[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A kto odpad³?? Obstawiam ¿e Rylik, bo jej obecnoœÌ w programie doprowadza mnie do sza³u!!

Co do Conrado i Magdy- nie taĂączÂą zbyt kiepsko, ale ich bym pozbawiÂł szansy taĂączenia za 2 odcinki (czyli odpadliby za tydzieĂą). Potem kolejno odpadaliby:
GÂąsowski
Foremniak
DelÂąg
FinaÂł Cichopek i WesoÂłoswski
Wygrywa Cichopek
Żartowałem.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

OdpadÂł PaweÂł DelÂąg Obrazek wraz z partnerkÂą DominikÂą Kublik Obrazek.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szkoda ze odeszli ale jednak byli para ktora miala najmniej punktow:
Obrazek
No ale moim zdaniem w tym odcinku nie tanczyli najgorzej. Najgorzej wedlug mnie tanczyla para numer 2 - Conrado i Magda ale jednak znow udalo im sie przeslizgnac do kolejnego odcinka, w ktorym mam nadzieje ze odejda. :twisted:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

w dzisiejszym Fakcie pisza o "romansie" Kasi Cichopek z tancerzem z programu "Taniec z gwiazdami". Ha, ha, ha! 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

zadra pisze:w dzisiejszym Fakcie pisza o "romansie" Kasi Cichopek z tancerzem z programu "Taniec z gwiazdami". Ha, ha, ha! 8)
JuÂż chyba po raz 3 :? CoÂś ostatnio sporo o TaĂącu piszÂą :>
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, bardzo czesto ten temat jest w "Fakcie" i "Super Expresie". Diobrze bo to jest taka mala reklama dla programu. :D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

jak mozna dostac sie na publicznosc do TANCA Z GWIAZDAMI? bardzo mi na tym zalezy!

kto wie?
kto odpowie?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Musisz znaĂŚ (a jeÂśli nie, to sprĂłbowaĂŚ poznaĂŚ) kogoÂś z wystĂŞpujÂących w programie albo ekpiy. To moÂże zaskakujÂące, ale jest tak, gdyÂż chĂŞtnych naprawdĂŞ nie brakuje, i sÂą to prawdziwi entuzjaÂści. Tu nie ma miejsca na pÂłacenie "statystom". Po prostu nie ma takiej potrzeby. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

Maciek pisze:Musisz znaĂŚ (a jeÂśli nie, to sprĂłbowaĂŚ poznaĂŚ) kogoÂś z wystĂŞpujÂących w programie albo ekpiy. To moÂże zaskakujÂące, ale jest tak, gdyÂż chĂŞtnych naprawdĂŞ nie brakuje, i sÂą to prawdziwi entuzjaÂści. Tu nie ma miejsca na pÂłacenie "statystom". Po prostu nie ma takiej potrzeby. :D
Maciek: mozesz mi podac swoj nr GG? jesli nie tutaj, to wyslij mi na PW. prosze!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i kolejna para odpadla tym razem Piotr i Anna. :roll: Myslalem ze odejdzie Kuba i Edyta ale jednak nie. :twisted: Ale jak juz staly tylko 2 pary Piotr i Anna oraz Agnieszka i Marcin to bylem pewny ze odejdzie Agnieszka z partnerem jednak sie mylilem. :P

Teraz inna sprawa znamy juz cennik na final>>> http://reklama.tvn.pl/6902,1259017,cennik.html dla mnie jak na final to jest malo chyba nawet w normalne niedziele jest troche drozej nie wiem. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

pawell pisze:No i kolejna para odpadla tym razem Piotr i Anna. :roll:
œwietna wiadomoœc. ChoÌ Weso³owski ju¿ dawno powininen odpaœÌ to G¹sowski te¿ by³ strasznie denrwuj¹cy ze swoim image b³azna
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A gdzie Ty widzisz bÂłazna w GÂąsowskim? Ja raczej widzĂŞ jego kolejne 'role', odsÂłony aktorskie. Za to zawsze bojĂŞ siĂŞ ludzi, ktĂłrzy zbyt jednoznacznie i dosÂłownie interpretujÂą to, co zobaczÂą na ekranie... TrochĂŞ rozwagi - nikt by chyba nie chciaÂł, byÂśmy - jak niektĂłrzy Polacy i nie tylko - postrzegali aktorĂłw (szczegĂłlnie tych serialowych) przez pryzmat ich rĂłl. :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciek pisze:nikt by chyba nie chciaÂł, byÂśmy - jak niektĂłrzy Polacy i nie tylko - postrzegali aktorĂłw (szczegĂłlnie tych serialowych) przez pryzmat ich rĂłl. :devil2:
Ojj, Rysia z Klanu to chyba caÂła Polska postrzega przez pryzmat jego roli. I sÂłusznie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Maciek pisze:A gdzie Ty widzisz bÂłazna w GÂąsowskim? Ja raczej widzĂŞ jego kolejne 'role', odsÂłony aktorskie. Za to zawsze bojĂŞ siĂŞ ludzi, ktĂłrzy zbyt jednoznacznie i dosÂłownie interpretujÂą to, co zobaczÂą na ekranie... TrochĂŞ rozwagi - nikt by chyba nie chciaÂł, byÂśmy - jak niektĂłrzy Polacy i nie tylko - postrzegali aktorĂłw (szczegĂłlnie tych serialowych) przez pryzmat ich rĂłl. :devil2:
to Ty nie widzisz rĂłznicy miĂŞdzy rol w filmie czy serialu a udziaÂłem w programie telewizyjnym. W pierwszym sie gra, w drugim siĂŞ jest soba - to taka subtelna rĂłznica.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Eh te brukowce co juz wypatrzyl "Fakt" i "Super express" u Katarzyny Cichopek, tu z SE>>> http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości