Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze:
wierna fanka... pisze:JakoÂś tak siĂŞ zastanawiam jakÂą Kazia ma wadĂŞ wzroku... + czy -?
JeÂśli nie przeÂżyjesz bez tej wiedzy to Ci jÂą dostarczam- Kazia jest krĂłtkowidzkÂą (-)
No to tak samo jak ja... :] Hehe :P
Aleksandra pisze:No ok.. ZnalazÂłam linka z informacjami:

http://www.medialink.pl/media/?radio/&kat=6&id=32352
Ale i tak nie napisali o ktĂłrej to bĂŞdzie... :/
Aleksandra pisze:I jeszcze to:
http://www.radiozet.pl/komisarka_index.html
Ale fajna fotka :P super Kazia na niej wyszÂła. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

A widzia³eœ jak¹œ fotkê na której Kaz Ÿle wysz³a? ;)

Najbardziej jednak dziwi mnie to, ¿e Kazia bêdzie wspó³pracowaÌ z Borysem Szycem, który nie ¿ywi do Niej zbyt wielkiej sympatii, czego wyraz da³ w jednym z odcinków "Szymon Majewski Show"..
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze:A widzia³eœ jak¹œ fotkê na której Kaz Ÿle wysz³a? ;)
No nie. :D Na wszystkich wyglada Âświetnie. :P
Aleksandra pisze:Najbardziej jednak dziwi mnie to, ¿e Kazia bêdzie wspó³pracowaÌ z Borysem Szycem, który nie ¿ywi do Niej zbyt wielkiej sympatii, czego wyraz da³ w jednym z odcinków "Szymon Majewski Show"..
Mo¿e jak minie trochê czasu jak bêd¹ wspó³pracowaÌ to siê polubi¹. :roll: A co Borysz Szyc powiedzia³/zrobi³ w "Szymon Majeski Show" :?: niestety nie wiem o co Ci chodzi. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Podczas teleturnieju "KoĂąca nie widaĂŚ" kiedy trzeby byÂło dokoĂączyĂŚ myÂśl Kaz, Szyc bardzo niefajnie siĂŞ zachowaÂł mĂłwiÂąc coÂś w rodzaju "Ble, ble ble, Ty wÂłaÂśnie gÂłupia babo.."

DokÂładnie juÂż tego nie pamiĂŞtam, to byÂło jeszcze w poprzedniej serii.

Love,
AK
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze: Szyc bardzo niefajnie siĂŞ zachowaÂł mĂłwiÂąc coÂś w rodzaju "Ble, ble ble, Ty wÂłaÂśnie gÂłupia babo.."
Aaa przypominam sobie :roll: No tak by³o to, ale có¿ ma prawo ¿eby jej nie lubiÌ nic nam do tego. :roll: A mo¿e po tej ca³ej wspó³pracy z Kazi¹ zmieni o niej zdanie, zobaczy ¿e jest m¹drzejsza od niego. :twisted: :roll: Zobaczymy... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

jeszcze krĂłtko chlapnĂŞ o Woobie-Doobie z Tok-FM.
pzredwczoraj odsÂłuchaÂłam caÂłoÂści i uwaÂżam Âże byÂło toto caÂłkiem niezÂłe i z jajem(wielkanocnym, z resztÂą). Wydaje mi siĂŞ, iÂż ok. 90% dzwoniÂących byÂło podstawionych.
Czy ktoÂś jeszcze takie wraÂżenie odniĂłsÂł?
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:Najbardziej jednak dziwi mnie to, ¿e Kazia bêdzie wspó³pracowaÌ z Borysem Szycem, który nie ¿ywi do Niej zbyt wielkiej sympatii, czeg :D :D o wyraz da³ w jednym z odcinków "Szymon Majewski Show"..
Mo¿e jak minie trochê czasu jak bêd¹ wspó³pracowaÌ to siê polubi¹. :roll: A co Borysz Szyc powiedzia³/zrobi³ w "Szymon Majeski Show" :?: niestety nie wiem o co Ci chodzi. :>[/quote]
KaÂżdy chyba zyskuje przy bliÂższym poznaniu, tak mi sie wydaje. Kazia jest bardzo sympatyczna, rozmawiaÂłam z nia to wiem, tak wiĂŞ Szycowi tez siĂŞ spodoba
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

WeeBastard pisze:jeszcze krĂłtko chlapnĂŞ o Woobie-Doobie z Tok-FM.
pzredwczoraj odsÂłuchaÂłam caÂłoÂści i uwaÂżam Âże byÂło toto caÂłkiem niezÂłe i z jajem(wielkanocnym, z resztÂą). Wydaje mi siĂŞ, iÂż ok. 90% dzwoniÂących byÂło podstawionych.
Czy ktoÂś jeszcze takie wraÂżenie odniĂłsÂł?
Och nie.. UwaÂżam Âże audycja byÂła z jajnikiem :D Bardzo mi siĂŞ chciaÂło ÂśmiaĂŚ z goÂścia, ktĂłry caÂły czas powtarzaÂł, Âże "Ci mÂłodzi gentlemani przerywajÂą, a ja rozmawiam z PaniÂą KazimierÂą" ;) 'Spieprzaj dziadu' Kazi byÂło po prostu genialne...

Ale ta bajka nie jest taka optymistyczna :/ ÂŚrodowisko feministyczne siĂŞ oburzyÂło, feminiÂści stwierdzili, ze Kaz byÂła agresywna i teraz oni tak bĂŞdÂą odbierani.. Inni jÂą broniÂą, ze feministka to nie jej zawĂłd i moÂże sobie byĂŚ jaka chce.. Ale jest niezÂła dyskaszon. :/ A najgorsze jest to, ze najprawdopodobniej ta debata odbywa siĂŞ za plecami Kazi.. Bo na liÂście, do ktĂłrej Ona nie naleÂży :/ Tak jÂą czytam i rĂŞce chwilami zaÂłamujĂŞ :/
Ale Kazia siê trzyma ;) Zapewne Ìwicz¹c jogê i s³uchaj¹c indyjskich brzmieù ;) (bardzo polecam - sama praktykujê od ponad pó³ roku.. To cudowna sprawa :) )

Love
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

I nie dali Kazi Wiktora a zasÂłuÂżyÂła jak nikt :nie: Dla czego ja ignorujÂą :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

anialek pisze:I nie dali Kazi Wiktora a zasÂłuÂżyÂła jak nikt :nie: Dla czego ja ignorujÂą :mhm:
No wÂłaÂśnie jeszcze nigdzie ani w Telekamerach, ani w Wiktorach Kazia nie byÂła nawet nominowana. :? ChociaÂż w Wiktorach raczej nie byÂło dobrej dla niej kategorii, ale w Telekamerach napewno by siĂŞ znalazÂła... :nie: MogÂłaby byĂŚ w rozrywce gdy jeszcze prowadziÂła NO, ale nie byÂła... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:No wÂłaÂśnie jeszcze nigdzie ani w Telek :D :D amerach, ani w Wiktorach Kazia nie byÂła nawet nominowana. :? ChociaÂż w Wiktorach raczej nie byÂło dobrej dla niej kategorii, ale w Telekamerach napewno by siĂŞ znalazÂła... :nie: MogÂłaby byĂŚ w rozrywce gdy jeszcze prowadziÂła NO, ale nie byÂła... :?
A osobowoœÌ tyelewizyjna,no kto, jak kto, ale Kazia ni¹ jest w 100% A mo¿e sami stwórzmy i przyznajmy Kazi nagrodê, tka od fanów, a co

[ Dodano: Wto Kwi 25, 2006 1:39 am ]
anialek pisze:
pawell pisze:No wÂłaÂśnie jeszcze nigdzie ani w Telek :D :D amerach, ani w Wiktorach Kazia nie byÂła nawet nominowana. :? ChociaÂż w Wiktorach raczej nie byÂło dobrej :nie: dla niej kategorii, ale w Telekamerach napewno by siĂŞ znalazÂła... :nie: MogÂłaby byĂŚ w rozrywce gdy jeszcze prowadziÂła NO, ale nie byÂła... :?
A osobowoœÌ tyelewizyjna,no kto, jak kto, Kazia ni¹ jest w 100% A mo¿e sami stwórzmy i przyznajmy Kazi nagrodê, t¹ka od fanów, a co
Zawsze pomijana we wszystkich telewizyjnych rankingach
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No nie we wszystkich, bo nagrodĂŞ "Przekroju" dostaÂła, ale Kazia oczywiÂście zasÂługuje na znacznie wiĂŞcej. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

anialek pisze:A osobowoœÌ tyelewizyjna,no kto, jak kto, ale Kazia ni¹ jest w 100% A mo¿e sami stwórzmy i przyznajmy Kazi nagrodê, tka od fanów, a co
No tak :D mogÂłaby tu byĂŚ nominowana i tak byÂłoby lepiej - nowa twarz, a nie ciÂągle te same... :/ Nudne to sie staÂło Âże np. w 4 kategoriach jest nominowana jedna osoba. :/ A innym nie daje siĂŞ w ogĂłle szansy. :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

:mhm: Jeszcze " co nieco " o Woobie Doobie - ci dwaj redaktorzy, choc ogolnie calkiem fajni, to jednak przeginaja , i to niezle !! wg mnie , rozbawienie i " ubawienie sie" , a kultura osobista to jednak dwie rozne sprawy! Przeciez mozna byc - kulturalnie rozbawionym , nieprawdaz? a Oni , choc sluchacz prosil o to by mogl spokojnie spytac Kazie , to niee... , redaktorkowie bardzo sie bawili, a to z jego glosu , a to jeszcze z czegos innego - zenada . Kazi , to rowniez przeszkadzalo , odnoislam takie wrazenie.Wiecej kultury! - program na zywo wymaga szczegolnej uwagi i ...rozwagi!! :hmm:
nowicjusz
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

justa'60 pisze::mhm: Jeszcze " co nieco " o Woobie Doobie - ci dwaj redaktorzy, choc ogolnie calkiem fajni, to jednak przeginaja , i to niezle !! wg mnie , rozbawienie i " ubawienie sie" , a kultura osobista to jednak dwie rozne sprawy! Przeciez mozna byc - kulturalnie rozbawionym , nieprawdaz? a Oni , choc sluchacz prosil o to by mogl spokojnie spytac Kazie , to niee... , redaktorkowie bardzo sie bawili, a to z jego glosu , a to jeszcze z czegos innego - zenada . Kazi , to rowniez przeszkadzalo , odnoislam takie wrazenie.Wiecej kultury! - program na zywo wymaga szczegolnej uwagi i ...rozwagi!! :hmm:
A gdzie i kiedy to leci, czy lecia³o, w tym radiu? Tak wogóle to myœlê,¿e Kazia powinna mieÌ tak¹ stronê jak np:Krystyna Janda z forum i by odpowiada³a na ³amach tego forum na listy itp, itd.Ja wiem, ¿e te nasze uwielbienia j¹ pewnie œmiesz¹, ale jest osoba medjaln¹, to powinna sie z tym liczyÌ. Jedni jej nienawidz¹ (a niestety s¹ tacy), a drudzy czyli my uwielbiaj¹. -:) Mam jak zwykle problem z kompem, bo chyba nie mam jawy? Nie mogê wejœÌ na swoj¹ pocztê, na czata,a i tych ikonek wrzucaÌ, raaaaatunku!!!!!!!
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], vlade_divac i 11 gości