Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OstrzeÂżenia, a banicja to nie jest jedno i to samo. MoÂżna oczywÂście zbanowaĂŚ kaÂżdego bez ostrzeÂżenia.

A zostaÂło wszystko wyjaÂśnione tutaj.
£ukasz pisze:za natarczywe promowanie swojego forum. Poprzednio w postach, teraz podobno poprzez PW - jak licznie donosz¹ ¿yczliwi. Za niespotykanie czêste k³ótnie z administracj¹, wielokrotne k³amstwo i wprowadzanie w b³¹d forumowiczów, wywo³ywanie licznych sporów i awantur, no i pisanie z wieloma b³êdami - wygl¹da³o to tak, jakby pisa³ u nas dziesiêciolatek.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:GdybyÂś uwaÂżniej ÂśledziÂł Âżycie forum, to byÂś zauwaÂżyÂł, Âże kamuii zostaÂła zbanowana z wielu przyczyn - uzasadnienie zostaÂło podane. TVN_Fan nie zgodziÂł siĂŞ z tÂą decyzjÂą (jego sprawa) i odszedÂł. TerraX ma teraz duÂżo obowiÂązkĂłw, z ktĂłrych tÂłumaczyĂŚ siĂŞ oczywiÂście nie musi, a ÂŁukasz jest za granicÂą. MyÂślĂŞ, Âże zarĂłwno terraX, jak i ÂŁukasz gdy bĂŞdÂą mieli mniej obowiÂązkĂłw, nieco siĂŞ uaktywniÂą.
Marcinie bardzo uwa¿nie œledzê to forum.W³aœciwie na innych forach nie piszê.O kamuii dowiedzia³em siê ¿e zosta³a zbanowana przed chwil¹.Nie wiedzia³em o tym gdy¿ przy jej nick-u nie ma ¿adnych informacjii o tym.Domyœla³em siê ¿e odesz³a bo przesta³a pisaÌ a w podpisie ma s³owa które chyba odnosz¹ siê do kilku osób.Trudno mi oceniaÌ decyzjê TVN_FANa gdy¿ nie wiem z jakich powodów odesz³a Kamuii.Co do TerraX do siê jej nie dziwiê bo ja te¿ ostatnio rzadziej tu bywa³em ze wzglêdu na egzaminy.Myœlê ¿e to nie jest O.K. tak zbanowaÌ kogoœ ¿eby po³owa forum o tym nie wiedzia³a.Wystarczy³oby daÌ jak¹œ informacjê przy jej nicku.

Zauwa¿am to ¿e pojawilli siê nowi u¿ytkownicy na forum i czêœÌ z nich bardzo fajnie pisze.Tylko czy coœ stoi na przeszkodzie ¿eby takich u¿ytkowników przybywa³o.Przeice¿ nikt nie powiedzia³ ¿e starzy musz¹ odchodziÌ.

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 11:42 am ]
PrzeczytaÂłem przed chwilÂą dlaczego Kamuii zostaÂła zbanowana.MyÂślĂŞ Âże sÂłusznie, chociaÂż ja nigdy nie dostaÂłem (oprĂłcz monstera) zaproszenia na inne forum a juÂż na pewno nie od Kamuii.Co oczywiÂście nie Âświadczy o tym Âże takich zaproszeĂą nie byÂło.W takim razie czekam na powrĂłt TerraX (oczywiÂście po zaliczeniu wszystkiego :D ) i mam nadziejĂŞ Âże TVN_FAN zmieni decyzjĂŞ i wrĂłci do pisania na forum :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale nie moÂżna mĂłwiĂŚ, Âże kamuii zostaÂła zbanowana "potajemnie", poniewaÂż zostaÂło na forum napisane przez ÂŁukasza specjalne ogÂłoszenie w tej sprawie. Jak ÂŁukasz wrĂłci, bĂŞdzie siĂŞ moÂżna zastanowiĂŚ nad rangÂą zbanowany.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Dlatego teÂż cofam to co powiedziaÂłem.Co nie zmienia faktu Âże takÂą rangĂŞ rzeczywiÂście przydaÂłoby siĂŞ wprowadziĂŚ.Nie byÂłoby wtedy zarzutĂłw o ciche banowanie uÂżytkownikĂłw.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A zmieniaj¹c temat. Ju¿ chwile(doœÌ d³ug¹) na forum mamy dwójkê Junior Adminów(Marcina i terrax)
I stÂąd moje pytanie:
Czym rĂłzniÂą rangi specjalne Moderatora i Junior Admina?
Ja zauwaÂżyÂłem, Âże np. Junior Admin nie ma juÂż limitu jeÂśli chodzi o ostrzeÂżenia dla uÂżytkownikĂłw i moÂże ich samodzielnie banowaĂŚ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Pewnie Junior Admin ma dostĂŞp do PA...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Tak, Kamil ma racjĂŞ. Junior admin ma dostĂŞp do panelu administracyjnego i moÂże banowaĂŚ, a nie tylko blokowaĂŚ pisanie przez dawanie ostrzeÂżeĂą, tak jak dotychczas.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

dodawanie/edycja wÂątkĂłw

Post autor: redix »

CoÂś dziwnego siĂŞ staÂło :neutral: , jakiÂś czas temu napisaÂłem wÂątek i teraz chciaÂłem dodaĂŚ nastĂŞpny ale to co kilkanaÂście minut temu napisaÂłem dodaÂło siĂŞ do poprzedniego wÂątku i nie widaĂŚ co napisaÂłem. :? To ten wÂątek
MiaÂł ktoÂś z was coÂś podobnego ?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie martw siĂŞ tak jest wszĂŞdzie. :] Dodaje siĂŞ do kaÂżdego Twojego ostatniego posta w temacie... :) To jest nawet dobre no ale wÂłaÂśnie nikt nie widzi, Âże my coÂś tam dodaliÂśmy... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ProponujĂŞ pisaĂŚ w Shoutboxie o tym, Âże coÂś siĂŞ gdzieÂś dodaÂło. Pozdrawiam.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Witam szanowne forum a w szczegĂłlnoÂści redakcjĂŞ tvn.tivi.

Rozumiem Âże monster a wÂłaÂściwie monsterek znowu moÂże pisaĂŚ na forum tak :?: :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monsterek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2006, 12:27

Post autor: Monsterek »

Na forum pisać nie mogę, ale zarejestrowałem się po to, aby skontaktować się z Łukaszem.
A to, że napisałem dwa posty, to nie znaczy, że będę pisał tu na stałe :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No niestety przyszedÂł i pisze - nie byÂłoby tego gdyby nie kamuii, ktĂłra mu pomogÂła w "pokonaniu" bana na tym forum. :?

I widaĂŚ, Âże Monsterek lubi byĂŚ tam gdzie go nie chcÂą. :? No i szkoda, Âże na tym forum nie ma funkcji 'ignoruj' wtedy byÂłoby przynajmniej dla mnie po sprawie. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Mam nadziejĂŞ po prostu Âże Lukasz jeszcze o niczym nie wie :roll: Nie wyobraÂżam sobie pisania na jednym forum razem z monsterem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monsterek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2006, 12:27

Post autor: Monsterek »

Mylisz się :] Łukasz wie dobrze, że tu jestem, ponieważ rozmawiałem z nim na PW :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości