Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Jak¿e wielka ró¿nica miêdzy wczorajszym a dzisiejszym Magazynem :) jaki¿ to spokój przebija dziœ z Justyny.
Rozmowa w pierwszej czêœci spokojna ale jak najbardziej rzeczowa z dwoma goœÌmi w studiu i p³k. Polko "przez telefon".
No i druga czêœÌ Magazynu to te¿ rozmowa przez telefon z rzecznikiem PIS i z Pos³ank¹ PO i jak najbardziej te¿ na plus.

Jak to siĂŞ dzieje, Âże jak w Faktach zdarzÂą siĂŞ czasem Justynie jakieÂś wpadki tak w Magazynie zawsze wypada wprost rewelacyjne :P .
Ta dziennikarka jest stworzona poprostu do tego typu programów. Takich cech jakie ma Justyna nie mo¿na "nabyÌ" inaczej jak tylko siê z nimi urodziÌ. I nawet m¹¿ - jeden z szefów stacji - nie mo¿e takich cech nadaÌ :wink:
Z tym siĂŞ trzeba urodziĂŚ !!

No ewentualnie m¹¿ mo¿e zarz¹daÌ zbudowania palarni :P Specjalnie oczywiœcie dla siebie i dla ¿ony. No ale to szczegó³...
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

no i w koĂącu ... udaÂło sie, poogladaÂłem 24 godziny na tvn24 :!: :jupi:

przekona³em sie ¿e w faktach Justysia nie pokazuje ca³ej siebie, swoich mozliwoœci jak w tym programie ... jestem pod wra¿eniem :shock: ... nic wiecej nie dodam, brak mi s³ów ...
z tego wszystkiego nie wiem czy jutro w 24 godz. Justyna znowu czy ktoÂś inny?





---------------------------------
You're beautiful, it's true
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No ewentualnie m¹¿ mo¿e zarz¹daÌ zbudowania palarni Specjalnie oczywiœcie dla siebie i dla ¿ony. No ale to szczegó³...
tak szczególnie ze z ca³¹ pewnoœci¹ tylko oni pal¹ ... :?
PrzecieÂż w TVN nie ma Âżadnych innych palaczy... :evil2: Bez przesady :?
Android <3
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... znalezione na www
w: http://www.press.pl Paulina Stolarek pisze min.:

Lata pracy w newsach sprawiaj¹, ¿e uzale¿nienie od nich ³atwo nie przechodzi. Codziennie ogl¹dam i "Wydarzenia" Polsatu, i "Fakty" TVN-u, i "Wiadomoœci" TVP. "Fakty" pozostawiaj¹ niedosyt, je¿eli chodzi o liczbê tematów, ale wci¹¿ s¹ numerem jeden. Maj¹ najlepsz¹ prowadz¹c¹ Justynê Pochanke. Kompetentna, wyrazista, swobodna i nawet czasami uœmiechniêta! Maj¹ te¿ œwietnego reportera politycznego Tomasza Sekielskiego - jego analizy s¹ efektowne, inteligentne i, co dla mnie bardzo wa¿ne: forma materia³ów zawsze s³u¿y ich treœci, a nie na odwrót. W "Faktach" jest te¿ Marek Nowicki - mój osobisty lider niewielkiej grupy dziennikarzy z mediów elektronicznych, którzy naprawdê znaj¹ siê na tym, o czym mówi¹.

dalej ...

Przez jakiÂś czas rano oglÂądaÂłam TVN 24, ale od kiedy wprowadzono tam fantastyczny, nowoczesny, dynamiczny i odrzutowy program poranny, juÂż nie mogĂŞ. Wszyscy ciÂągle chodzÂą, kamery siĂŞ przesuwajÂą, ÂświatÂła oÂślepiajÂą i ginie prosta informacja: czy coÂś ciekawego, proszĂŞ paĂąstwa, siĂŞ wydarzyÂło? JedynÂą osobÂą zdajÂącÂą siĂŞ panowaĂŚ nad tym porannym szaleĂąstwem jest Anita Werner. Od dnia wydarzeĂą w BiesÂłanie czujĂŞ dla niej szacunek: byÂła wtedy po prostu Âświetna. ÂŻadnego kontaktu duchowego ani intelektualnego nie mogĂŞ natomiast nawiÂązaĂŚ z Jakubem PoradÂą. Nie opuszcza mnie wraÂżenie, Âże z rĂłwnie przejĂŞtÂą minÂą i dziwnÂą akcentacjÂą mĂłgÂłby czytaĂŚ zarĂłwno dziennik, jak i rozkÂład jazdy.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zgadzam siĂŞ w 100%, no moÂże nie co do formy poranka ale co do prowadzÂących to tak.
Wróciłem!!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no pewnie, Âże MAMY najlepszÂą prowadzÂącÂą! :D sie babka skapÂła wczas...hehe.
a tak na serio, to drugiej takiej Styski w Polsce nie znajdziecie. Jest najlepsza!...zresztÂą wszyscy o tym juz wiedzÂą. :D
....w świecie Faktów....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

WskazujÂą na to takÂże propozycje z innych stacji, ostatnio przeczytaÂłem gdzieÂś, Âże Polsat chciaÂł ja podkupiĂŚ. A TVP ma na niÂą chrapke od dÂłuÂższego czasu.
Wróciłem!!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek to ta sama Stysia? :shock: :wink:

zdecydowanie w krĂłtkich wÂłosach jej do twarzy :D ... cudo :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 05 lis 2005, 01:32 przez pochanke - fan, łącznie zmieniany 1 raz.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

tak zdecydowanie sie zgadzam!
ale na tym drugim zdjĂŞciu wyszÂła super :D fajna sukienka
....w świecie Faktów....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

pochanke - fan pisze:Obrazek to ta sama Stysia? :shock: :wink:
Z kÂąd jest to foto??
Wróciłem!!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na tym pierwszym wyglada tak dziwnie :? Ale na tym drugim bardzo ladnie :P Eh piekne czasy kiedy dostala az dwa Wiktory. :roll: :D Nie pamietam juz niestety w jakich kategoriach. :roll:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

"OsobistoœÌ telewizyjna 2002 roku" oraz "Najwiêksze odkrycie telewizyjne" a trzeci w kategori "Najlepszy prezenter lub speaker TV"
Bamboocha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 31 paź 2005, 01:23

Post autor: Bamboocha »

Witam,

PaniÂą Pochanke lubiÂłem juÂż dÂłuÂższych wÂłosach, jak zaczynaÂła w TVN 24.

KrĂłtkie wÂłosy jej pasujÂą. Mam teÂż pytanie dlaczego prezenterki scinajÂą siĂŞ na krĂłtko (ja nazywam to na "chopka" :D )

NaprawdĂŞ super fotki. Fajnie, Âże w necie moÂżna coÂś jeszcze wykopaĂŚ. SzczegĂłlnie druga mi siĂŞ podoba :) Gdyby jeszcze wystĂŞpowaÂła na wizji w takich sukienkach :D PomaÂżyĂŚ moÂżna :wink: MoÂże kiedyÂś?

Nie znam osobiœcie pani Pochanke i raczej pewnie nigdy jej nie poznam, bo pewnie nie mia³aby nawet czasu dla mnie, ale kocham j¹ za t¹ jej stanowczoœÌ po³¹czon¹ z opanowaniem. Ona umie odnaleŸÌ siê w ka¿dej sytuacji, wie co powiedzieÌ. A nie tak jak inne prezeznterki ³adna twarzyczka i czytaj¹ z kamery.

A pod wzglĂŞdem fizycznym to jak by ktoÂś powiedziaÂł mogÂłaby byĂŚ ubrana w worek od kartofli i tak by mi siĂŞ podobaÂła :twisted: Nie zaprzeczam :D LubiĂŞ jej gÂłos jest naprawdĂŞ sexi :D

Teraz to juÂż faktycznie ktoÂś zarzuci mi nepotyzm.

P.S.
Co do przeÂścia Pochanke do innych telewizji. Zacytuje tu StyÂśkĂŞ z chatu " (...) nie zamieniĂŞ tysiĂŞcy widzĂłw TVN24, na miliony widzĂłw TVP."

O chwaÂła na WysokoÂści!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:"OsobistoœÌ telewizyjna 2002 roku" oraz "Najwiêksze odkrycie telewizyjne" a trzeci w kategori "Najlepszy prezenter lub speaker TV"
Dzieki za przypomnienie jednak widac ze jestej wielkim fanem Styski jak to pamietales :D , a ja widocznie nie za bardzo. :? Ale akurat katergrie trzeciego Wiktora wiedzialem bo to bylo nawet nie dawno. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 9 gości