Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Nie wiem czy Rymanowski zostanie w Faktach, ale wydaje mi siĂŞ, Âże w TVN24 zpstanie na 100%
Bo jeœli mia³by odejœÌ to dlaczego ostatnio, stosunkowo, czêsto pojawiaj¹ siê promosy Magazynu 24 z udzia³em Rymanowskiego?
aero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aero »

Patrzcie co przez przypadek zanalazÂłem:
http://www.emaus.waw.pl/2006/show.php?n=article&x=252
Nie wiem co to za telewizja, moÂże wy wiecie? Ciekawe czy sÂą jeszcze zaproszenia ? SwojÂą drogÂą dziwne, Âże zaproszenia dotyczÂą tylko panĂłw, to co za tematy tam bĂŞdÂą...
Najwięcej archiwalnych capsów z tvn24:
http://iminiplus.prv.pl
jankotlarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 lut 2006, 07:06
Lokalizacja: Warszawa koło Torunia
Kontakt:

Post autor: jankotlarz »

Po prostu spotkanie odbywa siĂŞ w oÂśrodku Opus Dei do ktĂłrego z zaÂłeÂżenia kobiety nie majÂą wstĂŞpu, ot co ;)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Press.pl podaje:
Szymon HoÂłownia poprowadzi program publicystyczny w TVP 1

Szymon HoÂłownia prawdopodobnie poprowadzi program publicystyczny, ktĂłry bĂŞdzie emitowany w TVP 1 zamiast dotychczasowej "Debaty" Kamila Durczoka.


Szymon HoÂłownia
Audycja nie ma jeszcze tytuÂłu, wiadomo jednak, Âże bĂŞdzie bardziej spoÂłeczna niÂż polityczna. Na poczÂątku marca zostanÂą nakrĂŞcone pierwsze, prĂłbne odcinki programu. AudycjÂą trafi na antenĂŞ 22 marca.
Szymon HoÂłownia jest obecnie zastĂŞpcÂą kierownika dziaÂłu "Plus Minus" w "Rzeczpospolitej". WczeÂśniej byÂł zastĂŞpcÂą redaktora naczelnego tygodnika "Ozon", pracowaÂł teÂż w dziale spoÂłecznym "Newsweek Polska" i dziale kultury "Gazety Wyborczej".
Znaczy, Âże juÂż nie bĂŞdzie Debaty i Bogdan Rymanowski nie dostanie Debaty po Durczoku.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wÂłoch pisze:Press.pl podaje:
Szymon HoÂłownia poprowadzi program publicystyczny w TVP 1

Szymon HoÂłownia prawdopodobnie poprowadzi program publicystyczny, ktĂłry bĂŞdzie emitowany w TVP 1 zamiast dotychczasowej "Debaty" Kamila Durczoka.


Szymon HoÂłownia
Audycja nie ma jeszcze tytuÂłu, wiadomo jednak, Âże bĂŞdzie bardziej spoÂłeczna niÂż polityczna. Na poczÂątku marca zostanÂą nakrĂŞcone pierwsze, prĂłbne odcinki programu. AudycjÂą trafi na antenĂŞ 22 marca.
Szymon HoÂłownia jest obecnie zastĂŞpcÂą kierownika dziaÂłu "Plus Minus" w "Rzeczpospolitej". WczeÂśniej byÂł zastĂŞpcÂą redaktora naczelnego tygodnika "Ozon", pracowaÂł teÂż w dziale spoÂłecznym "Newsweek Polska" i dziale kultury "Gazety Wyborczej".
Znaczy, Âże juÂż nie bĂŞdzie Debaty i Bogdan Rymanowski nie dostanie Debaty po Durczoku.
Ekstra !! Szymon HoÂłownia to jeden z moich ulubionych publicystĂłw.
Mam nadziejĂŞ, Âże ten program bĂŞdzie rĂłwnie dobry i ciekawy jak niektĂłre odcinki Debaty Durczoka :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to fajnie ze Ryman zostaje w TVN 24. :] Trzeba dziÂś ogladaĂŚ "Fakty", bo dziÂś siĂŞ poÂżegna. :roll: Hm ale kto bĂŞdzie prowadziÂł zamiast niego ?? StyÂśka codziennie, a moze Piotr Marciniak? :P :D fajnie by byÂło...

Rzeczposoplita pisze:(...)Dodatkowo otrzyma³ propozycjê prowadzenia nowego programu na antenie stacji. Wed³ug wstêpnych koncepcji mia³by on byÌ emitowany w niedziele przed po³udniem i przypominaÌ œniadania z politykami znane z anten radiowych. Prace nad formu³¹ programu trwaj¹, ruszyon najprawdopodobniej we wrzeœniu.(...)


Ooo fajny taki program :D wersja telewizyjna takiego programu co jest chyba w niedziele rano w Radiu Zet. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ja siê cieszê, bo znaleziono w pewnym sensie sposób, w którym wilk jest syty i owca ca³a. Œniadanie z politykami to pomys³ nie nowy ale w telewizji niespotykany. Tylko generalnie zastanawiam siê czy bêdzie w TVN (np. po Dzieù Dobry TVN) czy w tvn24. Wola³bym 1 opcjê. Natomiast nie rozumiem, czemu Rymanowski odchodzi ju¿ teraz, myœlê, ¿e lepszym wyjœciem by³oby poczekanie do kwietnia / maja, bo rozumiem, ¿e teraz pojawia siê k³opot: czy na 19 wraca np. Werner, czy Marciniaka daje sie na 5 dni, a weekendy Kajdanowicz. Dla nas widzów- pewnie kazde wyjscie bedzie dobre, ale niektóre twarze mog¹ siê niestety przejeœÌ...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dajcie no linka do tego artyku³u, bo na rzeczpospolita.pl nie mogê znaleŸÌ
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w³och pisze:Dajcie no linka do tego artyku³u, bo na rzeczpospolita.pl nie mogê znaleŸÌ
ProszĂŞ bardzo: http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... _a_13.html :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i poÂżegnanie nastÂąpiÂło ale na caÂłe szczĂŞÂście tylko z "Faktami". Z dwojga zÂłego lepsze to 8) nie chcĂŞ, Âżeby odchodziÂł z "FaktĂłw" ale skoro juÂż musi to super, Âże zostaje w stacji :lol:

:brawo: Panie Bogdanie za decyzjĂŞ !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fajnie siĂŞ pozegnaÂł :D zaprosiÂł na poniedziaÂłek do TVN 24 i powiedziaÂł do zobaczenia wkrĂłtce w TVN wiĂŞc jego program bĂŞdzie w TVN. :D Bardzo sie cieszĂŞ z tego powodu... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Zainsteresowa³ mnie ten kawa³ek "i nied³ugo w tvn" Czy to nied³ugo to miesi¹c czy pó³ roku? :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bartek pisze:Zainsteresowa³ mnie ten kawa³ek "i nied³ugo w tvn" Czy to nied³ugo to miesi¹c czy pó³ roku? :lol:
Ryman powiedziaÂł "...a wkrĂłtce rĂłwnieÂż w TVN...". WiĂŞc wkrĂłtce - czyli na jesieĂą. :] :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ah no szkoda chÂłopaka. Ja tam go lubiÂłam, teraz bede go rzadiej widywac gdyz nie codziennie ogladam TVN24, niestety. MiÂło bardzo z jego strony, ze sie pozegnaÂł ale byÂło to do przewidzenia. Mam nadzieje, ze niedÂługo zateskni i wrĂłci do FaktĂłw :D
....w świecie Faktów....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

emi pisze:(...). Mam nadzieje, ze niedÂługo zateskni i wrĂłci do FaktĂłw :D
Obawiam siĂŞ, Âże Bogdan do "FaktĂłw" nie wrĂłci :? :( Wiemy wszyscy dlaczego :(

Mimo wszystko sÂądzĂŞ, Âże bĂŞdzie tego charakterystycznego "uÂśmieszku" brakowaÂło nam w "Faktach" o 19:00.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 7 gości