TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

sybic pisze:
wÂłoch pisze:(...) Jolanta KwaÂśniewska bĂŞdzie ekspertem w programie "Lekcja Stylu"
ekspertem ?
a kim ona jest, Âże nosiĂŚ bĂŞdzie miano eksperta ?
oczywiscie, poza tym, Âże jest cĂłrkÂą byÂłego (na szczĂŞscie) poÂżal siĂŞ boÂże prezydenta.
Jolanta Kwaœniewska jest córk¹ ??? by³ego prezydenta ?? :devil: Có¿ nie wiedzia³em, ¿e Pan Julian Konty by³ prezydentem Polski :D

I maÂła dygresja :devil: nie ten wÂątek ale niemogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ :D ja tam wolaÂłem KwaÂśniewskiego od obecnego KaczyĂąskiego :twisted:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba sybic pomyliÂły Ci sie osoby. :devil: Jolanta Kwasniewska to byÂła pierwsza dama i jest ekspertem w tym programie o stylu, bo wiele siĂŞ w tym swoim Âświecie nauczyÂła... :P I chce to pokazaĂŚ. ;)
TVN_FAN pisze:I maÂła dygresja :devil: nie ten wÂątek ale niemogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ :D ja tam wolaÂłem KwaÂśniewskiego od obecnego KaczyĂąskiego :twisted:
No ja teÂż wolaÂłem KwaÂśniewskiego. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

TVN_FAN pisze:
sybic pisze:
wÂłoch pisze:(...) Jolanta KwaÂśniewska bĂŞdzie ekspertem w programie "Lekcja Stylu"
ekspertem ?
a kim ona jest, Âże nosiĂŚ bĂŞdzie miano eksperta ?
oczywiscie, poza tym, Âże jest cĂłrkÂą byÂłego (na szczĂŞscie) poÂżal siĂŞ boÂże prezydenta.
Jolanta Kwaœniewska jest córk¹ ??? by³ego prezydenta ?? :devil: Có¿ nie wiedzia³em, ¿e Pan Julian Konty by³ prezydentem Polski :D
sorry ...
pozajÂączkowaÂło mi siĂŞ, z OlÂą KwaÂśniewskÂą ...
a to dlatego, Âże to nazwisko na nerwy mi dziaÂła
przepraszam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A jak co ÂświĂŞta TVN Style zmieniÂła oprawĂŞ graficznÂą i muzycznÂą. :] Tylko Âże w tej nie ma Âżadnego elementu zwiÂązanego ze ÂświĂŞtami Wielkanocnymi. :roll: Teraz sÂą kwiaty i pewnie ta oprawa utrzyma siĂŞ do nastepnych ÂświÂąt... :roll:

TakÂże widziaÂłem fragment nowego programu "Magiel Towarzyski". Nawet fajny :P nagrywajÂą go w jakiejÂś pralni i nawet dobrze jest zrobiony. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ada
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2006, 20:27

Post autor: Ada »

W rzeczy samej ...popieram. Babka jest bardzo atrakcyjna a i przepisy niczego sobie. CzêœÌ z nich wypróbowa³am, smakuja nieŸle. W stosunku do Pascala to miód w ustach:)
Przynajmniej uszy nie bolÂą .
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN Style reklamuje siê nawet w Internecie. Na tak¹ reklamê natkn¹³em siê przegl¹daj¹c WirtualneMedia:

Obrazek
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

I dziĂŞki temu tematowi, twojemu opisowi wÂłoch, wrĂłc Martin no i oczywiscie dzkiĂŞki fotkom oglÂądne sobie ten program.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

odœwie¿ony TVN Style jest lepszy - wiêcej polskich programów. Dziwi mnie jednak stosunek tego kana³u do "Miasta Kobiet'. niew¹tpliwie lwi¹ czêœÌ ogl¹dalnoœci TVN Style zawdziêcza temu programowi. Tymczasem emitowany jest on teraz dwa razy w tygodniu i to o 22.30. Sam nie ogladam tego programu ale dziwi mnie to.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

khornik pisze:odœwie¿ony TVN Style jest lepszy - wiêcej polskich programów. Dziwi mnie jednak stosunek tego kana³u do "Miasta Kobiet'. niew¹tpliwie lwi¹ czêœÌ ogl¹dalnoœci TVN Style zawdziêcza temu programowi. Tymczasem emitowany jest on teraz dwa razy w tygodniu i to o 22.30. Sam nie ogladam tego programu ale dziwi mnie to.

taaaaaaaaaaaaak
i do tego teamty czasami sÂą brane jakby Âżywcem z Rozmow w toku, co martwi

program ten winien byÌ wci¹¿ min 3 razy w tyg nadawny-3premiery i winien pozostaÌ flag¹ stacji
co do nowych programĂłw-to zauwaÂżylem trend w tej stacji, zajmujÂący czĂŞÂściej o highlifie, mniej tak dla zwyklych ludzi, nie bĂŞdÂących jego uczestnikiem, ktĂłrego nie interesuje blask fleszy i czy JablczyĂąska jest z tym czy tamtym. Jednka, TO JEST POPOULARNE i stacja schodzi na level widzĂłw :?
mniej programĂłw zwyczajnie przydatnych, i jedno
po co pytam siê powtarzaj¹ MULTIKINO, lepiej ju¿ pasowalaby program DAMA PIK czy ZDROWIE albo WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE. ObecnoœÌ tego programu tlumaczy chyba jedno-Soltysik jest gospodarzem i twórc¹ tego programu :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:program ten winien byÌ wci¹¿ min 3 razy w tyg nadawny-3premiery i winien pozostaÌ flag¹ stacji
Lepiej by³oby 5 razy w tygodniu o 22. :roll: Nagranie godzinnego odcinka nie zajmuje chyba tak du¿o czasu, a to mog³oby zwiêkszyÌ jeszcze wyniki TVN Style. :roll: A zmniejszyc iloœÌ powtórek. 8)
tobi pisze:po co pytam siê powtarzaj¹ MULTIKINO, lepiej ju¿ pasowalaby program DAMA PIK czy ZDROWIE albo WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE. ObecnoœÌ tego programu tlumaczy chyba jedno-Soltysik jest gospodarzem i twórc¹ tego programu :roll:
"Multikino" raczej nie jest tam potrzebne pozatym jest tez na 2 innych stacjach. :roll: Pozatym nie pasuje tak bardzo do tematyki kanaÂłu zamiast tego lepiej byÂłoby daĂŚ to "Zdrowie" (b tym kobiety siĂŞ raczej interesuja) lub ta "Dame Pik" (bo w niej sÂą przedstawiane kobiety). 8) I jeszcze powinni zwiĂŞkszyĂŚ liczbĂŞ polskich programĂłw. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

khornik pisze:odÂświeÂżony TVN Style jest lepszy (...)
jak dla mnie jest gorszy, bo nie ma programu "Musisz To MieĂŚ" :(
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ja siĂŞ cieszĂŞ, Âże "Multikino" jest nadawane w tvnstyle, bardzo lubiĂŞ ten program, a w tvn i tvn24 jakoÂś rzadko miaÂłam okazjĂŞ, aby na niego trafiĂŚ, a tvnstyle czĂŞsto sÂą powtĂłrki, wiĂŞc okazja jest... :) A co do nowych programĂłw to najbardziej mi siĂŞ podoba "Salon piĂŞknoÂści" ciekawie prowadzony przez ClaudiĂŞ Carlos i KasiĂŞ BosackÂą.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

sybic pisze:
khornik pisze:odÂświeÂżony TVN Style jest lepszy (...)
jak dla mnie jest gorszy, bo nie ma programu "Musisz To MieĂŚ" :(



dokÂładnie tak
plus to wszytsko co zamieÂściÂłem we wczeÂśniejszym poÂście mojego autorstwa

program Carlos i tej drugiej Pani, najgorszy z tych co miaÂłemo okazje widzieĂŚ
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Równiê¿ uwa¿am za dobre emitowanie jednego programu w kilku stacjach o ró¿nych porach. Dziêki temu ludzie maj¹ szansê by zobaczyÌ to co ich interesuje zamiast traciÌ odcinek. Co do TVN Style bardzo lubiê "Miasto kobiet". Czêsto sa tam poruszane ciekawe tematy a p.M³ynarska rozwesela atmosferê w studiu (w pozytywnym tego s³owa znaczeniu). Dziêki temu goœcie nie s¹ tacy spiêci i chêtniej siê zwierzaj¹. Brakuje mi "Swiata wg." prowadzonego przez p. Iwone Radziszewska. Szkoda, ze odeszla z telewizji.(Przepraszam za pisownie, ale moj komputer wariuje gsy uzywam przycisku "Alt".)
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Dzisiaj na TVN po Faktach PopoÂłudniowych widziaÂłem reklamĂŞ TVN Style:

Obrazek Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości