[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Figura wyglÂądala fantastycznie w nowej fryzurze, ale miĂŞdzy nami mĂłwiÂąc jedyne co jest wartoÂściowe w tym programie to "Rozmowy w tÂłoku". Dzisiaj najlepsza byla "Beger", ale i tak do tej pory uwaÂżam, ze absolutne the best to odcinek z "MajÂą KomorowskÂą" i "Kazimierzem Marcinkiewiczem" Total :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
qsc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 06 gru 2005, 17:22

Post autor: qsc »

czesc,
czy wie kots mzoe jak sie nazywala ta piosenka co spiewal borys ???
chodzi mi o ta bee gees.
pozdrawiam
ninnio25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 05 gru 2005, 23:04

Post autor: ninnio25 »

maciekw ok wiesz nikogo nie chialem obrazic moja wypowiedzia, ale moje zdanie jest wlasnie takie, Szyc naprawde jest fajnym, zabawnym, wyluzowanym, czlowiekiem. Figura tez w sumie jet ok ale przesadzila z tym luzem!!! obejrzyj program jeszcze raz i zobaczysz ze byla pijana!
Pozatym my widzowie, jestesmy po to aby oceniac
, krytykowac albo chwalic
zapomnialem zwrocic wasza uwage na nagrody dla widzow w studio, w ostatnim programie laska wygrala 2 godziny lekcji j. greckiego, czy nie uwazacie tego troche za kompromitujace, chyba stac ich na jakies lepsze!
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

ninnio25 pisze:zapomnialem zwrocic wasza uwage na nagrody dla widzow w studio, w ostatnim programie laska wygrala 2 godziny lekcji j. greckiego, czy nie uwazacie tego troche za kompromitujace, chyba stac ich na jakies lepsze!
chyba nie zabardzo rozumiesz idei tego programu, tu chodzi o to Âżeby byÂło Âśmiesznie i nagrody w studio sÂą wÂłasnie Âśmieszne a nie kompromitujÂące(co byÂło w tym kompromitujÂącego???), no chyba Âże masz jakieÂś specyficzne poczucie humoru... JeÂżeli tak bardzo program ci siĂŞ nie podoba to po co go oglÂądzasz??!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Eh niestety nie ogladalem poniedzialkowego odcinka. :( No ale koniecznie bede musial to zobaczyc w sobote. :roll:
25 grudnia o 21:45 nadany zostanie specjalny odcinek programu Szymona Majewskiego. ÂŚwiÂąteczne "Szymon Majewski Show" bĂŞdzie skÂładaÂło siĂŞ z trzech odcinkĂłw kabaretu politycznego.
O kurcze jak fajnie nie moge sie doczekac. :] :D Az 3 razy "Rozmowy w tloku" w jednym odcinku czyli nic innego nie bedzie w programie. :P :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no to w poniedzia³ek goœÌmi Szymona bêd¹: Edyta Górniak i Adam Ferency
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:no to w poniedzia³ek goœÌmi Szymona bêd¹: Edyta Górniak i Adam Ferency
Aha :D a w 'Rozmowach w tloku" ?? :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W poniedzialek ni moglem zobaczyc SMS-a wiec obejrzalem ten program dzis. I byl jeden tekst ktory mi sie spodobal. On nie byl z "Rozmow w tloku" tylko z "Koncertu zyczen" (chyba tak to sie nazywalo :roll: ) Krystyna Loska czytala zyczenia i bylo jedno takie:

"Serdeczne pozdrowienia dla Jurka Dudka sle Krystyna z gazowni" :lol: :lol: :evil2: Dobre to bylo. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

NAJLEPSZE TEKSTY W SMS

Post autor: salladyn »

No i co i becikowe poszÂło siĂŞ czohraĂŚ do lasu :lol: :lol: :lol: -"DODA"

Co to jest za dowcip wogóle ,na poziomie nie wiem, ryby wysokog³êbinowej "DODA" :lol: :lol: :lol:

Przepychanki szmoje boje dzikie wĂŞÂże a sÂą ciekawsze rzeczy na przykÂład Ja
"DODA" :lol: :lol: :lol:

(o Monice Brodce)Z niej taka wokalistka jak z koziej dupy nie wiem , plecaczek. "DODA" :lol: :lol: :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

z tego co wiem to bedzie Andrzej Lepper, Maria KaczyĂąska :], bedzie teÂż krĂłlowa angielska na wÂłasnym tronie, reszty nie wiem, trzeba bedzie poczekac na reklame.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Byla krotka reklama ale bylo tylko widac Leppera i Szymona jak zaklada korona Kaczynskiej i tak kogos reka chciala ja (korone) Kaczynskiej zabrac... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

KaczyĂąska:

- ubieram swojego mĂŞÂża od podstaw, najbardziej siĂŞ denerwuje jak mu rajtuzki podciÂągam, bo on tak o siebie nie dba. A czasem
potrafi tak bez rozumku w zimie w samych rajtuzkach na mrĂłz wybiec

Rodowicz:

- mam nadzieje, Âże te rajtuzki sÂą baweÂłniane a nie sztuczne, bo wie pani na mrozie wszystko sztywnieje

KaczyĂąska:

- daj BoÂże pani Marylu, daj BoÂże:)

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

WÂłaÂśnie skoĂączyÂł siĂŞ program na TVN STYle Miasto Kobiet i na koĂącu byli aktorzy ktĂłrzy parodiujÂą w Rozmowach w tÂłoku.
Powiem tyle byÂło bardzo smiesznie :D :D
dana_dana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 14 gru 2005, 13:48

jaki mail??

Post autor: dana_dana »

jak mail jest do szymona Âżeby wysyÂłaĂŚ mu jakieÂś smieszne rzeczy ktore maja szanse ukazania siĂŞ w programie???

z gory thx:):):)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: jaki mail??

Post autor: pawell »

dana_dana pisze:jak mail jest do szymona Âżeby wysyÂłaĂŚ mu jakieÂś smieszne rzeczy ktore maja szanse ukazania siĂŞ w programie???

z gory thx:):):)
szymon@tvn.pl :roll: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości