Pytanie do redakcji tvn.tivi.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

meths
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 19:21
Kontakt:

Pytanie do redakcji tvn.tivi.pl

Post autor: meths »

Witam, mam pytanie :

W poniedziaÂłek 19 grudnia 2005 o godz.: 22:10
napisali¶cie NEWSa o 3 000 wydaniu FAKTÓW,
nastĂŞpnie wysÂłaliÂście maila z subskrypcjÂą...
otrzymaÂłem aÂż 3 maile i to nie byÂł pierwszy raz kiedy otrzymujĂŞ, aÂż tyle wiadomoÂści.

PostanowiÂłem wiĂŞc w NEWSie napisaĂŚ komentarz o treÂści (19-12-2005 / 23:15:28 )

"Mam tak¹ proœbê do redakcji... jak wysy³acie maila z subskrypcji prv.pl to kliknijcie JEDEN RAZ w wyœlij i czekajcie, a¿ wiadomoœÌ siê wyœle... a nie klikajcie trzy razy... to troszeczkê dziwne jak dostaje siê 3 takie same maila... Dziêki za zrozumienie !! A Justynie gratulujê piêknego zdania... "Tomek i Marcin od pocz¹tku i na zawsze w redakcji Faktów..." "


OtrzymaÂłem od ÂŁukasza RobczyĂąskiego odpowiedÂź o treÂści :

"HEYAHmaniaq, subskrypcjê z PRV wysy³amy raz i naciskamy te¿ raz. Czy naprawdê myœlisz, ¿ê prowadz¹c stronê i forum nie potrafimy pos³ugiwaÌ siê formularzem do subskrypcji? ;) To wina PRV (dawniej tego b³êdu nie by³o), ale ju¿ wkrótce nasza subskrypcja bêdzie w pe³ni profesjonalna i przestaniemy korzystaÌ z us³ug PRV. Za utrudnienia przepraszam :) ...

Pomyœla³em, ¿e... no cóz... widocznie faktycznie b³¹d PRV...
Sam rĂłwnieÂż prowadzĂŞ stronĂŞ www i rĂłwnieÂż posiadam subskrypcjĂŞ w PRV, ale nie wysyÂłajÂą mi siĂŞ 3 maile... udajÂąc Âłatwowiernego postanowiÂłem nic nie odpisywaĂŚ... ale...

Jednak Kamil odpisaÂł na ten komentarz...

Ja korzystam z subskrypcji prv.pl i jakoÂś maile nie wysyÂłajÂą siĂŞ po kilka razy bez mojej ingerencji (czyli same z siebie). Ale i tak to juÂż tÂłumaczyÂłem. MĂłgÂłbyÂś ÂŁukaszu ten problem opisaĂŚ na forum prv.pl a napewno admini by coÂś na to poradzili.

No có¿... widocznie tylko serwisowi tvn.tivi.pl wysy³aj¹ siê a¿ 3 maile !!

SpawĂŞ zakoĂączyÂłem, bo uwaÂżam, Âże nie ma tematu...
gdy jednak kolejny NEWS przychodzi w 3 mailach...
i kolejny w 3... zastanowiÂłem siĂŞ, czy moÂże nie napisaĂŚ do Was znĂłw...

Gdy dzisiaj otrzymaÂłem 3 takie same maile wchodzĂŞ na waszÂą stronĂŞ...
chcĂŞ dodaĂŚ komentarz... a tu... mĂłj IP zablokowany...

I tu oto moje pytanie do szanownej Redakcji...
proszĂŞ o napisanie mi przyczyn zablokowania mojego IP


Bardzo dziĂŞkujĂŞ.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj w nocy zostaÂły przeniesione zbanowane IP ze starego newsroomu. A widocznie w starym Twoje IP byÂło zbanowane. IP moÂże zostaĂŚ zablokowane z trzech powodĂłw:
- gdy autor komentarza jest redaktorem konkurencyjnego w stosunku do tvn.tivi.pl serwisu
- kiedy autor komentatrza uÂżywa wulgaryzmĂłw, pisze komentarze niezgodne z netykietÂą i tym samym przysparza pracy moderatorom
- albo w sytuacji gdy dana osoba wielokrotnie promuje swojÂą wÂłasnÂą stronĂŞ poprzez zamieszczanie do niej linkĂłw w naszych komentarzach

Na pewno Twoje IP nie zosta³o zbanowane dlatego, ¿e zwracasz nam uwagê na b³êdnie wys³an¹ subskrypcjê. O tym pisa³o wiele osób i obiecaliœmy zrobiÌ z tym porz¹dek.

Jeœli jeszcze kilka dni temu odpowiada³em Ci na komentarz, to byÌ mo¿e wkrad³ siê jakiœ b³¹d i Twoje IP zosta³o zbanowane nies³usznie.

Dodatkowo przypominam, ¿e z subskrypcji w bardzo prosty sposób mo¿na zrezygnowaÌ (wystarczy klikn¹Ì w link, który jest do³¹czany do ka¿dego e-maila).
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Jak dolaczyc avatar do swojego profilu? Niektorzy nowicjusze juz go maja pomimo, ze nie napisali duzej ilosci postow?[/code][/list]
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Avatar nie ma zwiÂązku z iloÂściÂą postĂłw.

Po prostu:
Tworzysz sobie obrazek o nie-za-wielkich wymiarach i wgrywasz go na jakiœ serwer (np. na swoje konto na Interii, albo po prostu na http://www.imageshack.us ). PóŸniej klikasz na "Profil" - link u góry strony, kopiujesz adres do wgranego wczeœniej obrazka i wpisujesz go w to pole w profilu:

OdnoÂśnik do zewnĂŞtrznego obrazka:
Wpisz adres obrazka, ktĂłry chcesz wykorzystaĂŚ.

(caÂłkiem na dole)

Ot, co. ;]
Ostatnio zmieniony niedziela 30 kwie 2006, 23:52 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mandi pisze:Jak dolaczyc avatar do swojego profilu? Niektorzy nowicjusze juz go maja pomimo, ze nie napisali duzej ilosci postow?[/code][/list]
http://www.tvn.tivi.pl/forum/faq.php
Anet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 20:38

Post autor: Anet »

Mam pytanie... z jakich przyczyn nie zostaÂły uaktualnione dane dotyczÂące prowadzÂących Fakty.... :mhm:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dane, dotycz¹ce prowadz¹cych "Fakty" oraz inne nieœcis³oœci zostan¹ zaktualizowane najpóŸniej do koùca czerwca. Aktualnie webmaster serwisu, £ukasz Ropczyùski przebywa za granic¹.

Za nieuzupeÂłnione dane przepraszamy, wkrĂłtce wszystko powinno byĂŚ w najwiĂŞkszym porzÂądku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości