[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dziœ "Wydarzenia" mnie zaskoczy³y - pozytywnie. :roll: Dali specjaln¹ czo³ówkê - wygl¹da³a na ³adniejsz¹ od tej codziennej - i by³y nadawane ze specjalnego studia w Krakowie - na rynku g³ównym chyba. Widzia³em tylko 10 minut, bo póŸniej prze³¹czy³em na "Fakty" i myœlê, ¿e by³o ca³kiem ok. :D Dobre materia³y i ogólnie wszystko na wysokim poziomie - tylko coœ Hanna Smoktunowicz coœ dziwnie prowadzi³a... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

no rzeczywiÂście wydarzenia pokazaÂły dzisiaj klasĂŞ, udowodniÂły Âże potrafiÂą zrobiĂŚ bardzo dobry serwis, na wysokim poziomie
duÂżym plusem wydarzeĂą byÂło to Âże prowadzone byÂły z Krakowa i Âże zebrano samych najlepszych reporterĂłw. Ekipa zÂłoÂżona z takich rteporterow jak Sobieniowskiego, MachaÂła, ZiĂŞtkiewicz, Sygacz, Michalak, KietliĂąski, MosĂłr, Glicner, MaÂślak spokojnie moÂże rywalizowaĂŚ z najlepszymi

a Smoktunowicz o dziwo wczoraj i dziœ ani razu siê nie przejêzyczy³a... opacznoœÌ Bo¿a czuwa

a wogĂłle nbardzo Âładnie wyglÂądaÂła w tym pÂłaszczu
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wydarzenia pokazaÂły naprawdĂŞ kawaÂł dobrej roboty. Fajny pomysÂł z prowadzeniem z krakowskiego rynku, dobrzy reporterzy. Musze przyznaĂŚ, Âże ostatnio ten program poprawiÂł siĂŞ i chcÂą konkurowaĂŚ z najlepszymi.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

By³êm dziœ w Krakowie i widzia³em to ich studio. :D Nawet Liska, trochê nabluzga³ na ekipê, ¿e stó³ Ÿle ustawiony i dziwne kadrowanie bêdzie. Tu¿ obok by³o studio ZDF zdaje siê - du¿o lepsze, mieli nawet wysiegniki kamerowe i w ogóle... Wielki rozmach...
skoczek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:42

Post autor: skoczek »

khornik to kopia (wydarzenia na miejscu)faktĂłw
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

skoczek pisze:khornik to kopia (wydarzenia na miejscu)faktĂłw
khornik jest kopiÂą "FaktĂłw" ? Nie rozumiem :?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dla mnie Wydarzenia i tak pozostanÂą na szarym koĂącu w rankingu. Pan Lis wyÂżej niÂż Fakty siĂŞ nie wzniesie. Taki program moÂżna stworzyĂŚ tylko jeden a reszta to sÂą i bĂŞdÂą mniej lub bardziej udanymi kopiami FaktĂłw. WedÂług mnie to nawet WiadomoÂści sÂą lepsze od WydarzeĂą jeÂśli chodzi o stronĂŞ merytorycznÂą i wizualnÂą. Fioletowa tonacja polsatowskiego programu jest irytujÂąca.
skoczek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:42

Post autor: skoczek »

miaÂłem na myÂśli to Âże wydarzenia na miejscu to pomysÂł tvn skopiowany przez polszmat
a to byÂło skierowane do khornika
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Oczywiœcie, ¿e jest pomys³ Faktów, ale Wydarzenia bardzo dobrze siê przygotowa³y i sprawnie poszedl im program z Krakowa (ogladalem póŸniej ca³y program na Polsacie 2).
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media2 pisze:Najpowa¿niejsz¹ zmian¹ jest emisja wieczornych "Wydarzeù" o godzinie 20:00."Wydarzenia" o 20:00 bêdzie mo¿na ogl¹daÌ na kanale Polsatu ju¿ od 10 czerwca przez wiêkszoœÌ "mundialowych" dni.
No bardzo ciekawe. :> Jeszcze o tej porze nigdy nie widzia³em, ¿adnego programu informacyjnego g³ównych stacji. :> Myslê, ¿e w tym czasie z wynikami ogl¹dalnosci bêdzie jeszcze gorzej ni¿ o 18:50. :roll: A szczególnie jak pewnego dnia wejdzie im "M jak mi³osÌ" w ten czas. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:
Media2 pisze:Najpowa¿niejsz¹ zmian¹ jest emisja wieczornych "Wydarzeù" o godzinie 20:00."Wydarzenia" o 20:00 bêdzie mo¿na ogl¹daÌ na kanale Polsatu ju¿ od 10 czerwca przez wiêkszoœÌ "mundialowych" dni.
No bardzo ciekawe. :> Jeszcze o tej porze nigdy nie widzia³em, ¿adnego programu informacyjnego g³ównych stacji. :> Myslê, ¿e w tym czasie z wynikami ogl¹dalnosci bêdzie jeszcze gorzej ni¿ o 18:50. :roll: A szczególnie jak pewnego dnia wejdzie im "M jak mi³osÌ" w ten czas. :devil:
No szczerze nie jest to najlepsza na emisjê jakiegokolwiek programu- M JAK MI£O¦Æ i W 11. Miejmy nadziejê, ¿e wyniki nie dojd± do miliona :twisted:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Heh ogl¹dalnoœÌ bêd¹ mieli nienajlepsz¹. A na dodatek zdejmuj¹ seriale wiêc pewna grupa widzów odejdzie od telewizorów. Licz¹ na spore wyniki, a mo¿e siê okazaÌ, ¿e du¿a ogladlanoœÌ mog¹ mieÌ tylko naprawdê najwa¿niejsze mecze. Ciekawie to bêdzie wygladac jak transmisja bêdzie równoczeœnie na TVP1, Polsacie i Polsacie Sport Extra. Pamiêtam, ¿e kiedyœ ju¿ jedne "Wydarzenia" by³ emitowane o 20 i by³y jednym z gwoŸdzi do trumny pierwszego Pulsu.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Widzieliœcie jaki jest nowy promos "Wydarzeù", a mo¿e lepiej powiedzieÌ Hanny Smoktunowicz :?: :devil: :D Bardzo fajny - wczoraj widzia³em dwa razy w nich jest pokazane jak prezenterka CNN ³¹czy siê z Hank¹, a póŸniej zdjêcia z "Wydarzeù" - tych specjalnych z Krakowa i zaczyna gadaÌ lektor. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Fajny ten promos. ChcÂą pokazaĂŚ, Âże Hania jest ÂświatowÂą osobÂą i wystĂŞpuje w CNN :D OgĂłlnie fajny pomysÂł na reklamĂŞ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Wydarzenia" lepsze niÂż "WiadomoÂści" :?: - nie, narazie jednorazowo lepsze od "FaktĂłw" (oczywiÂście w wynikach oglÂądalnoÂści):
Media Link pisze: Wydarzenia Polsatu mia³y w pi¹tek 9 czerwca wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ Fakty TVN. Wed³ug danych AGB Nielsen Media Research dziennik Polsatu obejrza³o tego dnia 2,06 mln osób, zaœ program informacyjny TVN przyci¹gn¹³ przed telewizory 1,95 mln widzów. Udzia³y wynios³y odpowiednio 16,61 i 15,39 proc.

Natomiast w niedzielĂŞ 11 czerwca Wydarzenia co prawda nie miaÂły wiĂŞkszej widowni, ale za to osiÂągnĂŞÂły lepsze udziaÂły w rynku, ktĂłre wyniosÂły 20,89 proc. Fakty miaÂły tego dnia udziaÂły na poziomie 20,27 proc.

Oba wydania dziennika Polsatu, ktĂłre zanotowaÂły lepsze wyniki od konkurenta wyemitowane zostaÂły o 18:50. Natomiast wydanie sobotnie WydarzeĂą, ktĂłre pierwszy raz nadano o godzinie 20:05, mimo emisji pomiĂŞdzy dwoma meczami, miaÂło wg AGB widowniĂŞ mniejszÂą od FaktĂłw o 309 tys. osĂłb.

Przewagê Wydarzeù potwierdzaj¹ równie¿ dane konkurencyjnej firmy TNS OBOP. Jednak wed³ug tych danych dziennik Polsatu mia³ ogl¹dalnoœÌ wy¿sz¹ od programu informacyjnego TVN nie tylko w pi¹tek, ale przez wszystkie trzy dni od 9 do 11 czerwca, zaœ najwiêksz¹ przewagê zanotowa³ w sobotê 10 czerwca, kiedy Wydarzenia zgromadzi³y 449 tys. widzów wiêcej ni¿ Fakty.

Co na to TVN, ktĂłry chce pokonaĂŚ w liczbie widzĂłw WiadomoÂści, nie myÂślÂąc juÂż o konkurencie z Polsatu? - Dla WydarzeĂą jednorazowe zwyciĂŞstwo jest epokowym zdarzeniem – komentuje szef FaktĂłw Kamil Durczok. WedÂług niego na czas mundialu powinno siĂŞ zapomnieĂŚ o jakichkolwiek porĂłwnaniach.
9 czerwca oba dzienniki mia³y bardzo kiepsk¹ ogl¹dalnoœÌ, a ró¿nica miêdzy nimi jest minimalna, ale jednak. :roll: Natomiast ju¿ inaczej jest u TNS OBOP tam przewaga z 10 czerwca jest doœÌ wysoka. :roll: Ale jak zawsze mówiê wyniki z AGB - jak dla mnie - s¹ wiarygodniejsze. :roll: No i racjê ma Kamil Durczok - ten czas nie jest najlepszy na takie porównania. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości