[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ralf3 pisze:Moim zdaniem ten program zajmie miejsce "RozmĂłw w toku" i bĂŞdzie nadawany o 17:25.
Pewnie nie bo TVN-owi ciĂŞÂżko jest "zerwaĂŚ" z "Rozmowani w toku". :roll: Moze bĂŞdzie przed "Faktami" popoÂłudniowymi.

ralf3 pisze:A od lutego trochĂŞ zmian w ramĂłwce. Docu-crime "W11: WydziaÂł ÂŚledczy" od poniedziaÂłku, 6 lutego emitowany bĂŞdzie nie 3, a 4 razy w tygodniu (poniedziaÂłek/czwartek godz. 20:15). Jest to moÂżliwe, poniewaÂż z programu znika teleturniej "NajsÂłabsze ogniwo" prowadzony przez KazimierĂŞ SzczukĂŞ.
Podobnie rzecz wyglÂąda z drugim serialem z dziaÂłki "crime". Od 6 lutego "Detektywi" pojawiaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą 5 razy w tygodniu, od poniedziaÂłku do piÂątku o 18:25.

http://wirtualnemedia.pl/document,,5940 ... e_TVN.html


O tym juÂż kaÂżdy wie, pisaÂłem o tym w innym temacie. :]

ralf3 pisze:MyÂślĂŞ Âże zostanie tak na wiosne poniewaÂż wÂątpie by TVN robiÂł zmiany na miesiÂąc.


Napewno tak bĂŞdzie na wiosnĂŞ bo i tak TVN nie miaÂłby Âżadnego dobrego programu na ten czas. :roll:

Headline pisze:Na koĂącu lektor mĂłwi : "Losy wszystkich oskarÂżonych wyjaÂśniÂą siĂŞ za ... eee ... kilka minut, w programie 'SĂŞdzia Anna'". :lol: :lol: :lol:


Napewno nie bo pare minut po "W11" bĂŞdzie "na WspĂłlnej". :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

IMHO na "Agenta" póki co nie ma szans (chocia¿ te¿ bym bardzo chcia³) - Meller redaktoruje teraz naczelnie "Playboyowi Polska", i szczerze mówi¹c a¿ siê zdziwi³em, ¿e uda³o im siê go œci¹gn¹Ì do "Dzieù Dobry TVN"

ChociaÂż, moÂże, jakby mu dobrze zapÂłacili........




Bo "Agent" z Hubertem UrbaĂąskim to juÂż by nie byÂło to samo... :/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:IMHO na "Agenta" póki co nie ma szans (chocia¿ te¿ bym bardzo chcia³) - Meller redaktoruje teraz naczelnie "Playboyowi Polska", i szczerze mówi¹c a¿ siê zdziwi³em, ¿e uda³o im siê go œci¹gn¹Ì do "Dzieù Dobry TVN"

ChociaÂż, moÂże, jakby mu dobrze zapÂłacili........




Bo "Agent" z Hubertem UrbaĂąskim to juÂż by nie byÂło to samo... :/
Hm... to nieby³oby innych twarzy tylko ci¹gle te same :?: :? Trzeba siê liczyc z tym ¿e oni nie zawsze bedz¹ prowadziÌ programy wiêc trzeba kiedyœ znaleŸÌ nowe twarze w które bêdzie siê inwestowaÌ... Napewno znalaz³by siê ktoœ kto by prowadzi³ równie dobrze "Agenta" jak Meller zreszt¹ ta dyskusja nie ma sensu bo to na nastêpna edycje "Agenta" nie ma szans. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:zresztÂą ta dyskusja nie ma sensu bo to na nastĂŞpna edycje "Agenta" nie ma szans. :roll:
A sk¹d ta pewnoœÌ? :)
W mediach obowiÂązuje jedna zasada - "nigdy nie mĂłw >nigdy<" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:
pawell pisze:zresztÂą ta dyskusja nie ma sensu bo to na nastĂŞpna edycje "Agenta" nie ma szans. :roll:
A sk¹d ta pewnoœÌ? :)
W mediach obowiÂązuje jedna zasada - "nigdy nie mĂłw >nigdy<" :)
No ja nie jestem pewny na 100% Âże nie bĂŞdzie kolejnej edycji, ale tak mi siĂŞ wydaje. :) W Polsce chyba juÂż siĂŞ znudziÂło takie reality - show tak sÂądzĂŞ po wynikach "Wyprawy Robinson" czy ostatnich "BarĂłw". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:
jott kott pisze:
pawell pisze:zresztÂą ta dyskusja nie ma sensu bo to na nastĂŞpna edycje "Agenta" nie ma szans. :roll:
A sk¹d ta pewnoœÌ? :)
W mediach obowiÂązuje jedna zasada - "nigdy nie mĂłw >nigdy<" :)
No ja nie jestem pewny na 100% Âże nie bĂŞdzie kolejnej edycji, ale tak mi siĂŞ wydaje. :) W Polsce chyba juÂż siĂŞ znudziÂło takie reality - show tak sÂądzĂŞ po wynikach "Wyprawy Robinson" czy ostatnich "BarĂłw". :roll:
Nie no, "Bar" a "Wyprawa Robinson" to dwie ró¿ne bajki. :) A czy naprawdê"Robinson" mia³ tak s³abe wyniki ogl¹dalnoœci...?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:Nie no, "Bar" a "Wyprawa Robinson" to dwie ró¿ne bajki. :) A czy naprawdê"Robinson" mia³ tak s³abe wyniki ogl¹dalnoœci...?
No ale mi ogĂłlnie chodzi o reality - show. :)

A Robinson jeÂżeli dobrze pamiĂŞtam Âśrednio gromadziÂł ponad 2 mln wiĂŞc to jest bardzo maÂło jak na taki program i na tÂą porĂŞ co byÂł nadawany. :? :roll: Tylko finaÂł miaÂł wiĂŞkszÂą - ponad 4 mln. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wyniki "Wyprawy Robinson", szczegĂłlnie ostatnich odcinkĂłw, pokazaÂły, Âże program ma potecjaÂł. I moim zdaniem faÂłyszywe jest okreÂślanie ich jako sÂłabych - finaÂł obejrzaÂły cztery miliony widzĂłw, mimo naprawdĂŞ niedogodnej pory emisji. WÂłaÂśnie przez niÂą - moim zdaniem - najdroÂższa produkcja TVN nie odniosÂła spektakularnego sukcesu. :D

Dlatego jestem pewien, Âże szefowie TVN-u takÂże i w gatunku reality-show nas jeszcze zaskoczÂą. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: FLEJP »

A wiadomo moÂże juÂż coÂś wiĂŞcej na temat "KrĂłlestwa"? Czy TVN podejmie siĂŞ realizacji tego programu?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

FLEJP pisze:A wiadomo moÂże juÂż coÂś wiĂŞcej na temat "KrĂłlestwa"? Czy TVN podejmie siĂŞ realizacji tego programu?
http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 4&start=30 ;)

Poza tym nic narazie o tym nie widomo cicho jest na ten temat. I pewnie TVN bedzie siĂŞ wchaÂł po wynikach tego programu w zagranicznych stacjach. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

WolaÂłem Big Brothera. To byÂło coÂś ! 8) !
mis111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 03 lip 2006, 19:29

BIg Brother powraca

Post autor: mis111 »

Prawdopodobnie TVN przygotowujĂŞ kolejnÂą edycjĂŞ Big Brother'a? Czy to prawda? Macie moÂże jakieÂś informacjĂŞ na ten temat? ProszĂŞ o odpowiedÂź.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie.
Chyba, Âże w TVN Lingua. :twisted:
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

A gdzie SAMW krĂŞciĂŚ bĂŞdÂą?!
wogole to gÂłupi program jest i nie powinno byĂŚ kolejnej edycji
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

sprzeciw, bo gdzie by WesoÂłowskÂą grali?! :devil:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości