Wakacje w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Wakacje w TVN

Post autor: pawell »

WidzĂŞ, Âże ramĂłwka wiosenna i jesienna majÂą swoje tematy, ale 'wakacyjna' (tak jÂą moÂżna nazwaĂŚ) juÂż nie. :P WiĂŞc zakÂładam ten temat, do ktĂłrego co roku bĂŞdziemy wracaĂŚ i dyskutowaĂŚ o tym co TVN pokaÂże w wakacje.

Dziœ tvn.tivi.pl poda³o szczegó³y:

Ju¿ od 26 czerwca TVN wprowadza wakacyjn¹ ramówkê. Tym razem stacja nie bêdzie emitowa³a nowych odcinków serialu "Na Wspólnej". Podobnie, jak rok temu z anteny znikn¹ równie¿ popo³udniowe "Fakty". Jak ju¿ wczeœniej informowaliœmy, nie bêdzie te¿ "Dzieù Dobry TVN". Pojawi siê jedna nowoœÌ - teleturniej "No to gramy".

Interaktywny quiz "No to gramy" emitowany bĂŞdzie codziennie o 10:25 i potrwa ok. 50 minut. ZastÂąpi on "Salon gier".

Bez zmian pozostanie godzina emisji "SĂŞdzi Anny Marii WesoÂłowskiej", "RozmĂłw w toku", "DetektywĂłw" i "W11", bĂŞdÂą to odcinki powtĂłrkowe. "WydziaÂł ÂŚledczy" nie bĂŞdzie jednak nadawany w czwartki.

W poniedziaÂłki o 20:55 emitowane bĂŞdÂą powtĂłrkowe odcinki programu "Mamy ciĂŞ!", tuÂż po nim - o 22:10 - widzowie bĂŞdÂą mogli zobaczyĂŚ powtĂłrkĂŞ "Ciao Darwin", a potem "Magdy M.".

We wtorek o 20:55 TVN nada "Dowody zbrodni", o 21:50 "Bez Âśladu". O 22:50 emisja powtĂłrkowa "Szymon Majewski Show", a o 23:50 "TaĂąca z gwiazdami".

W ÂśrodĂŞ o 20:55, w czwartek o 20:15 i w piÂątek o 21:20 nadawane bĂŞdÂą filmy. W piÂątki o 20:15 widzowie bĂŞdÂą mogli sobie przypomnieĂŚ losy bohaterĂłw serialu "Kryminalni".

Od poniedziaÂłku do piÂątku o 11:55 "Na WspĂłlnej Combo", czyli okazja do obejrzenia trzech powtĂłrkowych odcinkĂłw serialu.
Raczej byÂłem pewny, Âże nie dadzÂą nowych odcinkĂłw "Na WspĂłlnej" - zauwaÂżyÂłem, Âże TVN na zmianĂŞ emituje ten serial - rok temu byÂł, w tym nie bĂŞdzie, a za rok pewnie zobaczymy premierowe odcinki w lipcu i sierpniu... :roll:

Nowy teleturniej interaktywny jakoÂś maÂło mnie interesuje. :> Chyba, Âże byÂłby podobny do "Tele gry". :P :D TakÂże nie dziwiÂą powtĂłrki innych programĂłw, bo co roku sÂą. :roll:

Ale moim zdaniem to przesada, aby znów dawaÌ "Mamy Ciê!" i badziewne "Ciao Darwin". :? Jeszcze siê tego nie naemitowali :?: :!: przecie¿ powtórek tego by³o ju¿ du¿o... :/ I "Magda M." tak póŸno. :?

Wtorek widzê opanowa³y seriale zagraniczne - fajnie mogliby daÌ jeszcze "Detektywa Monka". ;) Ale ju¿ w tym dniu za póŸno bêdzie "Szymon Majewski Show" i "Taniec z gwiazdami". :roll: Ten 2 program móg³by przyci¹gn¹Ì troche widzów gdyby by³ nadawany o normalnej porze. :roll: No i sporo filmów i to wczeœnie. :>

OgĂłlnie ramĂłwka wakacyjna kiepska. :ech: Rok temu byÂło lepiej - troche premier, nowych programĂłw typu "Kierunek Sopot", a teraz zupeÂłnie nic. :roll: Jedyne co nowe to kulisy "TaĂąca z gwiazdami w Twoim miescie", ktĂłre nadawane bĂŞdÂą w chyba niedziele ok. 16:25 - widziaÂłem reklamĂŞ na ta niedzielĂŞ i moÂże to nie bĂŞdzie jednorazowe. ;)
Ostatnio zmieniony piątek 02 cze 2006, 18:19 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

W tamtym roku chociaÂż dali powtĂłrki "Wyprawy Robinson" i byÂły nowe odcinki "Na WspĂłlnej" - szkoda, Âże w tegoroczne wakacje nic ciekawego nie dajÂą... Szkoda, Âże okres wakacji jest tak bardzo "po macoszemu" trwaktowany przez reklamodawcĂłw - gdyby bylo wtedy zainteresowanie kupnem reklam, to i pewnie by nowe programy nadawano... NaprawdĂŞ szkoda... A tak w ogĂłle to przydaÂłoby siĂŞ w TVN jakieÂś codzinne reality - tak jak w 2001 roku TV 4 nadawaÂła "Amazonki", tak teraz stacja Waltera mogÂłaby zrobiĂŚ wakacyjny programik - moÂże polskÂą edycjĂŞ "Wyzwolonych" :) - sam tytuÂł wiele mĂłwi...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

NaprawdĂŞ TVN siĂŞ w tym roku nie wykazaÂł. Mogliby chociaÂż emitowaĂŚ 2 odcinki "Na WspĂłlnej" tygodniowo. Raczej TVN nie emituje tego serialu "na zmianĂŞ", bo dwa lata temu teÂż byÂł emitowany. UwaÂżam teÂż, Âże niepotrzebnie tak 'namieszano" w ramĂłwce - np. "Kryminalni" mogliby zostaĂŚ w soboty. Zgadzam siĂŞ, Âże "Taniec z gwiazdami" mĂłgÂłby byĂŚ emitowany o lepszej porze- np. w sobotnie popoÂłudnie. Jak pomyÂślĂŞ, Âże znowu mogĂŞ przypadkem trafiĂŚ na badziewne "Ciao Darwin" to mi siĂŞ Âźle robi. :/ Niepotrzebnie znowu "Mamy CiĂŞ" powtarzajÂą mogliby lepiej wyemitowaĂŚ "SMS". Nowy teleturniej call-tv nie interesuje mnie bo i tak wszystkie sÂą do siebie podobne. Szkoda, Âże nie bĂŞdzie teÂż "DzieĂą Dobry TVN".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mylisz siĂŞ, 2 lata temu "Na WspĂłlnej" w wakacje nie byÂło. ByÂł rok temu i 3 lata temu. 2 lata temu temu nie byÂło.
Ostatnio zmieniony piątek 02 cze 2006, 19:45 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:Raczej TVN nie emituje tego serialu "na zmianĂŞ", bo dwa lata temu teÂż byÂł emitowany.
JeÂśli dobrze pamiĂŞtam to "Na WspĂłlnej" w wakacje emitowano w: 2003 roku, w 2004 roku przerwa, rok temu znĂłw byÂły premierowe odcinki i w tym przerwa. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Przepraszam, rzeczywiÂście pomyliÂło mi siĂŞ z pierwszym rokiem nadawania serialu, czyli 2003. :]
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Szkoda, Âże nie bĂŞdÂą emitowaĂŚ Na WspĂłlnej podczas wakacji bo to jedyny okres w roku kiedy w spokoju moÂżna zobaczyĂŚ wszystkie odcinki. :(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ten nowy teleturniej interaktywny - "No to gramy", ktĂłry zmieni "Salon gier" bĂŞdzie juÂż emitowany od poniedziaÂłku. :> ByÂła reklama w bloku w "DzieĂą Dobry TVN" - pokazujÂą jak budujÂą studio i lektor taki ma tekst jakby to byÂło coÂś wspaniaÂłego - przynajmniej takie miaÂłem wraÂżenie. :roll: Jeszcze prgoram reklamowaÂły Agnieszka WrĂłblewska i Olimpia Ajakaiye. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Nie widziaÂłem dziÂś caÂłego "DD TVN" - a czy bĂŞdzie to teleturniej z uczestnikami w studio czy tylko klasyczny call-tv?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

Klasyczny call-tv niestety. Pewnie wytrzyma do koĂąca wakacji i go zdejmÂą :evil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A skÂąd wiesz, Âże klasyczny Call - tv :?: :? WidziaÂłeÂś juÂż? pewnie tak jak wszyscy nie, bo dopiero od jutra bedzie. :] Poza tym ta zmiana wydaje siĂŞ nie potrzebna - wprowadza tylko zamĂŞt, bo pewnie zniknie we wrzeÂśniu, a powrĂłci "Salon gier". :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

GdzieÂś tam w necie przeczytaÂłam :D i miÂło mi Âże jestem facetem :D :D :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Ogólnie "No to gramy!" mo¿e nie ro¿ni siê wiele od innych call-tv, ale jednak mi lepiej patrzajka³³o :) siê na to ni¿ na Salon gier. Przede wszystkim to zas³uga ciekawych konkursów (zakazane s³owa), które s¹ proste z zasad, ale trudne do wygrania :D. Jest to te¿ zas³uga "wspania³ego" Irka Bieleninika, któ³ry zawsze podpowie ci rozwi¹zanie (kto widzia³ pocz¹tek dzisiejszego programu, ten wie o co chodzi ;)).

OgĂłlnie program oceniam na 8+/10
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i jak poinformowaÂł serwis tvn.tivi.pl bĂŞdzie "Detektyw Monk" w wakacje. :tanczy:
W czerwcu rozpocznie siĂŞ takÂże emisja trzeciego sezonu "Detektywa Monka".

Przygody detektywa cierpiÂącego na nerwicĂŞ natrĂŞctw nadawane bĂŞdÂą w niedzielne wieczory, okoÂło godziny 22:30 (zaraz po filmie dnia). Sezon trzeci - liczÂący 16 epizodĂłw - wystartuje 25 czerwca.
Bardzo siĂŞ z tego powodu cieszĂŞ, Âże w tym morzu powtĂłrek powtĂłrek dadzÂą coÂś ciekawego. :D Mogli emitowaĂŚ to rĂłwno o 22 i byÂłoby juÂż w ogĂłle bardzo dobrze. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kaylah
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 27 cze 2006, 08:28

Post autor: kaylah »

Nie rozumiem dlaczego lato jest dla wszystkich POLSKICH telewizji okresem powtorek. To nie dotyczy tylko tvnu. W telewizji nie ma absolutnie niczego do ogladania. Akurat wtedy kiedy czlowiek ma na takie marnowanie czasu wiecej okazji... Naprawde, to jest wk... Kiedy sie tego dziwnego co najmniej zwyczaju polskie stacje telewizyjne oducza? Mam nadzieje, ze niedlugo, zwazywszy na fakt, ze Polacy jezyki znaja, kablowki maja i zawsze moga sie przelaczyc na konkurencyjna stacje z innego kraju w Europie czy na swiecie.

Reklamy? Nie wiem czy jest na nie w wakacje mniejsze zapotrzebowanie... no, moze na produkty sezonowe (zima), ale z drugiej strony dochodza napoje, wycieczki i inne produkty typowo letnie. Jesli mniej jest reklam, to pewnie dlatego, ze czas antenowy w przerwie powtorki jest znacznie mniej wart niz w przypadku normalnego programu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość