Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D :brawa: Sto lat dla Kazi :!: Tak zdrowie i szczĂŞÂście jest najwaÂżniejsze i tego jej z caÂłego serca ÂżyczĂŞ. :D I jeszcze jak pisaÂłem wczeÂśniej fajnym prezentem mĂłgÂłby byĂŚ jej jakiÂś nowy program... :P I zycze jej tego. :D

Heh fajnie siĂŞ zÂłoÂżyÂło - dziÂś Kazia ÂświĂŞtuja, a w poniedziaÂłek ja. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

KAZIU! ÂŻyj nam sto lat i uÂśmiech miej na twarzy,
Niech Âżycie Ci da to wszystko o czym marzysz!!!!
Zdrowia i miÂłoÂści, bo to przecieÂż najwaÂżniejsze!! :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

A ja Kazimierze ÂżyczĂŞ duÂżo uÂśmiechu i radoÂści na codzieĂą!
I moc siÂły, aby umiaÂła dalej tak wspaniale walczyĂŚ! (nie tylko o "swoje") ;D

A po prostu - NAJLEPSZEGO ;D
"Nolite te bastardes carborundorum."
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja ÂżyczĂŞ Kazii Âżeby nie zgrzeczniaÂła i dalej byÂła solÂą w oku rzÂądzÂących :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Rita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 19 maja 2006, 18:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rita »

Kaziu w dniu twoich niepowtarzalnych urodzin ÂżyczĂŞ wszystkiego, na czym ci zaleÂży Âżeby twoje marzenia o Âświtowej manifiĂŞ speÂłniÂły siĂŞ bardzo szybko.
ÂŻyczĂŞ ci uÂśmiechu i wielu powodĂłw do satysfakcji, niczego wiĂŞcej nie pragniemy MY twoi fani oraz z pewnoÂściÂą twoi bliscy jak tylko twojego szczĂŞÂścia.
ÂŻyczĂŞ ci zdrĂłwka, abrys mogÂła przez tysiÂące lat walczyĂŚ z patriarchatem ( dziĂŞkujĂŞ ci za to) i abrys mogÂła pisaĂŚ i wypowiadaĂŚ siĂŞ, bo kaÂżde twoje sÂłowo jest sÂłowem magicznym, ktĂłre przemawia do spoÂłeczeĂąstwa, jeÂśli ono umie sÂłuchaĂŚ!
Pragnê, aby osoba, z któr¹ siê zwi¹¿esz nigdy ciê nie zawiod³a i abyœ mog³a na ni¹ liczyÌ do koùca swoich dni, aby wasz zwi¹zek satysfakcjonowa³ ciê i by³ z ka¿dym dniem dojrzalszy bardziej namiêtny i aby w nim nie zabrak³o mi³oœci, ale takiej mi³oœci prawdziwej, która jest œlepa i nie zwa¿¹ na jej konsekwencje.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, i pamiĂŞtaj, Âże my twoi wielbiciele bĂŞdziemy zawsze z tobÂą i moÂżesz na nas liczyĂŚ!
..Podczas nocy ciemnej i gęstej jak kawa , uświadomiłam sobie kim jestem, dla kogo i czego budzę się każdego poranka..
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

salladyn pisze:Ja ÂżyczĂŞ Kazii Âżeby nie zgrzeczniaÂła i dalej byÂła solÂą w oku rzÂądzÂących :D
skoro jesteÂśmy przy soli, ÂżyczĂŞ Ci, byÂś byÂła rĂłwnieÂż solÂą tej ziemi.
ZstÂąp i odnĂłw oblicze ziemi!
Tej... ekhm, lepiej nie koĂączĂŞ bo jeszcze namierzÂą mnie psy przewodniczÂącej Eli K. i bĂŞdzie bieda :cicho:
BÂądÂź ikonÂą nowej lewicy i poprowadÂź do zwyciĂŞstwa - na takich ludzi czeka moje pokolenie.
...and a Happy New Year!
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Jaki marazm na tym forum!!!!!!!!!!!! :evil: Co siĂŞ z wami dzieje??????? :shock:
:shock: A Âżyczenia nad moim postem pozostawiĂŞ bez komentarza...gorsze to niz.....

ÂŚlicznie Kazia wyglÂądaÂła we wczorajszym "Wydaniu" :) :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

wierna fanka... pisze: A Âżyczenia nad moim postem pozostawiĂŞ bez komentarza...gorsze to niz.....
pozwĂłl Âże TwĂłj komentarz na temat Wydania II... teÂż zostawiĂŞ bez komentarza... gÂłupsze to niÂż...
...and a Happy New Year!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

No nie... Powracam, aby napisaĂŚ jednego posta dot. wypowiedzi 'wiernej fanki...'

A w³aœciwie aby pozostawiÌ j¹ bez komentarza... To nie jest podwórkowe kó³ko ró¿aùcowe.. Pomyli³aœ strony...

A komentarz do "Wydania..." takÂże bardzo "trafny..." :/ Od razu widaĂŚ, Âże "wierna fanka"
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Heh
Jednak nas obserwujesz Aleksandro ;]

Jak bĂŞdziesz znaÂła dokÂładny termin tej debaty z KaziÂą, ktĂłrÂą organizujesz to daj znaĂŚ ;]


A moÂże ktoÂś jeszcze wie, czy Kazia bĂŞdzie gdzieÂś jeszcze goÂściĂŚ?


a marazm na forum jest spowodowany brakiem informacji ktĂłrymi chcielibyÂśmy siĂŞ podzieliĂŚ z innymi (bo rozmawianie o wyglÂądzie Kazi gdzieÂśtam... no sorry) bÂądÂź teÂż brakiem czasu - wakacje, wyjazdy, plaÂża itp
No
nie ma siĂŞ o co bulwersowaĂŚ ;]


Pozdr. ;*
I ÂżyczĂŞ udanych wakacji ;]
"Nolite te bastardes carborundorum."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

A ja oczywiÂście w pracy, wiĂŞc i maÂło czasu na zaglÂądanie na ta stronkĂŞ bĂŞdĂŞ mieĂŚ, zero wakacji. No, ale Âżyc z czegos trzeba. A Kazia to by mogÂła kolejny raz do Olsztyna przyjechaĂŚ ot co :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

HA!
AÂż muszĂŞ siĂŞ wam pochwaliĂŚ ;]
Mam odcinek SMSa w ktĂłrym byÂła Kazia ;D

Normalnie "jestem wzruszona i ubogacona" ;P ;]


"Well, to byÂło Âśmieszne oraz dowcipne."
Komentarz Kaz do filmiku o niej jako tej feministce co w domu biega za facetem-góralem ;D ;D ;D Fajnie to póŸniej skomentowa³a ;P ;]

Jak coœ to na Emulu mo¿na to znaleŸÌ - SMS z dat¹ 2005.11.21


Pozdr ;D
"Nolite te bastardes carborundorum."
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Co do ÂżyczeĂą to ja jej ÂżyczĂŞ zby zastanawiaÂła siĂŞ 100 razy lub nawet wiecej zanim coÂś powie bo przez nieprzemyÂślane sÂłowa moÂżna kogoÂś obraziĂŚ. Takie gwiazdowanie siĂŞ nie opÂłaca. Teraz pewnie wszyscy mnie zaatakujÂą, ale mam prawo tak pisaĂŚ po ostatnim sÂławanym wystĂŞpie p.Szczuki w Polsacie. WytÂłumaczenie jakoby nie wiedziaÂła kim jest Madzia Buczek nie ma podstaw bo jak inaczej usprawiedliwiĂŚ to, Âże nazwaÂła bohaterke swojej wypowiedzi "starÂą dziewczynkÂą". ÂŁatwo mĂłwiĂŚ komuÂś kto jest "bez wad". Natomiast inaczej to wyglÂąda z perspektywy osoby poszkodowanej przez los, ktĂłra niczym nie zawiniÂła.
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Mandi pisze:Co do ÂżyczeĂą to ja jej ÂżyczĂŞ zby zastanawiaÂła siĂŞ 100 razy lub nawet wiecej zanim coÂś powie bo przez nieprzemyÂślane sÂłowa moÂżna kogoÂś obraziĂŚ. Takie gwiazdowanie siĂŞ nie opÂłaca. Teraz pewnie wszyscy mnie zaatakujÂą, ale mam prawo tak pisaĂŚ po ostatnim sÂławanym wystĂŞpie p.Szczuki w Polsacie. WytÂłumaczenie jakoby nie wiedziaÂła kim jest Madzia Buczek nie ma podstaw bo jak inaczej usprawiedliwiĂŚ to, Âże nazwaÂła bohaterke swojej wypowiedzi "starÂą dziewczynkÂą". ÂŁatwo mĂłwiĂŚ komuÂś kto jest "bez wad". Natomiast inaczej to wyglÂąda z perspektywy osoby poszkodowanej przez los, ktĂłra niczym nie zawiniÂła.
To nie bĂŞdzie atak, jeno drobne sprostowanie.
Po pierwsze, kogo Szczuka obrazi³a? Czy ktoœ, poza rodzin¹, zna reakcjê i zdanie Madzi? To o czym wiemy to oburzenie p³yn¹ce z tuby propagandowej ojca dyrektora. Po drugie, okreœlenie "stara dziewczynka" mo¿e przyjœÌ na myœl po us³yszeniu g³osu Madzi w radiu - do tego wystarczy odrobina wyobraŸni. Jej g³os jest "stary" w sensie dojrza³ej artykulacji i sprawnej intonacji, co s³ychaÌ; jednoczeœnie g³os Madzi jest jakby g³osem ma³ej dziewczynki ze wzglêdu na tembr. By³o to okreœlenie na wskroœ adekwatne, gdy¿ zawiera³o w sobie t¹ sam¹ egzotyczn¹ sprzecznoœÌ - zestawienie dojrzale artyku³owanej mowy brzmi¹cej w sposób w³aœciwy dla ma³ego dziecka. To wszystko naprawdê mo¿na us³yszeÌ bez posi³kowania siê widokiem jej osoby. Po trzecie, nikt nikogo o nic nie obwinia³ i nie wyszydza³. Jesteœ osob¹ poszkodowan¹ przez los, która niczym nie zawini³a i dok³adnie wiesz co ludzie jak Madzia Buczek czuj¹. Czy to chcesz nam powiedzieÌ, Mandi? Inaczej nie rozumiem czemu mia³abyœ byÌ bardziej rozeznana w tej sferze ni¿ my "bez wad".
...and a Happy New Year!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Mandi lubi wszystkim dawaĂŚ rady. Daje rady nawet wtedy kiedy nie ma pojĂŞcia o czym mĂłwi :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości