[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż wiemy jaka bĂŞdzie jedna z gwiazd Âświatowego formatu:
Media2 pisze:Tegoroczne koncertowe lato zapowiada siĂŞ imponujÂąco. Telewizja TVN organizujÂąca w tym roku po raz drugi popularny Sopot Festival, nad polskie morze sprowadzi gwiazdĂŞ Âświatowego formatu - Eltona Johna, pisze "Dziennik".

WedÂług "Dziennika", stacja TVN przeznaczy na organizacjĂŞ festiwalu w tym roku 7 mln zÂł. Festiwal otrzymaÂł takÂże nowego dyrektora imprezy - dziennikarza muzycznego Piotra Metza.
No nawet fajnie :D powinni zaprosiĂŚ jeszcze kogoÂś kto teraz jest na top-ie. :D No i powinno byĂŚ lepiej niÂż w 2005 roku, bo duÂżo pieniĂŞdzy na to pĂłjdzie wiĂŞc moÂże byĂŚ niezÂłe widowisko. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

To fajnie. Z tego co pamiĂŞtam to spekulowano juÂż w zeszÂłym roku, Âże Elton John miaÂł byĂŚ gwiazdÂą ubiegÂłorocznego festiwalu, a tymczasem zaprosili trochĂŞ, Âże tak powiem nie najbardziej na topie gwiazdy. JeÂżeli ta informacja siĂŞ potwierdzi to tegoroczny festiwal moÂże okazaĂŚ siĂŞ sukcesem. Zgadzam siĂŞ, przydaÂłaby siĂŞ druga gwiazda - moÂże np. Robbie Williams?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

KogoÂś na czasie nam potrzeba? Hm, Blog 27? Tokio Hotel?

Elton DÂżon ma kilka fajnych i miÂłych piosenek, ale jego hity pochodzÂą sprzed kilku lat, nowszych nie znam... wiĂŞc trudno mi go zaliczyĂŚ go gwiazd na topie ;]

PS: MoÂże niewiele ma to wspĂłlnego z Sopot Festival 2006, ale na TOPtrendy Polsatu w lipcu wystÂąpi... Mandarynka :)
:)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Szymcio - kogoœ na topie ale posiadaj¹cego ju¿ jak¹œ klasê. Wydaje mi siê, ¿e rozwydrzone dzieciaki z Tokio Hotel i Blog 27 to mog¹ byÌ gwiazdami Bravo Girl i VIVY a nie maj¹cego ju¿ presti¿ Sopot Festival. Najpierw niech osi¹gn¹ jak¹œ renomê.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ech, przecieÂż wiem...
Ale trudno zaprzeczyĂŚ, Âże te dwa zespÂły sÂą obecnie bardzo na topie.

Natomiast sir Elton, cóz. Renomê to on ma i pewnie jakaœ czêœÌ widzów usi¹dzie przez telewizorem ¿eby pos³uchaÌ jego historycznych hitów. Ja wola³bym coœ nowszego, chyba ¿e Sopot Festival to z za³o¿enia jest zabawa dla nieco starszej widowni.

W zeszÂłym roku dziĂŞki wielkim znajomoÂściom MTV Polska chciano zaprosiĂŚ na Festival 50 Centa oraz Mariah Carey (chyba o niÂą chodziÂło)... no i widaĂŚ jakie MTV ma szerokie horyzonty ;P

Mam nadziejê, ¿e w Sopocie bêdzie jeszcze jakaœ druga gwiazda, bardziej wspó³czesna...
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tokio Hotel moÂże byĂŚ, bo przecieÂż teraz wszystkie nastolatki za nimi szalejÂą wiĂŞc mogÂłoby to siĂŞ przeÂłoÂżyc na widowniĂŞ. :roll:
szymcio9 pisze:W zeszÂłym roku dziĂŞki wielkim znajomoÂściom MTV Polska chciano zaprosiĂŚ na Festival 50 Centa oraz Mariah Carey (chyba o niÂą chodziÂło)... no i widaĂŚ jakie MTV ma szerokie horyzonty ;P
Tak, 50 Centa i jeszcze jak±¶ inn± wokalistkê, ale napewno nie Mariah Carey. Ju¿ nie pamiêtam kto to mia³ byæ. :roll: Powinni zamieniæ MTV na VIVÊ mo¿e dzieki tejn stcji da³o siê by kogo¶ fajnego zaprosiæ. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

MTV i Viva to teraz ta sama firma, wiêc chyba ró¿nicy wielkiej nie ma. Ale to MTV jest bardziej rozpoznawalne na œwiecie.

Pawell, ja z tym Tokio Hotel ÂżartowaÂłem ;P
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A no tak, VIVA i MTV teraz to jedna firma. :D
szymcio9 pisze:Pawell, ja z tym Tokio Hotel ÂżartowaÂłem ;P
No, ale i tak - nie zaprzeczysz - oni sÂą na topie i tak jak pisaÂłem moÂżna ich zaprosiĂŚ dla wiĂŞkszych wynikĂłw. :roll: Sam nie wiem co oni w nich widzÂą,Âże tak ich kochajÂą no, ale nawet niektĂłre kawaÂłki majÂą dobre i tyle. :D

A tak na marginesie to wczeÂśnie ujawniajÂą kto bĂŞdzie na Sopot Festival 2006. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Tornado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 26 maja 2006, 18:40

Post autor: Tornado »

Witam,

No po dzisiejszym wysÂłuchaniu nowego utworu Stachurskiego bĂŞdĂŞ musiaÂł zmieniĂŚ zdanie o prawdopodobnych faworytach festiwalu.
UtwĂłr jest po prostu genialny .... jak na demo podobno przystaÂło.
Jestem pod wraÂżeniem i proponujĂŞ wszystkim aby teÂż to sprawdzili :)
http://www.stachursky.org
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Hehe to moÂże powiedz nam kto byÂł twoim faworytem zanim usÂłyszaÂłeÂś twojÂą piosenkĂŞ, dowiemy siĂŞ jak wielkÂą zmianĂŞ to spowodowaÂło.

Ja mam uczucia mieszane, bo 7 mln to duÂżo kasy i moÂże byĂŚ dobra impreza, ale znĂłw mogÂą byĂŚ przez to nieumiarkowani w dawkowanie nam reklam. A za to dostali mocnÂą krytykĂŞ od widzĂłw i gazet. WierzĂŞ wiĂŞc, Âże TVN nie bĂŞdzie chciaÂł inwestujÂąc 7 mln zdobyĂŚ na reklamach 10 mln, bo byÂłby to festiwal reklam, a nie muzyki.

Co do wokalistĂłw na konkurs o SÂłowika no to ja mam nadzieje, Âże odpadnie The Jet Set i Jamal bo sÂą beznadziejni, a co do reszty to sÂą OK, nie mogĂŞ siĂŞ tylko wypowiedzieĂŚ o Mezo & SzczeÂśniak i Sumptuastic, bo jeszcze nie opublikowali ich piosenek.

A jakie sÂą wasze typy ?

Co do Eltona, dobrze, Âże przyjedzie, byleby go tylko Wszechpolacy nie zabili w drodze z lotniska do Opery LeÂśnej :D bo jego orientacja polityczna oczywiÂście, jest znana :D

Co do tamtegorocznego festiwalu to moim zdaniem gwiazdy by³y dobre, mimo ¿e nie znaliœmy dobrze Patrizio Buanne, a Scorpions to trochê stary zespó³ to ludzie bawili siê swietnie. Napewno doceniam to ¿e taki Buanne nie wyssa³ za swój wystêp pó³ bud¿etu imprezy, a zaœpiewa³ na ¿ywo i mówi³ do nas fajnie po polsku. :D

Duety teÂż byÂły super, chociaÂż oczywiÂście co duet to przerwa reklamowa: Kasia z Gordonem 2-3 piosenki (15 minut), reklama (10 minut) i Lemar z KukulskÂą (15 minut) reklama (10 minut). Przyznacie, Âże to zdecydowanie przesada. ChcĂŞ by TVN potraktowaÂł Festiwal jako element promocji tak samo jak akcje pomocy dla Centrum Zdrowia Dziecka, niech to wpÂływa na podniesienie prestiÂżu TV, wpÂłynie na pozytywne opinie o nich, a nie bĂŞdzie tylko kolejnym komercyjnym show.

Mimo wszystko zdecydowanie lepiej wypadÂł SF 2005 niÂż Fesitwal Jedynki. :)

Co do wiĂŞkszych gwiazd w tym roku, myÂślĂŞ, Âże jeÂśli Elton przyjedzie to juÂż tak wielkiej gwiazdy nie bĂŞdzie, moÂże jakaÂś mniejsza, typu Scorpions, moÂże bĂŞdzie za to wiĂŞcej duetĂłw. Mam w ogĂłle nadzieje, Âże bĂŞdÂą duety, bo juÂż i tak duÂżo gwiazd zagranicznych sprowadzili :D

Teraz podajÂą wczeÂśniej kto bĂŞdzie bo ostatnio zabrali siĂŞ za to na 2 miesiÂące przed festiwalem i mieli takie problemy. Teraz zabrali siĂŞ juÂż za to w grudniu podobno :).
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dobrze, ¿e ujawniaj¹ gwiazdy wczeœniej. Jest wiêkszy czas na promocjê. Mo¿e w tym roku pojawi¹ siê jakieœ bilbordy? Gwiazda Eltona Johna sama mo¿e nie 'udŸwign¹Ì" ciê¿aru festiwalu i podtrzymujê zdanie, ¿e powinna pojawiÌ siê druga znana osobistoœÌ. Elton zapewne wyst¹pi 3 wrzeœnia, 1 wrzeœnia bêdzie konkurs o Bursztynowego S³owika, wiêc warto znale¿Ì gwiazdê na sobotê.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Tornado
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 26 maja 2006, 18:40

Post autor: Tornado »

Nie chodziÂło mi o mojego, faworyta,
lecz o to kogo do tej pory siĂŞ faworyzowaÂło ...
Po wysÂłuchaniu piosenki Stachurskiego odniosÂłem wraÂżenie , Âże jest potencjalnym przebojowym nagraniem.
Festiwal to przeboje i utwory, które póŸniej "przeœladuj¹" nas na ka¿dym kroku :)
Ten ma taki potencjaÂł moim zdaniem.
ChĂŞtnie poznam wasze.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Có¿, nie wiem, czy bêdzie wiêcej gwiazd zagranicznych, bowiem w tamtym roku pierwszy dzieù to by³y tylko gwiazdy Polskie, a teraz ju¿ pierwszego dnia 5 zagranicznych, i 5 Polskich. Ogólnie policzmy:
Zagraniczni: Scorpions, Patrizio Buanne i Simple Red (duÂże koncerty), 2 duety.
Polscy: Bajm, Maryla Rodowicz (duÂże koncerty), 6 wykonawcĂłw w konkursie o SÂłowika, 7 wykonacĂłw w dzieĂą MTV.
Teraz juÂż pierwszego dnia mamy 10 (5 krajowych, 5 zagranicznych) :D
Na 3 dzieĂą planuje siĂŞ koncert Eltona Johna.
CzytaÂłem gdzieÂś, Âże podjĂŞto decyzjĂŞ, Âże bĂŞdzie siĂŞ zapraszaĂŚ teÂż gwiazdy, ktĂłre juÂż kiedyÂś wystĂŞpowaÂły w Sopocie. Takim kimÂś jest np Abba, ale to byÂłby cud gdyby przyjechali, bo nie zjechali nawet na 50 lecie Eurowizji :D.
Co do piosenek o SÂłowika to nieznajÂąc propozycji Sumptuastic moje TOP 9:

1. Uniatowski - Wci¹¿ jeszcze wierzê w nas;
2. Wydra - Bezczas;
3. Gosia Andrzejewicz;

To bardzo fajne piosenki, i wÂłaÂściwie ustawiÂłbym je wszystkie na jednym miejscu (pierwszym).

4. Goya - Tylko mnie kochaj;
5. Stachursky - Z kaÂżdym twym oddechem;
6. Reni Jusis - Magnes;

Te 3 piosenki s¹ ró¿ne, ale te¿ trudno mi oceniÌ, które miejsce bym ka¿dej przyzna³, tak wiêc to narazie moje zbiorowe 2 miejsce :D.

7. Mezo / SzczeÂśniak - Wstawaj;
8. Jamal - Policeman;
9. The Jet Set - Just call me;

Wstawaj mimo siê s³ucha, ale tylko refrenu, denerwuje mnie rapowanie Meza, takie jakby agresywne :P Co do ostatnich 2 propozycji, The Jet Set ma lepszy tekst, ale beznadziejnie wykonana, bez muzyki w ogóle, a Jamal - tekst beznadziejny, bez sensu, tylko ratuje j¹ rytm bo mo¿na przy tym taùczyÌ o 4 w nocy w dyskotece :D jak siê ju¿ w transie nie rozumie tych bezsensownych s³ów.

Jak poznam wszystkie piosenki to ogÂłosze moje wyniki dla wszystkich 15 piosenek w systemie Eurowizyjnym :D
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

DziÂś onet przynosi informacjĂŞ, Âże na "duÂżym polskim festiwalu" zaÂśpiewajÂą Tatu. Podobna informacja, tyle ze dot. Eltona Johna pojawila sie kilka miesiecy temu. Czyzby kolejna gwiazda Sopotu 2006?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gdyby tak byÂło Bartku to Wszechpolacy bĂŞdÂą mieli duÂżo do roboty. Przyjedzie (bez urazy - ja jestem tolerancyjny) gej Elton John i lesbijki lub dawne lesbijki (nie wiem jak to jest teraz dokÂładnie) z Tatu. :roll:

Co do Tatu gdyby przyjechaÂły mogÂłoby byĂŚ fajnie, bo majÂą pare fajnych kawaÂłkĂłw. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości