[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Pewnie wiosnÂą bĂŞdÂą kolejne odcinki tego programu, bo ma nawet dobre wyniki oglÂądalnoÂści ostatni miaÂł ponad 3,6 mln (...)
hmm...no ale to juÂż przegiĂŞcie jest, Âżeby powtĂłrki byÂły aÂż do poczÂątku kwietnia. SpodziewaÂłem siĂŞ powtĂłrek ale nie aÂż tak dÂłuugooo :( Potem przyjdzie Wielkanoc i okaÂże siĂŞ, Âże moÂże nowe odcinki SMS bĂŞdÂą pod koniec kwietnia :( a potem znowu wakacje...(chyba, Âże planujÂą w lecie nowe odcinki...)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(chyba, Âże planujÂą w lecie nowe odcinki...)
O to napewno nie... :) W wakacje beda powtĂłrki i powtĂłrki tylko pare programĂłw i to pewnie bedÂą same nowe odcinki seriali. :( :( Mam nadzieje ze bĂŞdzie "Detektyw Monk". :D :D Ale nie ma liczyĂŚ Âże bĂŞdÂą nowe odcinki SMS w wakacje jak nawet nie ma w styczniu i lutym premier... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

co siĂŞ staÂło z moim tematem o Rozmowach w tÂłoku????? :o
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:co siĂŞ staÂło z moim tematem o Rozmowach w tÂłoku????? :o
ZostaÂł usuniĂŞty :( po tym jak ktoÂś napisaÂł Âże po co 3 tematy prawie o tym samym (ten usuniety, ten i najlepsze teksty w sms).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

pawell pisze:
zadra pisze:co siĂŞ staÂło z moim tematem o Rozmowach w tÂłoku????? :o
ZostaÂł usuniĂŞty :( po tym jak ktoÂś napisaÂł Âże po co 3 tematy prawie o tym samym (ten usuniety, ten i najlepsze teksty w sms).
zupeÂłnie bez sensu, bo byÂła ewdentna potrzeba, zeby rozmowy w tÂłoku miaÂły swĂłj temat. Moderatorzy powinni wiedzieĂŚ co robi dobrze temu forum :x :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
szymrog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 25 gru 2005, 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: szymrog »

Hej
Superrr byÂł dziÂś SMS, wyrÂąbiste "Rozmowy w tÂłoku".
Z tego co czytaÂłem w dodatku telewizyjnym do Gazety Wyborczej to jutro o g. 16 majÂą byĂŚ 3 odcinki "RozmĂłw w tÂłoku", ale przecieÂż te 3 odcinki byÂły dziÂś. Macie moÂże info czy jutro teÂż bĂŞdÂą 3 odcinki "ozmĂłw w tÂłoku". JeÂśli nie 3 to czy bĂŞdzie chociaÂż jedno. W programie telewizyjnym o g. 16 jutro jest umieszczony SMS. Czy moÂże jutro bĂŞdzie powtĂłrka dzisiejszego programu? No nie wiem. ProsiÂłbym wÂłaÂśnie o odp. osoby dobrze poinformowane:)
Z gĂłry dziĂŞkujĂŞ za pomoc. Pzdr
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo fajny byÂł dzisiejszy ÂświÂąteczny odcikek "Szymon Majewski SHOW". Wszystko dziÂś mi siĂŞ w tym odcinku podobaÂło. Najbardziej kalendarz... :D :D :D I wszystkie "Rozmowy w toku" byÂły Âświetne, ale najlepsze te pierwsze. :D :D BĂŞdzie trzeba koniecznie zoaczyĂŚ jutro powtĂłrkĂŞ. :D :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

REWELACJA !!!!
mogÂła bym siĂŞ tylko do tego ograniczyĂŚ :D ale na pewno post byÂłby usuniĂŞty wiec dodam :D ze RwT byÂły genialne kalendarz i ostatnia piosenka :D poprostu mistrzostwo :brawo:
Android <3
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Tak, jutro o 16.oo bĂŞdzie powtĂłrka "Szymon Majewski Show" (Dzisiejsza)
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

zastanawia mnie tylko jak oni to zrobili Âże wszystkie osoby byÂły razem przy piosence, przecieÂż wszystkie osoby gra 4 aktorĂłw a pokazywali ich wszystkich razem (16osĂłb)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Pecio: To siĂŞ wÂłaÂśnie nazywa "magia telewizji" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szymon: -Kaziu, jakie sa Twoje ulubione potrawy?
Kazia: -Pierogi, krupniok, karp, korniszony
Szymon: -Karp rozumiem, ale korniszony, krupniok?
Kazia: -No przecieÂż jakbym powiedziaÂła sledz i makowiec to nie byloby sie z czego brechtac, bo tam nie ma R...
:lol: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

Renata Beger o sobie do Leppera: Niech Pan popatrzy...taka ma³a g³ówka, a taka du¿a....dupa
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

G*E*N*I*A*L*N*E wczoraj to byÂło :wink:
Kalendarz boski :) "Rozmowy w TÂłoku" ekstra !! "Politycy" mĂłwiÂący ludzkim gÂłosem :D
pecio pisze:przecieÂż wszystkie osoby gra 4 aktorĂłw a pokazywali ich wszystkich razem (16osĂłb)
teÂż mnie to zastanowiÂło - ale to wÂłaÂśnie - jak napisaÂł Maciekw - magia telewizji :wink:

Mistrzostwo Âświata dla Szymona i tylko naleÂży ÂżaÂłowaĂŚ, Âże teraz jesteÂśmy skazani na powtĂłrki aÂż do kwietnia :? Czemu TVN nam to robi ?? :evil:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Mistrzostwo Âświata dla Szymona i tylko naleÂży ÂżaÂłowaĂŚ, Âże teraz jesteÂśmy skazani na powtĂłrki aÂż do kwietnia :?
Pewnie nowe odcinki pojawiÂą siĂŞ na poczÂątku marca wiĂŞc jesteÂśmy skazani na powtĂłrki aÂż do marca. :? :cry: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość