POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

kubasz pisze:A nie przypadkiem w sobote leci powtorka??
Tak byÂło do tej pory. Teraz reklamujÂą na Polszmacie, Âże nowe odcinki w soboty o 17.45. Poza tym w programie tv na nastĂŞpny tydzieĂą "Daleko od noszy" teÂż sÂą w ÂśrodĂŞ o 20.15.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nowy serial na polszmacie:
Media2 pisze:Serial opowiada o przygodach trzech siĂłstr czarownic mieszkajÂących w San Francisco. Jak to czarownice posiadajÂą nadprzyrodzone moce, ktĂłre pomagajÂą im w walce z siÂłami zÂła (kaÂżda dysponuje innymi zdolnoÂściami).

OprĂłcz problemĂłw z czarownikami, demonami i innymi potworami serial przedstawia ich codzienne problemy Âżyciowe.

Premiera pierwszego odcinka serialu w sobotĂŞ, 13 maja o godzinie 13:00.

Serial by³ ju¿ emitowany na kanale TVP1 i cieszy³ siê dosyÌ du¿¹ popularnoœci¹, szczególnie wœród m³odych widzów.
PowtĂłrki, powtĂłrki i to jeszcze wziĂŞte z innej stacji. :> Pewnie o tej godzinie serial nie bedzie tak popularny jak kiedyÂś na TVP1. :roll: ChoĂŚ nie wiem kiedy to byÂło nadawane w telewizji publicznej i ile widzĂłw gromadziÂło przed ekranami. :roll: :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Oj PolSZmat ma strasznie nieudan¹ wiosne. Najpierw kara za "Kube Wojewodzkiego", potem fatalny i denny serial z Cesi¹ w roli g³ównej, idiotyczny Show!Time i coraz s³absze Wydarzenia. ¯al mi tylko Lisa i Ibisza bo ich potencja³ nie zas³uguje na stacje bêd¹c¹ na poziomie telewizji osiedlowej (chocia¿ ten drugi jest ju¿ "polsatowski").
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Ten serial o czarownicach to bĂŞdzie pewnie kolejny film typu Power Rangers, ale tak dla jaj obejrzĂŞ sobie jeden odcinek. Ektofaza, Aktywacja!
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

khornik pisze:Oj PolSZmat ma strasznie nieudan¹ wiosne. Najpierw kara za "Kube Wojewodzkiego", potem fatalny i denny serial z Cesi¹ w roli g³ównej, idiotyczny Show!Time i coraz s³absze Wydarzenia. ¯al mi tylko Lisa i Ibisza bo ich potencja³ nie zas³uguje na stacje bêd¹c¹ na poziomie telewizji osiedlowej (chocia¿ ten drugi jest ju¿ "polsatowski").
Kilka poraÂżek faktycznie jest, ale nie zapominajmy o Grze w ciemno oraz Grasz czy nie grasz - TVN nie posiada w swej ramĂłwce teleturniejĂłw, ktĂłre byÂłyby w stanie przebiĂŚ te polsatowskie...
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

najwiĂŞkszy zagraniczy hit polsatu?-amerykaĂąski reality show Dom nie do poznania :aniol: :hyh:
krzysztof miśkowicz
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

POlsat przygotowuje nowy serial komediowy dot. branÂży filmowej. "A jednak siĂŞ kreci" ma opowiadaĂŚ o pracy nad telenowelÂą "Prosto w serce". Problem w tym, Âże odtwĂłrcy roli zakochanych tak naprawdĂŞ sie nienawidzÂą, szlachetny bohater jest oszustem, oszust przemiÂłym czÂłowiekiem, a ascetyczny ksiÂądz -alkoholikiem. Premiera na jesieni. MoÂże byĂŚ nawet fajne ale POlszmat pewnie i tak zrobi z tego chaÂłture. P.S. - podobno Polsat krecil serial "Mybaby" czy tkoÂś wie co sie z nim stalo?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

khornik pisze:P.S. - podobno Polsat krecil serial "Mybaby" czy tkoÂś wie co sie z nim stalo?
Ano krĂŞciÂł, ale czy nakrĂŞciÂł nikt nie wie... Wiele osĂłb (w tym ja) myÂśli, Âże zmienili po prostu nazwĂŞ i tak powstaÂło "Kochaj mnie, kochaj !". PamiĂŞtam, Âże "My baby" miaÂł opowiadaĂŚ historiĂŞ nowoczesnych kobiet, a o tym samym opowiada "KMK" (JeÂżeli ta gadajÂąca sama do siebie dziewczyna jest nowoczesna :) )
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Serial "Mybaby" mial byÌ o czymœ innym - do corki miala przyjechaÌ matka z Ameryki itd. Ale g³ówna role miala tam te¿ Cesia, wiec pewnie zrezygnowali z tego projektu i napisali na kolanie scenariusz "Kochaj mnie kochaj".

[ Dodano: PiÂą Maj 05, 2006 4:06 pm ]
Kolejny serial PolSZmatu a w roli g³ównej Pawe³ Orleaùski. Ma on graÌ jakiegoœ samotnego i przystojnego biznesmana. Lepiej aby zrobili jeden a dobry serial ni¿ 10 cha³tur. Kiedyœ fajne bylo nawet "Samo ¯ycie" ale teraz te¿ jest do niczego.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

khornik pisze: KiedyÂś fajne bylo nawet "Samo ÂŻycie" ale teraz teÂż jest do niczego.
Zgadzam siê, od czasu gdy uœmiercili Paw³a Dunina ten serial zacz¹³ sie robiÌ ma³o interesuj¹cy, tak jak kiedyœ ogl¹da³am ka¿dy odcinek tak od ponad dwóch lat prawie ¿adnego nie ogl¹dam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:Kolejny serial PolSZmatu a w roli g³ównej Pawe³ Orleaùski. Ma on graÌ jakiegoœ samotnego i przystojnego biznesmana.
WidzĂŞ, Âże "roÂśnie" kolejna polszmatowska gwiazda. :> W teleturniejach jest nawet dobry, ale czy w serialu :?: Czarno to widzĂŞ. :roll: No ale z drugiej strony to nawet lepiej niÂż juÂż jakiÂś znany aktor w kolejnym serialu... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Orleaùski dobry? :twisted: To ci ¿art. :lol: Ju¿ Bieleninik i Wróblewska s¹ lepsi :lol2:. Orleaùski potrafi tylko powtarzaÌ kwestie: Dobrze, nastêpne pytanie. 1500 z³otych na koncie, 20 sekund czasu do koùca. Kolejne pytanie. On jest abrdziej md³y, ni¿ Olivier Janiak, Tomasz Kammel i Miœtal razem wziêci. :x Ja bym te jego teleturnieje lepiej poprowadzi³! :devil: 0 polotu. Jak koleœ waln¹³ z tym obci¹ganiem, to nawet nie wiedzia³ jak siê zachowaÌ w³aœciwie. :hyh: Po prostu se wyszed³ i siê œmia³. :uhh:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wieszamy tu psy na Polsacie ale czy uwaÂżacie Âże jakieÂś produkcje tej stacji sÂą lub byÂły dobre? Ja np. uwaÂżam Âże dobrym serialem jest "Fala zbrodni"a z talk-show program Kuby WojewĂłdzkiego. A czy wy widzicie jakies plusy Polsatu?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż tutaj o tym chyba pisaliÂśmy... :roll:

+ polszmatu jest teleturniej "Grasz czy nie grasz". :lol2: Bardzo polubiÂłem ten program choĂŚ oglÂądam go tak sobie, bo w tym samym czasie leci "Niania" - akurat gdy jest finaÂł. :roll:

MoÂże teÂż byĂŚ "Gra w ciemno" - to teÂż dobry teleturniej...

"Kuba WojewĂłdzki" (no wÂłasnie o tym programie zapomniaÂłem) teÂż jest dobry. :lol2: W kaÂżdym odcinku jest coÂś Âśmiesznego i ciekawego. :D DziÂś czekam na ten program, bo bĂŞdzie UrbaĂąski. :P

I to chyba tyle. :roll: Jeszcze czasem dajĂŞ fajne filmy np. wczoraj dali "Straszny film" - nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam te filmy z tej serii. :lol: Czekam aÂż jeszcze powtĂłrzÂą "Straszny film 2 i 3". :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

"Fala Zbrodni" dobry serial :lol: najlepszy odcinek byÂł jak jechali na akcje i oczywiÂście benzyny zapomnieli fatalny serial 8) wiele jest takich odcinkĂłw a to brak benzyny a to Âśmiecirka zagrodzi droge Âżenada :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości