Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

Kurcze ja siê chyba zakocha³em w niej :P No dobra niech siê Pan Pieczyùski na mnie nie gniewa,w jej profesjonalizmie :) Jak zwykle bez wpadek,ogl¹danie "Faktów" kiedy prowadzi je Justyna to czysta przyjemnoœÌ.Ju¿ s³yszê te g³osy mówi¹ce o ciekn¹cej wazelinie w naszych wypowiedziach :D Niech sobie gadaj¹,prawda :?: :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Salladyn jak bêdziesz chcia³ zawsze mogê Ci ten post usun¹Ì i nie bêdzie œladu po wazelinie :evil2: :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Re: justyna pochanke

Post autor: pochanke - fan »

salladyn pisze:Kurcze ja siĂŞ chyba zakochaÂłem w niej :P

:lol: ... nie ty jeden :!:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

terraX pisze:Salladyn jak bêdziesz chcia³ zawsze mogê Ci ten post usun¹Ì i nie bêdzie œladu po wazelinie :evil2: :wink:
Wiesz,dzieĂą bez wazeliny to dzieĂą stracony 8) Za duÂżo roboty z usuwaniem, jak juÂż napisaÂłem to niech bĂŞdzie (tak na chÂłopski rozum :P )
pochanke - fan pisze:
:lol: ... nie ty jeden :!:
No no nie podskakuj,ja byÂłem tu pierwszy pamiĂŞtaj :wink: To Âżart oczywiÂście.
Jeszcze nie dotknê³y mnie noce z mi³oœci bezsenne ale œni³a mi siê ostatnio Justyna.Ehh ale jest ju¿ poœlubiona,niech wiêc moja mi³oœÌ do niej pozostanie platoniczna :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

Nie wiem czy juz to byÂło ale...... zaryzykuje

Justyna wraca do radia!!!!

Dobra tylko na jeden wieczór ma prowadziÌ spotkanie promuj¹ce ksi¹¿kê Marka Ostrowskiego pt."Co nas obchodzi œwiat"
I to spotkanie bĂŞdzie na zywo transmitowane w radio TOK FM, czwartek godz 18 :D :D

Pozdrawiam
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Justyna Pochanke zaprasza na Fakty...

ObrazekObrazek

...i je prowadzi:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

ÂŁadne wdzianko :)

Hong-kong :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

No nie ,mam problem z t¹ platoniczn¹ mi³oœci¹ bo niestety powoli przeradza siê w t¹ nieplatoniczn¹ :P Ten ró¿ ,ahh wspaniale wygl¹da.No co do jakoœci Faktów to ju¿ wszyscy wiedz¹ ¿e by³o perfekcyjnie wiêc nie bêdê siê powtarza³.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

mary13 pisze:Nie wiem czy juz to byÂło ale...... zaryzykuje

Justyna wraca do radia!!!!

Dobra tylko na jeden wieczór ma prowadziÌ spotkanie promuj¹ce ksi¹¿kê Marka Ostrowskiego pt."Co nas obchodzi œwiat"
I to spotkanie bĂŞdzie na zywo transmitowane w radio TOK FM, czwartek godz 18 :D :D
Te¿ o tym s³ysz³am dzis rano, bodajze o siódmej jak ktos zapowiada³. Ale uslysza³am tylko nazwisko "Justyna Pochanke" i nie widzia³am o co chodzi, bo za póŸno sie ws³ucha³am. Takze dziêki za dok³adn¹ informacje :D
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Re: justyna pochanke

Post autor: pochanke - fan »

salladyn pisze:No co do jakoÂści FaktĂłw to juÂż wszyscy wiedzÂą Âże byÂło perfekcyjnie wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ siĂŞ powtarzaÂł.
tak, tak wÂłaÂśnie byÂło :tak:
:: Kamil pisze:ÂŁadne wdzianko
jednak wole Justyne w ciemnych kreacjach ... dziÂś ten strĂłj taki sobie ... :maruda:

dziĂŞki Kamil za capsy :spoko: :wink:

czyli co, jutro Justyna w radiu a nie w faktach :?: [/quote]
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i siĂŞ doczekaÂłem :) Justyna nie na czarno :mrgreen:
Có¿...na polu mróz a w TVN wiosna idzie :lol: Justyna zmienia ¿akiety na bardziej s³oneczne i wiosenne 8)
Idzie ku lepszemu :wink: :wink: :wink: :D

I tak ma byĂŚ :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: justyna pochanke

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:
salladyn pisze:No co do jakoÂści FaktĂłw to juÂż wszyscy wiedzÂą Âże byÂło perfekcyjnie wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ siĂŞ powtarzaÂł.
tak, tak wÂłaÂśnie byÂło :tak:
:tak: Ja teÂż siĂŞ nie bĂŞdĂŞ powtarzaÂł. :D
pochanke - fan pisze:
:: Kamil pisze:ÂŁadne wdzianko
jednak wole Justyne w ciemnych kreacjach ... dziÂś ten strĂłj taki sobie ... :maruda:
A mi siĂŞ podoba. :mrgreen: Bardzo Âładny... :) Tak jak TVN_FAN wkoĂącu doczekaÂłem siĂŞ Justyny w innym Âżakiecie. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: justyna pochanke

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:A mi siĂŞ podoba. :mrgreen: Bardzo Âładny... :) Tak jak TVN_FAN wkoĂącu doczekaÂłem siĂŞ Justyny w innym Âżakiecie. :D :D
Tak, tak !! I mam nadziejĂŞ, Âże z wolna wrĂłcÂą te fantastyczne zÂłote Âżakiety, ktĂłre to tak Âładnie prezentowaÂły siĂŞ na Justynce :P No a teraz pozostajÂą mi tylko capsy, ktĂłrych masĂŞ mam na dysku 8)
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ró¿owy hong- kong ;)
dobre dzisiaj te fakty byÂły ze StyÂśkÂą ;)
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: justyna pochanke

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze:czyli co, jutro Justyna w radiu a nie w faktach :?:
no niestety...jak siĂŞ okazaÂło :( w Faktach Justyny nie byÂło :( i pewnie w Magazynie teÂż jej nie bĂŞdzie :( Czyli wniosek, Âże trzeba czekaĂŚ do poniedziaÂłku...znowu taka dÂługaaaaaaaaaaa przerwa ?? ?? ?? ?? ?? ??
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Re: justyna pochanke

Post autor: pochanke - fan »

TVN_FAN pisze:no niestety...jak siĂŞ okazaÂło :( w Faktach Justyny nie byÂło :( i pewnie w Magazynie teÂż jej nie bĂŞdzie :(

bo byÂła dziÂś w radiu TOK FM :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku i 15 gości