Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Debata bêdzie w terminie, który odpowiada mnie, innym organizatorom i oczywiœcie Goœciom. Ja wyje¿d¿am 2-16 lipca, wiêc pewnie zorganizuje siê j¹ pod koniec lipca i na pewno wieczorem w godzinach 17-21.. coœ takiego. Nie znam jeszcze szczegó³ów.

Prywatnych ÂżyczeĂą do Kaz nie wysyÂłam.
Ostatnio zmieniony niedziela 18 cze 2006, 13:57 przez Aleksandra, łącznie zmieniany 1 raz.
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Ahm...
Skoro tak to skleimy coÂś razem i siĂŞ podpiszemy kaÂżdy z osobna ;P

Jak ktoÂś ma jakowyÂś pomysÂł to piszcie

W sumie wysÂłaĂŚ do Niej Âżyczenia na domowy adres to Âżaden problem, ale mejlem szybciej i pewniej ;]

Pozdr.
"Nolite te bastardes carborundorum."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:Debata bêdzie w terminie, który odpowiada mnie, Kole Krakowskiemu i oczywiœcie Goœciom. Ja wyje¿d¿am 2-16 lipca, wiêc pewnie zorganizuje siê j¹ pod koniec lipca i na pewno wieczorem w godzinach 17-21.. coœ takiego. Nie znam jeszcze szczegó³ów.

Prywatnych ÂżyczeĂą do Kaz nie wysyÂłam.
Wystarczy chyba napisaĂŚ,Âże Âżyczymy zdrowie, bo to przecieÂż najwaÂżniejsze. A jak jest zdrowie, to i reszta siĂŞ znajdzie :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

No w sumie teÂż racja ;]
Ale jak siĂŞ wymyÂśli coÂś jeszcze to teÂż bĂŞdzie fejn ;]
"Nolite te bastardes carborundorum."
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MoÂżecie teÂż napisaĂŚ, Âże Âżyczymy jej nowego, fajnego programu na TVN. :lol2: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Ok, to piszcie propozycje, a ja postaram siĂŞ we wtorek zajrzeĂŚ tutaj i wszystko jakoÂś 'skleiĂŚ'. Potem zamieszcze na forum i jak siĂŞ bĂŞdzie podobaÂło, to wyÂślemy, a jak nie, to zrobimy jeszcze jakieÂś poprawki, ok?

Love,
AK
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

To ja ÂżyczĂŞ Kazi zdrowia i miÂłoÂści, bo to chyba najwaÂżniejsze w Âżyciu :? :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Okey Aleksandro ;]

Teraz bĂŞdzie burza mĂłzgĂłw ;] ;] ;] ;]

ten pomysÂł z nowym programem w TVNie jest dobry ;]

ja od siebie bym dorzuciÂła Âżyczenia "twĂłrczego niepokoju" oraz wielu wspaniaÂłych ludzi na jej drodze...

hm, hm...
jak jeszcze coÂś wyczaszkujĂŞ to dopiszĂŞ.
"Nolite te bastardes carborundorum."
Rita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 19 maja 2006, 18:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rita »

Aleksandra pisze:Debata bêdzie w terminie, który odpowiada mnie, innym organizatorom i oczywiœcie Goœciom. Ja wyje¿d¿am 2-16 lipca, wiêc pewnie zorganizuje siê j¹ pod koniec lipca i na pewno wieczorem w godzinach 17-21.. coœ takiego. Nie znam jeszcze szczegó³ów.

Prywatnych ÂżyczeĂą do Kaz nie wysyÂłam.
Aleksandro nie raĂą mnie!
Zaproponuj debatĂŞ w Krakowie w sierpniu, no chyba, Âże zaleÂży ci na tym, aby byÂło to spotkanie kameralne, o ktĂłrym maÂło osĂłb bĂŞdzie wiedziaÂło i maÂło osĂłb przyjdzie.
MoÂże b³êdnie to interpretuje, ale wydaje mi siĂŞ, Âże specjalnie napisaÂłaÂś proponowanÂą datĂŞ spotkania z KaziÂą caÂłkiem sprzecznÂą z mojÂą proÂźbÂą jak byÂś chciaÂła powiedzieĂŚ „nie bĂŞdziesz tam mile widziana, wiĂŞc spadaj!”
MoÂże siĂŞ mylĂŞ, ale tak to odebraÂłam.
JeÂśli chodzi o Âżyczenia to zachĂŞcam do pisania na jej maila podam jutro! ( Jak juÂż wyÂżej wspominaÂłam dostaÂłam go od znajomego, teraz jeszcze potwierdziÂła koleÂżanka, ktĂłrÂą Kazia uczy w Wawie na studiach, ale oboje mĂłwiÂą, Âże nie sÂą pewni czy aktualny, ale warto mieĂŚ nadziejĂŞ)
PrzesyÂłam gorÂące uÂściski !
..Podczas nocy ciemnej i gęstej jak kawa , uświadomiłam sobie kim jestem, dla kogo i czego budzę się każdego poranka..
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandro nie raĂą mnie!
Zaproponuj debatĂŞ w Krakowie w sierpniu, no chyba, Âże zaleÂży ci na tym, aby byÂło to spotkanie kameralne, o ktĂłrym maÂło osĂłb bĂŞdzie wiedziaÂło i maÂło osĂłb przyjdzie.
MoÂże b³êdnie to interpretuje, ale wydaje mi siĂŞ, Âże specjalnie napisaÂłaÂś proponowanÂą datĂŞ spotkania z KaziÂą caÂłkiem sprzecznÂą z mojÂą proÂźbÂą jak byÂś chciaÂła powiedzieĂŚ „nie bĂŞdziesz tam mile widziana, wiĂŞc spadaj!”
MoÂże siĂŞ mylĂŞ, ale tak to odebraÂłam.
JeÂśli chodzi o Âżyczenia to zachĂŞcam do pisania na jej maila podam jutro! ( Jak juÂż wyÂżej wspominaÂłam dostaÂłam go od znajomego, teraz jeszcze potwierdziÂła koleÂżanka, ktĂłrÂą Kazia uczy w Wawie na studiach, ale oboje mĂłwiÂą, Âże nie sÂą pewni czy aktualny, ale warto mieĂŚ nadziejĂŞ)
PrzesyÂłam gorÂące uÂściski ![/quote]
Podejrzewam, Âże Kazia nie odpisze na e-maila, dostaje ich tyle, no nie ma czasu. Ale moÂże przeczyta, uÂśmiechnie siĂŞ. Warto mieĂŚ nadziejĂŞ. :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

ÂŻegnam siĂŞ ze wszystkimi - nie mam juÂż, niestety czasu na zajmowanie siĂŞ forami, gronami itp. :neutral: MoÂże jeszcze kiedyÂś wpadnĂŞ. ÂŻyczenia do Kaz poÂślĂŞ dziÂś w nocy.

Love & peace for all :) :*
AK
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Uuu wielka szkoda :( mnie to chyba samo czeka, ale jak coÂś to od wrzeÂśnia... :( Wpadaj czasem... :)

A i jak bĂŞdziesz Kazi wysyÂłaĂŚ Âżyczenia to mogÂłabyÂś tu je teÂż daĂŚ... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:Uuu wielka szkoda :( mnie to chyba samo czeka, ale jak coÂś to od wrzeÂśnia... :( Wpadaj czasem... :)

A i jak bĂŞdziesz Kazi wysyÂłaĂŚ Âżyczenia to mogÂłabyÂś tu je teÂż daĂŚ... :)
Ojejku to troche nas ubĂŞdzie, a szkoda :cry:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Rita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 19 maja 2006, 18:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rita »

Wszystko wokó³ siê zmienia,
nawet Ty.
Kaziu moje marzenia
to My.
MaÂłe i duÂże problemy
przeÂżyjemy, to nic dla nas.
Razem wszystko przetrwamy,
nawet zÂłe dni.

CHCÊ TU ZOSTAÆ I ZAWSZE Z TOB¡ BYÆ
NAWET KIEDY BÊDZIE ¬LE.
CHCÊ TU ZOSTAÆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SI£Y BY DALEJ ¯YÆ.

ChcĂŞ przy Tobie umieraĂŚ i rodziĂŚ siĂŞ.
ChociaÂż czasem mnie ranisz,
to i tak wybaczam Ci.

CHCÊ TU ZOSTAÆ I ZAWSZE Z TOB¡ BYÆ
NAWET KIEDY BÊDZIE ¬LE.
CHCÊ TU ZOSTAÆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SI£Y BY ¯YÆ.

CHCÊ TU ZOSTAÆ I ZAWSZE Z TOB¡ BYÆ
NAWET KIEDY BÊDZIE ¬LE.
CHCÊ TU ZOSTAÆ BO BEZ CIEBIE TO
NIE MAM SI£Y BY DALEJ ¯YÆ.

myœlê ¿e tekst piosenki Farba ( z ma³¹ wstawk¹ ode mnie) wyra¿a wszystkie uczucia do bohaterki naszego forum.
przy s³owach tego utworu rozp³ywam siê w marzeniach i mam si³ê by dalej ¿yÌ i wyra¿aÌ swoje wolnoœciowe pogl¹dy
..Podczas nocy ciemnej i gęstej jak kawa , uświadomiłam sobie kim jestem, dla kogo i czego budzę się każdego poranka..
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

NadszedÂł 22 czerwca, a zatem:


NIECH ÂŻYJE KAZIA!!!!


STO LAT! ZDROWIA I SZCZʦCIA (to najwa¿niejsze!) ......ufff..

Ciekawe, jak Kaz spĂŞdza dzisiejszy dzieĂą :D :lol: w koĂącu to okrÂągÂła czterdziestka:)


Ja mam nadziejĂŞ, Âże Aleksandra wrĂłci chociaÂżby po wakacjach... w koĂącu zna KaziĂŞ osobiÂście i jest jednÂą z NAS!!! :P
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości