[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciek tak siĂŞ lubi wszystkich czepiaĂŚ bez powodu. :devil:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DokÂładnie, ÂŁukaszu. :aniol: Ale czasami tak jest, Âże wydaje siĂŞ: "wiem na sto procent" - i tym razem to przekonanie zawiodÂło. :spiewa: Mam jednak nadziejĂŞ, Âże nikt nie poczuÂł siĂŞ uraÂżony. Ale teÂż siĂŞ uczĂŞ niemieckiego, sobie nie myÂślcie. :D
A "Szymon Majewski Show" wÂłaÂśnie wzglĂŞdu na Steffena obejrzĂŞ - to tak gwoli powrotu do tematu, Âżeby nie byÂło. :tanczy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejszy odcinek byÂł rewelacyjny. :D JuÂż dawno nie byÂło tak caÂłego zabawnego odcinka. :P ZaczĂŞÂło sie od pokazania fragmentu z konferencji prasowej SLD gdzie bronili polszmat i pani Senyszyn powiedziaÂła Âże teraz bĂŞdzie pora na "Szymon Majewski Show". :D Oni fajnie to wykorzystali i przedstalili to bardzo zabawnie. PojawiÂł siĂŞ takÂże licznik, ktĂłry miaÂł odmierzaĂŚ karĂŞ za to co byÂło powiedziane w programie. :D :D

Ale najlepsze w tej czĂŞÂści byÂło pokazanie tego ksiĂŞdza z telewizji TRWAM - ktĂłry ciÂągle suszy zĂŞby... :P Co tam Szymek do tego powiedziaÂł ze tacy jak on bĂŞdÂą prowadziĂŚ takie programy. :roll: :)

No i kolejna miœœ tym razem Bia³orusi i to pan. :D Fajny by³ moment gdy patrzy³ co jest w telewizji i wszêdzie by³ £ukaszenko no na jednym nie... ;) :lol: Te¿ fajny by³ inny moment z £ukaszenk¹ - orêdzie gdzie mówi³ ¿e to on jest prawdziwy. :P

W teleturnieju "KoĂąca nie widaĂŚ" byÂły teÂż dobre materiaÂły - szczegĂłlnie ten pierwszy. :lol2: :D

A "Rozmowy w tÂłoku" jak zwykle super. :D Hehe - troche maÂło braÂł Szymon za to co zÂłego powiedzieli goÂście Rwt. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

za tydzieĂą u szymona: Joanna Bartel i BogusÂław KaczyĂąski, a rozmowy w tÂłoku podam jutro wieczorem po nagraniu. pozdrawiam

[ Dodano: Sro Kwi 05, 2006 11:20 pm ]
nie bêdê oczywiœcie zdradza³ ca³ej tajemnicy wiêc zgadujcie, rozmowy w t³oku: R. B, Z. G, A. L i po³¹czenie(tak jak z Rydzykiem) z K. C
pzdr
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

pecio pisze:za tydzieĂą u szymona: Joanna Bartel i BogusÂław KaczyĂąski, a rozmowy w tÂłoku podam jutro wieczorem po nagraniu. pozdrawiam

[ Dodano: Sro Kwi 05, 2006 11:20 pm ]
nie bêdê oczywiœcie zdradza³ ca³ej tajemnicy wiêc zgadujcie, rozmowy w t³oku: R. B, Z. G, A. L i po³¹czenie(tak jak z Rydzykiem) z K. C
pzdr
Nie jest trudno siê domysleÌ, ¿e w Rozmowach w t³oku bêd¹ Renata Beger, Zyta Gilowska, Andrzej Lepper, tylko jakoœ nie moge zgadn¹Ì, to oznaczaj¹ te inicja³y K.C

Jako moÂżesz, to zdradÂź nam cos jeszcze, najlepiej uzupeÂłnij tabelkĂŞ na Wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Majewski_Show
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

tabelke uzupeÂłniÂłem juz, z cyklu Miss ÂŚwiata: Miss USA, K. C=Krystyna CzubĂłwna, na koniec Kra na WiÂśle, moÂżna jeszcze dodaĂŚ do tabelki nagrodĂŞ w KoĂąca nie widaĂŚ: Bilety do kina na 2 dni i 2 noce+popcorn

P.S. Na koniec rozmĂłw tÂłoku byÂła scena kaskaderska;] oberwanie dachu.(plastikowe cegÂły i mÂąka na stolik rozmĂłw;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Za nami kolejny odcinek SMS-a tym razem byÂł taki sobie. :roll:

Nie wiem jak Wy ale ja siê uœmia³em z tego jak Lepper sprytnie uciek³ reporterowi TVN 24. :lol: :D No i genialny Szymuœ wymyœli³ Roman-sidlo. :D Albo reklama lepersen - uspokojajacy lek. Wyciag z polskiego buraka. :lol: :lol: No i w dalszej czêœci równie¿ Lepper w piosence trampy mam. :D Goœcie te¿ fajni Bogus³aw Kaczyùski i Bartel. :P :D No i nie mogê zapomnieÌ o kolejnej miœœ tym razem USA. :D :brawa:

Wczoraj Âświetne teÂż byÂły "Rozmowy w tÂłoku". :P Dali samych moich ulubieĂącĂłw (oczywiÂście jest ich wiecej). :P SzczegĂłlnie chcĂŞ siĂŞ skupiĂŚ na nowej postaci - Krystynie CzubĂłwnej. MaÂło jej byÂło, ale fajnie przedstawili jÂą jako lektorkĂŞ. Bardzo fajny miaÂła tekst: Telemanipulacja Polska! :lol: No i bardzo podobny gÂłos miaÂła - no prawie jak wszyscy tam. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

pawell pisze:Za nami kolejny odcinek SMS-a tym razem byÂł taki sobie. :roll:

Nie wiem jak Wy ale ja siê uœmia³em z tego jak Lepper sprytnie uciek³ reporterowi TVN 24. :lol: :D No i genialny Szymuœ wymyœli³ Roman-sidlo. :D Albo reklama lepersen - uspokojajacy lek. Wyciag z polskiego buraka. :lol: :lol: No i w dalszej czêœci równie¿ Lepper w piosence trampy mam. :D Goœcie te¿ fajni Bogus³aw Kaczyùski i Bartel. :P :D No i nie mogê zapomnieÌ o kolejnej miœœ tym razem USA. :D :brawa:

Wczoraj Âświetne teÂż byÂły "Rozmowy w tÂłoku". :P Dali samych moich ulubieĂącĂłw (oczywiÂście jest ich wiecej). :P SzczegĂłlnie chcĂŞ siĂŞ skupiĂŚ na nowej postaci - Krystynie CzubĂłwnej. MaÂło jej byÂło, ale fajnie przedstawili jÂą jako lektorkĂŞ. Bardzo fajny miaÂła tekst: Telemanipulacja Polska! :lol: No i bardzo podobny gÂłos miaÂła - no prawie jak wszyscy tam. ;)
to byÂł Roman Giertych 8)
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no to ju¿ w poniedzia³ek u Szymona: Ewa Drzyzga i Tomasz Kot, rozmowy w tloku i inne szczegó³y jak zwykle jutro wieczorem.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sarna pisze:to byÂł Roman Giertych 8)
No tak maÂła pomyÂłka z mojej strony. Poza tym nie musiaÂłeÂś czytowaĂŚ mojej caÂłej wypowiedzi tylko fragment... :roll: Tak wiele ten post nie wnosi do tematu. :aniol:
pecio pisze:no to juÂż w poniedziaÂłek u Szymona: Ewa Drzyzga i Tomasz Kot(...)
O fajnie Ewa Drzyzga. :P Bardzo ja lubiĂŞ zobaczymy jaka jest w programach rozrywkowych. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

O rewizyta pani Ewy - najpierw Szymon u niej, teraz ona u Szymon. Mysle, Âże Drzyzga zrobi show i bedzie fajny odcinek.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Odcinek z EwÂą DrzyzgÂą bĂŞdzie ciekawy...napewno:):) Szkoda, Âże juÂż nie ma "ÂŻycia w jednej minucie" bo zawsze byÂło to coÂś ciekawego. Czekam aÂż pojawi siĂŞ jakaÂś gwiazda programĂłw informacyjnych.
Wróciłem!!
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

A tymczasem w majowym numerze Poradnika Domowego jest kolejny obszerny wywiad z aktorami z RozmĂłw w tÂłoku i ich nowoÂściÂą, AldonÂą JankowskÂą.


Aktorzy opowiadajÂą miĂŞdzy innymi o tym, czym sie zajmowali przed graniem w Rozmowach w tÂłoku, jakie bĂŞda ich przyszÂłe role, jak wyglÂąda praca nad Rozmowami w tÂłoku i jakie sÂą marzenia aktorĂłw. ArtykuÂł jest bardzo ciekawy - polecam go wszystkim gorÂąco

Znajdziecie go na
http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domow ... 46829.html
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

JeÂśli chcecie fotki z tego artykuÂłu w wiĂŞkszej wersji (bardzo mi siĂŞ podobajÂą) - piszcie to Wam zeskanujĂŞ :)
wg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2006, 18:58

Post autor: wg »

Co bêdzie, ciekawe, tak jak by³ ciekawy poprzedni odcinek. Dlaczego w sobotniej powtórce poniedzia³kowej emisji "Szymon Majewski Show' nie by³o piosenki parodiujacej Andrzeja Leppera "Trampy mam". He he, boimy siê nowej w³adzy TVNie? Nie skodzi. Ktoœ napewno ten program nagra³ i puœci w internecie, mo¿e za pieni¹dze. Bo warto. Uwa¿a³em TVN w obecnej rzeczywiœtoœci za w dosyÌ niezale¿n¹ telewizjê, ale có¿, z powodu takiej bzdury, aczkolwiek ciekawej daliœciem tylnego cia³a i wysz³o na to, ¿e gracie jak wam zagraj¹. Szkoda.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości