Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Tomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 13 sty 2006, 00:08

Post autor: Tomasz »

krytyczny pisze:Ha,ha,ha! :lol: :lol: :lol:
No to mnie szczerze rozbawiles! Prawdziwy z Ciebie rycerz! NIe bĂŞdĂŞ siĂŞ licytowaÂł, kto jÂą zna, a kto nie. Pozdrawiam. :D
huehuehue... teraz to ty mnie rozbawiles... :lol:
pozdrawiam [;
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

No to obaj siĂŞ bawimy Âświetnie! :lol:
I tak to lepiej zostawmy, bez szczegó³ów. Dla dobra Anny.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ostatnio byÂła w sylwestra, potem w noworoczny poniedziaÂłek w poranku dostaÂła strasznej chrypy i zostaÂła zmieniona przez TadlĂŞ. CaÂły tydzieĂą Jej potem nie byÂło, aÂż do nastĂŞpnego poniedziaÂłku kiedy to historia podobno zatoczyÂła koÂło.

Na szczĂŞÂście chyba juÂż wszystko ze zdrowiem KalczyĂąskiej jest OK. MiaÂła wczoraj wieczorne serwisy i koĂączÂąc pracĂŞ powiedziaÂła "Do jutra" wiĂŞc moÂże dziÂś teÂż bĂŞdzie wieczorem....
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ehhhh... :/ a ja widziaÂłem AniĂŞ ostatni raz w zeszÂłym roku :sad:
Ten rok to dla mnie pechowy, nie udaÂło mi siĂŞ ''upolowaĂŚ'' Ani ani przez miunutĂŞ :sad:

Z tego co piszÂą niektĂłrzy wynika, Âże bardzo rzadko pojawia siĂŞ na wizji :[
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

[ot] Dlaczego moja wypowiedÂź jest nad wypowiedziÂą Blacka? PrzecieÂż ja wÂłasnie na niÂą odpowiadaÂłem, a z foum wynika, Âże to Black napisaÂł post zaraz po mnie. [/ot]
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bo usun¹³em mój post, ¿eby dopisaÌ s³ówko ''ani'' :D

Có¿¿¿¿¿¿¿... uroki braku funkcju ''edit'' :?

Aaaa :D Jest Ania... znaczy siĂŞ byÂła :sad: Co prawda 25 minut, ale o tak krĂłtko w porĂłwnaniu z tym, ile inni pracownicy tvn24 spĂŞdzajÂą na wizji :?
MiÂło byÂło jÂą zobaczyĂŚ, piĂŞknie wyglÂądaÂła :D ZachowaÂła powagĂŞ i uÂśmiech w odpowiednich momentach :D
I na koniec po materiale z ÂŁodzi o polonezie: poloneza czas skoĂączyĂŚ, tak jak wieczorny raport...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Black spokojnie, bĂŞdzie dziÂś jeszcze o 23:30 :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

I byÂła Ania KalczyĂąska w podsumowaniu dnia. Serwis byÂł nad zwyczaj, jak na tÂą porĂŞ, dynamiczny. Ania byÂła bardzo energiczna, a co najwaÂżniejsze zapowiedziaÂła siĂŞ na jutro rano! Bardzo fajnie
Tylko ciekawe co z Jej gÂłosem? Kilka postĂłw wyÂżej pisaÂłem, Âże najprawdopodobniej jest juÂż wszystko OK, skoro jest na wizji, ale teraz po wieczornym serwisie nie jestem tego taki pewien, na zakoĂączenie serwisu, z kamery z gĂłry byÂło widaĂŚ kubek stojÂący na stole, zapewne z czymÂś gorÂącym... oby tylko na wszelki wypadek.

Ps.
Dlaczego nie ma funkcji edytuj?
Monster

Post autor: Monster »

Ale mam nadziejĂŞ, Âże na jutro rano do TVN24, a nie rano do SerwisĂłw w TVN :!:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oj ;( ja durny, myÂślaÂłem, Âże Ania bĂŞdzie w WR i to juÂż koniec :mur:

Ale na szczĂŞÂście jest dziÂś w serwisach...
Tzn. chyba raczej na nieszczĂŞÂście, bo serwisy musiaÂły ustÂąpiĂŚ pierszeĂąstwa obradom sejmu :[

Ale chociaÂż w paru serwisach mogliÂśmy profesjonalizm Ani popodziwiaĂŚ :D ÂŚwietnie wybrnĂŞÂła z wpadki z J. KryĂąskÂą :wink: Prezenter wielokrotnie musi ratowaĂŚ podbramkowÂą sytuacjĂŞ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jaka byÂła wpadka z redaktor KryĂąskÂą? WidziaÂłem dziÂś tylko serwis o 9 tuÂż przed obradami sejmu i teraz o 12:30 wiĂŞc nie wiem o co chodzi.

Black skoro nie wiedziaÂłeÂś, Âże Ona bĂŞdzie jeszcze po 23 wczoraj, to juÂż teraz z gĂłry zapowiadam, Âże o ile wszystko bĂŞdzie po 'staremu' to Ania KalczyĂąska bĂŞdzie miaÂła jutro serwisy od 15.
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

WyglÂąda na to, Âże z gÂłosem jest juÂż wszystko dobrze; W ogĂłle pod koniec ostatniego serwisu jakaÂś taka "ÂżywioÂłowa" byÂła :)
Te¿ jestem ciekaw o jak¹ wpadkê chodzi, gdzy¿ jedynie co widzia³em, to Ania ³¹czy³a siê tylko ze Skórzyùskim i Poniatowskim. Kryùskiej jakoœ nie dostrzeg³em.
o ile wszystko bĂŞdzie po 'staremu' to Ania KalczyĂąska bĂŞdzie miaÂła jutro serwisy od 15
O ile bĂŞdzie, gdyÂż przez te dwa dni po ostatnim serwisie zapowiadaÂła siĂŞ na kolejny dzieĂą. DziÂś juÂż tak nie byÂło... :(
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DyÂżur Ani siĂŞ skoĂączyÂł :sad:
Nie byÂło tak Âźle, jak poczÂątkowo zakÂładaÂłem, Âże bĂŞdzie :wink:
Obrady sejmu na caÂłe szczĂŞÂście zeszÂły na plan dalszy i Anka mogÂła swobodnie prowadziĂŚ resztĂŞ serwisĂłw :D
Ona jest po prostu niezastÂąpiona :super: Aktualnie jest najlepszÂą prezenterkÂą tvn24 :D MĂłgÂłbym nonstop jÂą oglÂądaĂŚ, na przemian z AnitÂą oczywiÂście :wink:

Tylko mam jedno wielkie zastrzeÂżenie: przewlekÂłe akcentowanie wyrazĂłw na ostatniÂą sylabĂŞ - kogoÂś mi to niebezpiecznie przypomina :> Powiem w skrĂłcie, to ''pianie'' nie podoba mi siĂŞ.
Ania ma w sobie tyle oryginalnoÂści, Âże dziwiĂŞ siĂŞ jej, Âże decyduje siĂŞ na takie naÂśladownictwo :? A moÂże to jest wyznacznik czĂŞstoÂści dyÂżurĂłw... :?: :?

Poza tym wszystko super :D Ten power w jej gÂłosie, zachowaniu i wyglÂądzie nadaje serwisom niebywaÂłego dynamizmu, a uÂśmiech prowadzÂącej - uroku :spoko:

PS Wpadaka z Kryùsk¹ polega³a na tym, ¿e Anka j¹ zapowidziala, a puœcili jakiœ material i musia³a jakiœ baranów usprawiedliwiaÌ póŸniej :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

:D :D :D rzadko jÂą ostatnio widaĂŚ, ale dziÂś wyglÂądaÂł super!! Ma ktoÂś capsa? :lol:
a dzieĂą byÂł bardzo ciekawy politycznie, wiĂŞc pewnie miaÂła dobry dzieĂą w pracy - energia, pewny , silny gÂłos - czyli ta sama KalczyĂąska co kilka tygodni temu , :roll: przed chorobÂą gardÂła... Chce siĂŞ oglÂądaĂŚ TVN24.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

O ile bĂŞdzie, gdyÂż przez te dwa dni po ostatnim serwisie zapowiadaÂła siĂŞ na kolejny dzieĂą. DziÂś juÂż tak nie byÂło..
Faktycznie, no ale có¿... poczekamy, zobaczymy.
Tylko mam jedno wielkie zastrzeÂżenie: przewlekÂłe akcentowanie wyrazĂłw na ostatniÂą sylabĂŞ - kogoÂś mi to niebezpiecznie przypomina Powiem w skrĂłcie, to ''pianie'' nie podoba mi siĂŞ.
Nawet tego nie zauwaÂżyÂłem. JeÂśli rzeczywiÂście tak akcentuje, to mnie to w ogĂłle nie przeszkadza. Dla mnie u dziennikarzy najbardziej liczy siĂŞ barwa gÂłosu, sposĂłb komunikowania siĂŞ z widzem, dykcja i to czy wie o czym mĂłwi. Ania moim zdaniem, speÂłnia wszystkie powyÂższe kryteria na 5 w 6 stopniowej skali wiĂŞc jest OK :)
Poza tym wszystko super Ten power w jej gÂłosie, zachowaniu i wyglÂądzie nadaje serwisom niebywaÂłego dynamizmu, a uÂśmiech prowadzÂącej - uroku
Power w Jej zachowaniu (wczoraj i dziÂś) mnie bardzo zadziwiÂł. Zawsze, przynajmniej tak pamiĂŞtam, siedziaÂła przed kamerÂą "normalnie" tzn. prosto wpatrzona w kamerĂŞ, czasmi jedynie na szerszym planie byÂło widaĂŚ ruchy Jej rÂąk, ale nic poza tym, a wczoraj i dzisiaj tak siĂŞ ustawiÂła do kamery, a to z lewej, a to z prawej, aÂż sam nie wiem co o tym myÂśleĂŚ.
Wpadaka z Kryùsk¹ polega³a na tym, ¿e Anka j¹ zapowidziala, a puœcili jakiœ material i musia³a jakiœ baranów usprawiedliwiaÌ póŸniej
Dziœ by³a jeszcze jedna wpadka, w czasie czo³ówki serwisu o 13 (albo o 14, nie pamiêtam dok³adnie) by³o s³ychaÌ G³os Ani: "Nie widzê go, nie widziê go!, ale... i wtedy g³os zosta³ wy³¹czony, czo³ówka siê skoùczy³a i rozpocz¹³ siê serwis jak gdyby nigdy nic siê nie sta³o :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości