprzejednana i t³umaczenia, ¿e córka jest humanistk¹, nie robi³y na niej wra¿enia. Jej zdaniem baz¹ humanistów jest filozofia i logika, która jest œciœle powi¹zana z matematyk¹. Wobec takiej argumentacji podda³am siê. Ania spêdzi³a wakacjie nad rachunkiem prawdopodobieùstwa. Mam nadziejê, ¿e kombinatorka ci siê przyda³¹ córeczko?
Ania: No có¿...korzystam z tej wiedzy, ale tylko kiedy muszê...

Ka¿da matka ma jak¹œ wizjê swoich dzieci. Czy pani podpowiada³a córce, jak¹ ma wybraÌ drogê?

Halina: Nie. Taka ingeracja nie ma przecieÂż sensu. W klasie maturalnej Ania porozkÂładaÂła na kodÂłodze kartki z nazwami kierunkĂłw studiĂłw: dzienniarstwo, nauki politczne, stosunki miĂŞdzynarodowe, socjologia, psychologia, lingwistyka. ZastanawiaÂła siĂŞ, co ma wybraĂŚ.
Ania: Po prostu drogÂą eliminacji pomaÂłu dochodziÂłam do celu...
Halina: Nie wtrÂącaÂłam siĂŞ, to przecieÂż jej Âżycie. ChociaÂż myÂślaÂłam, Âże dobrze byÂłoby, gdyby zostaÂła prawnikiem...
Ania: Bo sama chciaÂłaÂś studiowaĂŚ prawo!
Halina: MiaÂłam zdawaĂŚ na prawo, ale egzaminy do szkoÂły teatralnej byÂły kilka dni wczeÂśniej. ZostaÂłam przyjĂŞta, szalaÂłam za szczĂŞÂścia i o studiach prawniczych wiĂŞcej nie myÂślaÂłam. ZresztÂą ty zrobiÂłaÂś to samo.
Ania: ZÂłoÂżyÂłam papiery na dwa wydziÂły: lingwistykĂŞ i prawo. Nawet przeszÂłam pierwszy etap egzaminĂłw - pisemny test z historii. W miĂŞdzyczasie dostaÂłam siĂŞ na lingwistykĂŞ, wiĂŞc...
Halina: A byÂło wtedy aÂż dziewiĂŞĂŚ osĂłb na jedno miejsce! Jestem z niej dumna.
Ania: Prawo i tak mnie nie ominĂŞÂło - studiowaÂłam je w Kolegium Europejskim. I ekonomiĂŞ...

Nie ma ró¿y bez kolców. Ania musi mieÌ jakieœ wady. Z jakimi najtrudniej jest pani walczyÌ?

Halina: jest zbyt ufna, otwiera i mieerzy ludzi wÂłasnÂą miarÂą. Staram siĂŞ jej wytÂłumaczyĂŚ, Âże nie tracÂąc wiary w ludzi, trzeba z rezerwÂą podchodziĂŚ do niektĂłrych spraw. Ania nie ma tupetu. MoÂże lepiej, chociaÂż Âżycie nie staje siĂŞ przez to Âłatwiejsze.
Ania: S¹ ludzie, którzy stawiaj¹ barierê na pocz¹tku, potem j¹ usuwaj¹. S¹ te¿ tacy, którzy daj¹ kredyt zaufania, a cofn¹Ì go mog¹ dopiero ewentualne rozczarowania. Ja obdarzam zaufaniem na "dzieù dobry". Zreszt¹, mamo ty te¿ taka jesteœ!
Halina: W koĂącu to po kimÂś odziedziczyÂłaÂś. Przez caÂłe Âżycie ufaÂłam ludziom i uwaÂżam, Âże to dobra podstawa, bo Âświadczy o pewnym optymizmie Âżycia.
Ania: Ale czasem, przyznaj, to ja sprowadzam ciĂŞ na ziemiĂŞ. Masz tendencje do pojmowania rzeczywistoÂści wtylko w dwĂłch kolorach: czerni i bieli. Ja proszĂŞ ciĂŞ, ÂżebyÂś szukaÂła barw poÂśrednich.
Halina: MyÂślĂŞ, Âże to z racji twojego zawodu.Jako dzienikarka starasz siĂŞ byĂŚ obiektywna w stosunku do ludzi, do partii politycznych. Ja jestem inna. Mam pewne sympatie i antypatie i wyraÂżam je wprost.
Ania: Mama poprostu kieruje siĂŞ w Âżyciu emocjami!

Ty jesteÂś twarda jak skaÂła?

Ania: Nie, ale ten zawĂłd nauczyÂł mnie dystansu. ChociaÂż mam temperament. Jak siĂŞ cieszĂŞ, to siĂŞ cieszĂŞ, jak jestem nieszczĂŞÂśliwa, to do bĂłlu, jak siĂŞ gniewam, to potrafiĂŞ byĂŚ wÂściekÂła. To teÂż rodzinne!
Halina: Ania ma wielki dar. Nigdy nie wchodzi w konflikt. JeÂśli mam do niej o coÂś pretensje, po prostu milczy. To ogromna i bardzo rzadka zaleta. Ale jest coÂś, z czym walczĂŞ u Ani, niestety, bez efektĂłw. Ja podchodzĂŞ do zakupĂłw z wiĂŞkszÂą rezerwÂą, a Ania miewa fajerwerkowe wydatki, ktĂłre mnie draÂżniÂą.
Ania: Tu chyba siĂŞ rozmijamy - mama boi siĂŞ kredytĂłw. Ja mam bardziej optymistyczne podejÂście - wierzĂŞ, Âże przede mnÂą wiele wyzwaĂą, z ktĂłrymi sobie poradzĂŞ, a czas bĂŞdzie moim sprzymierzeĂącem, wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ miaÂła problemĂłw ze spÂłatÂą kredytu. Moje pokolenie Âżyje w ten sposĂłb, nasi rodzice myÂślÂą inaczej.
Halina: To prawda. Skoro moÂżna spÂłacaĂŚ raty, to moÂżna teÂż odkÂładaĂŚ pieniÂądze co miesiÂąc i kupowaĂŚ za zaoszczĂŞdzonÂą gotĂłwkĂŞ. Tak na pewno jest bezpieczniej.
Przepraszam za wszystkie b³êdy i za to, ¿e napisa³am dwa takie same posty pod rz¹d, ale to wian tego, i¿ niechc¹cy roz³¹czy³am siê i nie zauwa¿y³am, ¿e post siê zapisa³.
Ostatnio zmieniony piątek 21 paź 2005, 19:56 przez Sylwinka, łącznie zmieniany 1 raz.
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Hmm, to jest jakiÂś Fakt tematyczny (kobieta)? KupiÂłem zwykÂły, i w dziale 'Fakt kobieta' jest tylko jakiÂś artykuÂł o tym, Âże "Macho Âżyje dÂłuÂżej" -to chyba maÂło ma wspĂłlego z AniÂą ;)

Tak wiêc mam nadziejê, ¿e Sylwinka napisze dalsz¹ czêœÌ... (ju¿ teraz big thx) :) I jak ktoœ by mia³ mo¿liwoœÌ to skany równie¿ mile widziane ;)
biedna ta Ania
tyle wywiadĂłw w ostatnim okresie
i te same pytania zapewne
Biedna, nie biedna, ale staje siĂŞ coraz bardziej popularna :) A pytania moÂże te same, ale przynajmniej odpowiedzi nieco rozwiniĂŞte. Jest rĂłwnieÂż szansa, Âże w takich artykuÂłach znajdziĂŞ siĂŞ parĂŞ fotek -i to nie tych ze szklanego ekranu :)

Na innych teÂż pewnie przyjdzie pora (o Marcie Kuligowskiej byÂł juÂż chyba gdzieÂś i kiedyÂś jakiÂś artykuÂł). Jak na razie widaĂŚ, Âże prasa bardziej zainteresowana jest AniÂą, i dobrze bo jest to osoba warta uwagi. Do tego jej mama (znana aktorka) tak wiĂŞc jest o czym pisaĂŚ.

PS: To juÂż jutro -"Public Senat" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

niss pisze:Hmm, to jest jakiÂś Fakt tematyczny (kobieta)? KupiÂłem zwykÂły, i w dziale 'Fakt kobieta' jest tylko jakiÂś artykuÂł o tym, Âże "Macho Âżyje dÂłuÂżej" -to chyba maÂło ma wspĂłlego z AniÂą ;)
Ludzie, zalamujecie mnie :? :lol: To nie jest w tym normalnym "Fakcie" tylko jest taki dodatek tak jak program TV i ten dodatek nazywa sie "Kobieta".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości