Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 10:08

Kinga PodwĂłjna Rola

Post autor: piotrek23 »

Jak informuje Portal (nie podaje nazwy) Âże Kinga Rusin ma podwĂłjnÂą role zapraszam do przeczytania


PodwĂłjna rola Kingi Rusin

W kwietniowym Pressie ukaza³ siê obszerny artyku³ dotycz¹cy kontrowersji, jakie wzbudza ³¹czenie przez Kingê Rusin prowadzenia w³asnej agencji PR-owskiej z prac¹ w telewizji. Jak czytamy w artykule, Rusin, znana dziennikarka telewizyjna, za³o¿y³a swoj¹ agencj¹ PR-owsk¹ - Idea Media, w czasie kiedy przebywa³a na urlopie wychowawczym. Jej wspólniczk¹ zosta³a Katarzyna Wende. Od pocz¹tku kojarzenie Kingi Rusin z mediami pomaga³o w prowadzeniu agencji. Wynajmuj¹cy j¹ klienci mogli byÌ pewni, ¿e na organizowanych przez Idea Media wydarzeniach pojawi¹ siê znane osoby.
Jak czytamy w artykule, powrĂłt Kingi Rusin do pracy w telewizji w 2005 i rozpoczĂŞcie przez niÂą prowadzenia programu „DzieĂą dobry TVN” - „stawia pytanie o zgodnoœÌ z etykÂą pracy w public relations i dziennikarstwie”. „Znam ludzi z przeró¿nych, nie tylko zawodowych sytuacji. Nie ukrywam, Âże mĂłj notes z telefonami jest bardzo gruby i to rĂłwnieÂż mĂłj kapitaÂł. Moje know-how to moje dziennikarskie doÂświadczenie” – mĂłwi Rusin. Przez Âśrodowisko PR-owskie Rusin nie jest dobrze oceniana. „W ogĂłle nie staramy siĂŞ o takie projekty, bo nie mamy szans. To zamkniĂŞty krÂąg. Nie kaÂżdy moÂże byĂŚ paniÂą z telewizji i korzystaĂŚ ze sÂławy i kontaktĂłw, ktĂłre dajÂą wystĂŞpy na szklanym ekranie” – wypowiada siĂŞ szefowa jednej z duÂżych agencji sieciowych.
Piotr Czarnowski, prezes agencji First PR, mĂłwi: „Wizerunek dziennikarki i osoby publicznej przekÂłada siĂŞ na jej agencjĂŞ. Pytanie tylko, czy jest to etyczne. Moim zdaniem – nie. Albo jest siĂŞ dziennikarzem albo PR-owcem”. „Opinie naszej konkurencji mnie cieszÂą, bo to znaczy, Âże jesteÂśmy skuteczni” – komentuje stawiane jej zarzuty Rusin. Kierownictwo stacji TVN nie widzi nic zÂłego w ³¹czeniu przez KingĂŞ Rusin pracy w public relations i w telewizji. „ZaleÂży nam, by zarabiaĂŚ na tym, Âże inni chcÂą siĂŞ u nas promowaĂŚ. Program, ktĂłry prowadzi Kinga Rusin, to
rozrywka. Ona nie przekazuje widzom informacji” – puentuje Edward Miszczak, wiceprezes stacji TVN.

Obrazek
Can't stop thinking about you
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ta informacja byla juÂż omawiana na forum. ProponujĂŞ nie mÂąciĂŚ wiĂŞcej na forum. WÂątpiĂŞ aby pani Kinga chciaÂła by "zwykli Âśmiertelnicy" wiedzieli o jej obecnoÂści(ach) na poszczegĂłlnych stronach internetowych.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Konie i ludzie

Post autor: salladyn »

ArtykuÂł nie nowy bo z 12 maja, gazeta "DzieĂądobry".DoceĂącie to Âże przepisywaÂłem artykuÂł rĂŞcznie :D

Obrazek

Kinga Rusin, prezenterka "DzieĂą Dobry TVN", opowiada o miÂłoÂści do jazdy nie tylko konnej.

Konie i ludzie

Czy cz³owiek moze siê czegoœ nauczyÌ od konia? Oczywiœcie! Przedewszystkim cierpliwoœci i... delikatnoœci.Koù, choÌ tak du¿y, jest zwierzêciem niezwykle wra¿liwym.Jeœli bywa z³oœliwy, to wy³¹cznie z winy cz³owieka.Nale¿y do grupy zwierz¹t uciekaj¹cych, które wyczulone s¹ na niebezpieczeùstwo, zmiany,ludzi i miejsca.Latwo siê wiêc p³oszy.


Zdecydowanie i konsekwentnie
Kiedy zaczĂŞÂłam jeÂździĂŚ konno, zmieniÂłam podejÂście do wychowania dzieci. Brzmi dziwnie? UsÂłyszaÂłam od trenerki, Âże jeÂśli chcĂŞ konia czegoÂś nauczyĂŚ, muszĂŞ mu to "powiedzieĂŚ" raz, ale za to zdecydowanie. A potem konsekwentnie egzekwowaĂŚ. I to dziaÂła :!:

Trenerka, ja i koĂą stanowimy rodzaj maÂłego stada, w ktĂłrym osobnikiem Alfa, czyli przywĂłdcÂą, jest trenerka, i to ona rzÂądzi.Ja i koĂą jesteÂśmy osobnikami Beta, musimy siĂŞ jej podporzÂądkowaĂŚ. WaÂżne jednak, by zwierzĂŞ mnie nie zdominowaÂło.

Jakie cechy powinien mieĂŚ dobry jeÂżdziec?
To trudne pytanie. Wci¹¿ siê uczê. Zaczê³am jeŸdziÌ 9 lat temu. Trzeba regularnych treningów, by cokolwiek osi¹gn¹Ì. Wed³ug mnie je¿dziÌ nale¿y co najmniej 3 razy w tygodniu.

Smieszy mnie, kiedy s³yszê, gdy ktoœ mówi, ¿e czasem, na przyk³ad raz na dwa tygodnie, je¿dzi konno. Po dwóch tygodniach o wszystkim siê zapomina! Ostatnio wiêkszoœÌ czasu spêdza³am na nartach. Kiedy wróci³am na treningi, okaz³o siê, ¿e od nowa muszê siê "dogadywaÌ" z koniem, ¿e muszê uczyÌ siê wszystkiego od pocz¹tku.

Strach pod kaskiem

Osobom, które konia widzia³y jedynie z daleka, je¿dziectwo wydaje siê sportem ³atwym i przyjemnym. A to ciê¿ka praca! Im pó¿niej siê zaczyna, tym wiêcej trzeba jej w³o¿yÌ. Oczywiœcie, naj³atwiej nauka przychodzi dzieciom. Maluchy niczego siê nie boj¹, zwierzê traktuj¹ naturalnie. U doros³ych strach jest rzecz¹ normaln¹. A stres powoduje usztywnienie krêgos³upa.
Jeœli mowa o strachu - bojê siê szybkiej jazdy, bojê siê równie¿ jeŸdziÌ w teren. Koù, jak ju¿ mówi³am, jest p³ochliwy. PrzestraszyÌ go mo¿e wszystko: samochód, poruszana wiatrem ga³¹Ÿ, rowerzysta... Mia³am kilka groŸnych upadków, wolê wiêc wsiadaÌ na konia tam gdzie on i ja czujemy siê bezpiecznie. Nie chcê podejmowaÌ wci¹¿ na nowo walki z w³asnymi s³aboœciami. Jazda konna to dla mnie przedwszystkim przyjemnoœÌ. I niech tak zostanie. Lubiê "rozmowy" z koniem, to nasze dogadywanie siê bez s³ów. Lubiê wszystko, co zwi¹zane jest z przygotowaniem go do jazdy. Te pó³ godziny w stajni to doskona³y relaks. Najchêtniej je¿d¿ê o œwicie, kiedy unosz¹ siê mg³y, a ciszê burz¹ jedynie nawo³ywania ptaków. Czasem pojawi siê sarna, czasem ba¿ant. Taka poranna jazda daje energiê na ca³y dzieù.

Wierzchowiec-jednoÂślad
Ale rzecz jasna, konie to nie wszystko. Kiedy robi siĂŞ ciepÂło, codziennie jeÂżdzĂŞ rowerem. To Âświetny relaks dla caÂłej rodziny. Kiedy tylko mamy wiĂŞcej czasu, organizujĂŞ z cĂłrkami wycieczki: oglÂądamy domy, zajeÂżdÂżamy w ciekawe miejsca, podziwiamy ptaki. Potem sÂą lody, leniwe chwile w kawiarni. Codziennie wieczorem urzÂądzamy teÂż krĂłtkie, godzinne, wyprawy. Zamiast zasiadaĂŚ przed telewizorem, dziewczynki zakÂładajÂą kaski i w drogĂŞ! Co ciekawe, wcale nie ÂżaÂłujÂą, Âże nie oglÂądajÂą dobranocek. Po takiej wycieczce Âśpi siĂŞ doskonale. A rano... czeka nowa przygoda!

wysÂłuchaÂła Jaga
_______________
Uff... ale tego duÂżo :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Uff ...Ale ÂżeÂś siĂŞ namĂŞczyÂł :shock:!! :brawa: dla tego pana, ktĂłry postanowiÂł przepisaĂŚ caÂły artykuÂł o Kindze Rusin :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek Obrazek Obrazek

Kinga chyba jeszcze nigdy siĂŞ tak nie ÂśmiaÂła, jak dziÂś, gdy zauwaÂżyÂła, Âże Maja Popielarska ma takÂą samÂą bluzkĂŞ jak ona. :D MĂłwili takÂże, Âże to ostatni program z nimi do poÂłowy sierpnia. :(

Obrazek Obrazek

Kingusia wspomniaÂła teÂż, Âże ma chorobĂŞ lokomocyjnÂą. Nie ma jej tylko, gdy sama prowadzi. Ciekawe jak ona prowadzi w ogĂłle? :D

PoÂżegnali siĂŞ teÂż Âładnie mĂłwiÂąc, Âże to ich "ostatni raz" :lol: przed wakacjami :D

Poza tym fajny dekolt, nie to, co Anita. :devil:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Dlaczego w tygodniu DzieĂą Dobry ma inne oznaczenie wiekowe niÂż w weekendy?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To pytanie nie na ten temat. :> Ale odpowiedz moze byĂŚ zwiÂązana z bohaterkÂą tego wÂątku. :> Moze dlatego, ze Kinga ma wiĂŞksze dekolty niÂż w weekendy :?: :devil: :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Poza tym fajny dekolt, nie to, co Anita.
TraktujĂŞ powyÂższe sÂłowa jako zaproszenie do dyskusji :lol2:

Nie bêdê siê o dekolty wyk³óca³, bo d¿entelmenowi nie wypada 8) :devil:

A zapytam admina szanownego - nie, nie ... nie chodzi mi o dekolt :lol2: - widziaÂł AnitĂŞ w ddtvn, programie prowadzonym przez duet Kinga - Meller :> - jak dla mnie byÂło to duÂże przeÂżycie :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Obrazek
wszechobecna Kinga
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Iwona147
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 21:44

Post autor: Iwona147 »

Witam. Chcia³abym siê zapytaÌ czy mo¿e ktoœ ma zdjêcie Kingi Rusin z programu "dzieù dobry tvn" z dnia 17.06 (sobota). Nigdzie nie mogê znaleŸÌ. Za wszelk¹ pomoc bêdê wdziêczna.
Pozdrawiam :D
Iwona147
???
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 30 cze 2006, 23:40

:)

Post autor: ??? »

CzeœÌ. Bardzo fajne forum!!! I Wy te¿ jesteœcie fajni. Pozdrawiam :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Iwona147 pisze:Witam. ChciaÂłabym siĂŞ zapytaĂŚ czy moÂże ktoÂś ma zdjĂŞcie Kingi Rusin z programu "dzieĂą dobry tvn" z dnia 17.06 (sobota).
A czemu akurat z 17.06 Ci potrzebne? Co wtedy byÂło fajnego? :?
??? pisze:CzeœÌ. Bardzo fajne forum!!! I Wy te¿ jesteœcie fajni.
I Ty teÂż jesteÂś fajna. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ÂŁukasz pisze:
Iwona147 pisze:Witam. ChciaÂłabym siĂŞ zapytaĂŚ czy moÂże ktoÂś ma zdjĂŞcie Kingi Rusin z programu "dzieĂą dobry tvn" z dnia 17.06 (sobota).
A czemu akurat z 17.06 Ci potrzebne? Co wtedy byÂło fajnego? :?
Nie pamiĂŞtasz? Wtedy akurat pani Kinga byÂła bardzo Âładnie (fajnie) ubrana! :>
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tego akurat nie pamiĂŞtam, ale pamiĂŞtam jakÂą fajnÂą fryzurĂŞ miaÂła 26 marca. :D

Wiecie, ¿e szym Kingusiê nazywa Rusinem na gg?! :evil: Kiedyœ mi kaza³ "zdj¹Ì tego Rusina ze strony"! :evil: :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

"Rusinem"??? Nie skomentujê... A na stronie GALI, pod wywiadem z King¹ te¿ by³y ró¿ne komentarze... Np. ktoœ napisa³, ¿e Kinga to "ruska traktorzyca"... Pewnie jakaœ zazdrosna baba ;). Pozdrawiam :D
P.S. ÂŚwietne forum, chyba bĂŞdĂŞ zaglÂądaÂła tu czĂŞÂściej! :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości