Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga

Post autor: piotrek23 »

Pewnego dnia postanowi³em za³o¿yc bloga o Kindze (na którego zapraszam http://kinga-rusin.blog.onet.pl/) odiedzi³a go sama Kinga Rusin ;) i pod³¹czy³a sie do mnie na gg myœlem wtedy ¿e z³apa³em Boga za nogi Kinga jest œwietna gadamy ju¿ ok.miesi¹ca na gg wymieniamy sie pogl¹dami i omawiamy ró¿ne tematy ona jest Suuuuuppppeeerrr!! uwilbiam j¹!!! :D :D :D :D :) :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Kinga

Post autor: TVN_FAN »

piotrek23 pisze:Pewnego dnia postanowi³em za³o¿yc bloga o Kindze (na którego zapraszam http://kinga-rusin.blog.onet.pl/) odiedzi³a go sama Kinga Rusin ;) i pod³¹czy³a sie do mnie na gg myœlem wtedy ¿e z³apa³em Boga za nogi Kinga jest œwietna gadamy ju¿ ok.miesi¹ca na gg wymieniamy sie pogl¹dami i omawiamy ró¿ne tematy ona jest Suuuuuppppeeerrr!! uwilbiam j¹!!! :D :D :D :D :) :)

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :brawa: :brawa: :lol2: a wiesz Piotrku kto do mnie napisaÂł...ha - chciaÂłbyÂś wiedzieĂŚ ale ci niepowiem - nie bĂŞdĂŞ siĂŞ tak chwaliÂł jak Ty :devil:

ps. pewnie nikt nie ma capsĂłw z dziÂś ?? :(
ZIMA
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

RE:

Post autor: piotrek23 »

Nie chwale sie tylko chciaÂłem sie z Wami podzielci ale jak nie to nie :([/list]
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Re: Kinga

Post autor: redaktor »

A tak na marginesie, czy ten adres jest na pewno dobry? WchodzĂŞ a tam:
"Not Found
The requested URL /blog/) was not found on this server."
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga

Post autor: piotrek23 »

Tak to jest ten adres zapraszam :) http://kinga-rusin.blog.onet.pl/
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Teraz wszystko ok :)
Pomyli³eœ siê w poprzednim linku i wyœwietla³o b³¹d.
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

nie moge:(

Post autor: piotrek23 »

nie moge daĂŚ wam numer Kingi przepraszam ale pewnie teraz myÂślicie co za debil on nie ma numeru Kingi nie moge prosiÂła Âżebym nie dawaÂł ale jeÂżeli mi nie wieÂżycie to wejdziecie na http://kinga-rusin.blog.onet.pl/ i znajdzicie notke Kinga Rusin prawdziwy wpis moÂże mi uwieÂżycie Pozdro:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nawet nikt nie prosi³ Ciebie o nr gg Kingi. :> I chyba nikt Ci nie wierzy przynajmniej ja i po poœcie TVN_FAN'a domyœlam siê, ¿e on te¿. :] A na blogu wpis bardzo ³atwo podrobiÌ mogê wejœÌ do Ciebie i podpisaÌ siê jako jakaœ znana osoba itp. :] Nawet nie mam pojêcia gdzie tej jej wpis jest. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Nawet nikt nie prosiÂł Ciebie o nr gg Kingi. :>
W ramach eksperymentu postanowiÂłem poprosiĂŚ o ten numer, ale reakcja byÂła do przewidzenia; otrzymaÂłem odpowiedÂź iÂż nie moÂże daĂŚ Jej numeru bo Kinga powiedziaÂła by go nie dawaĂŚ nikomu itp.
pawell pisze:Nawet nie mam pojĂŞcia gdzie tej jej wpis jest. :devil:
TakÂże nie widzĂŞ tego wpisu :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aha wiĂŞc tak. :> No tak zawsze takie sÂą odpowiedzi gdy ktoÂś zaprawia. :devil: :devil:

Fajny caps Kingi z reklamy o "Szymon Majewski Show":

Obrazek

:D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

caps Âświetny, z dynamicznÂą gestykulacjÂą :D
piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga

Post autor: piotrek23 »

nie wierzycie wasza sprawa ale to jest Kinga Rusin bo z niÂą przez telefon gadamÂłem daÂł bym jednej osobie jej numer ale zaraz by miaÂła caÂła Polska!! zaÂłatwiajcie sobie sami musiaÂłem o ten numer staraĂŚ sie 3 miesiÂące i mĂłwie to nie jest Âłatwe!! Pzodrawiam Ps.otrzymaÂłem juÂż 3 wiadomoÂści o numer Kingi
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

To jak w koùcu zdoby³eœ jej numer? Bo to ciekawe jak zwyk³y cz³owiek mo¿e znaleŸÌ telefon gwiazdy. Poza tym najpierw piszesz, ¿e gadasz na gg a za chwilê ju¿ piszesz, ¿e przez telefon. :> A capsik fajny, Szymon lubi Kingê, ju¿ raz by³a przecie¿ "prezenetem" w jego programie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

AleÂż Piotrusiu nie obraÂżaj siĂŞ :D wyobraÂź sobie, Âże ja rozmawiaÂłem przez telefon a nawet byÂłem w domu u... ( a nie powiem, Âżeby siĂŞ nie chwaliĂŚ :devil: ) i ja wcale Âżadnego nr jakieÂś tam :P :devil: Rusin nie potrzebujĂŞ :D

Dobra - to tyle tematu rozmów przez Piotrka23 z King¹ Rusin najpierw przez gg a póŸniej przez telefon :P i mam proœbê aby ju¿ tego tematu nie rozdmuchiwaÌ bo za chwilê siê dowiemy, ¿e Piotrek23 mo¿e jeszcze ma inne numery :P
A co do Twojego bloga...có¿...te zdjêcia ju¿ gdzieœ widzia³em a i Twój styl mi kogoœ przypomina, kogoœ kto ju¿ karierê swoj¹ tutaj mia³ :devil:

co do SMSa juÂż jutro to zapowiada siĂŞ rewelacja. CieszĂŞ siĂŞ osobiÂście, Âże Kinga siĂŞ tam zaprezentuje i zastanawia mnie co spowodowaÂło, ze Szymon jÂą do siebie zaprosiÂł :D
W¹tpiê, ¿eby by³a to popularnoœÌ DDTVN wiêc mo¿e Szymon czyta to forum ?? :P
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

i zastanawia mnie co spowodowaÂło, ze Szymon jÂą do siebie zaprosiÂł
Maila mu niedawno wysÂłaÂłem, Âżeby KingĂŞ zaprosiÂł, moÂże posÂłuchaÂł. :lol: [nie ÂżartujĂŞ]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości