Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Po 1.
Forum gazeta.pl znane jest ze swojej niechĂŞci do Kingi i czytajÂąc je od czasu do czasu odnoszĂŞ wraÂżenie, Âże piszÂą tam podstarzaÂłe paniusie, ktĂłre majÂą kompleks wieku Âśredniego :devil:
Po2.
Martinie vel W³ochu - na szczêœcie internet to póki co medium wolne (tylko jak d³ugo ?? !! :devil: ) i ka¿dy ogl¹da co chce. Kolory i grafika strony zosta³a zaakceptowana poniewa¿ nie by³o intencj¹ autora robiÌ "choinki" z tysi¹cami kolorów i drugim tysi¹cem wyskakuj¹cych okienek a celem nadrzêdnym by³o stworzenie w jednym miejscu w sieci kompedium wiedzy o tej wspó³prowadz¹cej program "Dzieù Dobry TVN"
Tylko tyle i aÂż tyle :D
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Po 1.
Forum gazeta.pl znane jest ze swojej niechĂŞci do Kingi i czytajÂąc je od czasu do czasu odnoszĂŞ wraÂżenie, Âże piszÂą tam podstarzaÂłe paniusie, ktĂłre majÂą kompleks wieku Âśredniego :devil:
Niepochlebne komentarze pisze takÂże ArO, ktĂłry kiedyÂś byÂł uÂżytkownikiem tego forum. :]
Po2.
Martinie vel W³ochu - na szczêœcie internet to póki co medium wolne (tylko jak d³ugo ?? !! :devil: ) i ka¿dy ogl¹da co chce. Kolory i grafika strony zosta³a zaakceptowana poniewa¿ nie by³o intencj¹ autora robiÌ "choinki" z tysi¹cami kolorów i drugim tysi¹cem wyskakuj¹cych okienek a celem nadrzêdnym by³o stworzenie w jednym miejscu w sieci kompedium wiedzy o tej wspó³prowadz¹cej program "Dzieù Dobry TVN"
Tylko tyle i aÂż tyle :D
Z kolorem to byÂła tylko moja sugestia, poniewaÂż ciepÂłe barwy pasujÂą do Kingi w przeciwieĂąstwie do barw chÂłodnych. No skoro internet do medium wolne to:

1) swojÂą opiniĂŞ mogĂŞ wydaĂŚ
2) ekhm. "rĂłbta co chceta" bo mnie ta strona do szczĂŞÂścia niepotrzebna. :] Skoro jesteÂście jej fanami to rĂłbcie sobie strony o niej. :]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Strona dopiero dziÂś otwarta, a juÂż toczÂą siĂŞ o niej dyskusje i to na innym forum. :D NiezÂła reklama :roll: i juÂż widaĂŚ Âże strona bĂŞdze mieĂŚ wiernych czytelnikĂłw. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 28 mar 2006, 17:30

Post autor: m »

reklama mĂłwisz? i Âże stali czytelnicy? no nie wiem... :lol: szczerze mĂłwiÂąc inaczej to interpretujĂŞ :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

m pisze:reklama mĂłwisz? i Âże stali czytelnicy? no nie wiem... :lol:
No tak... :D Zobacz ¿eby napisaÌ coœ, skomentowaÌ t¹ stronê musz¹ na ni¹ wejœÌ. :) To tak samo jak z "Dzieù Dobry TVN" na tamtym forum czêsto krytykuj¹ ten program i ¿eby napisaÌ to co im siê nie podoba musz¹ to najpierw zobaczyÌ. :roll: Ogl¹dalnoœÌ dziêki temu roœnie. :D I nie warto siê przejmowaÌ co tam pisz¹, bo to s¹ czêsto g³upoty. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 28 mar 2006, 17:30

Post autor: m »

dla mnie ogl¹dalnoœÌ to nie wszystko, ale jeœli dla Pani Kingi licz¹ sie tylko procenty, to ok :D niech Wam bêdzie :lol:
olsa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 20 kwie 2006, 00:50

Post autor: olsa »

A ja wbrew wiêkszoœci pochwalnych komentarzy ku Kindze Rusin napisze:K.R. nie za wiele ma do powiedzenia (stwierdzam zaskoczona), g³upkowato rechocze (œmiech w porannym weekendowym programie jest po¿¹dany, ale jako dodatek do treœci, a nie sama treœÌ). Na szczêœcie Meller program ratuje (i mam wra¿enie, ¿e chichocz¹ca Kinga równie¿ jego denerwuje)...
olsa
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A mi siĂŞ wydaje, Âże Meller siĂŞ w Kindze troszkĂŞ podkochuje. :lol: :lol: :lol: On ma ÂżonĂŞ, czy dziewczynĂŞ? :D

Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, ale dodaÂłem na tvn.tivi.pl newsa dotyczÂącego uruchomienia strony o Kindze.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:A mi siĂŞ wydaje, Âże Meller siĂŞ w Kindze troszkĂŞ podkochuje. :lol: :lol: :lol: On ma ÂżonĂŞ, czy dziewczynĂŞ? :D.
Eee...Âżony chyba nie ma :P a czy dziewczynĂŞ...to nie wiem :D
ÂŁukasz pisze:Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, ale dodaÂłem na tvn.tivi.pl newsa dotyczÂącego uruchomienia strony o Kindze.
ZauwaÂżyliÂśmy, zauwaÂżyliÂśmy !! :D

Mnie zastanawia inna rzecz :D WiêkszoœÌ (choÌ nie mówiê, ¿e wszystkie ) niepochlebne komentarze dotycz¹ce Kingi R. pisz¹ kobiety :devil: Czy¿by przemawia³a przez nie zwyk³a zazdroœÌ :devil: a mo¿e coœ innego ?? :devil:
ZIMA
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Bardzo ciekawa strona!! Gratuluje!! :D :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Powiem szczerze, spodziewaÂłem siĂŞ po stronei nieco lepszej oprawy graficznej... ale ogĂłlnie jest O.K. ;)
Pozdrawiam, Filip
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i na stronie g³ównej tvn.tivi pojawi³ siê link do strony o Kindze co napewno pomo¿e w reklamie tej strony :D Co nie ukrywam, ¿e mnie cieszy :D

[ Dodano: Sro Kwi 26, 2006 6:10 pm ]
Co tu taka cisza ?? Kinga wraca do DDTVN i nikt sie nie cieszy ?? :D
ZIMA
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Oto capsy z "RozmĂłw w toku", ktĂłre obiecaÂłem ÂŁukaszowi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

PĂłjde w Âślad za Monsterem :D i... tez dam fajne zdjĂŞcia(tylko w moim przypadku to bĂŞdÂą scany)
Dobry i miÂłosierny :aniol: michaek otwierajÂąc dzisiaj Nowiny zostaÂł mile zakoczony okÂładkÂą dodatku piÂątkowego.
ArtykuÂł o Kindze w dodatku telewizyjnym "TELE Program" do ulubionej gazety regionalnej ÂŁukasza, a mianowicie Nowin. :arrow:
OKÂŁADKA
Obrazek
ARTYKUÂŁ
Obrazek Obrazek
JeÂśli ktoÂś chce wiĂŞkszy rozmiar to pisaĂŚ na maila.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

teÂż to mam, ale wywiad beznadziejny jak to zwykle w programie tv...
i used to be schizophrenic, but we're ok now
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości