TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

seriale komediowe w tvn7

Post autor: quenti-n »

Wiecie moze czy tvn7 ma zamiar wkoncu odswiezyc oferte seriali komediowych?
Przyjaciele ok niech beda ale co chwila sa powtorki tych samych seriali.
A dlaczego nie kozystaja z bibliotek rtl7? ( np serial 3 planeta od slonca )
dlaczego nie ma takich seriali jak np grace w opalach , trener itp ?

a tak pewnie zaraz znowu beda siostrzyczki na antenie lub niesamowite historie
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Powinni pokazaĂŚ coÂś nowego, czego jeszce nie byÂło. "Przyjaciele" niech zostanÂą, puki ich nie powtarzajÂą jest oki:)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W TVN Siedem cos nowego czego jeszcze nie bylo. :lol: Nasze niedoczekanie, bo tu sie wszystko (no prawie) powtarza glownie to co juz na TVN nie bedzie i to sie emituje w TVN Siedem. :? :x
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

no spoko niech daja powtorki ale nie tak ,ze 3 miesiace temu byl serial sisotrzyczki i w grudniu moze bedzie znowu od nowa lecial!
Teraz leci dwoch i pol z pol roku temu ten serial byl i tez o 19:10!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No narescie cos nowego:
tvn.tivi.pl pisze:Telewizja TVN Siedem juÂż niebawem rozpocznie emisjĂŞ nowego programu rozrywkowego, do ktĂłrego obecnie prowadzona jest rekrutacja. O samym widowisku jak na razie niewiele wiadomo. Stacja chce w specjalnym bloku programowym udostĂŞpniĂŚ kaÂżdemu z chĂŞtnych dwie minuty czasu antenowego, podczas ktĂłrych bĂŞdzie mĂłgÂł opowiadaĂŚ o czym chce.

Wszyscy chc¹cy wzi¹Ì udzia³ w widowisku powinni wys³aÌ SMS pod numer 7227 o treœci TV. Koszt SMS-a wynosi 2,44z³.

Program najprawdopodobniej bĂŞdzie nadawany od 14 listopada, od poniedziaÂłku do piÂątku o godzinie 15:40. PowtĂłrki w dni powszednie o godzinie 7:00.
Zobaczymy co to bedzie za program narazie zapowiada sie tak sobie. :)
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

ja powiem tak - niech leca powtorki bo to jest normalne ale nie na zasadzie takiej ,ze teraz leci dwoch i pol ( zaraz sie skoczny jego emisja ) dadza w to miejsce znowu pewnie serial siostrzyczki lub niesamowite historie , gdzie te seriale lecialy pol roku temu i tak jest caly czas.

Przeciez moga np zaczac poszczac sriale ktore maja z bibliotek rtl7 np 3 planeta od slonca czy grace w opalach - jesli juz nie chce bulic za nowosci to niech dadza starsze seriale komediowe i sensacyjne ale takie ktorych oni sami nie poszczali.

jedyna duza nowoscia do tej pory jest serial przyjaciele.moze dociagna do ostatnich sezonow bez jakis glupich powotrek co 3 miesiace
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Pewnie juÂż wiecie od niedzieli (27.11.2005)o 22,10 bĂŞdzie emitowany serial "Detektyw Monk" (pewnie I seria), cĂłt wczeÂśniej bo o 19,10 bĂŞdzie serial "Karen Sisco" - polecam fajny.
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

TVN 7 z tego co czytalem przynosi starty i moim zdaniem powinien sie przeksztalcic np w TVN FILM
Niezrzeszony
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Powinni powtĂłrzyĂŚ teleturniej "Zwariowana Forsa" Ehhh... To byÂł mĂłj ulubiony teleturniej...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

szymoncz pisze:Powinni powtĂłrzyĂŚ teleturniej "Zwariowana Forsa" Ehhh... To byÂł mĂłj ulubiony teleturniej...
Po co powtarzac jakby mogli zrobic nowe odcinki? :D Bylo by fajniej i mniej powtorek w TVN Siedem i jeszcze mogli by zrobic nowe odcinki "Podaj dalej" to tez byl bardzo fajny teleturniej. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

ogolnie kabnaly takie jak tvn7 skazane sa na emisje seriali , filmow i innych w powtorkach. i ok - nie bylo by w tym nic zlego ale majac taka zasbna biblioteke ( rtl7 ) oraz pelno mozliwosci zakupu starszych seriali to nie oni wala co 3 - 5 miesiecy to samo!!! i to jest wnerwiajace.

Ciewak jestem co za serial bedzie jak sie skonczy DWOCH I POL.
beda: siostrzyczki , niesamowite historie ... lub cos innego co niedawno lecialo.
A przeciez jest pelbo sitcomow ktore mogliby emitowac.

Przeciez w zasobach RTL7 sa np 3 Planeta od Slonca , Trener , Spokojnie tatusku i pelno innych seriali.

Dlaczego z tego nie kozystaja!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wlasnie! Dlaczego nie korzystaja z zasobow RTL? Jakby dali by te programy to moze ogladalnosc by sie powiekszyla bo teraz jest bardzo kiepska nie przekracza 2%. :cry: A za wieksza ogladalnoscia idza wieksze przychody z reklam. Chetnie bym zobaczyl wiele seriali ktore kiedys byly na RTL na przyklad taki serial "Czy boisz sie ciemnosci?" :roll: chyba tak on sie nazywal w nim opowiadali straszne historie. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Tak RTL7 to byla swietna stacja szkoda ze TVN7 nie poszedl ich sladem ,ale znajac ambicje TVN to nie ma sie czemu dziwic :?
Niezrzeszony
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a ja dopiero w tvnsiedem doceni³êm serial DETEKTYW MONK i ju¿ rozumiem dlaczego Karolina Korwin-Piotrowska tak bardzo za nim agitowa³a :wink:
pododbno stacja przynosi straty, to prawda?
nie wiem dlaczego od dÂłuÂższego czasu nie dziaÂła/nie ma telegazety
czy teraz tvnsiedem zamieniÂł siĂŞ zw tej kwestii z tv.4, ktĂłra baaardzo dlugÂą przerwe z tg zrobiÂła sobie bo nie byÂło, a jest
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:pododbno stacja przynosi straty, to prawda?
Tu sa wyniki kanalow z grupy TVN za III krwartal 2005:
Obrazek
Nie znam sie na tym nie wiem o co chodzi z Etiba ale przychody TVN Siedem sa bardzo male. :?
tobi pisze:nie wiem dlaczego od dÂłuÂższego czasu nie dziaÂła/nie ma telegazety
czy teraz tvnsiedem zamieniÂł siĂŞ zw tej kwestii z tv.4, ktĂłra baaardzo dlugÂą przerwe z tg zrobiÂła sobie bo nie byÂło, a jest
A u mnie jest caly czas telegazeta na TVN Siedem. :? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości