Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

PiĂŞknie dziĂŞkujemy za opis i wiele ciekawych informacji nt pani Justyny, ktĂłre wczeÂśniej nie byÂły znane. MyÂślĂŞ, Âże pytaĂą bĂŞdzie wiele.... :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

DziĂŞkujemy bardzo za opis :!: Nie spodziewaÂłam siĂŞ takich newsĂłw :!: :D Z tego, co piszezsz to Pochanke musi mieĂŚ szalenie wysokÂą pozycjĂŞ w TVN. Napisz, jeÂśli oczywiÂście moÂżesz, jakieÂś ciekawostki, jeÂśli sobie przypomnisz co nieco. I jak Ci siĂŞ udaÂło umĂłwiĂŚ z niÂą? MĂłgÂłbyÂś zdradzic jakieÂś tajnik? Pytam z czystej ciekawoÂści. Jestem zachwycona i zdjĂŞciami, i opisem. Pozdrawiam!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Kilka s³ów o Pochanke

Post autor: TVN_FAN »

bwacÂławski pisze:JeÂśli chcecie wiedzieĂŚ coÂś wiĂŞcej, to pytajcie. ChĂŞtnie poopowiadam, bo to naprawdĂŞ jest kobieta z krwi i koÂści, profesjonalna dziennikarka.
Potwierdzam s³owa Szanownej Pani Moderator - wielkie dziêki za to "sprawozdanie" z wizyty i spotkania z t¹ wspania³¹ dziennikark¹ i kobiet¹.


Ja mam jedno pytanie : czy Justyna podczas spotkania wspominaÂła coÂś o swoich kontaktach z innymi pracownikami (kogo bardziej lubi a kogo mniej) ??

Chodzi mi konkretnie o to czy wymieniaÂła kogoÂś z imienia i nazwiska ?? Czy o kimÂś wyraÂżaÂła siĂŞ "cieplej" ??

Raz jeszcze dziĂŞki za zgodĂŞ na opublikowanie zdjĂŞĂŚ, Âże pochanke-fan mĂłgÂł opublikowaĂŚ zdjĂŞcia no i za opis spotkania.
ZIMA
bwacławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 12 sty 2006, 09:42
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: bwacławski »

Tak jak napisaÂłem, wysÂłaÂłem do niej maila. BrzmiaÂł tak:

"DzieĂą dobry / Dobry wieczĂłr
Nazywam siê Bartosz Wac³awski, jestem reporterem "Kuriera Porannego". Chcia³bym Pani¹ prosiÌ o mo¿liwoœÌ spotkania i poobserwowania Pani pracy w newsroomie, przy przygotowywaniu Faktów TVN. Zwi¹zane jest to z sylwestrowym wydaniem Magazynu "Kuriera Porannego", które w sporej czêœci chcielibyœmy poœwiêciÌ na reporta¿ o Pani.
LiczĂŞ na pozytywnÂą odpowiedÂź, tym bardziej, Âże tĂŞ drogĂŞ kontaktu z PaniÂą
poleciÂła mi przesympatyczna Lidia ZagĂłrska.
Przy okazji solennie obiecujê, ¿e nie bêdê przeszkadza³. Za bardzo. Jestem mi³y i sympatyczxny, mam g³êboki g³os przez telefon i potrafi jeœÌ no¿em i widelcem. Nie powinienem sprawiÌ Pani przykroœci.
Pozdrawiam i ÂżyczĂŞ szczĂŞÂśliwych i spokojnych ÂŚwiÂąt oraz wystrzaÂłowego
Sylwestra. ChoĂŚ przyznam, liczĂŞ, Âże Âżyczenia bĂŞdĂŞ mĂłgÂł przekazaĂŚ osobiÂście."

Ciekawostki
Pozycja Pochanke jest bardzo wysoka. Jest szefem wszystkich prezenterĂłw FaktĂłw. Ma wÂłasny pokĂłj, jako jedyny prezenter i dziennikarz (pozostali majÂą wspĂłlne pomieszczenie).
Pokój jest niewielki, taka kiszka, ale z oknem, chyba na ulicê Wiertnicz¹. Garderoby nie ma, jest tylko ma³a szafa z ubraniami "na wizjê". Oko³o 30 sztuk. Letnie ubrania wisza na klamce okiennej. na œcianie dwa ciek³okrystaliczne monitory: jeden pokazuje stacje zagraniczne jak cnn, drugi publiczn¹ telewizjê. Na biurku komputer, w którym ma wgrany czesko-holenderski program do kontrolowania emisji. Mo¿e w nim przegl¹daÌ ca³e materia³y, dopisywaÌ teksty, przestawiaÌ kolejnoœÌ serwisu itp.
Do pracy przyje¿d¿a przed 9, po odwiezieniu córki do szko³y. czyta fgazety i maila od dziennikarzy z zapowiedziami najwa¿niejszych materia³ów. 9.45 spotyka siê z wydawc¹ i reporterami. Zwykle po 15 minutach jest koniec. Potem pije kawê, rozmawia, dzwoni. Na bie¿¹co kontroluje ka¿dy materia³. To ona decyduje co pójdzie w Faktach. Wydawca programu, inaczej ni¿ choÌby w Wiadomoœciach, spe³nia rolê raczej techniczn¹. To na jego g³owie jest, by zosta³o zrealizowane to, co Pochanke sobie wymyœli. Nastepne kolegium, ale tylko z wydawc¹ jest po godz. 15. Wtedy wymyœlaj¹ ozdobniki, tytu³y pod grafikami. Oko³o godziny 17.15 jest ju¿ w charakteryzatorni. Pó³ godziny trwa makija¿. Potem ju¿ nie wraca do swojego pokoju. Idzie do studia, nagrywa zajawki, któr s¹ emitowane w przerwie reklamowej poprzedzaj¹cego Fakty programu, potem sprawdza, czy forszpan jest dobrze dopasowany, czy setki nie za d³ugie. potem siada jeszcze z wydawc¹ przxy komputerze pod œcian¹ i sprawdzaj¹, czy wszystko jest ok. Na 15 minut przed faktami siedzi ju¿ przy swoim biurku prezenterskim. Wtedy technicy robi¹ próby kamer, wiate³ itp. Ona naczytuje, sprawdza prompter. Na 30 sekund przed wejœciem dostaje sygna³. Nie ma ¿adnych informacji na temat tego, ¿e TVN pokazuje j¹ wczeœniej (pod koniec programu poprzedzaj¹cego fakty) Nie zachowuje siê wtedy nienaturalnie, wrêcz przeciwnie, wygl¹da jakby nadal siê przygotowywa³a.
O 19.22 mówi dobranoc i wychodzi ze studia. 10 minut póŸniej jest ju¿ w samochodzie do domu :-)

UnikaÂła nazwisk. Ale zorientowaÂłem siĂŞ, Âże jest zaprzyjaÂźniona z szefami stacji: choĂŚby Edwardem Miszczakiem. Lubi teÂż bardzo prowadzÂącego popoÂłudniowe serwisy, ale zapomniaÂłem jak on siĂŞ nazywa.

Od moderatorki: Skasowa³am post poni¿ej, ten z dopiskiem o sympatiach i wklei³am jego treœÌ do tego. Nie wolno pisaÌ dwóch postów pod rz¹d.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

bwac³awski pisze:Przy okazji solennie obiecujê, ¿e nie bêdê przeszkadza³. Za bardzo. Jestem mi³y i sympatyczxny, mam g³êboki g³os przez telefon i potrafi jeœÌ no¿em i widelcem. Nie powinienem sprawiÌ Pani przykroœci.
ZagadĂłwa Âświetna, ten fragment z "noÂżem i widelcem" zwÂłaszcza :lol:
bwac³awski pisze:wgrany czesko-holenderski program do kontrolowania emisji. Mo¿e w nim przegl¹daÌ ca³e materia³y, dopisywaÌ teksty, przestawiaÌ kolejnoœÌ serwisu itp.
WyÂłapaÂłeÂś co to za program? :>
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Od moderatorki: Skasowa³am post poni¿ej, ten z dopiskiem o sympatiach i wklei³am jego treœÌ do tego. Nie wolno pisaÌ dwóch postów pod rz¹d.

no tak - regulamin rzecz ÂświĂŞta Pani Moderator 8)

A tak wracajÂąc do tematu - super ciekawostki, rzeczywiÂście widaĂŚ wyraÂźnie z tego, Âże Justyna ma strasznie napiĂŞty harmonogram dnia, wiĂŞc nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże czasem jak pisaÂł pawell moÂże byĂŚ wredna :)

ÂŻyjac w takim stresie, biegu o zdenerwowanie nie jest przecieÂż trudno.

I czytajÂąc to moÂżna zrozumieĂŚ, Âże Justyna prowadzi czasem nawet tylko 3 lub 4 wydania FaktĂłw. PrzecieÂż praca w takim "kotle" nie jest Âłatwa i prosta i napewno czasem teÂż jest nieprzyjemna.

TeÂż chcesz dopisku pod swoim postem? SkasowaÂłam,bo porzÂądek musi byĂŚ ;)
ZIMA
bwacławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 12 sty 2006, 09:42
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: bwacławski »

Program nazywa siĂŞ Octopus, oni nazywajÂą go OÂśmiornicÂą
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Bardzo, bardzo fajne fotki. :D Super... :p DziĂŞkujĂŞ rĂłwnieÂż panu bwacÂławski za ten opis spotkania z JustynÂą Pochanke. :D Normalnie rewelacja, bardzo panu zazdroszczĂŞ Âże mĂłgÂł pan siĂŞ spotkaĂŚ z najlepszÂą dziennikarkÂą 2005 roku... :P :D mam nadziejĂŞ Âże kiedyÂś jÂą spotkam :roll: moÂże kiedyÂś bĂŞdĂŞ pracowaÂł tam gdzie ona no ale do tego jeszcze sporo czasu... teraz muszĂŞ siĂŞ edukowaĂŚ 8) :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ale super super super :D :D DDziekuje panu!. jej....przynajmniej wiemy juz duzo wiĂŞcej o naszej StyÂście. ahh...ale ma ciĂŞzkÂą prace. Zazdroszczew panu, ze mĂłgÂł pan z niÂą pogadac i wszystko zdwiedzic i wszystkich poznac.....jejj...ja tez bym tak chciaÂła. Pozdrawiam. :D
....w świecie Faktów....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Podekscytowany zdjĂŞciami z "Kuriera porannego" zamieszczam capsy z dzisiejszego wydania FaktĂłw:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

;)
Monster

Post autor: Monster »

A pawell napisaÂł, Âże pochanke-fan zrobi capsy... :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Piotrek_1992 pisze:A pawell napisaÂł, Âże pochanke-fan zrobi capsy... :wink:
No ale pawell nie moÂże przewidzieĂŚ wszystkiego. Zawsze robiÂł je pochanke - fan pewnie tym razem cos mu wypadÂło... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Piotrek_1992 pisze:A pawell napisaÂł, Âże pochanke-fan zrobi capsy... :wink:
Co to ma wspĂłlnego z tematem wÂątku ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

------------------------------------------------------------------------------

Fakty jak zwykle oki :P Ale ja nie mogĂŞ odÂżaÂłowaĂŚ, Âże w tych gorÂących dniach, godzinach to nie wÂłaÂśnie Ona - Justyna Pochanke - prowadzi Magazyn 24 godziny. :cry: :(

Co prawda zastrzeÂżeĂą do Rymanowskiego nie mam - jest jak najbardziej ok ale jednak wolaÂłbym JustynĂŞ widzieĂŚ w tym miejscu wÂłaÂśnie w takiej chwili. PrzecieÂż to byÂłby jej ÂżywioÂł :wink:
ZIMA
Monster

Post autor: Monster »

MogÂła goÂścia do ,,FaktĂłw'' zaprosiĂŚ, co caÂły czas piszĂŞ... :!:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

ZachowaÂłem siĂŞ jak dzieciak.ByÂłem trochĂŞ zÂły na JustynĂŞ Pochanke Âże nie chciaÂła siĂŞ zgodziĂŚ na wywiad na mojÂą stronĂŞ.Teraz gdy uÂświadomiÂłem sobie w jakim ona stresie Âżyje to siĂŞ nie dziwie.Sam bym nie odpisywaÂł na maile.I tak cieszĂŞ siĂŞ Âże odpowiedziaÂła mi kiedyÂś na moje pytania.WiĂŞc juÂż siĂŞ nie gniewam na JustynĂŞ i dalej jÂą bĂŞdĂŞ podziwiaÂł,no i to zdjĂŞcie nie do zapomnienia :P.Pochanke-fan mnie ubiegÂł i wstawiÂł to zdjĂŞcie do avatara,ale myÂślĂŞ Âże to on ma najwiĂŞksze prawo do tego :).Justyna Pochanke to naprawdĂŞ niezwykÂła kobieta.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości