Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Zgadnijcie co mi dzisiaj siê œni³o... ¯e mnie Anita uczy angielskiego :evil2: , póŸniej biologii, a potem prowadzi na TVP 1 jak¹œ publicystykê sportow¹ :? .
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A czy Ty przypadkiem nie masz proroczych snĂłw :?: :D MoÂże Anita wybiera siĂŞ do tvp :?: :evil2:
Bo wiesz, jest jeden taki, co mu siĂŞ niedawno wyÂśniÂła HS w ''Damie Pik'' :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anita werner wÂątek

Post autor: salladyn »

w³och pisze:Zgadnijcie co mi dzisiaj siê œni³o... ¯e mnie Anita uczy angielskiego :evil2: , póŸniej biologii, a potem prowadzi na TVP 1 jak¹œ publicystykê sportow¹ :? .
Biologia z AnitÂą, znam wielu ktĂłrzy chĂŞtnie by siĂŞ z niÂą pouczyli biologii :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Anita uczÂąca biologii - a to dobre :lol: :wink:

Kto by siĂŞ z niÂą chĂŞtnie pouczyÂł, posÂłuchaÂł , jak tÂłumaczy np. mikrobiologiĂŞ :P przestrzennÂą organizacjĂŞ komĂłrki :evil2: Zasady systematycznego podziaÂłu organizmĂłw, krĂłlestwa: monera, grzyby, roÂśliny, chryzofity, krasnorosty, nasienne? ......... chyba, Âże wam nie o to chodziÂło :zdziwko: :evil2:

Btw. Dzisiaj nie ma (w TVN24) Anity na pewno :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Mnie sie jak pamiĂŞtacie sniÂło kiedys Âże opieorzaÂła Ziemca to oze faktyczie w TVP :> ??? :D:D
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

kamuii pisze:Mnie sie jak pamiĂŞtacie sniÂło kiedys Âże opieorzaÂła Ziemca to oze faktyczie w TVP :> ??? :D:D
Co :?: :?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

Love OF MY LIFE CANT YOU SEE ! BRING BACK BRING IT BACK DONT TAKE IT AWAY CAUSE YOU DONT DONT KNOW WHAT IS MEAN TO ME.
Love bomb its coming when im strong !!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

CO ????

hehehe WÂłoch musisz nauczyc sie odkodowywac :evil2:


Mnie sie jak pamiĂŞtacie sniÂło Âże kiedys Âże opieprzaÂła Ziemca to moze faktycznie w TVP
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja potrafiĂŞ ciĂŞ odkodowywaĂŚ, kamuii :D

Anita bĂŞdzie w Faktach :super: Przed chwilÂą widziaÂłam zajawkĂŞ :D
JakieÂż to dziwne, dzisiaj nie widziaÂłam jej na stanowisku, a ona bĂŞdzie w Faktach :evil2:
Mnie sie jak pamiĂŞtacie sniÂło Âże kiedys Âże opieprzaÂła Ziemca to moze faktycznie w TVP
Tylko nie mówcie, ¿e zostanie szefem Wiadomoœci :evil2: No i si³¹ rzeczy Ziemiec i reszta bêdzie jej podw³adnym :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, tak :? Anita w WiadomoÂściach, ale wczeÂśniej ... nastĂŞpnÂą ''DamÂą pik'' bĂŞdzie Warakomska :evil2:
Cholera jasna, a ja nie widziaÂłem dziÂś Âżadnego serwisu, nie wiem nawet czy intensywnie te fakty przygotowywaÂła :evil2:

Nowa bluzeczka: b³êkitna :roll: turkusowa :wink: I stara marynara :/

Obrazek:evil2:

Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nowa bluzeczka: b³êkitna :roll: turkusowa :wink:
Morska :evil2:

Ja naprawdĂŞ nie rozumiem o co tu chodzi? :? Dlaczego Anita ma tak popieprzony grafik?
Fakty by³y spoko, nawet doœÌ d³ugie, interesuj¹ce zapowiedzi, materia³y. Chocia¿ wydaje mi siê, ¿e tem materia³y reporterów s¹ coraz krótsze :roll: No ale za to zapowiedzi Anity nieco d³u¿sze :D
He, he - dwa razy siĂŞ zaciĂŞÂła :wink:
Nie bĂŞdzie jej jutro w Faktach, wiĂŞc pewnie Poradek :smile:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Aha ... morska :D
Dlaczego Anita ma tak popieprzony grafik?
Tego nie wie nikt, pewnie nawet sama Anita :evil2:

ZacznĂŞ od koĂąca :D ''(...)I do zobaczenia'', czyli nie jutro w faktach, tylko najprawdopodobniej w poradku :D:D
A skoro ju¿ przy koùcu jestem to Anita skoùczy³a fakty o 17.01 - jak na ni¹ to super wynik, po przed³u¿y³a program o ca³¹ minutê :D
No ale sta³o siê tak g³ównie nie za jej przyczyn¹, bo by³y w faktach 2 ³¹czenia na ¿ywo.
Pierwsze z Zakrzewskim z Poznania i historia o niani i matce spieraj¹cych siê o dziecko :? A drugie ³¹czenie z Zabrza i Korczyùski opowiadaj¹cy o tragedii w kopalni. Pomiêdzy tymi relacjami 2 materia³y: £ukasika o ''braku wolnych mediów'' i œwietna zapowiedŸ Anity o ''polu ra¿enia i polu widzenia'' i kolejny materia³ o firmie produkuj¹cej czêœci Fiata, która ma pracowaÌ tak¿e w soboty - hmmm... Anitê pewnie ten temat interesuje, w koùcu ze swoj¹ Alf¹ musi zaje¿d¿aÌ do salonów Fiata :D
Co tam jeszcze :roll: Aha :!: Super byÂła zapowiedÂź przed materiaÂłem informujÂącym o wizycie KaczyĂąskiego na Ukrainie ... dobrze by byÂło gdybym jÂą pamiĂŞtaÂł :roll: Ale wiem mniej wiĂŞcej, jaki byÂł koniec - na tapecie: energetyka (coÂś tam jeszcze), na horyzoncie NATO, UE (i coÂś tam jeszcze :D ) - nie jestem w stanie oddaĂŚ tego tak piĂŞknie jak Anita ...
Fakty zakoĂączyÂł materiaÂł o ''szwajcarskim serze na polskich drogach''. A caÂłe zakoĂączyÂła oczywiÂście prognoza pogody.
Nie bĂŞdzie jej jutro w Faktach, wiĂŞc pewnie Poradek
Czyli czekamy na jutro, na 6.00 :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

ZaspiewaÂłem ten fragmnet queen somebody to love specjalnie dla Anitki fajnej kobitki:
http://media.putfile.com/Somebod-to-lowe

<http://media.putfile.com/Somebod-to-lowe>
Love bomb its coming when im strong !!!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tak bardzo chciaÂłabym oceniĂŚ twoje moÂżliwoÂści wokalne, ale plik jest niemy :?

W ogóle dzieù Ÿle siê zacz¹³, Black jest wœciek³y, bo zaspa³ na Poradek :? Wiêc dzisiaj lepiej mu nie wchodŸcie w drogê :evil2:
Dla mnie za to udany dzieù, wydawa³o mi siê ju¿ od siódmej, ¿e Pawe³ £ukasik krêci siê po studio, ale myœlê sobie: nie to niemo¿liwe, przecie¿ tak dawno go nie by³o, to nie mo¿e byÌ on :roll: Ja ju¿ zd¹¿y³am zapomnieÌ o jego istnirniu, a on wróci³ :D Kiedy to ostatni raz by³ z Anit¹w Poradku :roll: Dawno temu!!!!
Wracaj¹c do wra¿eù :D A jednak to by³ on :D Anita raczy³a go nawet zapowiedzieÌ, jeszcze przed bezpoœrednim wejœciem na wizjê w duecie - ale zaszczyt go kopn¹³ :lol:

No, dzisiaj wysz³o na jaw poraz kolejny, ¿e Anita jest meteopatk¹, zreszt¹ któ¿ nie jest - Cegielska te¿ :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

dzieù Ÿle siê zacz¹³, Black jest wœciek³y, bo zaspa³ na Poradek :? Wiêc dzisiaj lepiej mu nie wchodŸcie w drogê :evil2:
A prosiÂłem CiĂŞ, ÂżebyÂś mi o tym nie przypominaÂła :[ To nie jest fakt, ktĂłry naleÂży rozgÂłaszaĂŚ wszem i wobec -dla mnie to powĂłd do wstydu :zawstydzony: DoznaÂłem szoku, kiedy obudziÂłem siĂŞ, a na zegarku byÂło juÂż 15-Âście po 6-stej :x
Musia³em te¿ siê zdenerwowaÌ, bo o 6.20 dozna³em kolejnego szoku :shock: Anita robi przegl¹d prasy na stoj¹co!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto to znowu wymyœli³?????!!!! Krew mnie ze z³oœci zala³a, jeszcze jak siê dowiedzia³em od Anity, ¿e Ÿle siê dziœ czuje ... Tzn. tym co nie ogl¹dali wyjaœniam: w jednym wejœciu pogodowym Anita zapyta³a Agnieszkê: 'Nie wiem, czy spada ciœnienie, ale czujê pewnoœÌ', no i Agnieszka odpowiedzia³a Anicie, ¿e one jako meteopatki maj¹ dziœ ciê¿kie ¿ycie i dobrze bêdzie jak wypij¹ kilka kaw, bo bêdzie boleÌ g³owa.
Na domiar zÂłego jakiÂś dureĂą wymyÂśliÂł jeszcze przeglÂądy prasy na stojÂąco przy jakimÂś zmontowanym na prĂŞdce badziewnym stoliku ze szklanym blatem :? :mad: PrzecieÂż to jest praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia :!:
Ale jestem wzburzony, mo¿e jak wrócê po po³udniu to czêœÌ z tej z³ej energii ze mnie wyparuje ...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 47 gości