POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: polsat

Post autor: pawell »

salladyn pisze:(...)Co nie oznacza Âże tvn nie emitowaÂł durnych programĂłw."Chwila Prawdy" "Ciao Debil" i inne hity rzeczywiÂście byÂły tandetne
Akurat "Chwila prawdy" moim zdaniem to byÂł dobry program. :roll: Mi sie podobaÂł :p fajne zadania itp. :D

salladyn pisze:Wczoraj poraz ósmy wyemitowa³ "Speed-niebezpieczn¹ prêdkoœÌ".Ile mo¿na :?:


Oj napewno polszmat nam wkrĂłtce zafunduje 9 powtĂłrkĂŞ tego filmu. Tak samo byÂło z filmem "Twister" (chyba tak siĂŞ nazywa), ale teraz ten film kupiÂła TVP...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

wÂłoch pisze:Po co siĂŞ przejmowaĂŚ Pols(zm)atem. To kanaÂł dla ludzi maÂłointeligentnych, ktĂłrych podnieca byle program tv.
OdwrĂłcĂŞ twojÂą wypowiedÂź i zapytam retorycznie-dla jakich ludzi jest tvn?
JakoÂś nie widziaÂłam, Âżeby Taniec z gwiazdami, czy W11 byÂły sponsorowane przez towarzystwo Mensa...
Ale mniejsza o to, chcesz powiedzieÌ, ¿e nigdy nie ogl¹dasz Polsatu, bo jest dla ma³ointeligentnych? I zak³adasz to a priori, nie patrz¹c w program i nie w³¹czaj¹c telewizora?
Tak siê sk³ada, ¿e Polsat i tvn maj¹ tê sam¹ grupê docelow¹, a ró¿ni¹ siê tylko sposobem realizacji swoich komercyjnych pomys³ów. Moim zdaniem przewagê ma tutaj tvn- ale nie chodzi mi o poziom programów, tylko o realizacjê. Bo poziom jest podobny.
wÂłoch pisze:Polsat nie ma fajnych osobowoÂści z wyjÂątkiem T. Lisa i jak dla mnie nie jest dla TVNu ÂżadnÂą konkurencjÂą
A WojewĂłdzki?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wÂłoch pisze:Po co siĂŞ przejmowaĂŚ Pols(zm)atem. To kanaÂł dla ludzi maÂłointeligentnych, ktĂłrych podnieca byle program tv. Polsat nie ma fajnych osobowoÂści z wyjÂątkiem T. Lisa i jak dla mnie nie jest dla TVNu ÂżadnÂą konkurencjÂą
uuu....mocne, bardzo mocne sÂłowa !! Czy wiesz, Âże tym stwierdzeniem obraÂżasz wielu, wielu ludzi, ktĂłrzy nie uwaÂżajÂą Polsatu za
kanaÂł dla ludzi maÂłointeligentnych
Jak rozumiem nigdy nie oglÂądaÂłeÂś Polsatu - no chyba, Âże uwaÂżasz siĂŞ za takiego czÂłowieka jak napisaÂłeÂś. No ale skoro nie oglÂądaÂłeÂś to skÂąd wiesz, ze w Polsacie nie ma nic interesujÂącego ??

Na przysz³oœÌ taka rada - jak coœ napiszesz zastanów siê dwa razy zanim to zrobisz.
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

terraX pisze: OdwrĂłcĂŞ twojÂą wypowiedÂź i zapytam retorycznie-dla jakich ludzi jest tvn?
JakoÂś nie widziaÂłam, Âżeby Taniec z gwiazdami, czy W11 byÂły sponsorowane przez towarzystwo Mensa...
Ale mniejsza o to, chcesz powiedzieÌ, ¿e nigdy nie ogl¹dasz Polsatu, bo jest dla ma³ointeligentnych? I zak³adasz to a priori, nie patrz¹c w program i nie w³¹czaj¹c telewizora?
Tak siê sk³ada, ¿e kiedyœ ogl¹da³em polsat i tylko polsat. (ostatnio w polsacie ogl¹da³em Eureko, ja to wiem, chyba trzy tygodnie temu). Ale stwierdzi³em, ¿e ten kana³ ma to czysta komercja (patrz Czysta Gra, a nawet akcja Podaruj dzieciom S³oùce). Poza tym seriale typu "Pierwsza Mi³oœÌ" i "Tango z Anio³em) s¹ po prostu rodem z yyy... jak mu tam.... Esmas (producent Esmeraldy, Rosalindy itp.) Teleturnieje, kiedyœ by³y fajne (np. Rosyjska Ruletka), ale przyszed³ czas na ibiszowsk¹ Grê w ciemno i chajzerowskie Grasz czy nie grasz, które s¹ niezjadliwe (g³ównie ze wzglêdu na prezenterów).
terraX pisze:Tak siê sk³ada, ¿e Polsat i tvn maj¹ tê sam¹ grupê docelow¹, a ró¿ni¹ siê tylko sposobem realizacji swoich komercyjnych pomys³ów. Moim zdaniem przewagê ma tutaj tvn- ale nie chodzi mi o poziom programów, tylko o realizacjê. Bo poziom jest podobny.
Je¿eli chodzi o g³upkowate teleturnieje interaktywne i reality show to tak. (A w TVN ogl¹dam g³ównie Na Wspólnej, Dzieù Dobry TVN i czasem Taniec z Gwiazdami. G³ównie ogl¹dam TVN24 i HBO). W Polsacie dobry by³ Idol.
terraX pisze:A WojewĂłdzki?
WojewĂłdzki oddaje caÂłe oblicze polsatu (nie Âśmieszny tylko ÂżaÂłosny). Dla mnie to bÂłazen, a nie showman. Nikt mnie nie przekona do oglÂądania jego programu.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

w³och pisze: Teleturnieje, kiedyœ by³y fajne (np. Rosyjska Ruletka), ale przyszed³ czas na ibiszowsk¹ Grê w ciemno i chajzerowskie Grasz czy nie grasz, które s¹ niezjadliwe (g³ównie ze wzglêdu na prezenterów).
To, Âże Tobie nie podoba siĂŞ "Gra w Ciemno" czy "Grasz czy nie grasz" nie upowaÂżnia Cie do pisania tak jak napisaÂłeÂś wczeÂśniej
kanaÂł dla ludzi maÂłointeligentnych
wÂłoch pisze:(ostatnio w polsacie oglÂądaÂłem Eureko, ja to wiem, chyba trzy tygodnie temu).
Nie chcĂŞ byĂŚ zÂłoÂśliwy ale na temat tego typu teleturniejĂłw w tvn i Twojej osoby juÂż kiedyÂś rozmowy na forum siĂŞ toczyÂły.
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

TVN_FAN pisze: To, Âże Tobie nie podoba siĂŞ "Gra w Ciemno" czy "Grasz czy nie grasz" nie upowaÂżnia Cie do pisania tak jak napisaÂłeÂś wczeÂśniej
kanaÂł dla ludzi maÂłointeligentnych
Ale upowaÂżnia mnie do tego poziom gÂłupkowatych seriali i programu WojewĂłdzkiego.
wÂłoch pisze:(ostatnio w polsacie oglÂądaÂłem Eureko, ja to wiem, chyba trzy tygodnie temu).
Nie chcĂŞ byĂŚ zÂłoÂśliwy ale na temat tego typu teleturniejĂłw w tvn i Twojej osoby juÂż kiedyÂś rozmowy na forum siĂŞ toczyÂły.
A co ma byĂŚ zÂłoÂśliwego w tym, Âże byÂłem w Dzieciakach z KlasÂą. :>
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Ja wam powiem ,ze velvet mial na swoim koncie znacznie lepsze oprawy - nie wiem moze polacy - tvn i polsat chcieli takie - ale zobaczice np na

http://www.velvet.de dzial desing , rok 05 oprawa HBO
albo
http://www.velve.de dzial desing , rok 04 stacje alrai( tutaj co ciekawe wystepuja Grzegorz Kajdanowicz i Tomasz Sekielski ) lub aljazeera
wiec velve jest w stanie zrobic fajna oprawe

abe - jeszcze raz porusze watek pierwszych stacji i przypomne KRRiTV jest bodajze od 1993 czyli przez 4 lata nie bylo czegos trakiego jak piractwo - zreszta Polonia 1 od samego poczatku nadawala z satelity propgram i byla transmitowana przez lokalne stacje na nadajniki naziemne. i w ogole to czep sie sam swoich spraw bo to ty zaczoles tu wyzywac i obrazac ludzi a nie ja. Wiec sie zastanow troche nad soba
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a-j-p pisze:Ja wam powiem ,ze velvet mial na swoim koncie znacznie lepsze oprawy - nie wiem moze polacy - tvn i polsat chcieli takie(...)
Napewno takie chciali i takie im odpowiadaÂły gdyby tak nie byÂło to by byÂły inne oprawy. :roll:

a-j-p pisze:www.velve.de dzial desing , rok 04 stacje alrai( tutaj co ciekawe wystepuja Grzegorz Kajdanowicz i Tomasz Sekielski )


Obrazek

:P :P :D ogĂłlnie w pokazie tej oprawy jest wiele Polskich elementĂłw - Grzegorz Kajdanowicz, Tomasz Sekielski autobus PKS ElblÂąg :evil2: i policjant...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

a-j-p pisze:abe - jeszcze raz porusze watek pierwszych stacji i przypomne KRRiTV jest bodajze od 1993 czyli przez 4 lata nie bylo czegos trakiego jak piractwo - zreszta Polonia 1 od samego poczatku nadawala z satelity propgram i byla transmitowana przez lokalne stacje na nadajniki naziemne. i w ogole to czep sie sam swoich spraw bo to ty zaczoles tu wyzywac i obrazac ludzi a nie ja. Wiec sie zastanow troche nad soba
No i mĂłw dla takiego... a on dalej po swojemu !
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeden z niewiadomo ilu nowych programĂłw:

media2 pisze:(...)Druga z propozycji Polsatu to "Showtime" - znane osoby majÂą wcielaĂŚ siĂŞ w role gwiazd estrady. PonoĂŚ program ma byĂŚ hitem na miarĂŞ nadawanego w konkurencyjnym TVN "TaĂąca z gwiazdami".(...)


Jestem ciekawy jakie to bĂŞdÂą te znane osoby - te ktĂłre nieraz wystĂŞpowaÂły w programah na polszmacie ?? :>


[ Dodano: PiÂą Mar 17, 2006 11:13 am ]
No i ten program jest teraz czĂŞsto reklamowany przez polszmat. :roll: Tylko bĂŞdzie gÂłupia jak dla mnie nazwa "Czas na show" :roll:

Poza tym Onet.pl coraz czĂŞÂściej promuje pozycje polszmatu byÂł juÂż "Kuba WojewĂłdzki" i serial "Kochaj mnie, kochaj!", a teraz teÂż "Wydarzenia":

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dziœ "Gazeta wyborcz" napisa³a, ¿ê KRRiT chce od polsatu po 500 tyœ za wyemitowanie kuiby wojew., gdzie Sztuka œmia³a siê z niepe³nosprawnej Magdy oraz zam program "Nieustr.", gdzie uczestnicy musieli mm. in wypiÌ koktail z zmielonej w¹troby z krwi¹ orza za poddanie siê uk¹szeniom szczurów. Ju¿ w 2004r. KRRiT ukara³a polsat za. ten progr kwot¹ 400 tyœ za nieustraszonych, ale wtedy siê odwo³ali i toczy siê postêpowanie.
I dobrze im powinni zbankrutowaĂŚ, jak mĂłj sor z historii powiedziaÂł "Polsat, to telewizja dla idiotĂłw"
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i dziœ by³ pierwszym odcinek nowego programu polszmatu - "Show!Time". :roll: Ten show moim zdaniem to totalna pora¿ka. :? Nic ciekawego poprostu nuuuuuda nie da siê tego ogl¹daÌ. "Gwiazdy" te¿ takie sobie i myœla³em ze jak siê do tego zabior¹ to efekt bêdzie lepszy. :roll: Chyba jedyna rzecz która mi siê tam podoba to studio: fajne, du¿e, ³adne loty z dwóch ramieni :P ale to nie jest najwa¿niejsze. Realizacje jest kiepska nie raz kamera wchodzi³a w kadr innej kamery podobnie jak w "Za³ó¿ siê" :roll: a ta inna - szybka jakoœ g³upio by³a ustawiona na to co pokazaÌ. :roll: I jeszcze prowadz¹cy :/ okropny nie cierpiê tego faceta i wed³ug mnie nie pasuje do tego programu. :? Oprawa graficzna i muzyczna te¿ taka sobie - ta pani która buja siê na tej huœtawce :roll: dziwnie to wygl¹da.Jednym s³owem - s³abizna. :/

Ten program napewno nie bĂŞdzie hitem moze pierwszy bedzie miaÂł ok. 3 mln, ale nastĂŞpne chyba sÂłabszÂą. dzis "Fakt" pisaÂł o tym i mogliÂśmy przeczytaĂŚ Âże pobijÂą "Taniec z gwiazdami"... Niech lepiej polszmat zostawi takie programy na Âżywo. :roll:

Jest teÂż juÂż strona internetowa programu - http://www.showtime.wp.pl - mierna i uboga. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

hmm, ja moze wypowiem siê na ten temat: Show!Time, parê pora¿ek w adaptacji. Po pierwsze, czemu Angielska nazwa, ok ³atwa do przet³umaczenia, bo ponad po³owa Polaków ju¿ zna s³ówka Show i Time, ale mo¿na by³o to zrobiÌ po polsku. Studio, no có¿, moim zdaniem Polsat nigdy nie umia³ zrobiÌ scenografii takiej fajnej, wszystko jakieœ przeœwiecone, kiczowate, albo , hmm no jakby to okreœliÌ. Nie wiem. Prowadz¹cy, znam go z TVP 2, z pocz¹tku chyba wszyscy go lubili ,ale ju¿ siê znudzi³, szczególnie jeœli czêsto ogl¹da siê kabarety na 2, gdzie obstawia ka¿dy. Co do re¿yserów, bardzo sympatyczni ludzie. A co do show. Ma³a scena. Nie umiej¹ œpiewaÌ. No, jednak efekt uzyskali dobry. Fajne nawi¹zanie M³ynarskiej do Parad, Dobry wystêp Haizera, zdecydowanie luzacki i dowcipny styl Pani Iwony, no i bardzo tez fajny wystêp Prokopa - widaÌ od razu, ¿e rewia w stylu Pani Olgi, charakterystycznym, znanym i wyj¹tkowym.

Oprawa Graficzna: 2/5 ; Oprawa muzyczna: 3/5 ; ProwadzÂący: 2/5 ; Gwiazdki i ich show: 4/5; Scenografia: 2/5 ; Dynamika programu: 2/5;

PodsumowujÂąc: -3 ;

Chcialbym jednak dodaĂŚ jeszcze jedno: sÂłaba dynamika tego programu, byÂły aÂż 4 wystĂŞpy, maÂło gadek, maÂło filmĂłw. I jakoÂś to zleciaÂło.

A Taniec z gwiazdami: ostatnio 9 wystĂŞpow, przygrywka orkiestry, gadki, rozmowy, komentarze, duÂżo reklam i jakoÂś tak wszystko idzie bardzo dynamicznie skoro w ciÂągu tego samego czasu robiÂą tyle wiĂŞcej. WolĂŞ jak siĂŞ coÂś dzieje :D.

Pozdrawiam.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ja podszedÂłem do tego nawet bardzo nieobiektywnie, ale i tak zabiore glos ;-)

Show!time - swietna nazwa moim zdaniem, i swietny pomysl na program, bo rzeczywiscie mogl byc odpowiedzia na Taniec. Ale.

Po pierwsze: zasady
WÂłaÂściwie to nie wiem o co chodzi w tym programie... Jakies polfinaly, elimnacje. Nie moÂżna bylo prosciej? Startuje 10 par gwiazda+reÂżyserr, jest jury. W kaÂżdym programie wykonujÂą scenki, spiewaja. Czyli zamiast tanca - wsystko. To kalka reguÂł z taĂąca, ale w tym wypadku, choĂŚ jest to kopiowanie, kradzieÂż to jest to moim zdaniem jedyna mozliwosc by ten program dobrze zrobic

Po drugie: marnotrastwo czasu
Program trwa w programie 1h 35min, czyli tyle co taniec. A tymczasem w tancu zdaza nam zatanczyc 9, a nawet 10 taĂącow, a w show! time zobaczylismy zaledwie 4 wystepy ... sÂłabo

Po trzecie: Nazwa show!time zobowiÂązuje do pewnej megalomanii. Tymczasem studio zbudowane jest na bazie jakiegos dziwnego prostokata, jakby to bylo gdzies wcisniete w jakas dziure, miedzy jednym a drugim studiem. Taniec tez ma male studio, a mimo to jakos to wyglada.

Po czwarte: prezenter
LubiĂŞ BaÂłtroczyka. Ale do Show!time nie pasuje w tym sensie, ze juz sie wypalil. Jak ktos tak jak ja dosc czesto ogladal kabarety tvp2 to zapewne zauwazyl, ze baltroczyk powtĂłrzyl wczoraj chyba wszystkie swoje dowcipy, nawet ten "the best from the best from the best..."

Po piÂątek: a niech ÂżaÂłujÂą :]
Marketing. Wlasciwie to nie wiem po co Polsat tak mocno promuje.., TVP! Prezenter byl z tvp, mlynarska, prokop z tvp, lipinska byla z tvp. Tak wiec dobor gwiazd moim zdaniem nie lezy w interesie samej stacji... Poza tym to przekazywanie na charytatywne cele... OK, to jest fajne, ale wyglada tak strasznie nienaturalnie... Poza tym caly program jest strasznie cukierkowy, a do tej pory myslalem ze cukierka z Tanca powtĂłrzyc sie nie da. A jednak Polak potrafi.

Tak wiec wczoraj wypadlo to kiepsko, mimo ze program rzeczywiscie mogl powalczyc...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś startuje nowy program w polszmacie. Ciekawe czy to bĂŞdzie wiosenny hit tej stacji czy poraÂżka taka jak "Show!Time" :?: :
Press pisze:W Polsacie debiut cyklu "ChcĂŞ byĂŚ piĂŞkna"

DziÂś Polsat rozpoczyna emisjĂŞ cyklu "ChcĂŞ byĂŚ piĂŞkna", ktĂłry ma byĂŚ wiosennym hitem tej stacji. Bohaterkami pierwszego odcinka bĂŞdÂą byÂła sportsmenka i wÂłaÂścicielka sklepu.

Cykl ten jest pierwszym w Polsce programem typu makeover – ukazujÂącym gruntownÂą zmianĂŞ wyglÂądu jego uczestnikĂłw. Polsatowski show jest polskÂą wersjÂą holenderskiego formatu ”Make Me Beautiful”. W kaÂżdym odcinku zostanÂą pokazane historie dwĂłch kobiet, kaÂżda przez szeœÌ tygodni bĂŞdzie poddawana operacjom plastycznym i innym zabiegom upiĂŞkszajÂącym. Na casting do programu zgÂłosiÂło siĂŞ 100 tys. kobiet, a zakwalifikowano 26. Program bĂŞdzie emitowany przez 13 kolejnych czwartkĂłw o 20.15.
Z kolei kanaÂł Polsat Zdrowie i Uroda rozpocznie dziÂś i jutro emisjĂŞ dwĂłch programĂłw o podobnej tematyce: ”ChcĂŞ byĂŚ piĂŞkna i nie tylko” (czwartek i piÂątek o 21.15, pokaÂże szczegó³owo przebieg operacji plastycznej i metody rehabilitacji, a bohaterkami bĂŞdÂą uczestniczki programu ”ChcĂŞ byĂŚ piĂŞkna”) oraz ”ÂŻeĂąski rozmiar – tajemnice piĂŞkna” (czwartek o 22.15, Odeta Moro-Figurska i jej goÂście bĂŞdÂą opowiadaĂŚ o zabiegach chirurgii plastycznej).
Logo programu:

Obrazek

Strona internetowa programu: http://www.chcebycpiekna.wp.pl

Ja myœlê ¿e to nawet mo¿e byÌ hit. :roll: Podobne programy w TV4 mia³y nawet spor¹ ogladalnoœÌ wiêc w przypadku polsiej edycji i to jeszcze na ogólno dostêpnym polszmacie mo¿e byÌ du¿a widownia. :roll: Chyba ¿e tak jak z "Show!Time" coœ w tym programie zepsuj¹... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości