Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi pisze:DziĂŞki Hermen za cytat. RobiĂŞ to dopiero dzisiaj bo wczesniej nie miaÂłam moÂżnoÂści. Szkoda, Âże Black zmieniÂł juÂż podpis.
Mandi :) Specjalnie dla Ciebie :buzi:
[...]tĂŞskniĂŞ za niÂą, jak tĂŞskniÂł ten Sen, wyobraÂżony na mozaice w twoim tepidarium, za PasytejÂą, tĂŞskniĂŞ po caÂłych dniach i nocach.
:(
Nie znam za bardzo Agaty
Ja teÂż niestety nie :/
, ale ze zdjĂŞĂŚ zrobionych przez wojtka-poznania wnioskujĂŞ, iÂż Agata musiaÂłaby byĂŚ zaniepokojona tym nagÂłym zainteresowaniem, zwÂłaszcza iÂż podobno nie przepada za rozgÂłosem.
Zaniepokojona :> Zbyt daleko idÂąca interpretacja :lol2:
Agata juÂż na pewno oswaja siĂŞ z myÂślÂą, Âże jest pop-ularna :brawa:
Trochê szkoda bo mog³aby uchyliÌ rabka tajemnicy z podstawowych faktów z jej ¿ycia. Bardziej wyró¿nia³aby siê wtedy w t³umie reporterów.
I tak ju¿ siê wyró¿nia :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Kochani co z Wami! Caly dzien cisza, jestem rozczarowany... nie mozemy zaniedbywac Agatki, nawet jesli sa dni, gdy Jej nie widzimy... pozdrowienia :roll:
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wojtek-poznan pisze:Kochani co z Wami! Caly dzien cisza, jestem rozczarowany...
Ja do siebie nic nie mam :D Posta napisa³em z przyjemnoœci¹, ale niestety nikt siê nie dopisa³ :/ Funcky zrobi³a sobie jakieœ ''wakacje'', inni te¿ gdzieœ siê zapodziali - mo¿e to przez tê upaln¹ - jak dla mnie nieznoœn¹ pogodê :? A pora Twoja Wojtek, czyli godz. ''00'' jest dla mnie stanowczo zbyt póŸn¹ na dyskusjê :lol2:
nie mozemy zaniedbywac Agatki, nawet jesli sa dni, gdy Jej nie widzimy...
A moÂże wina leÂży po Âśrodku i ma charakter bilateralny :>
Znacznie Âłatwiej pisze siĂŞ o kimÂś, kogo siĂŞ widzi :lol2: ChoĂŚ ja mam spore doÂświadczenie w pisaniu po omacku, ale to nie jest takie przyjemne jak pisanie o czymÂś, kimÂś ''namacalnym'' :lol2:

[ Dodano: Wto Lip 04, 2006 1:42 pm ]
Jeœli mo¿na dziœ o czymœ napisaÌ w w¹tku Agaty, to jedynie o tym, ¿e przed chwil¹ Joanna K. mia³a live'a, a za jej plecami rozgrzany s³oùcem i mam wra¿enie topniej¹cy od upa³u poznaùski rynek :/ No có¿, mówi³a o Stok³osie, to w koùcu by³ swego czasu jej temat :roll:
Hmmm... :mhm: ciekawe, co - jeÂśli jest w pracy - robi dziÂś Agata :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:
Hmmm... :mhm: ciekawe, co - jeÂśli jest w pracy - robi dziÂś Agata :roll:
..fakty s¹ takie ¿e do Joanny do³¹czy³ Artur i jego relacja :/

a gdzie w tym wszystkim miejsce dla Agaty :roll:

..mo¿ê ma dzis nocy dy¿ur :> Jeœli takie s¹ w tvn24 :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack '62 pisze:
..mo¿ê ma dzis nocy dy¿ur :> Jeœli takie s¹ w tvn24 :lol:
Nie zdziwiÂłbym siĂŞ, gdyby takowe byÂły :lol:
a gdzie w tym wszystkim miejsce dla Agaty :roll:
MoÂże na Kanarach 8) :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Bylem dzis na Starym Rynku... klimat i atmosfera niesamowita, ale... patrze, patrze w okno na polnocnej fasadzie rynku i co... nic... :hmm: ciemno, glucho... :( okna kamienicy TVN-u ciemne zarowno od strony rynku jak i od Kramarskiej... nikogo... nawet firmowej granatowej Skody Octavii nie bylo... ehh... Agata w domu, albo... gdzies w kameralnym ogrodku piwnym? :neutral: dobranoc.....
niech zyja redakcje lokalne:)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

DziĂŞki Black. To miÂłe. Co do Agaty to moÂże kiedyÂś zostanie naprawde doceniona w postaci nagrody. Nie miaÂłam okazji widzieĂŚ Agaty w akcji wiĂŞc nie mogĂŞ oceniĂŚ jej talentu reporterskiego, ale moÂże w przyszÂłoÂści kiedyÂś jÂą zobaczĂŞ. Z tego co siĂŞ orientuje to ona ma swoje relacje o poranku bo po poÂłudniu to nie zdarzyÂło mi siĂŞ jej widzieĂŚ na ekranie. Teraz w moim mieÂście jest Festiwal Gwiazd. Ciekawe czy sa tam teÂż osobistoÂści z TVNi TVN24? :mhm:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bylem dzis na Starym Rynku
DaÂłeÂś radĂŞ w tych nagrzanych murach wytrzymaĂŚ? :shock: :lol:
Co do Agaty to moÂże kiedyÂś zostanie naprawde doceniona w postaci nagrody.
Mam takÂą nadziejĂŞ :D Kto wie, moÂże okaÂże siĂŞ wybraĂączyniÂą losu :lol2:
Nie miaÂłam okazji widzieĂŚ Agaty w akcji wiĂŞc nie mogĂŞ oceniĂŚ jej talentu reporterskiego
Uwierz mi zatem na sÂłowo :D Talent, o ktĂłrym piszesz, Agata posiada 8)
to ona ma swoje relacje o poranku bo po poÂłudniu
Nic bardziej mylnego :D Agatkê w akcji mogliœmy podziwiaÌ ju¿ o ka¿dej porze dnia a nawet póŸnym wieczorem :D

[ Dodano: Sro Lip 05, 2006 10:16 am ]
Oznajmiam wszem i wobec, Âże kilka minut po 10-tej, opuÂściÂł mnie optymistyczny nastrĂłj :( kiedy zamiast Agaty w okienku pojawiÂła siĂŞ Joanna :(

Pani Joanna od dwĂłch dni juÂż okupuje okienko z widokiem na ryneczek :(

Gdzie jest moja ulubiona panienka z okienka?!!!!!! :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a jak ci siĂŞ wydaje ile jest procent szansy na to Âże to Agata zdobywaÂła materiaÂły do tej relacji i rozmawiaÂła z panem z lasu :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

A mi sie wydaje, ze kazdemu nalezy sie odpoczynek:) chocby 2-dniowy, chocby odpoczynek od kamery...
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wszystkim, ale nie nam ;) Ja mogĂŞ codziennie AgatĂŞ oglÂądaĂŚ :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..a jak ci siĂŞ wydaje ile jest procent szansy na to Âże to Agata zdobywaÂła materiaÂły do tej relacji i rozmawiaÂła z panem z lasu :>
Jak na moje oko, to gdzieÂś tak ... 50% :D PoniewaÂż niedawno okazaÂło siĂŞ, a dokÂłladniej w tamtym tygodniu, Âże w redakcji tvn24 oprĂłcz Agaty jest jeszcze jedna adeptka, widziaÂłem w podsumowaniu dnia jej materiaÂł :D Tak wiĂŞc wykonywaniem tej tzw. ''brudnej roboty'' nie tylko Agata moÂże (musi) siĂŞ zajmowaĂŚ :roll:
A moÂże po prostu Agata ma jakieÂś ciekawsze rzeczy do zrobienia, nadrobienia ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

A mi sie wydaje, ze kazdemu nalezy sie odpoczynek:) chocby 2-dniowy, chocby odpoczynek od kamery...
..powiedz to pannie Joannie albo takiej Annie J. :lol:
..a mi siĂŞ wydaje (ale tylko o Agatce :lol2:) Âże jak ktoÂś Âżyje z pracy i pracÂą w telewizji to ani myÂśleĂŚ o odpoczyknu nie powinien :lol2:
..a Âżeby nie byÂło Âże jestem nieobiektywny to zaproponujĂŞ podziaÂł po poÂłwie czasu antenowego :lol2:
..a Agaty nie byÂło od soboty wiĂŞc to juÂż 4. dzieĂą :(
Âże w redakcji tvn24 oprĂłcz Agaty jest jeszcze jedna adeptka
Ujjj to niedobrze :? bo jak zacznie jeszcze relacjonowaĂŚ to juÂż w ogĂłle trafiĂŚ na AgatĂŞ bĂŞdzie graniczyÂło z cudem :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale siĂŞ wÂłaÂśnie zdenerwowaÂłem :evil: :twisted:

Prosiaka materiaÂł o StokÂłosie wyemitowali, zupeÂłnie jakby Agata nie mogÂła o tym w raporcie opowiedzieĂŚ :( :evil:
Ujjj to niedobrze bo jak zacznie jeszcze relacjonowaĂŚ to juÂż w ogĂłle trafiĂŚ na AgatĂŞ bĂŞdzie graniczyÂło z cudem
A có¿ to za rró¿nica :evil: i tak nie ma Agaty, a jak jest to tyle, co kot nap³aka³ :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Jakiego prosiaka?? :P masz kogos konkretnego na mysli, hehe?:)
niech zyja redakcje lokalne:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:Jakiego prosiaka??
MoÂże Prosiecki , tak mi siĂŞ wydaje, Jack precyzuj bardziej bo w napadzie szaÂłu z braku Agaty, my siĂŞ gubimy :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 36 gości