Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Danielu dziĂŞkujĂŞ bardzo :)
ReklamĂłwkĂŞ co prawda juÂż widziaÂłem w tv i to w dwĂłch wersjach ale chĂŞtnie jeszcze raz sobie jÂą zobaczĂŞ.

Ania KalczyĂąska miaÂła dziÂś popoÂłudniowy dyÂżur w TVN24, serwisy w zdecydowanej wiĂŞkszoÂści byÂły krĂłtkie, wiĂŞc za duÂżo pracy Pani Ania nie miaÂła. Jednak jak zwykle bardzo miÂło byÂło wÂłaÂśnie od Niej dowiedzieĂŚ siĂŞ co ciekawego dziÂś siĂŞ wydarzyÂło :)
Prowadzi³a dziœ tak¿e, wedle mojej oceny, jedn¹ z lepszych, ¿e tak siê wyra¿ê, w swojej karierze rozmowê z Ojecem Dominikaninem - niestety ale nie pamiêtam Jego godnoœci :( Pytania zadane przez Kalczyùsk¹ by³y bardzo trafione i powiedzia³bym nawet, ¿e takie bardzo przemyœlane, od serca, pytania nad którymi chyba coraz wiêcej z nas siê zastanawia i poszukuje odpowiedzi... super!

I na koniec jeszcze jedno co mnie przyznam zaskoczyÂło. Pani Ania byÂła dziÂś w programie Szymon Majewski Show :)
Tym, ktĂłrzy nie widzieli wyjaÂśniam, w/w programie byÂł pokazany fragment jak chĂłr w raz z Majewskim, ÂśpiewaÂł D. Tuskowi piosenkĂŞ o farmerze Donaldzie, "ktĂłry farmĂŞ miaÂł i kaczki hodowaÂł..."
By³a tam równie¿ Kalczyùska czekaj¹ca na rozmowê z marsza³kiem, która ca³¹ t¹ sytuacj¹ by³a bardzo rozbawiona :)
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

S.M.S. nie ogladam.. ale mogĂŞ dodaĂŚ, Âże Ania byÂła rĂłwnieÂż w "Szkle kontaktowym". Co prawda byÂło sÂłychaĂŚ jedynie jej Âśmiech i maÂłe zakÂłopotanie; a chodziÂło o sekratarza Warszawy :)

Ale teraz najwaÂżniejsze -wieÂści sylwestrowe:
Historia najwyraÂźniej lubi siĂŞ powtarzaĂŚ... Tak i tym razem gospodarzem sylwestrowego wieczoru w studiu tvn24 byÂła Ania. WiĂŞc szybko podjĂŞtÂą decyzjÂą, Sylwestra postanowiÂłem spĂŞdziĂŚ w miÂłym towarzystwie... Ani :)
Po krótce: Ostatnie godziny starego roku by³y poœwiêcone podsumowaniu najwa¿niejszych wydarzeù oraz ³¹czeniami z ró¿nymi miastami Polski. Ania rozmawia³a z Brygid¹ Grysiak, Joann¹ Komolk¹ oraz Leszkiem Kab³akiem. W rozmowie z Brygid¹, Ania wspomnia³a o przeniesieniu Brygidy do stolicy...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po pó³nocy wszystkie kamery skierowane by³y na najwa¿niejsze miasta Polski...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

...a w tym na lekko "pÂłonÂącÂą" WarszawĂŞ, w ktĂłrej to od petard zapaliÂła siĂŞ... choinka. Na szczĂŞÂście udaÂło siĂŞ jÂą szybko ugasiĂŚ (Ania nawet coÂś o straÂży poÂżarnej wspominaÂła) :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ByÂła takÂże powtĂłrka noworocznego orĂŞdzia Lecha KaczyĂąskiego.
Ania rozmawiaÂła rĂłwnieÂż z PawÂłem ÂŁukasikiem o tym jak Nowy Rok witali UkraiĂący. Nie obyÂło siĂŞ teÂż bez wÂątku politycznego na temat dostaw gazu.
Chwilkê po godzinie 1 Ania zaprosi³a nas do Londynu... a póŸniej ¿yczeniami w imieniu w³asnym oraz ca³ej redakcji po¿egna³a widzów tvn24.

Tak wiĂŞc dzisiejszy wieczĂłr sylwestrowy zaliczam do bardzo udanego, choĂŚ spĂŞdzony w nietypowy sposĂłb. Ale na pewno nie ÂżaÂłujĂŞ swojego wyboru :) Wszak taki dzieĂą jak dziÂś nie zdarza siĂŞ zbyt czĂŞsto :)

Wszystkim: SzczĂŞÂśliwego Nowego Roku!! :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Zdecydowanie tak !! Ania Kalczyùska wypad³a wczoraj bardzo dobrze :) Bardzo ³adnie, gustownie ubrana (w odró¿nieniu od innych prezenterek :evil: ). Bardzo dobra forma, œwietny humor. Naprawdê wszystko na tak !! A¿ jestem mi³o zaskoczony :wink:
ZIMA
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja widziaÂłem tylko kilka fragmentĂłw, bowiem nie wypadaÂło na imprezie gapiĂŚ siĂŞ w tv bez przerwy. Jednak z tego co widziaÂłem to powiem, Âże bardzo mi siĂŞ podobaÂł wieczorny program na tvn24. Tak jak pisaliÂście Ania KalczyĂąska byÂła bardzo radosna, wyluzowana i sprawiaÂła wraÂżenie, jakby siĂŞ nie przejmowaÂła tym, Âże sylwestra spĂŞdza w pracy.
Relacje z reporterami byÂły bardzo "ciepÂłe" ale przyznam siĂŞ, Âże bardzo siĂŞ zdziwiÂłem jak Ania zwraca siĂŞ do reporterĂłw. Owszem Joasiu do Joanny Komolki to jeszxze nic takiego, ale jak do Brygidy Grysiak powiedziaÂła Brydziu to aÂż siĂŞ zaÂśmiaÂłem :)
W rozmowie z BrygidÂą, Ania wspomniaÂła o przeniesieniu Brygidy do stolicy...
MoÂżesz to w kilku sÂłowach opowiedzieĂŚ?
Bardzo ³adnie, gustownie ubrana (w odró¿nieniu od innych prezenterek
Zgadzam siê strój i dodatki mia³a super, tylko makija¿ mi siê za bardzo nie podoba³, za du¿o ró¿u...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ja teÂż siĂŞ zgadzam. (oceniam tylko z capsĂłw) Chyba myÂślisz o Werner. Ona, coĂŚ jest ÂświetnÂą prezenterkÂą, gust ma raczej marny...W przeciwieĂąstwie do Ani :)
Niss, ja na Twoim miejscu zrobiÂłabym to samo, tylko nie miam narazie dostĂŞpu do TVN24 :( Ten sylwester byÂł beznadziejny dla mnie na miejscu Ani tez bym siĂŞ cieszyÂła z tego, Âże jestem w pracy. Dla mnie Sylwester w stacji informacyjnej to relaks. ÂŻadnych skomplikowanych tematĂłw tematĂłw.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Na temat dzisiejszego poranka tvn24

Post autor: Maciekw »

WidziaÂł ktoÂś dzisiejszy poranek tvn24 w caÂłoÂści :?: :!:

Ja widzia³em niestety tylko fragment miêdzy 7:30, a 8 i dopiero póŸniej od 9:30.
Z tego co zauwaÂżyÂłem, a wÂłaÂściwie usÂłyszaÂłem, Ania KalczyĂąska miaÂła b. zachrypniĂŞty gÂłos i w zwiÂązku z tym mam pytanie czy mĂłwiÂła coÂś na wizji o swojej 'dolegliwoÂści' tak jak to w wigiliĂŞ zrobiÂła Marta Kuligowska i kiedy zostaÂła zastÂąpiona przez BeatĂŞ TadlĂŞ? [normalnie prezenter z ptv24 pracuje do 10:00, koĂązÂąc pracĂŞ serwisem o 9:45, a dziÂś jeÂśli dobrze widziaÂłem o 9:30 serwis prowadziÂła Tadla, no chyba, ze mi siĂŞ godziny na zegarku od zmĂŞczenia pomyliÂły :P]

Mam jeszcze jedno pytanie, choĂŚ nie tak ÂściÂśle zwiÂązane z KalczyĂąskÂą, od prawie 2 tygodni nie oglÂądaÂłem poranka, wiĂŞc chciaÂłbym siĂŞ zapytaĂŚ od kiedy po kaÂżdym serwisie prezenter - dziÂś akurat Ania zapowiada o czym bĂŞdzie mowa w nastĂŞpnym wejÂściu? [ coÂś jak w radiu zet] i czy kaÂżdy prezenter tak robi?

Pozdrawiam
LiczĂŞ, Âże ktoÂś Âłaskawie odpowie na moje pytania, z gĂłry dziĂŞkujĂŞ :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, o 9:30 pojawiÂła siĂŞ juÂż Tadla.
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

MoÂżesz to w kilku sÂłowach opowiedzieĂŚ?
Hm, czy coœ mogê jeszcze dopowiedzieÌ... Z rozmów podczas ³¹czeù mo¿na by³o jedynie dojœÌ do wniosku, ¿e Brygida (albo jak co niektórzy wol¹ -"Brydzia") przenios³a siê do stolicy na jakiœ d³u¿szy czas (o ile nie na sta³e). Brygida pozwoli³a sobie powspominaÌ piêkno Krakowa i to, ¿e zawsze ma go w pamiêci. Tak szczerze to jakoœ trudno mi siê przyzwyczaiÌ do Brygidy w Warszawie. Z ca³ym szacunkiem do stolicy, ale na tle Krakowa lepiej jej by³o. Ale mo¿e to tylko kwestia przyzwyczajenia...
Tak, o 9:30 pojawiÂła siĂŞ juÂż Tadla.
Tej zmiany prowadz¹cych nie zdo³a³em zobaczyÌ, lecz rzeczywiœcie ju¿ po 7 jej g³os nie by³ taki jak powinien. Tak wiêc po 9 chyba faktycznie nie by³o zbyt ciekawie, ¿e nie zdo³a³a doci¹gn¹Ì jeszcze tych ostatnich dwóch serwisów i musia³a ust¹piÌ miejsca Beacie.

Natomiast dziÂś, po prawie tygodniowej przerwie (wiadomo z jakiego powodu) znĂłw moÂżna zobaczyĂŚ i usÂłyszeĂŚ AniĂŞ! I na caÂłe szczĂŞÂście nic nie wskazuje na to, by powtĂłrzyÂła siĂŞ caÂła historia z przed tygodnia! JuÂż normalnym, wspaniaÂłym i jakÂże miÂłym dla ucha gÂłosem obudziÂła mnie zaraz po 6 :) Nareszcie!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

niss pisze:
Natomiast dziÂś, po prawie tygodniowej przerwie (wiadomo z jakiego powodu) znĂłw moÂżna zobaczyĂŚ i usÂłyszeĂŚ AniĂŞ! I na caÂłe szczĂŞÂście nic nie wskazuje na to, by powtĂłrzyÂła siĂŞ caÂła historia z przed tygodnia! JuÂż normalnym, wspaniaÂłym i jakÂże miÂłym dla ucha gÂłosem obudziÂła mnie zaraz po 6 Nareszcie!

nom stwierdzam tym ktĂłrzy nie porywajÂą siĂŞ takich wyzwaĂą, jak wstanie o 7. rano, Âże dziÂś w serwisie o 7.30 Pani KalczyĂąskiej pojawiÂła siĂŞ raptownie chrypka w gÂłosie, poprawiaÂła go podczas gdy leciaÂły obrazki do materiaÂłu, i poszÂła dalej z pewnoÂściÂą na twarzy a gÂłosem siĂŞ rwiÂącym i zacinajÂącym.
Ta jej niobecnoœÌ poprzedn tydzieù to z tego samego powodu?
Nie byÂło jej w tygodniu na wizji w TVN24?



Maciekw pisze:
Mam jeszcze jedno pytanie, choĂŚ nie tak ÂściÂśle zwiÂązane z KalczyĂąskÂą, od prawie 2 tygodni nie oglÂądaÂłem poranka, wiĂŞc chciaÂłbym siĂŞ zapytaĂŚ od kiedy po kaÂżdym serwisie prezenter - dziÂś akurat Ania zapowiada o czym bĂŞdzie mowa w nastĂŞpnym wejÂściu? [ coÂś jak w radiu zet] i czy kaÂżdy prezenter tak robi?



teÂż chciaÂłbym wiedzieĂŚ, bo moje poranki to 10.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

O mĂłj poranek to 6.15, ale ja lubiĂŞ krĂłtki sen. Jak Miecugow czuje siĂŞ Âźle, gdy Âśpi wiĂŞcej niÂż 6h, tak ja siĂŞ Âźle czuje, gdy ÂśpiĂŞ wiĂŞcej niÂż 7h
A tak z innej beczki.
ZastanawialiÂście siĂŞ moÂże kiedyÂś nad poglÂądami A.K.?
Jeœli rzeczywiœcie jej ciotk¹ jest £oziùska, to w ramach solidarnoœci rodzinnej powinna zag³osowaÌ na SLD (niestety), bo by³a KRRiTV to g³ównie SLD. ALe nie wydaje mi siê, ¿eby tak by³o. Napewno £oziùska jest jej ciotk¹? Napewno nie jst rodzon¹ siostr¹ ani ojca Ani, ani jej matki.
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

i czy kaÂżdy prezenter tak robi?
Dla tych ktĂłrzy spiÂą o normalanych porach ;) to informujĂŞ, Âże GĂłrlicki (ktĂłry chyba zdominowaÂł ostatnio poranki) teÂż zapowiada, to co bĂŞdzie w kolejnym serwisie.
Nie byÂło jej w tygodniu na wizji w TVN24?
W ¿adnym z serwisów nie (oprócz pon.), w ³¹czeniach te¿ raczej nie. Materia³ów jej te¿ nie widzia³em, tak wiêc chyba jej nie by³o. Tylko w ten poniedzia³ek ujrza³em Aniê w pierwszych kilku serwisach. Natomiast w ostatnich dniach znów jej nie widaÌ?! Ponownie chrypka?! :(
ZastanawialiÂście siĂŞ moÂże kiedyÂś nad poglÂądami A.K.?
Hm, jakoÂś... nie. Zbytnio mnie to nie interesuje. Przynajmniej na razie :)
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Poglady polityczne A.K? Jak na wszystko inne, czyli jak wiatr zawieje. Nie sadze, ze ma w ogole jakies poglady, zawsze sie ustawia z wiatrem i mowi to, co zostanie dobrze przyjete, a nie to, co mysli. Typowa pozerka.
Tomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 13 sty 2006, 00:08

Post autor: Tomasz »

krytyczny pisze:Poglady polityczne A.K? Jak na wszystko inne, czyli jak wiatr zawieje. Nie sadze, ze ma w ogole jakies poglady, zawsze sie ustawia z wiatrem i mowi to, co zostanie dobrze przyjete, a nie to, co mysli. Typowa pozerka.
Co Ty moÂżesz wiedzieĂŚ o Annie KalczyĂąskiej... Nie znasz jej a takie gÂłupoty wypisujesz. To Âświadczy tylko o Tobie.

BTW. Anna dziÂś siĂŞ pojawiÂła na antenie.
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Ha,ha,ha! :lol: :lol: :lol:
No to mnie szczerze rozbawiles! Prawdziwy z Ciebie rycerz! NIe bĂŞdĂŞ siĂŞ licytowaÂł, kto jÂą zna, a kto nie. Pozdrawiam. :D
Monster

Post autor: Monster »

Ale coÂś ostatnio rzadko widaĂŚ AnnĂŞ KalczyĂąskÂą na antenie TVN24 :D :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości