Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

baardzo wymowny screen w tej notce^^^
edytor trafiÂł w sedno :)
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

dziĂŞki, Anialek!
ciekawe tylko na ile to ma zwiÂązek z prawdÂą.
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WeeBastard pisze:dziĂŞki, Anialek!
ciekawe tylko na ile to ma zwiÂązek z prawdÂą.
Mo¿e zaproszê t¹ babkê by coœ tu o Kazi napisa³a :? To mo¿e byÌ przecie¿ prawda, a co Kazia kiedyœ by³a zwyk³¹ nastolatk¹ i tak jak wszyscy do szko³y chodziÌ musia³a :P A kole¿anki i kolegów przecie¿ mia³a zreszta jak my wszyscy :) Wiêc ta babka....
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bradzo ciekawa notka na tym blogu... :mhm: MoÂżesz anialek jÂą tu zaprosiĂŚ - moÂże jeszcze coÂś ciekawego o Kazi napisze i moÂże bĂŞdzie miaÂła jakiÂś dowĂłd, Âże chodziÂła z niÂą do podstawĂłwki. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

pawell pisze:Bradzo ciekawa notka na tym blogu... :mhm: MoÂżesz anialek jÂą tu zaprosiĂŚ - moÂże jeszcze coÂś ciekawego o Kazi napisze i moÂże bĂŞdzie miaÂła jakiÂś dowĂłd, Âże chodziÂła z niÂą do podstawĂłwki. :)
Âładnie, piĂŞknie. ale kto miaÂłby to zweryfikowaĂŚ? :)
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:Bradzo ciekawa notka na tym blogu... :mhm: MoÂżesz anialek jÂą tu zaprosiĂŚ - moÂże jeszcze coÂś ciekawego o Kazi napisze i moÂże bĂŞdzie miaÂła jakiÂś dowĂłd, Âże chodziÂła z niÂą do podstawĂłwki. :)
ZaprosiÂłam, ale czy cos tu napisze... :?
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Mysle ze ta kobieta nie ma zadnego interesu w pisaniu dyrdymalow i moÂże to byc prawda :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

WidziaÂłam tego bloga jakieÂś 5 miesiĂŞcy temu... :D teÂż mnie zainteresowaÂł:)
Fajnie byÂłoby, gdyby ta kobieta powiedziaÂła coÂś jeszcze o Kazi z dzieciĂąstwa :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:WidziaÂłam tego bloga jakieÂś 5 miesiĂŞcy temu... :D teÂż mnie zainteresowaÂł:)
Fajnie byÂłoby, gdyby ta kobieta powiedziaÂła coÂś jeszcze o Kazi z dzieciĂąstwa :lol:
Fajnie byÂłoby zobaczyĂŚ jakieÂś fotki Kazi z dzieciĂąstwa, np: zdjĂŞcie klasowe :D

http://www.stronamiasta.com/szukaj.php? ... ubmit.y=11
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Rita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 19 maja 2006, 18:48
Lokalizacja: Kraków

programy z Kaz

Post autor: Rita »

Witam Was kochani, mam nadzieje ze nie przeszkadza wam moja obecnoœÌ na forum gdzie pisz¹ fani Kazi Szczuki, ale sama nale¿ê do tego grona i jestem naprawdê szczêœliwa ze powsta³y takie fora!
Macie nagranie programu „teraz my” z Kaz ?
ByÂło by cudownie gdybyÂście mogli mi go przesÂłaĂŚ na pocztĂŞ, bo szukam po necie a tego nigdzie nie ma.
Wiecie mo¿e czy kr¹¿y po necie nagranie programu szansy na sukces z Kaz?
Jestem ciekawa jak to wyszÂło:)•
pozdrawiam Was ciepÂło!
..Podczas nocy ciemnej i gęstej jak kawa , uświadomiłam sobie kim jestem, dla kogo i czego budzę się każdego poranka..
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

anialek pisze:
wierna fanka... pisze:WidziaÂłam tego bloga jakieÂś 5 miesiĂŞcy temu... :D teÂż mnie zainteresowaÂł:)
Fajnie byÂłoby, gdyby ta kobieta powiedziaÂła coÂś jeszcze o Kazi z dzieciĂąstwa :lol:
Fajnie byÂłoby zobaczyĂŚ jakieÂś fotki Kazi z dzieciĂąstwa, np: zdjĂŞcie klasowe :D

http://www.stronamiasta.com/szukaj.php? ... ubmit.y=11

Te zdjĂŞcia zostaÂły zrobione w PWST rok temu :) Na spotkaniu literackim :) Chyba ;)
Za niedÂługo powinnam mieĂŚ zdjĂŞcia z mojego pierwszego spotkania z Kaz(byÂły robione jeszcze na starym aparacie i on tak sobie od roku juÂż leÂży :/), wiĂŞc jak dam radĂŞ, to Wam tu wklejĂŞ ;)

A propos bloga - prezeciez to jest ewidentny Âżart :/

Love,
AK

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 7:56 am ]
Aha..Teraz przypomniaÂło mi siĂŞ, jak znajoma opowiadaÂła mi o swojej koleÂżance (koleÂżance swojej siostry?), ktĂłra studiowaÂła z Ka. Podobno w czasie studiĂłw Kazia byÂła raczej cicha i niezauwaÂżona przez innych studentĂłw niÂż tak charakterystyczna jak teraz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kazia dziÂś w "DzieĂą Dobry TVN" bĂŞdzie! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:A propos bloga - prezeciez to jest ewidentny Âżart :/

Love,
AK

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 7:56 am ]
Aha..Teraz przypomniaÂło mi siĂŞ, jak znajoma opowiadaÂła mi o swojej koleÂżance (koleÂżance swojej siostry?), ktĂłra studiowaÂła z Ka. Podobno w czasie studiĂłw Kazia byÂła raczej cicha i niezauwaÂżona przez innych studentĂłw niÂż tak charakterystyczna jak teraz.
Myœlê, ¿e to mo¿e byÌ prawda, bo niby czemu tak kobieta mia³aby k³amaÌ :? Zanim Kazia zosta³a t¹ Kazi¹ co teraz by³a zwyk³¹ dziewczyn¹, uczennic¹.... :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Aleksandra pisze: [ Dodano: Nie Cze 11, 2006 7:56 am ]
Aha..Teraz przypomniaÂło mi siĂŞ, jak znajoma opowiadaÂła mi o swojej koleÂżance (koleÂżance swojej siostry?), ktĂłra studiowaÂła z Ka. Podobno w czasie studiĂłw Kazia byÂła raczej cicha i niezauwaÂżona przez innych studentĂłw niÂż tak charakterystyczna jak teraz.
nie jestem w stanie teraz odkopaÌ tego artyku³u z "Rzepy", ale by³o tam wyraŸnie napisane ¿e na seminariach prof. Janion Kaz przebija³a wszystkich w aktywnoœci. Bylo to jednak, jak zrozumia³am, po powrocie na studia. Wnioskujê ¿e po kilku latach przerwy wróci³a na studia (ostatnie 2 lata?), by³a ponoÌ nieco starsza od pozosta³ych w grupie. Nie wiem ile w tym prawdy, ale mo¿e podczas tej przerwy nast¹pi³a jakaœ g³êboka przemiana w jej osobowoœci.
...and a Happy New Year!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości