Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

Ja slyszalam Kazie wczoraj w Radiu Zet - tez przeprosila Magde Buczek.
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

justa'60 pisze:DziÂś , w radio TOK FM , Kazia przeprosila Magde !

P. s. Ignorowanie e- maili Aleksandro !, a zwlaszcza od fanow Kazi , nie jest zbyt grzeczne , prawda ? , a pisanie o tym - " ignoruje" je , jeszcze gorsze... :roll: Pozdro.
Na pewno bĂŞdzie gdzieÂś w internecie to sobie posÂłucham ;)

PS. Justo, zrozumia³aœ to co piszê, czy mam Ci to narysowaÌ? Bo jest ró¿nica miêdzy ignorowaniem fanów Kazi, a ignorowaniem mailowych próœb o np. telefon Kazi.


Love
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

W najnowszej VIVIE z okazji dnia kobiet zdjecia znanych kobiet wystylizowanych na plakaty propagandowe z lat 40. i 50. Obok Kingi Rusin, Moniki Olejnik, Anny Muchy, Moniki Brodki, Agaty MÂłynarskiej itp. jest teÂż Kazia Szczuka :D Polecam! :)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Kazia przepraszajac Magde zachowala sie tak, jak nalezalo sie zachowac w tej sytuacji , wyjasnila " swoje " zachowanie u Kuby / ostatnio obejrzalam ow wystep jeszcze raz - udalo mi sie nagrac / , i nie bylo w nim naprawde nic wstretnego , choc nastepstwa okazaly sie dla Kazi nieprzyjemne... No coz, zycie " na swieczniku" nie nalezy do latwych, jest sie na cenzurowanym non- stop. : :oops:
P.s. zdaje mi sie Aleksandro, ze i ja powinnam Ci narysowac , to " co napisalam.. :wink:


Pozdro dla " Kaziolubnych"
nowicjusz
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

justa'60 pisze:Kazia przepraszajac Magde zachowala sie tak, jak nalezalo sie zachowac w tej sytuacji , wyjasnila " swoje " zachowanie u Kuby / ostatnio obejrzalam ow wystep jeszcze raz - udalo mi sie nagrac / , i nie bylo w nim naprawde nic wstretnego , choc nastepstwa okazaly sie dla Kazi nieprzyjemne... No coz, zycie " na swieczniku" nie nalezy do latwych, jest sie na cenzurowanym non- stop. : :oops:
P.s. zdaje mi sie Aleksandro, ze i ja powinnam Ci narysowac , to " co napisalam.. :wink:


Pozdro dla " Kaziolubnych"
No, ale ta Magda teÂż Âżyje "na Swieczniku".
Tyle, ze trochĂŞ innym i teÂż powinna siĂŞ w sumie liczyĂŚ z tym, ze ktos/ia moÂże ja skrytykowaĂŚ. W sumie nie byÂło za co, no ale dobrze , ze Kaz przeprosiÂła...

PS. Justo, narysuj. :P
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

a ja myslĂŞ, Âże niepotrzebnie przepraszaÂła. W koĂącu nue zrobiÂła niczego zÂłego, wiec za co przepraszaĂŚ? zachowaÂła sie jakby byÂła winna, a to przeciez nieprawda :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:a ja myslĂŞ, Âże niepotrzebnie przepraszaÂła. W koĂącu nue zrobiÂła niczego zÂłego, wiec za co przepraszaĂŚ? zachowaÂła sie jakby byÂła winna, a to przeciez nieprawda :D
Ja teÂż uwazam Âże niepotrzebnie przepraszaÂła, ale moÂże po tym wszyscy od niej siĂŞ odwalÂą. :twisted: Mam nadziejĂŞ ze tak bĂŞdzie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja uwaÂżam ze bardzo dobrze ze przeprosiÂła... udowodniÂła tym samym Âże ma wiĂŞcej wyczucia i taktu niÂż niektĂłrzy i wie jak naleÂży postapiĂŚ :] :brawo: dla niej

Ja obejrzaÂłam program na PULSIE gdzie byÂła goÂściem
Sprawa dotyczyÂła oczywiÂście Magdy Buczek i Powiatowy Show
MiaÂłam caÂły czas nadzieje ze nie wiedziaÂła z kogo siĂŞ Âśmieje i nie pomyliÂłam siĂŞ

Kazia w programie przyzna³a ¿e nie wiedzia³a kim jest Magda ¿e teraz jest jej przykro i jakoœ jej to wynagrodzi . Jednoczeœnie pomimo nawo³ywaù oszo³omowatej redaktorki prowadz¹cej nie przeprosi³a moherów i cz³onków ko³ek ró¿aùcowych i bardzo dobrze. :brawo: Powiedzia³a ze przeprosi Magdê sama i tylko ja

OkazaÂło sie Âże po programie dzwoniÂło do niej wielu moherowcĂłw, jedni normalnie tÂłumaczyli jej kim jest Magda i czemu siĂŞ Âźle zachowaÂła a inni rzÂądali jej wywalenia z pracy kary itp... Co jest zupeÂłnie bez sensu no ale po wiĂŞkszoÂści sÂłuchaczy RM nie moÂżna siĂŞ raczej czego innego spodziewaĂŚ.
Podkreœli³a te¿ ¿e nie lubi RM i ze to radyjko sieje nienawiœÌ...

OgĂłlnie dawala rade z tÂą oszoÂłomionÂą redaktorkÂą ksiĂŞdzem i jeszcze jakimÂś oszoÂłomem ale nie wiem skad on byÂł...

Na koniec tego programu redkatorka powiedziaÂła coÂś co mnie podobnie jak was juÂż kosmicznie wkurzyÂło ... Mianowicie tym co zorbiÂła Szczuka zajmie siĂŞ rada etyki mediĂłw bĂŞdzie caÂłe dochodzenie itp... i podaÂła paragraf ktĂłry mĂłwi o tym ze nadawcy majÂą dbac o nieszerzenie eniteolernacji nienawiÂści itp...

TO GDZIE DO K****WY NÊDZY JEST DOCHODZENIE PRZCIWKO KSIʯULOM I S£UCHACZOM RM ???

Wracajac do Szczuki to bardzo fajnie wypadÂła w tym programie...
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Nie potrzebnie przepraszaÂła

Post autor: salladyn »

Tak ja teÂż to oglÂądaÂłem.Ja mimo wszystko uwaÂżam Âże niepotrzebnie przepraszaÂła.

PowiedziaÂła jeszcze Âże chce aby ta sprawa zostaÂła wyjĂŞta z kontekstu walki ideologicznej.
No ale pokazaÂła tym klasĂŞ i pokazaÂła teÂż to Âże jej, sÂłowo PRZEPRASZAM przechodzi prez gardÂło, nawet jeÂśli wie Âże nie zawiniÂła.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Nie potrzebnie przepraszaÂła

Post autor: anialek »

salladyn pisze:Tak ja teÂż to oglÂądaÂłem.Ja mimo wszystko uwaÂżam Âże niepotrzebnie przepraszaÂła.

PowiedziaÂła jeszcze Âże chce aby ta sprawa zostaÂła wyjĂŞta z kontekstu walki ideologicznej.
No ale pokazaÂła tym klasĂŞ i pokazaÂła teÂż to Âże jej, sÂłowo PRZEPRASZAM przechodzi prez gardÂło, nawet jeÂśli wie Âże nie zawiniÂła.
Bardzo dobrze,Âże przeprosiÂła,to pokazaÂło,Âże Kazia to kobieta z klasÂą i przepraszaĂŚ teÂż potrafi :brawa: :D Gdyby to KaziĂŞ ktoÂś sparodiowaÂł,co zresztÂą wielokrotnie juÂż miaÂło miejsce,to jestem przekonana,Âże nie byÂło by wogĂłle sprawy :nie:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ArtykuÂł Szczuki

Post autor: salladyn »

Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No nie :!: to siĂŞ nigdy nie skoĂączy chyba. :evil: Tym razem o tym co zrobiÂła Kazia pisze szmatÂławiec "Fakt" :

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mo¿na to skomentowaÌ jednym zdaniem - Bomba z opóŸnionym zap³onem.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

W gazecie
'Zdrowie kobiet" jest wywiad z KaziÂą :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

artyku³ w "Fakcie" jest spóŸniony to fakt,ale obraŸliwy i bardzo niesmaczny,trochê przek³amany.Ja te¿ mam wra¿enie ,¿e to siê szybko nie skoùczy,¿e jeszcze znajdzie siê niejeden redaktorek który bedzie sobie chcia³ pouzywac.Jest mi przykro,¿e znaleŸli sobie ofiarê w osobie kogoœ kogo ceniê i szanujê.
Polacy majÂą wÂąskie horyzonty myÂślowe i to siĂŞ powoli robi zaraÂźliwe. :(
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości