[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ale zdaje siĂŞ, Âże to samo leci teÂż w sobotĂŞ o 16:10, a to juÂż chyba brzmi lepiej. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciek pisze:Ale zdaje siĂŞ, Âże to samo leci teÂż w sobotĂŞ o 16:10, a to juÂż chyba brzmi lepiej. :D
Hehe no jest :] no to dobrze napewno zobaczĂŞ. :] DziĂŞki Maciek Âże o tym napisaÂłeÂś. :wink: :D

Ciekawe kiedy zrobiÂą aktualizacjĂŞ na oficjalnej stronie programu? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuuba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 lut 2006, 11:42

Post autor: Kuuba »

pawell pisze: Hehe no jest :] no to dobrze napewno zobaczĂŞ. :] DziĂŞki Maciek Âże o tym napisaÂłeÂś. :wink: :D

Ciekawe kiedy zrobiÂą aktualizacjĂŞ na oficjalnej stronie programu? :roll:
Zapewne, zaktualizowana strona programu "Taniec z Gwiazdami", pojawi siĂŞ kilka dni przed, lub klika dni po premierowym odcinku trzeciej edycji owego programu :).
"Telewizja jest gumą do żucia dla oczu." - Orson Welles
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kuuba pisze:Zapewne, zaktualizowana strona programu "Taniec z Gwiazdami", pojawi siĂŞ kilka dni przed, lub klika dni po premierowym odcinku trzeciej edycji owego programu :).
Kilka dni przed czyli powinna juÂż byĂŚ :? Ale napewno bĂŞdzie po niedzieli...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i jesteÂśmy po 1 odcinku "TaĂąca z gwiazdami", ktĂłry moim zdaniej jest lepszy od poprzednich edycji... :p PodobajÂą mi siĂŞ nowe kadry jakie zastosowali - nowa kamera za orkiestrÂą, ktĂłra sunie na szynach i ta "szybka" kamera co obsÂługuje jÂą dwĂłch panĂłw jak "sunie" z tych schodĂłw :roll: fajnie to wyglÂąda. :D Jedynie co mi siĂŞ nie podoba to reklama konkurencji ;/ np. Mroczek aktor serialu "M jak MiÂłoÂś" jak juz tak zrobili to mogli u wszystkich tak powiedzieĂŚ, bo i u Koroniewskiej tego nie powiedziaÂł ani przy Dncewicz... :roll: I jest juÂż nowa - zupeÂłnie nowa strona programu bardzo fajna :P No i teraz czekamy aÂż temat "Taniec z gwiazdami" pojawi siĂŞ w Hit 20 - najpopularniejsze tematy w Wyszukiwarce... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:I jest juÂż nowa - zupeÂłnie nowa strona programu bardzo fajna :P
Dodam Âże pojawiÂła siĂŞ juÂż wczoraj ale nie wrzucili plikĂłw do siebie tylko linkowali do serwera firmy ktĂłra wykonaÂła stronĂŞ (http://www.elab.pl) i baaardzo tragicznie siĂŞ to wszystko otwieraÂło... ale dziÂś jest juÂż ok :)

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 1:30 pm ]
pawell pisze:No i teraz czekamy aÂż temat "Taniec z gwiazdami" pojawi siĂŞ w Hit 20 - najpopularniejsze tematy w Wyszukiwarce... :)
JuÂż jest... na miejscu 17.

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 1:30 pm ]
Btw. Na 3 ptasia grypa jest... czyÂżby wszyscy tak siĂŞ bojÂą? :|
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:No i teraz czekamy aÂż temat "Taniec z gwiazdami" pojawi siĂŞ w Hit 20 - najpopularniejsze tematy w Wyszukiwarce... :)
JuÂż jest... na miejscu 17.
No to szybko siĂŞ tam znalazÂła. :roll: JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekac jutra bo bĂŞdÂą wyniki oglÂądalnoÂści. :D Tak myÂśle Âże bĂŞdzie ponad 5 mln :wink: przynajmniej tyle powinno byĂŚ - tak na poczatek. :mrgreen:
:: Kamil pisze:Btw. Na 3 ptasia grypa jest... czyÂżby wszyscy tak siĂŞ bojÂą? :|
najwyraÂźniej tak... :/ ja tam siĂŞ tego nie bojĂŞ. :szczesliwy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

[quote=tvn.pl]
"Taniec z gwiazdami" triumfuje!

W niedzielĂŞ, 5 marca, wystartowaÂła trzecia edycja "TaĂąca z Gwiazdami". Pierwszy odcinek programu zgromadziÂł przed telewizorami prawie 7 mln. widzĂłw!

Po kilku tygodniach wytĂŞÂżonych ĂŚwiczeĂą gwiazdy po raz pierwszy pokazaÂły co potrafiÂą na parkiecie. Pary RafaÂł CieszyĂąski i Magdalena SoszyĂąska, Tomasz Stockinger i Blanka Winiarska, Renata Dancewicz i Marcin Olszewski, Joanna Koroniewska i Robert Kochanek oraz Paolo Cozza i Kamila Drezno zaprezentowali siĂŞ w ukÂładzie walca angielskiego.

Joanna JabÂłczyĂąska i Piotr Kiszka, Robert Rozmus i Anna GÂłogowska, RafaÂł Mroczek i Aneta Piotrowska, Aleksandra KwaÂśniewska i RafaÂł Maserak rozgrzali atmosferĂŞ gorÂącymi rytmami cha-chy. Aneta KrĂŞglicka i Robert RowiĂąski zmierzyli siĂŞ z trudnym krokiem quickstepa.

Ju¿ w przysz³¹ niedzielê, 12 marca, jedna z par bêdzie musia³a opuœciÌ parkiet. Jak zawsze o tym, kto odejdzie z programu zadecyduje suma g³osów jurorów i widzów. Ale za nim to nast¹pi raz jeszcze zobaczymy wszystkie pary, które zataùcz¹ w rytmie rumby i quickstepa.
[/quote]
Szok ! :lol: :lol:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:shock: O k... :D jeju wspaniale brak mi s³ów :!: :D OBOP poda³ ¿e "Taniec z gwiazdami" oglada³o 5,5 mln, a tu taki wspania³y wynik fajnie bardzo sie cieszê :wesoly: oby tak dalej mam nadziejê ze ka¿dy odcinek bêdzie gromadzi³ tak¹ widowniê. No to za tydzieù znów zaszpanuj¹ wynikiem. 8) :P

:jupi:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Super Ekspress pisze:RuszyÂła 3. edycja "TaĂąca z gwiazdami".

Tak na parkiecie uwodzi³a publicznoœÌ Ola Kwaœniewska

To chyba przesada?! ChoĂŚ debiut krĂŞcÂącej zgrabnym tyÂłeczkiem Oli KwaÂśniewskiej (25 l.) nie wypadÂł najgorzej, nie byÂło jednak powodu do aÂż tak wysokich not i zachwytĂłw jury.

CĂłrka prezydenckiej pary przez ostatnie tygodnie byÂła kreowana na liderkĂŞ "TaĂąca z gwiazdami". I chyba w to uwierzyÂła, bo na treningach zachowywaÂła siĂŞ tak, jakby to w jej rĂŞce miaÂło lada moment powĂŞdrowaĂŚ trofeum programu, KrysztaÂłowa Kula.

Na ziemiê próbowa³ sprowadziÌ j¹ instruktor Rafa³ Maserak, ale udawa³o mu siê to z mizernym skutkiem. Ola wiêcej myœla³a o tym, w co siê ubraÌ ni¿ o skomplikowanym uk³adzie tanecznym. Nic wiêc dziwnego, ¿e efekty takiej wspó³pracy nie powali³y widzów na kolana.

DziĂŞki nam zmieniÂła sukniĂŞ
Ola Kwaœniewska zadebiutowa³a na parkiecie jako siódma. Robi³a co mog³a, by uwieœÌ publicznoœÌ i sêdziów. Za naszymi namowami zmieni³a sukienkê z ohydnej fioletowej na seksown¹ srebrn¹. Wygl¹da³a w niej uroczo, ale w tym konkursie uroda i wdziêk to nie wszystko.

ChoĂŚ Ola staraÂła siĂŞ, by nie pomyliĂŚ krokĂłw i poruszaĂŚ siĂŞ z gracjÂą, to wedÂług najostrzejszych opinii naszych internautĂłw bardziej przypominaÂła kÂłodĂŞ drewna niÂż tancerkĂŞ.

Innego zdania byli jurorzy. Nie doœÌ, ¿e przez d³ugi czas nie pozwolili Kwaœniewskiej zejœÌ z parkietu, to jeszcze kadzili. Ma³o tego przyznali jej a¿ 29 punktów. - Zaimponowa³a mi pani, ¿e zdecydowa³a siê pani na wziêcie udzia³u w programie - rozp³ywa³a siê nad prezydentówn¹ gwiazda polskiego kina, Beata Tyszkiewicz. - Z pewnoœci¹ pokocha pani taniec.

- Po kim ma pani ten ruch bioder? - dopytywaÂł siĂŞ choreograf Piotr GaliĂąski.

Mimo to publiczoœÌ Oli nie kupi³a. Przynajmniej tak wynika z rankingu "Super Expressu". Poprosiliœmy Czytelników, by wytypowali, kto pierwszy powinien opuœciÌ program. Ola na razie jest druga do odstrza³u, tu¿ za W³ochem Paolo Cozz¹, któremu jury przyzna³o zaledwie 18 punktów.

Wszystko siĂŞ moÂże zdarzyĂŚ
Nie mamy w¹tpliwoœci, ¿e Olê zjad³a trema. Na pewno nie pomog³a jej tak¿e nieobecnoœÌ rodziców. ChoÌ grupa wsparcia w postaci pokaŸnego grona przyjació³ z pewnoœci¹ doda³a adeptce taùca si³, to jednak wszyscy byli zgodni, ¿e tego wieczoru paùstwo Kwaœniewscy powinni zaciskaÌ piêœci w pierwszym rzêdzie na widowni.

Ale nie wszystko stracone. PrzecieÂż za tydzieĂą kolejne starcie, tym razem w quickstepie i rumbie. A w tym programie wszystko siĂŞ moÂże zdarzyĂŚ. Tu nawet ostatni bywajÂą pierwszymi.

Faworyci programu
Na parkiecie zakasowaÂł przeciwnikĂłw Robert Rozmus, taĂączÂąc u boku Anny GÂłogowskiej. ZdobyÂł aÂż 32 punkty. Aktor w ciÂągu zaledwie piĂŞciu tygodni perfekcyjnie opanowaÂł cha-chĂŞ. - Panie Robercie, jest pan Fredem Astaire'em tej edycji - zachwycaÂła siĂŞ Beata Tyszkiewicz.
No i drugi "news" wiarygognej prasy :mrgreen:
No ale tak to jest jak siĂŞ wierzy gazetom tego pokroju...KaÂżdy moÂże mieĂŚ swojÂą opiniĂŞ na temat tego wystĂŞpu ale skÂąd ja wiedziaÂłem, Âże ktĂłraÂś z gazet wÂłaÂśnie bĂŞdzie o tym pisaÂła :|
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:No i teraz czekamy aÂż temat "Taniec z gwiazdami" pojawi siĂŞ w Hit 20 - najpopularniejsze tematy w Wyszukiwarce... :)
JuÂż jest... na miejscu 17.
Nowa edycja "TaĂąca z gwiazdami" widaĂŚ spodobaÂła siĂŞ i widzom i internautom, bo juÂż TZG jest na miejscu 2 w Hit 20... :D

Nie ma (chyba) teÂż dnia w ktĂłrym jakaÂś gazeta nie napisaÂła by o czymÂś zwiÂązanym z tym programem. :D DziÂś artykuÂły ponownie sÂą i w "Fakcie" i w "Super Expressie". NiektĂłre gÂłupie tak jak z "Faktu" Âże majtki JabÂłczyĂąskiej przyĂŚmiÂły jej taniec. :x :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

dopiero zaczĂŞÂła siĂŞ 3. edycja, ale juÂż jestem ciekaw jaki wynik oglÂądalnoÂści bĂŞdzie miaÂł finaÂł....
Wydaje mi siĂŞ, Âże okoÂło 10 mln
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja jestem te¿ ciekawy jakie bêd¹ mieÌ wyniki inne odcinki, bo one te¿ s¹ wa¿ne, a nie tylko pocz¹tek i fina³. :) Mam nadziejê ¿e utrzymaj¹ wynik 1 odcinka. I tak siê zastanawiam kto tak¹ widowniê przyci¹gn¹³ przed ekrany ?? :> Myœlê ¿e g³ównie by³a prezydentówna - Ola Kwaœniewska. :D Chyba ka¿dy chcia³ zobaczyÌ jak taùcy córka by³ego prezydenta. :roll: :) A co do fina³u 10 mln by³oby wspaniale, ale chyba za du¿o - 9 mln to dobry i realny wynik. 8) Ale do tego jeszcze sporo czasu... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

No wÂłaÂśnie, i jak Wam siĂŞ podoba taniec Oli KwaÂśniewskiej?
Wg mnie robi to tak na Âśrednim poziomie.
Czwarte miejsce w ostatnim odcinku to aÂż za duÂżo, ale wydaje mi siĂŞ, ze tyle punktĂłw jej jury przyznaÂło, Âżeby pewnie honoru nie splamiĂŚ cĂłrki byÂłego prezydenta.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Anonymus pisze:(...)Czwarte miejsce w ostatnim odcinku to aÂż za duÂżo, ale wydaje mi siĂŞ, ze tyle punktĂłw jej jury przyznaÂło, Âżeby pewnie honoru nie splamiĂŚ cĂłrki byÂłego prezydenta.
Ja raczej powiedziaÂłbym Âże siĂŞ bali daĂŚ mniej... :devil2: :devil:

A jak zataĂączyÂła? tak sobie Âśrednio inne taĂące byÂły lepsze - oczywiÂście teraz nie jestem w stanie wymieniĂŚ ktĂłre. :mrgreen: :lol: :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości