Atak TVN na RM, czy RM na TVN?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Koriis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Koriis »

W "WiadomoÂściach" moÂże nie byÂło, ale za to w "Panoramie" oraz w "ZbliÂżeniach" telewizji regionalnej jak najbardziej. Przed siedzibÂą rozgÂłoÂśni byÂł MichaÂł Adamski.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

To byl naprawde hit faktow! :-)
A tv sram rozwalila mnie tym na maxa.
Ogladlaem do na trwamie jak tylko uslyszalem.

Ja w ogole nie wiem - przeciez tv trwam to samo debilstwo!
A ten ich wiadomosci i programy to samo dno - dziennikarze do dupy ! I oni chca ksztalcic nastepnych takich zakalamanych amatorow
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WidzĂŞ, Âże wykorzystaliÂście tĂŞ sytuacjĂŞ do reklamy forum :D :

Obrazek

Fajnie :D czekam mo¿e w "Panoramie" bêdzie ³¹czenie. :P :D Gdzieœ wkoùcu musi byÌ... :twisted: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

pawell pisze:WidzĂŞ, Âże wykorzystaliÂście tĂŞ sytuacjĂŞ do reklamy forum :D
Nie tylko tĂŞ sytuacjĂŞ zamierzam wykorzystaĂŚ i nie tylko do reklamy w takiej formie. 8) :D

KilkanaÂście razy dziennie emitowany jest taki apel Rydzyka przykryty obrazkami wozu TVP:

Obrazek

Obrazek

Pusto tam do okoÂła, ale do samego Âśrodka robili zbliÂżenie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
matib
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 cze 2004, 20:54
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: matib »

Najlepiej sobie w nocy pos³uchaÌ RM :) Wytrzyma³em tylko dwa g³osy oddanych radios³uchaczy :P Jedna staruszka tak siê przejê³a, ¿e dzwoni³a do toruùskiej policji, ¿eby coœ z tym wszystkim zrobili :D (jakby co, to by³a z innego miasta ;P). Jakie¿ by³o jej oburzenie, gdy funkcjonariusz orzek³, ¿e mog¹ sobie filmowaÌ ;) Zaczê³a coœ gadaÌ, ¿e Dornowi trzeba zg³osiÌ, jaaaaa. A ojciec z RM zacz¹³, ¿e z drugiej strony trzeba zrozumieÌ nasz¹ policjê, ¿e maj¹ te¿ swoje obowi¹zki, tak samo jak oni w radiu i takimi sytuacjami nie warto siê zajmowaÌ, wszystkich to mêczy, "ta ca³a sytuacja" ;P Taaaa, wyobra¿am sobie jak wychodzi³ z siebie jak mu tru³a :D Nastêpna z USA mówi³a, ¿e ca³a polonia jest z nimi i ¿e jak jeszcze raz dostanie telefon kogoœ z propozycj¹ odbioru itvn to ona wygarnie, co o tym wszsytkim myœli :D Mówiê Wam, jaja jak berety ;P Choinka... mia³em nadziejê, ¿e zapadnie taka decyzja, ¿e chocia¿ napomkn¹ coœ w serwisie, ale co tam :P
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

caÂła polonia w usa to jedna wielka banda

"Ja juz You know nie mowic po polska bo ja rok temu wyjechala do ameryki i juz nie pamieta jĂŞÂżyka"

Jak mnie wkor**aja polacy mieszkajacy w USA.

A cala ta bande z sekty rydzykowej to wytepic i tyle.
Dornowi trzeba zglosic- ona jest smieszna.

A kaczysnki mowil ,ze wszyscy cos cos mowia na radio maryja to sa komunisci i przeciwnicy demokracji i wolnosci - czyli ja wnioskuje z tego,ze Papiez tez.

Ja nie wiem ale my zyjemy narpawde w pop***dolonym kraju z 1 mln popieprzonych ludzi!
Czy w jakims normlnym kraju, cywilizowanym jest cos takiego jak radio maryja i tv sram?

Owszem sa katolickie media ale sa to naprawde katolickie media z prawdziwego zdarzenia a nie takie jak tu - nstawione na zysk,polityke oraz sklocanie ludzi!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

a-j-p pisze:caÂła polonia w usa to jedna wielka banda

"Ja juz You know nie mowic po polska bo ja rok temu wyjechala do ameryki i juz nie pamieta jĂŞÂżyka"

Jak mnie wkor**aja polacy mieszkajacy w USA.
Ciekawe dlaczego tak CiĂŞ denerwujÂą Polacy mieszkajÂący w USA, bo jakos nie podaÂłeÂś konkretnej przyczyny, a swoja drogÂą to znam wielu PolakĂłw, ktĂłrzy tam mieszkajÂą od paru dobrych lat i nadal potrafiÂą pÂłynnie mĂłwiĂŚ po polsku, co wiĂŞcej -nie sÂłuchajÂą oni RM, a o. Rydzyk nie jest dla nich Âżadnym autorytetem, tak wiĂŞc to co powiedziaÂła ta babcia na antenie RM, Âże caÂła Polonia ja popiera to byÂło zwyczajne uogĂłlnienie nie majÂące odzwierciedlenia w rzeczywistoÂści. I czy warto od razu sie denerwowaĂŚ na wszystkich PolakĂłw mieszkajÂących w USA z powodu wypowiedzi jakiejÂś zakrĂŞconej babci?! :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe :lol: co do Rydzyka to fajnie go przedstawili w teledysku Big Cyca pt. "Moherowe berety" w wersji animowanej. :devil: :devil: :devil: :D

Dla tych co nie widzieli jest on tu >>> http://teledyski.onet.pl/0,1150525,0,1,teledyski.html :D ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

hehhe niezÂły ten teledysk :lol: inwazja moherowych beretĂłw na caÂły Âświat :roll:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

"Dziennikarze Âśledczy" Naszego Dziennika atakujÂą. :D
Nazwisko Subotica jako jedno z pierwszych pojawi³o siê na "dziennikarskiej gie³dzie" po tym, gdy jedna ze stacji radiowych poda³a w ubieg³ym tygodniu wiadomoœÌ o istnieniu listy agentów WSI w mediach. W sejmowych kuluarach wymienia siê jeszcze dwa inne: "ojców" ITI, za³o¿ycieli TVN Mariusza Waltera i Jana Wejcherta.
Po informacji o Suboticu pytaliÂśmy dziennikarzy TVN, jakÂą rolĂŞ peÂłni on w stacji. Wszyscy podkreÂślali, Âże co prawda nie jest "ze Âświecznika", ale na pewno mieÂści siĂŞ w ÂścisÂłym gronie decyzyjnym.
- Jest prawÂą rĂŞkÂą Edwarda Miszczaka, a on jest praworĂŞczny - ÂżartowaÂł jeden z dziennikarzy. Ale ten Âżart najlepiej oddawaÂł rolĂŞ zastĂŞpcy dyrektora programowego TVN.
Warto zaznaczyÌ, ¿e wówczas nie by³o jeszcze wiadomo o podejrzeniach, które bada³a "Gazeta Polska" i domniemanych zwi¹zkach Subotica z prowokacj¹, która sta³a siê zaczynem ¿¹daù natychmiastowej dymisji rz¹du. Dziœ TVN zaprzecza, jakoby pe³ni³ on tak wa¿n¹ rolê. O planach programu Andrzeja Morozowskiego i Tomasza Sekielskiego mieli wiedzieÌ tylko szef TVN Piotr Walter, jego zastêpca Adam Pieczyùski (prywatnie m¹¿ Justyny Pochanke, "gwiazdy" TVN24) i Miszczak.
- To niemoÂżliwe, by o tych nagraniach nie wiedziaÂł SubotiĂŚ - mĂłwi nam pracownik TVN.
I drugi, teÂż fajny kawaÂłek...
A przecie¿ SubotiÌ to nie jedyna postaÌ TVN, o której mówi siê w kontekœcie wspó³pracy ze s³u¿bami. Wœród dziennikarzy od soboty kr¹¿y informacja, ¿e mocne materia³y s¹ tak¿e na Jana Wejcherta i Mariusza Waltera. To te¿ nic nowego. Niemal dok³adnie 5 lat temu by³y oficer kontrwywiadu Jerzy Klemba, który oskar¿y³ Porozumienie Centrum o finansowanie z pieniêdzy FOZZ, wystosowa³ oskar¿enia tak¿e wobec ITI. Mówi³ wówczas, ¿e przez firmê Waltera by³a sprowadzana elektronika. Obci¹¿y³ twórcê TVN oskar¿eniem o wspó³pracê z II Zarz¹dem Wywiadowczym, a ITI - o czerpanie pieniêdzy z FOZZ. Klemba przypuszcza³, ¿e ITI jest nadal "w³¹czona w struktury wywiadu". W specjalnym oœwiadczeniu Walter zaprzeczy³ finansowaniu z pieniêdzy FOZZ. Nie odniós³ siê jednak wówczas wprost do zarzutu dotycz¹cego rzekomej wspó³pracy z wywiadem wojskowym PRL. Przed wydaniem oficjalnego stanowiska oœwiadczy³ jedynie, ¿e "¿arty siê skoùczy³y".
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Absurd nad absurdami!!!
TVN ujawniÂł "taÂśmy prawdy", a teraz PiS-owcy wraz RM i ND zbierajÂą haki na nich.
Tylko jakoÂś nie chce mi siĂŞ wierzyĂŚ w to, co oni tam wypisujÂą itd.

ÂŻeby oni tak wreszcie zajeli siĂŞ rzÂądzeniem a nie rzucali na kogoÂś oszczerstwa!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Zgadzam siĂŞ w zupeÂłnoÂści.
TVN-programowo najlepszy:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości