TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Re: HDTV jesze nie teraz

Post autor: nightking »

salladyn pisze:MuszĂŞ....
Nie no sorry ale 1600 zÂł za tv z HDTV to jest przszcz o czym ty mĂłwisz??Taka jest przedziaÂłka 2400 - 6000 (!) zÂł DuÂżo osĂłb ma HDTV rzeczywiÂście kwoty nie sÂą maÂłe dla przeciĂŞtmego Kowalskiego ale duÂżo ludzi ma tak jak ty mĂłwisz tv za 1600 zÂł z HDTV firmy np. MEDION.
Tunerki s¹ te¿ o wiele dro¿sze i choÌby na g³owie stanêli to im za pó³ ceny ich nie puszcz¹ :cry:
TVN - i wszystko jasne
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No to wÂłaÂśnie napisaÂłem Âże nie ma narazie moÂżliwoÂści wprowadzenia (na masowÂą skalĂŞ) HDTV :shock:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

JeÂśli chodzi o ITI to niech wprowadzÂą do swojej platformy 16/9 a my zacofani w technice bĂŞdziemy siĂŞ cieszyĂŚ jak niemowlĂŞcia. :D :D
TVN - i wszystko jasne
maciekpro
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: piątek 23 cze 2006, 18:26

Post autor: maciekpro »

nie moÂże wprowadziĂŚ, ale im wiĂŞcej bĂŞdzie ludzi to kupywaĂŚ tym cena bĂŞdzie niÂższa, a o abonament nie niemartwcie, bo bĂŞdzie bardzo niski.
Napewno ITI da jak¹œ ko¿ystn¹ ratê, czy promocjê. S³ysza³em, ¿e ta platforma ma byÌ w niektórych krajach jak narazie europy œrodkowej.
Pozdro
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

HDTV

Post autor: salladyn »

:shock: MuszĂŞ przyznaĂŚ Âże siĂŞ myliÂłem
SKYsunSAT pisze: Grupa ITI, jeden z liderów na polskim rynku medialnym, w³aœciciel telewizji TVN i strartuj¹cej jesieni¹ platformy cyfrowej nowej generacji, przygotowuje siê do budowy pierwszej w Polsce oferty telewizji wysokiej rozdzielczoœci HDTV. Oferta HDTV w pocz¹tkowym okresie bêdzie obejmowa³a kana³y studyjne TVN: TVN24, TVN Meteo i TVN Gra, a tak¿e niektóre programy studyjne g³ównego kana³u TVN. Grupa ITI przedstawi wszelkie szczegó³y "telewizji nowej generacji" na specjalnym, niestety zamkniêtym pokazie technologicznym nowej platformy, który odbêdzie siê 27 czerwca w Warszawie, w hali targowej EXPO.


Przypomnijmy, i¿ 16 maja ITI og³osi³a, ¿e zamierza uruchomiÌ w³asn¹ platformê cyfrow¹ nowej generacji. Start platformy planowany jest na jesieù 2006 roku - prawdopodobnie ruszy we wrzeœniu. Po oficjalnym pokazie, który odbêdzie siê 27 czerwca o godzinie 15:45 w hali EXPO, mieszcz¹cej siê w Warszawie, przy ulicy Pr¹dzyùskiego 12/14 nale¿y spodziewaÌ siê jeszcze wiêkszej iloœci szczegó³ów o ofercie trzeciej na polskim rynku platformy cyfrowej. Jak na razie wiadomo, ¿e telewizja wysokiej rozdzielczoœci w Polsce sta³a siê faktem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Alibaba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 18:18

Nadajnik TVN u lub przemiennik

Post autor: Alibaba »

Jestem mieszkaĂącem Rzeszowa ,ale interesujÂą mnie sprawy rozsyÂłu sygnaÂłuTVN droga
nadajnikĂłw naziemnych. Czy jest planowana rozbudowa nadajnikĂłw lub przemiennikĂłw
maÂłej mocy w rejonie pogĂłrza StrzyÂżowsko-Dynowskiego?.Ztego co ja siĂŞ oriĂŞtujĂŞ niema
tam mozliwosci odebrania sygnaÂłu drogÂą naziemnÂą waszej stacji TVN,a jest ona bardzo
interesujaca i wielu chciaÂłoby miec do niej dostep.Czy moze jest planowany DVB-T istworzenie multipleksu na wzor TVP/test/ ,podobno coÂś byÂło kombinowane z POTem czy to
jest "bajka dla durzych dzieci"?.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

widzowie@tvn.pl - polecam.

To jest forum nieoficjalne.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Niestety nie ma i nie bêdzie chyba jeszcze doœÌ d³ugo takiej mo¿liwoœci odbioru poprzez droge naziemn¹.
TVN na terenie ca³ego Podkarpacia istnieje natomiast mo¿liwoœÌ odbierania TVNu poprzez satelite. Z rozwi¹zania tego korzysta wiêkszoœÌ oœrodków wypoczynkowych i ludzi zamieszkuj¹cych tamte tereny.
Ostatnio podobne do twojego pytania zostaÂło skierowane do redakcji Nowin. Biuro prasowe za poÂśednictwem Nowin udzieliÂło odpowiedzi mĂłwiÂąc, Âże na razie nie zamierzajÂą zwiĂŞkszaĂŚ swojego zasiĂŞgu na tych terenach, jednakze moÂżliwy jest odbiĂłr naszego kanalu za poÂśrednictwem satelity.

Kolego, a skoro mieszkasz w Rzeszowie :D to dlaczego pytasz o odbiĂłr na pogĂłrzu StrzyÂżowsko- Dynowskim?
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Alibaba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 18:18

Nadajnik TVN u lub przemiennik

Post autor: Alibaba »

To Âże ja mieszkam w Rzeszowie wcale nieznaczy ,abym nieinteresowaÂł siĂŞ rozsyÂłem sygnaÂłu
TVN. Satelita niejest rozwiÂązaniem najistotniejszym ,bo analogowa emisja ma siĂŞ ku koĂącowi
a cyfrowa jest na platformach.DostĂŞp indywidualny do cyfrowego przekazu jest niemoÂżliwy
a rozsiew naziemny jest najlepszy ,wiem Âże sÂą problemy z czĂŞstotliwosciami ale chciaÂłem
wiedzieĂŚ czy cokolwiek stacja robi w tym temacie.Ja niejestem laikiem na tyle abym niebyÂł
w stanie rozumieĂŚ cokolwiek?.AjeÂżeli chodzi o pogĂłrze ,czy nawet okolice Krosna czy inne
to jest tam pustynia .Polsat ma cokolwiek i jezeli siê postaraÌ to jakoœ mo¿na go znaleœÌ ,co
robiÂłem dla wielu znajomych.Ale z TVNem to juÂż niema tam moÂżliwosci eksperymentowania
z antenami ,wzmacniaczami bo moce i zasiĂŞgi 2 istniejacych nadajnikĂłw sÂą "Âśladowe".
Z sasiednich terenĂłw teÂż niema skad "podpatrzeĂŚ" bo moce kiepskie powiedziaÂłbym ulamkowe a i nadajniki trzeba by szukaĂŚ z "lupÂą".
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja mam taki sam problem w Rykach chce odbieraĂŚ TVN u babki a tam niemam kabÂłowki i satelity,, bo po co i tak Âżadko oglÂądam, a TVN jest pisaÂłem w tej sprawie do TVN-u i nic najbliÂższy mi nadajnik jest w lublinie. Co mam robiĂŚ Âżeby odnieraĂŚ TVN. W mojej miejscowoÂści jest nadajnik tv-radiowy, ale z niego odbieram tylko TVP1,2,3, i [polsat
fipi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 21 maja 2006, 00:00

TVN z Warner Bros!

Post autor: fipi »

http://www.timewarner.com/corp/newsroom ... 82,00.html

Nie wiem czy juz o tym byÂło bo nie mogÂłem niczego wyszukaĂŚ bo sie chyba SZUKAJka na forum popsuÂła..
leviathan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 07 cze 2006, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: leviathan »

Wreszcie Supernatural bĂŞdzie w TVN, bo myÂślaÂłem juÂż, Âże to tylko plotka. No i sporo hitĂłw kinowych od Warner Bros. zakupili wiĂŞc jesieniÂą napewno bĂŞdzie co oglÂądaĂŚ. Tylko te seriale mogliby dawaĂŚ o normalniejszej porze
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

TVN + WB

Post autor: FuX »

Ja rĂłwnieÂż bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże bĂŞdzie w Polsce Supernatural - jest to super serial, chyba nawet lepszy od Losta.
Równie¿ bêdzie wiêcej ciekawych filmów np. Harry Potter i Wiêzieù Azkabanu - mo¿e poka¿¹ go ju¿ we wrzeœniu w Superkinie.
JedynÂą wadÂą tego kontraktu bĂŞdzie chyba to, Âże w najbliÂższym czasie nie zobaczymy np. Shreka 2 i innych filmĂłw, ktĂłre produkowane sÂą przez inne firmy niÂż Warner Bros. PowĂłd: TVN straciÂł 10 milionĂłw te ten kontrakt i nie bĂŞdzie chciaÂł wydawac w najblizszym czasie wiecej na zagraniczne filmy - mam nadzieje, ze sie myle!:D
Wąski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 13 lip 2006, 13:05
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Wąski »

po piwersze: Szymon Majewski show
po drugie: Wyprawa Robinson
po trzecie: BB
po czwarte: Agent
po piÂąte: no niech bĂŞdÂą Fakty
Kamio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 10 sie 2005, 23:20
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: Kamio »

1.Usterka
2.Agent
3.Milionerzy
4.Fakty
5.Wyprawa Robinson
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości