Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

narazie tyle ... resztê mo¿e wieczorem póŸnym albo jutro :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D :D Fantastyczne :jupi: bardzo fajne fotki porobiÂł ten pan... :D :D No i oczywiÂście wilkie dziĂŞki dla pochanke - fan'a :!: :wink: :wink: Czekam z niecierpliwoÂściÂą na nastĂŞpne... :P :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: :D :D Fantastyczne :jupi:
Tak pawell !! Masz racjĂŞ !! Fantastycznie !! ZdjĂŞcia ekstra, Justyna uchwycona z kaÂżdej strony, ekstra.

A pochanke-fanowi nale¿¹ siê szczególne :brawo: za jego dzia³alnoœÌ na forum :wink: Rzeczywiœcie zas³uguje na miano pierwszego fana Justyny Pochanke :wink:

No i juÂż za 53 minuty kolejne spotkanie z JustynÂą :wink:
ZIMA
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

pochanke-fanie jestes wieeelki! dzieki Ci za tez wrecz wspaniaÂłe i cudowne zdjĂŞcia. :D :D
Zdjecia sa super, pokazujÂą StyÂśke z tej strony, z ktĂłrej niestety bardzo zadko jÂą widzimy. tzn, tak jakby "od kuchni".
MiÂło popatrzec..... :D
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... niestety nie oglÂądaÂłem dziÂś

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

... mam duzo pracy przy kompie, jak siĂŞ wyrobiĂŞ zdjĂŞcia dam dziÂś [/list]
Monster

Post autor: Monster »

A nikt nie ma capsĂłw z dzisiejszym goÂściem ,,FaktĂłw'' :?: :evil: :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

na poczÂątek 2 zdjĂŞcia co Stysia cudnie wyszÂła ... jestem pod wraÂżeniem :)... ach co za kobieta!! :)


Obrazek

Obrazek

i reszta: :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

podziêkowania nie dla mnie siê nale¿¹ ale dla Bartosza Wac³awskiego z "kuriera porannego", który by³ tym szczêœliwcem i poby³ dzieù z Justyna :) :wink: ... ach ...

ja tylko go Âładnie poprosilem, bo mi siĂŞ zal zrobiÂło Âże tyle siĂŞ biedny opstrykal zdjĂŞĂŚ a do gazety daÂł ze 3, wiec zachwycajcie siĂŞ nad zdjĂŞciami jak ja to robie jemu dziĂŞkujÂąc :D , ma nasz link i napewno tu zajÂży :)


tak wiĂŞc Bartoszu dziĂŞkujemy :!: :jupi:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

Matko :!: Na pierwszym zdjĂŞciu Justyna wyszÂła genialnie.NiepokojÂąco,dziko,uwodzicielsko to pierwsze zdjĂŞcie to najlepsze zdjĂŞcie Justyny Pochanke jakie w Âżyciu widziaÂłem :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W tym dzisiejszym gor¹cym wieczornym okresie :) gdy Justyna musia³a siê dwa razy ³¹czyÌ z Sejmem bohaterka w¹tku poradzi³a sobie znakomicie. :szczesliwy: Szybko reagowa³a, b³yskawicznie potrafi³a pod koniec Faktów przenieœÌ siê do Sejmu na rozmowê z goœciem Faktów :P

Ale troszkĂŞ zaniepokoiÂła mnie koĂącowe sÂłowa, nie zapowiedziaÂła siĂŞ jasno na jutro :cry: bardzo mgliÂście siĂŞ wyraziÂła...

ps. pochanke-fanie po raz 100 to mĂłwiĂŞ - zdjĂŞcia super !!

Justyna to wspaniaÂła kobieta-masz racjĂŞ !!
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Oooo to pierwsze jest Âświetne. Taka artystyczna poza i efekt, a niepozowane :tak:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ahhh...te oczy :D Pierwsze zdjecie rewelacja! ja jednak tez Tobie pochanke-fanie podziĂŞkuje. :D Przecoez gdyby nie Ty, pewnie nikt nie byÂłby na tyle zdeterminowany aby je zdobycc. Jeszczew raz dzieki. :D
....w świecie Faktów....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

WÂłaÂśnie,zapomniaÂłem podziĂŞkowaĂŚ tobie pochanke-fanie no i autorowi tych zdjĂŞĂŚ dziĂŞki ktĂłremu mogÂłem zobaczyĂŚ to zdjĂŞcie ktĂłre powaliÂło mnie z nĂłg.Justyna wyszÂła na nim oszaÂłamiajÂąco-bogini piĂŞknoÂści.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... i to by bylo na tyle: ... pachnie maliznÂą :wink: ale ... kurde ale siĂŞ cieszĂŞ ze mogÂłem je zobaczyĂŚ :jupi: ...

mam nadzieje Âże nie dubluje zdjeĂŚ ale, mieszajÂą mi sie juÂż

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Do³¹czam siê do podziêkowaù :!: :D :D :D :D Zdjecia s¹ genialne :!: :D :D :D :D :D :D :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
bwacławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 12 sty 2006, 09:42
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Kilka s³ów o Pochanke

Post autor: bwacławski »

pochanke_fan poprosi³ mnie o to, bym skrobn¹³ kilka zdaù na temat mojego spotkania z Justyn¹. Ju¿ samo umawianie siê z ni¹ na wywiad nie by³o zbyt ³atwe. Poniewa¿ nie jest to pierwszy materia³ z TVN, mia³em mniej wiêcej rozeznanie, jak sobie z tym poradziÌ.
Zadzwoni³em wiêc do PR-u stacji i pierwsze zaskoczenie. Pochanke ma tam osobê odpowiedzialn¹ za wizerunek w mediach. I zaraz drugie zaskoczenie: pani od wizerunku daje maila redakcyjnego wprost do Pani Justyny. Mam napisaÌ i j¹ przekonaÌ. Napisa³em wiêc, ¿e chcia³bym zobaczyÌ jak pracuje, przez ca³y dzieù. Dwa dni póŸniej mia³em zwrotnego maila: wtorek, czekam. Pojecha³em.
CzekaÂłem juÂż w studiu TVN24 i FaktĂłw na pierwszym piĂŞtrze, 15 minut pĂłxniej podchodzi do mnie uÂśmiechniĂŞta blondynka i trzecie zaskoczenie: mĂłwi - Justyna Pochanke, chciaÂł siĂŞ pan ze mnÂą spotkaĂŚ.
Nie poznaÂłem jej. ByÂła w czarnym swetrze, Âśmieszny pasek z kwiatkiem, nie wyglÂądaÂła jak w Faktach. Do tego jest niska, ale nie tak niska jak Piotr Marciniak!
ajpierw oprowadzi³a mnie po studiu, przedstawi³a ludzi, pokaza³a najciekawsze rzeczy. Potem poszliœmy do jej pokoju, a ona mnie przeprasza³a, ¿e ma dla mnie tylko 15 minut. Nawet przez 15 minut mo¿na sobie porozmawiaÌ. gadaliœmy jednak pó³torej godziny. By³a kawka, proste historyjki, szery zachwyt z Grand Pressa, szeczera rozmowa na temat zazdroœci w zespole po otrzymaniu nagrody. Naprawdê sympatycznie. Nie spodziewa³em siê, ¿e jest tak sympatyczna. Potem mog³em sobie swobodnie ³aziÌ, a etykieta "Goœc Pochanke" otwiera³ ka¿de drzwi. Nawet gdy stra¿nik powiedzia³ mi, ¿e nie mo¿na robiÌ fotek podczas wejœÌ na ¿ywo, to na s³owo Pochanke zamilk³ i schowa³ siê w k¹cie.
Nie mia³em wra¿enia ¿e jest osob¹ specjalnie wynios³a. Zna jednak swoj¹ wartoœÌ i cieszy siê z tego, ¿e robi to co sprawia jej frajdê. Podczas faktów est nieco spiêta. Miêdzy studiami, gdy leci materia³ naczytuje kolejne teksty, opieprza realizatorów, ¿e s³abo s³yszy offa. Nogi, zwiniête wokó³ krzes³a, podci¹gniête do góry. Gestykuluje, nawet bardzo, prycha i Ìwiczy wymowê przed ka¿dym wejœcie. Jednak gdy lampka zapala siê na kamerze, zmienia siê nie do poznania.
JeÂśli chcecie wiedzieĂŚ coÂś wiĂŞcej, to pytajcie. ChĂŞtnie poopowiadam, bo to naprawdĂŞ jest kobieta z krwi i koÂści, profesjonalna dziennikarka.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczĂłw i dziĂŞkujĂŞ za zaproszenie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 16 gości