[TVN7] "Hajt Park"

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Od poniedziaÂłku do piÂątku o 15:40 w TVN7. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W tym programie wystĂŞpuje Kuba z "Wyprawy Robinson". :D A ja cierpliwie czekam kiedy pojawi siĂŞ tam Mocne_ogniwo. :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:W tym programie wystĂŞpuje Kuba z "Wyprawy Robinson". :D
Ten program to jest miejsce dla exuczestników reality shows - jest Kuba, dzisiaj do³¹czy³a do niego Mirka Eichler -zwyciê¿czyni "Baru 4",no a wczoraj wylecia³a uczestniczka "Baru Vip" - Ró¿a Ma³odobra.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Czy mi siĂŞ tylko zdaje ale to jest dziaÂł o telewizji TVN a ten progran nadawany jest w TVN7 czyli powinien post byĂŚ w dziaÂłe kanaÂły grupy ITI
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Kod: Zaznacz cały

POST PRZENIESIONY Z TEMATU: http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic.php?t=1664&sid=801095b4427fe1bdd9c379713ffbe4c4

Wczoraj zostaÂł wyemitowany ku mojemu zdziwieniu ostatni odcinek... :? Nie rozumiem tej decyzji z kilku powodĂłw.
Po co likwidowaĂŚ ten program na ktĂłrym TVN jeszcze zarabiaÂło za SMS-y ? Przyznam, Âże program wciÂągaÂł po warto zawsze byÂło posluchaĂŚ co majÂą do powiedzenia uczestnicy. Nie przypuszczaÂłbym nigdy, Âże akurat w tym momencie przestanie byĂŚ on dalej nagrywany.

Sprawdzi³em program na poniedzia³ek - i co lecieÌ bêdzie zamiast Hydeparku ? Oczywiœcie po raz kolejny powtórki programu Usterka ! No to ju¿ przesada bo nie doœÌ, ¿e powtórki lec¹ ca³y czas na TVN rano i w nocy (w paœmie "Nic straconego") to na TVN Siedem te¿ ju¿ by³ emitowany ten program... :? Lepiej daÌ coœ po raz któryœ z koleji ni¿ nagrywaÌ program z którego stacja czerpa³a zyski. Ja ju¿ nie wiem czasami do czego ta grupa ITI zmierza - ci¹gle tylko powtórki na TVN Siedem a fajnych rzeczy to nie ma. Jakoœ jeszcze jedyny program ciekawy by³, który przyznam jako jedyny mnie interesowa³ z ca³ej ramówki TVN 7.

Licencja programu nale¿a³a do Distraction Formats a wiêc kolejny program na licencji co œwiadczy o tym, ¿e TVN nie potrafi nagrywaÌ w³asnych programów. Pewnie program ju¿ nie wróci na antene ale strona http://www.hydepark.onet.pl dzia³a nadal i zmieni³o siê coœ tam u góry z uczestnikami (zmniejszyli iloœÌ ?) wiêc cholera go wie - mo¿e coœ jeszcze z tym kombinuj¹.

A wy co o tym sÂądzicie ?
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tu mogĂŞ siĂŞ wypowiedzieĂŚ. :P :D

Wiêc szkoda ¿e zdejmuj¹ ten program z anteny - teraz przez to bêdzie jeszcze wiêcej powtórek i w ogóle TVN Siedem zchodzi na psy i jest tam chyba tylko jedna produkcja w³asna - "Na osi". :? Mo¿e ogl¹dalnoœÌ by³a za niska, ale pewnie "Usterka" nie bêdzie mieÌ wiêkszych :roll: i tym sobie wyników nie poprawi¹. A i wielkiej sumy z sms-ów te¿ nie by³o - ale zawsze napewno by³y. Szkoda w ogóle o tym gadaÌ co oni robi¹ z Siódemk¹ - stacja powtórek i powtórek. :( I tu nawet reklamy w TVN nie pomog¹ a tam s¹ one czêsto. :?

A strona programu pewnie wkrĂłtce zniknie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

pawell pisze:jest tam chyba tylko jedna produkcja wÂłasna - "Na osi". :?
I to nie do koĂąca produkcja wÂłasna bo program jest przygotowywany przez Studio Brawo a nie przez grupĂŞ ITI.

No a co do Hydeparku to chyba jeszcze o tym nie wspomina³em, ale jest na licencji Distraction Formats i w oryginale ten program nazywa siê TV Diaries. WejdŸcie na stronê http://www.distraction.com i potem w dzia³ "Catalogue" i z listy wybieramy "TV Diaries" i mamy opis programu. Mo¿na obejrzeÌ te¿ filmik i wystêpuj¹ tam niektóre osoby... które mo¿na by³o u nas widzieÌ w czo³ówce polskiej wersji programu ! A ja siê zawsze zastanawia³em co to za ludzie byli :D

A ja uwaÂżam, Âże Hydepark jeszcze kiedyÂś powrĂłci, mam takie przeczucie ;)
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Czy ty Mocne_ogniwo w Hyde Park-u to Marcelo z ÂŁodzi?
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie, odcinki ze mna nie zostaly wyemitowane gdyz program wlasnie spadl z anteny :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mocne_ogniwo pisze:nie, odcinki ze mna nie zostaly wyemitowane gdyz program wlasnie spadl z anteny :? :?
Hm... no szkoda. :/ A w grudniu pisaÂłeÂś Âże odcinki z TobÂą bĂŞdÂą nadane po nowym roku. :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

No bo tak wtedy myslalem, ale okazalo sie ze po nowym roku musialem nagrac jeszcze odcinek pozegnalny. Powiedziano mi wowczas, ze beda dzwonili dzien przed emisja. I tak sobie czekalem, az spadl z anteny :? :? :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość