Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁukasz pisze:Black, a wybierasz siĂŞ tam? :lol: MoÂże weÂźmiesz mnie ze sobÂą? :devil:
OczywiÂście chĂŞtnie bym CiĂŞ zabraÂł na spotkanie z KingÂą, ale nie jestem zwolennikiem trĂłjkÂątĂłw :devil: a poza tym wÂłaÂśnie dziÂś siĂŞ okazaÂło, Âże nie bĂŞdĂŞ miaÂł pod koniec kwietnia wolnych terminĂłw, Âżeby sobie na wypad do Wa-wy pozwoliĂŚ :/ :devil:

SÂłyszaÂłem, Âże Kinga bĂŞdzie miala rywalizacjĂŞw postaci Joli PieĂąkowskiej i Magdy MoÂłek? :lol: Jak myslicie, zwyciĂŞÂży konkurencjĂŞ? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:SÂłyszaÂłem, Âże Kinga bĂŞdzie miala rywalizacjĂŞw postaci Joli PieĂąkowskiej i Magdy MoÂłek? :lol: Jak myslicie, zwyciĂŞÂży konkurencjĂŞ? :D
Rywalizacja MoÂłkowej to Âżadna rywalizacja :tanczy: Kinga wygra o kilka dÂługoÂści :tanczy: co do Pani PieĂąkowskiej ?? Zobaczymy jak to bĂŞdzie - jak ta siĂŞ sprawdzi :)


Obrazek , Obrazek

ÂŚlub Tomasza Lisa i Kingi Rusin - Agencja SE/EAST NEWS

CzyÂż to zdjĂŞcie ze Âślubu nie byÂło prorocze ??
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Czemu prorocze?

PieĂąkowska mi siĂŞ nigdy nie podobaÂła pod Âżadnym wzglĂŞdem. Taka maÂła z wielkÂą gÂłowÂą. :devil:

Znalaz³em na PC jakieœ stare, jeszcze nie publikowane na forum, zdjêcie z DDTVN, co Kinga by³a w jakimœ polarze. PóŸniej wrzucê. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:Czemu prorocze?
A nie masz wraÂżenia, ze z gÂłowy Kingi na tym zdjĂŞciu coÂś wyrasta ?? JuÂż wtedy :cry:
£ukasz pisze:Znalaz³em na PC jakieœ stare, jeszcze nie publikowane na forum, zdjêcie z DDTVN, co Kinga by³a w jakimœ polarze. PóŸniej wrzucê. :D
Czekam(y) z niecierpliwoÂściÂą :D
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A wiĂŞc proszĂŞ, obiecane zdjĂŞcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oto zdjĂŞcia z Uwagi TVN:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jeszcze jedno:

Obrazek
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

KrĂłtka historia kariery Kingi utrwalona na kilku zdjĂŞciach :D

A to z tymi palmami, to skÂąd?
Pochodzi pewnie z czasĂłw, kiedy Kinga w TVP pracowaÂła :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

fotki

Post autor: iro »

Wielkie dzieki ChÂłopaki za fotki - radoÂśc dla moich oczu zwÂłaszcza te gdzie Kingusia sie usmiecha :brawa:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wielkie dzieki ChÂłopaki za fotki - radoÂśc dla moich oczu zwÂłaszcza te gdzie Kingusia sie usmiecha
He he. Te fotki z Uwagi i gabinetu kosmetycznego znalazÂła mi moja siora. Jeszcze mĂłwiÂła: "O, to TELEWIZJER, chyba TVP 3" :lol: :lol: . Chyba jej siĂŞ z Tele Kurierem pomyliÂło. :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Te fotki z "Uwagi" ju¿ by³y w w¹tku. Nawet wiêcej i wiêksze. :D Ja z nich zrobi³em te¿ newsa na stronê. Jak komuœ siê chce to nietrudno znaleŸÌ. 8)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

J
ak komuœ siê chce to nietrudno znaleŸÌ.
Ee. Mnie siê tam nie chce. 8) Siostra znalaz³a fotki i korzysta³a z forum, poniewa¿ chcia³a znaleŸÌ informacje o Kindze Rusin (mia³a coœ napisaÌ na polski o swojej ulubionej osobowoœci mediów [idolu mo¿e za du¿o powiedziane]). Jak znalaz³a to wklei³em tutaj. 8)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

£ukasz pisze:Te fotki z "Uwagi" ju¿ by³y w w¹tku. Nawet wiêcej i wiêksze. :D Ja z nich zrobi³em te¿ newsa na stronê. Jak komuœ siê chce to nietrudno znaleŸÌ. 8)
To ja tym co chcÂą zobaczyĂŚ uÂłatwiĂŞ szukanie ;) :

> na forum capsy sÂą na 6 stronie

> capsy i news z tvn.tivi.pl

Nawet szybko siĂŞ szuka na tym forum :P i na tvn.tivi.pl . :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Post autor: iro »

Siostra znalaz³a fotki i korzysta³a z forum, poniewa¿ chcia³a znaleŸÌ informacje o Kindze Rusin (mia³a coœ napisaÌ na polski o swojej ulubionej osobowoœci mediów [idolu mo¿e za du¿o powiedziane]). Jak znalaz³a to wklei³em tutaj. 8)
Pozdrowienia dla Twojej siostry - juz ja lubiĂŞ :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiaj w "Super Expressie" w pewnym artykule jest coÂś o Kindze Rusin i jej cĂłrce:
(...)Patriotycznie i z tradycjÂą
Kinga Rusin (33 l.), prezenterka telewizyjna, ma dwie cĂłrki 9-letniÂą PolĂŞ i 6-letniÂą IgĂŞ. Imiona, jak wyjaÂśnia, miaÂły byĂŚ krĂłtkie i dÂźwiĂŞczne. - Pola ma imiĂŞ patriotyczne. UrodziÂła siĂŞ tuÂż po wyborach, to skrĂłt od sÂłowa Poland - mĂłwi Kinga Rusin(...)
Fajnie to sobie wymyÂśliÂła. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A macie fotki tych maÂłych Lisiczek? :D Do kogo podobne do mamy, czy do taty? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości