Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Podsumowanie wydarzeù dnia. GoœÌmi magazynu bêd¹ m.in. prof. Zbigniew Religa - nowy minister zdrowia oraz nowy rzecznik rz¹du Konrad Ciesio³kiewicz. Zaprasza Justyna Pochanke.

za http://www.tvn24.pl

Juppi !! Je¿eli na TVN24 nie k³ami¹ :wink: :D to ju¿ za nied³ugo zobaczymy Justynê w Magazynie podsumuwuj¹cym ten gor¹cy rz¹dowy dzieù. Prof. Religa, nowy rzecznik rz¹du...hmmm zapowiada siê ciekawie -Justyna bêdzie w swoim ¿ywiole i osobiœcie wspó³czujê goœciom :D :P
Byle tylko odstÂąpiÂła od tych czarnych kubraczko-mundurkĂłw i wszystko bĂŞdzie OK !!

godzina 21:02
NIE !! !! Znowu na czarno !!!
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FANIE wykrakaÂłeÂś... znowu mundur, znowu czarny, ale formĂŞ trzyma. Bardzo mĂŞczyÂła ministra od prywatyzacji, ale zachowaÂł twarz :evil2:
Tak sobie myÂślĂŞ, Âże pani Justyna nie powinna przerywaĂŚ goÂściowi wiĂŞcej niÂż raz w jednej wypowiedzi. Dzisiaj tak byÂło.
Ps Bamboocha fajnie, ¿e do³¹czy³eœ-im wiêcej nas, tym lepiej :)
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

MiaÂłem sobie zrobiĂŚ dziÂś wolne, ale.. oto dzisiejsze scany :lol:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Znowu na czarno :x szkoda Âże StyÂśka nie czyta tego forum. MogÂła by zrobiĂŚ nam niespodziankĂŞ.
Bamboocha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 31 paź 2005, 01:23

Post autor: Bamboocha »

Znowu w czarnym. Jakby ÂżaÂłoba, ale jednak do twarzy jej w tym kolorze, pasuje do koloru wÂłosĂłw:) Mi siĂŞ zawsze bĂŞdzie podobaĂŚ :D

Forum raczej nie odwiedza no chyba, Âże robi nam specjalnie wybierajÂąc ten kolor, ale ja jestem zdania, Âże jej wywiad na forum coÂś za sÂłabo dziaÂła. Tzn. nic jej nie przekazuje. WiĂŞc Ci co przeglÂądajÂą i majÂą moÂżliwoÂści niech zacznÂą dziaÂłaĂŚ!

A jakby odwiedziÂła to forum to byÂłaby dopiero gratka. Jakby jeszcze coÂś napisaÂła od siebie :)

P.S. Przerywanie w czasie wypowiedzi goœcia, a raczej jak ten goœÌ chce coœ powiedzieÌ troszeczkê tego nie lubiê. Zauwa¿y³em to w dzisiejszym programie. Ale Styœce wszystko wybaczê :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

..."Czasem trzeba przerwaÌ mówi¹cemu,bo by zanudzi³ widzów na œmierÌ a ci przerzuciliby w konsekwencji kana³."(ABC dzienikarstwa,to taka ksi¹¿ka wydana przez Lisa,Skowroùskiego i Ziomeckiego).Justyna mimo i¿ znowu ubrana na czarno,to jak zwykle piêkna.Jak ju¿ kiedyœ mówi³em dla mnie mo¿e siê ubieraÌ w worek po ziemniakach a i tak bêdzie naj³adniejsza na œwiecie :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

piĂŞkne zdjĂŞcia ... :]

do TVN_FAN - skaner dalej zepsuty? :cry: ... przypominam o wywiadzie z "rewii" :wink:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Magazyn "24 godziny" oczywiÂście wspaniaÂły! Niewiem dlaczego ale bardziej m isiĂŞ opodoba w TVN24. To jest swietna publucystka i poprostu wpsaniale przeprowadza rozmowy z goÂścmi. Mam nadzieje, Âże wytrwa do koĂąca tygodnia.
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: justyna pochanke

Post autor: terraX »

salladyn pisze:..."Czasem trzeba przerwaĂŚ mĂłwiÂącemu,bo by zanudziÂł widzĂłw na ÂśmierĂŚ a ci przerzuciliby w konsekwencji kanaÂł
Tak, tak niech przerywa- w koĂącu to ona rzÂądzi w czasie wywiadu. :wink: MiaÂłam na myÂśli takie przerywanie, ktĂłre czasami wybija z rytmu oglÂądania i robi siĂŞ ping pong sÂłowny,hehe. Niestety z politykami czasami tak trzeba... za to Âświetnie wychodzÂą jej rozmowy z ekspertami, naukowcami, itd (np w ostatnim magazynie z socjologami)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak za socjolagami rozmawiaÂła Âświetnie. UwaÂżam, Âż eto jedna z niewielu dzienniakrek w polsce, ktĂłra umie jeszcze jakoÂś przypilnowac politykĂłw w rozmowie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kowal pisze:(...) UwaÂżam, Âż eto jedna z niewielu dzienniakrek w polsce, ktĂłra umie jeszcze jakoÂś przypilnowac politykĂłw w rozmowie.
Zdecydowanie tak - Justyna ma tak¹ osobowoœÌ, która dos³ownie powala ka¿dego nawet najbardziej zajadliwego polityka :wink: Nie ma takiej sytuacji w wywiadach, które ona prowadzi, ¿eby jej ktoœ podskoczy³ :wink: a u innych jest to nagminne :P :twisted:
ZIMA
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 27 lis 2005, 17:01 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Hehe ten szary mundur teÂż juÂż znamy :lol:
DziÂś tvn Âśledzi absurdy, bo najpierw w Faktach BÂłaszkowski o przedstawieniu "O dwĂłch takich", a w Magazynie pani Justyna o wannie posÂła Wassermana.
RzeczywiÂście krzyczaÂł na niÂą, dobrze mu przygadaÂła :evil2: OszoÂłomstwo trzeba tĂŞpiĂŚ
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

jak mu przygada³a ? ...ach ta Stysia :D , StreœÌcie mi trochê t¹ rozmowê, ucieszcie trochê nieszczêœnika co nie ma tvn24 :cry:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No wiĂŞc...wczorajszy Magazyn 24 h z JustynÂą w roli prowadzÂącej. Jak zwyle w osttanich czasach ciemny strĂłj :evil: ale za to :wink: ognisty :wink: nastrĂłj. Rozmowa w pierwszej czĂŞÂści programu byÂła taka sobie - natomiast po 21:30 rozmowa z p.Wassermanem byÂła piorunujÂąca :lol: Kto oglÂądaÂł ten wie o czym myÂślĂŞ, Pan poseÂł myÂślaÂł chyba, ze JustynĂŞ zakrzyczy :P :wink: no ale siĂŞ mu to nie do konca udaÂło :wink:

terraX pisze:RzeczywiÂście krzyczaÂł na niÂą, dobrze mu przygadaÂła OszoÂłomstwo trzeba tĂŞpiĂŚ
uwaÂżaj :wink: widzisz, Âże w dzisiejszym kraju moÂżna byĂŚ za wszystko podanym do sÂądu :hyhy: ?? OdwaÂżna wypowiedÂź :P
pochanke - fan pisze:do TVN_FAN - skaner dalej zepsuty?
niestety tak :cry: :(

No i na koniec ponawiam proÂśbĂŞ i apel jaki juÂż tu kiedyÂś ktoÂś pisaÂł.
Rozwijajmy ten w¹tek, opisujmy wydarzenia z udzia³em Justyny, kto ma tak¹ mo¿liwoœÌ niech rzuca capsy - szczególnie z tvn24 bo tam nie wszyscy maj¹ dostêp - pewnie nie w takiej iloœci jak w innym w¹tku, gdzie jest 20 prawie takich samych capsów - ale takie jak zrobi³ wczoraj quantrix s¹ najbardziej wskazane, wrêcz niezbêdne :wink:
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wczorajsze starcie Wasserman-Pochanke byÂło swietne. To byÂło takie mini starcie. Wasserman czesto atakowaÂł justyne, wedÂług mnie neisÂłusznie. Jest chyba przeczulony na swoim punkcie.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości