Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Ja nie wiem z czego siĂŞ cieszycie... owszem mimowolnie Âśmialam siĂŞ jak Kazia naÂśladowala MadziĂŞ Buczek... ale nie uwazam by to bylo SUPER.

Mam tylko nadzieje Âże szanowna Kazimiera nie zdawala sobie sprawy z tego ze wysiewa sie z kalekiego i bardzo chorego dziecka :/ szczegolnie ze sama ma wade wymowy(...)
Pewnie nie wiedziaÂła, bo mowa byÂła o Radiu Maryja... :roll: Poza tym ta dziewczyna pewnie caÂłe Âżycie walczy aby jÂą traktowano na rĂłwni z innymi... i tak wÂłasnie Kazia jÂą potraktowaÂła - wydaje mi siĂŞ Âże nie ma w tym nic zÂłego. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
kamuii pisze:Ja nie wiem z czego siĂŞ cieszycie... owszem mimowolnie Âśmialam siĂŞ jak Kazia naÂśladowala MadziĂŞ Buczek... ale nie uwazam by to bylo SUPER.

Mam tylko nadzieje Âże szanowna Kazimiera nie zdawala sobie sprawy z tego ze wysiewa sie z kalekiego i bardzo chorego dziecka :/ szczegolnie ze sama ma wade wymowy(...)
Pewnie nie wiedziaÂła, bo mowa byÂła o Radiu Maryja... :roll: Poza tym ta dziewczyna pewnie caÂłe Âżycie walczy aby jÂą traktowano na rĂłwni z innymi... i tak wÂłasnie Kazia jÂą potraktowaÂła - wydaje mi siĂŞ Âże nie ma w tym nic zÂłego. :roll:
JeÂśli chodzi o tÂą dziewczynĂŞ- widziaÂłam jÂą w TRWAMie (ja to oglÂądaÂłam?! heh), nie jest ani jakas specjalnie wybitna, ani teÂż nie wyglÂąda na specjalnie pokrzywdzonÂą przez los :/ Jest niepeÂłnosprawna, ale nie przysÂługujÂą jej jakieÂś specjalne ulgi :/
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie jest pokrzywdzona przez los ????

Aha no to faktycznie gratuluje :]
:brawo: ... to zamyka chyba na ten temat dyskusje nigdy bym Ci takiego niepokrzywdzenia przez los nie ÂżyczyÂła...

Sallaydnie nie ona sama powiedziaÂła ze nie Âśmieje siĂŞ z beretĂłw smiala siĂŞ z tej dziwczynki... miaÂła prawo nie wiedziĂŚ i dlatego jej nie potĂŞpiam tylko pisze Âże mam nadzieje Âże nie wysmiewa siĂŞ z kalekiego dziecka na oczach poÂłowy Polski...

SÂądze teÂż Âże kaÂżdy niepeÂłnowsprawny walczy o to aby wyÂśmiewaĂŚ siĂŞ z niego jak z peÂłnosprawnego czÂłowiek... :brawo: o to w tym wszystkim chodzi...
Android <3
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Mam pytanie: czy potrafisz rozró¿niÌ dwie rzeczy- wyœmiewanie siê z czyjegos kalectwa i wyœmiewanie siê z rzeczy, które ten ktoœ gada?


kamuii pisze:Nie jest pokrzywdzona przez los ????

Aha no to faktycznie gratuluje :]
:brawo: ... to zamyka chyba na ten temat dyskusje nigdy bym Ci takiego niepokrzywdzenia przez los nie ÂżyczyÂła...

Sallaydnie nie ona sama powiedziaÂła ze nie Âśmieje siĂŞ z beretĂłw smiala siĂŞ z tej dziwczynki... miaÂła prawo nie wiedziĂŚ i dlatego jej nie potĂŞpiam tylko pisze Âże mam nadzieje Âże nie wysmiewa siĂŞ z kalekiego dziecka na oczach poÂłowy Polski...

SÂądze teÂż Âże kaÂżdy niepeÂłnowsprawny walczy o to aby wyÂśmiewaĂŚ siĂŞ z niego jak z peÂłnosprawnego czÂłowiek... :brawo: o to w tym wszystkim chodzi...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dobra ja juÂż nie chce gadaĂŚ o tym co Kazia zrobiÂła...

Na Onecie znalaz³em artyku³ Kazi - pewnie swie¿y jak wczoraj by³ na stronie g³ównej. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Kamuii mo¿esz siê zdziwiæ, ale s±dzê ¿e wiêkoszo¶æ niepe³nosprawnych w³a¶nie tego sobie ¿yczy.TRAKTOWAÆ ICH JAK POZOSTA£YCH.Na pewno nie ¿ycz± sobie by wy¶miewaæ siê z ich kalectwa (czego Kazia nie robi³a) ale nie chc± by siê nad nimi litowano.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazimiera szczuka

Post autor: anialek »

salladyn pisze:Kamuii mo¿esz siê zdziwiæ, ale s±dzê ¿e wiêkoszo¶æ niepe³nosprawnych w³a¶nie tego sobie ¿yczy.TRAKTOWAÆ ICH JAK POZOSTA£YCH.Na pewno nie ¿ycz± sobie by wy¶miewaæ siê z ich kalectwa (czego Kazia nie robi³a) ale nie chc± by siê nad nimi litowano.
Ja uwa¿am,¿e TV "TRWAM" to sobie gra na uczuciach ludzkich,zatrudniaj¹c tak¹ osobê i mi siê to nie podoba,a ta dziewczyna ma chyba t¹ straszn¹ chorobê ³amliwoœÌ koœci.Oki jest bardzo pokrzywdzona przez los,bo ma nieuleczaln¹ chorobê,ale to nieznaczy,¿e TV "Trwam" ma j¹ wykorzystywaÌ do jakiœ tam swoich celów :nie: :dobani: :evil: A Kazia by³a œwietna i o dziwo,jest chyba zaprzyjaŸniona z Kub¹ :brawo: :D :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazimiera szczuka

Post autor: anialek »

anialek pisze:
salladyn pisze:Kamuii mo¿esz siê zdziwiæ, ale s±dzê ¿e wiêkoszo¶æ niepe³nosprawnych w³a¶nie tego sobie ¿yczy.TRAKTOWAÆ ICH JAK POZOSTA£YCH.Na pewno nie ¿ycz± sobie by wy¶miewaæ siê z ich kalectwa (czego Kazia nie robi³a) ale nie chc± by siê nad nimi litowano.
Ja uwa¿am,¿e TV "TRWAM" to sobie gra na uczuciach ludzkich,zatrudniaj¹c tak¹ osobê i mi siê to nie podoba,a ta dziewczyna ma chyba t¹ straszn¹ chorobê ³amliwoœÌ koœci.Oki jest bardzo pokrzywdzona przez los,bo ma nieuleczaln¹ chorobê,ale to nie znaczy,¿e TV "Trwam" ma j¹ wykorzystywaÌ do jakiœ tam swoich celów :nie: :dobani: :evil: A Kazia by³a œwietna i o dziwo,jest chyba zaprzyjaŸniona z Kub¹ :brawo: :D :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

:lol: Hej, Fani Kazi !! W najbliÂższÂą sobote , tzn . 4 marca imieniny obchodzÂą Kazimierz , Kazimiera .

A moze by tak napisac jakies fajne zyczenia od Fanclubu i wyslac Kazi na Jej poczte prywatnÂą ? Zdaje sie ,ze Aleksandra ma jakis namiar ! :wink:

Pozdrowienia dla wszystkich " Kaziolubnych" :D
nowicjusz
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka fan club

Post autor: salladyn »

ÂŚwietny pomysÂł :!: Musimy razem coÂś nabazgraĂŚ fajnego do Kazi.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka fan club

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:ÂŚwietny pomysÂł :!: Musimy razem coÂś nabazgraĂŚ fajnego do Kazi.
Biedna Kazia... :roll:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dlaczego, biedna bo jej siĂŞ fani naprzykszajÂą :lol: :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

I Ty , Aleksandro contra . . . .?
nowicjusz
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

justa'60 pisze:I Ty , Aleksandro contra . . . .?
AleÂż skÂąd :) Ja kocham KaziĂŞ ponad zycie :(
Tylko ostatnio nabraÂłam jakiegos takiego przekonania (nie wiem czy sÂłusznego), ze tak naprawde Ona siĂŞ podÂśmiewa z grupek 'fanĂłw', nie widzÂących w Niej zadnych wad...
Osobiœcie nie uwazam siê za jej fankê, a ... uczennicê. I oczywiœcie mam jak¹œ niesamowit¹ obsesjê na Jej punkcie... Ale stawiam raczej na siostrzeùstwo z Kaz (niech mi Boginii da!!!), a nie relacjê Pani-S³u¿ebnica...
Nie chodzi mi w tym momencie o imieniny, bo sama zawsze wysyÂłam Jej zyczenia na podobne okazje. Po prostu akurat teraz nasuneÂła mi siĂŞ taka refleksja..
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

OK. A juz myslalam,ze...
Jesli "bylyby" jakis zyczenia - to jakos tak oryginalnie, bez jakichs wychwalan i nadmiernych komplementow .
A moze jakas ciekawa mysl- sentencja ? np. ' cos ' z Marii Szyszkowskiej ... i z podpisem np. serdecznosci imieninowe od Fanclubu, i z podziekowaniami za ciekawe recenzje w wyd.II , na pewno " cos" nie szablonowego , pospolitego . :wink:
nowicjusz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości