Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

A tego nikt nie widziaÂł ?? :arrow:
Nie œmiejê siê na si³ê. Mam prawo mieÌ gorsze chwiel i chêtnie z tego prawa korzystam. Nie próbujê uciekaÌ od tego uczucia, a staram siê przez nie przegryŸÌ. Kiedy ju¿ mnie dopadnie, pozwalam sobie na ten chwilowy smutek.
To wypowiedz Ani o jesiennym smutku w... - wielkie zdziwienie - Fakt Kobieta:)


A, Kamuii tak to jest tata Ani. Tylko, Âże mi teroszkĂŞ data urodzenia nie pasuje - on ma 69 lat, a nie 68. I widziaÂłaÂś to w filmografi:
1972 DAMA PIKOWA w KLASYKA ÂŚWIATOWA Obsada aktorska (gracz w klubie oficerskim),
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Sylwinka pisze:A tego nikt nie widziaÂł ?? :arrow:
Nie œmiejê siê na si³ê. Mam prawo mieÌ gorsze chwiel i chêtnie z tego prawa korzystam. Nie próbujê uciekaÌ od tego uczucia, a staram siê przez nie przegryŸÌ. Kiedy ju¿ mnie dopadnie, pozwalam sobie na ten chwilowy smutek.
To wypowiedz Ani o jesiennym smutku w... - wielkie zdziwienie - Fakt Kobieta:)
Ja to widzialem i chcialem to wczoraj napisac ale gdzies sie mi zapodziala ta "Kobieta". :)
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

I zobaczcie to http://www.onp-lp.org/ksiazki.php?id_ks=11
Ksi¹¿ka o Ani ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Sylwinka pisze:I zobaczcie to http://www.onp-lp.org/ksiazki.php?id_ks=11
Ksi¹¿ka o Ani ??
Moze i tak :roll: bo tu sa chyba slawne i znanie panie (np. Edyta Gorniak, Otylia Jedrzejczak), a takze nie znane. :) A moze tu sa tylko nie znane, ktore maja tylko takie same imie i nazwisko jak ktos znany. :roll: Jak ktos kupi to niech powie czy jest tam o Annie Kalczynskiej. :wink:
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

W spisie treÂści jest rĂłwnieÂż pani Halina Rowicka, tak wiĂŞc moÂże byĂŚ i cĂłrka -Ania :)
W ogĂłle caÂły ten spis treÂści jest jakiÂś "zamotany". RĂłwnieÂż 'jakaÂś' Anita siĂŞ tam znajduje ;)
Ale i tak jak to zobacze to postaram siĂŞ to kupiĂŚ. Nawet na Allegro wĂŞszyÂłem ale niestety nie ma.
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

http://www.legialive.pl/publikacja.php? ... cjaID=4871
A tu pewnie brat Ani, Filip.
WrĂłcĂŞ do ksiÂązki - w spisie treÂści wyraÂżnie jest napisane Anna KalczyĂąska, wiĂŞc na 99.99% to Ania z TVN 24. BĂŞdĂŞ w ksiĂŞgarni to poszukam, zobacze, czy to TA Ania.[/quote]
Tata aktor, mama aktorka, brat te¿ zagra³ (jako 13-latek) w filmie. Nie rozumiem dlaczego Ania nie zosta³a aktork¹ ?? Uzna³a, ¿e nie ma aktorsiego talentu ?? ChoÌ dobrze, ¿e siê tak sta³o. Nigdy bym jej nie pozna³a, bo jakoœ w biografiach aktorów siê nie zg³êbiam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Sylwinka pisze:WrĂłcĂŞ do ksiÂązki - w spisie treÂści wyraÂżnie jest napisane Anna KalczyĂąska, wiĂŞc na 99.99% to Ania z TVN 24. BĂŞdĂŞ w ksiĂŞgarni to poszukam, zobacze, czy to TA Ania.
No ale moze byc taka osoba, ktora ma takie same imie i nazwisko np. jest wiele osob, ktore nosza takie same imie i nazwisko jak ja :? :cry:
Sylwinka pisze:Tata aktor, mama aktorka, brat te¿ zagra³ (jako 13-latek) w filmie. Nie rozumiem dlaczego Ania nie zosta³a aktork¹ ?? Uzna³a, ¿e nie ma aktorsiego talentu ?? ChoÌ dobrze, ¿e siê tak sta³o. Nigdy bym jej nie pozna³a, bo jakoœ w biografiach aktorów siê nie zg³êbiam.
No wlasnie to dobrze ze nie zostala aktorka :D tak to bys jej nigdy jak sama napisalas nie poznala. :P
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

pawell pisze:
Sylwinka pisze:WrĂłcĂŞ do ksiÂązki - w spisie treÂści wyraÂżnie jest napisane Anna KalczyĂąska, wiĂŞc na 99.99% to Ania z TVN 24. BĂŞdĂŞ w ksiĂŞgarni to poszukam, zobacze, czy to TA Ania.
No ale moze byc taka osoba, ktora ma takie same imie i nazwisko np. jest wiele osob, ktore nosza takie same imie i nazwisko jak ja :? :cry:
Taaa...Szukaj¹c czegoœ o Gwiazdach TVN 24 w googlach znalaz³am niejak¹ Karinê Kalczyùsk¹, która goœci³a na antenie Radia Maryja w programie Rozmowy Niedokoùczone :lol: Ale myœlê, zê ksi¹¿ka jest te¿ o Ani.
P.S. DziÂś nic o Ani w Fakt Kobieta ??
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj tez byli Kalczynscy w "W11" :lol:
Sylwinka pisze:P.S. DziÂś nic o Ani w Fakt Kobieta :?:
Nie wiem jak ty, ale ja dzis nie mam "Kobiety". :?
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

No, Pawell wÂłaÂśnie problem w tym, Âże nie mam...:roll: Jak by coÂś byÂło, to by chyba ktoÂś napisaÂł.
Kilka zdjĂŞĂŚ Ani z Nocy AmerykaĂąskiej :arrow:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
I kilka ró¿nych :arrow:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

na kaÂżdym olÂśniewajÂąco piĂŞkna :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

[quote="michal"][quote="tobi"]
[size=18][color=darkblue]A Czy nie sÂądzicie Âże czasami wyraz twarzy Pani Ani przypomina jakby jadÂła landrynke :?:[/color][/size][/quote]

Strasznie gÂłupi ten wyraz twarzy i wychodzi on na wiĂŞkszoÂści jakichkolwiek stopklatek. Jakby zaraz miaÂła zwymiotowaĂŚ.[/quote]

DOKLADNIE!!!! :D
I ta dluuuga twarz... :shock:
PL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 11:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: PL »

a Ty glupi jestes "krytyczny"...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

taa landrynkĂŞ ;/
mnie za to bawi Âże ona nie otwiera szczĂŞki wogĂłle :D caÂły czas ma zaciÂśniete zĂŞby :D ale i tak jest swietna ;D
Android <3
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

A to prawda akurat! :D
Tylko wolalbym ja slyszec, a nie widziec :wink:
I ciekawe, jak dlugo bedzie miala jeszcze "29 lat" :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości