Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

a no fakt Prosiecki:) ale On jest z Warszawy i do tego z Faktow a nie TVN24!
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

nika pisze:
wojtek-poznan pisze:Jakiego prosiaka??
MoÂże Prosiecki , tak mi siĂŞ wydaje, Jack precyzuj bardziej bo w napadzie szaÂłu z braku Agaty, my siĂŞ gubimy :lol:
No to nie wiecie, ze Dariusz Prosiecki ma ksywĂŞ Prosiak? :lol: Sama krĂłlowa tak do niego ponoĂŚ siĂŞ zwraca :lol2:

But away ;) DziÂś znowu PoznaĂą i proces Groblenego i StokÂłosy ... :rydzyk:
:lol2: Duma Poznania :devil:

[ Dodano: Czw Lip 06, 2006 10:40 am ]
:uhh:
O 10-tej ni s³owa o Poznaniu :uhh: Po wpó³ te¿ nic, zaledwie ... praktycznie 2 tematy :uhh:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

no to czekamy, czekamy:) ja nie moge teraz TV:( ogladac... wiec jakby co daj znac:) i moze strzel jakies zdjecia?:)
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ja nie moge teraz TV
Nic nie tracisz :/

Pasmo ''DzeĂą na Âżywo'' dziÂś wyjÂątkowo drĂŞtwe, Âżeby nie napisaĂŚ martwe :?

MaÂło relacji, zero relacji z Poznania ... czyÂżby poznaĂąskiej redakcji ktoÂś w nocy kamery pokradÂł? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

taaa... albo porwali reporterow :devil:
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wojtek-poznan pisze:taaa... albo porwali reporterow :devil:
:o :shock: O nie!!! :o :cry:
Wypluj czem prĂŞdzej te sÂłowa :rydzyk:

:mhm: No chyba, Âże Agatka na urlopie w tym tygodniu ... to nie musisz robiĂŚ tego, o co CiĂŞ prosiÂłem wyÂżej :devil:


Jak do 12-stej nie bĂŞdzie Agaty, to ja juÂż nie czekam :neutral: Ile moÂżna odkÂładaĂŚ naukĂŞ ... lekcje kajakarstwa? :roll: JeÂśli nie wrĂłcĂŞ, to znaczyĂŚ bĂŞdzie, Âże sporty extremalne to nie byÂło zajĂŞcie dla mnie :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

albo sie z rozpaczy utopisz, hihi
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wojtek-poznan pisze:albo sie z rozpaczy utopisz, hihi
Echhhh ;) Desperatem jeszcze nie jestem - choĂŚ w kontekÂście Agaty niewiele mi brakuje :/

Nawet najradoœniejszy cz³owiek w koùcu musi mieÌ doœÌ w kó³ko, w ka¿dym serwisie s³uchania o liœcie by³ych ministrów, CIA ... yyy... CBA rzecz jasna i o aresztowaniu admina strony ''Krew i honor'' :?

Z tym, Âże radosny czÂłowiek na pewno nie traci czasu na oglÂądanie non stop tvn24 :devil:
WiĂŞc idĂŞ tej radoÂści szukaĂŚ gdzie indziej :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Agatki dziÂś, ani widu, ani sÂłychu..ale spokojnie poczekamy jeszcze do konca dnia moÂże coÂś ( araczej KTOÂŚ) siĂŞ wyklaruje :rozglada:
MoÂże w RW cos wiĂŞcej bĂŞdzie o Grobelnym albo StokÂłosie...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..powiedzcie mi gdzie rozdajÂą taki optymizm :?: :neutral:

..w tvn24 zajmuj¹ siê wmawianiem Polakom antysemityzmu.. szukaj¹ na si³ê kryzysu w polskiej dyplomacji a nie s¹ w stanie zaj¹Ì siê sprawami kryzysowymi które istniej¹ naprawdê :evil:

..a okazji byÂło sporo !
:arrow: rano pierwsz¹ informacj¹ na pasku przewijaj¹c¹ siê by³ rozpoczynaj¹cy siê proces Grobelnego póŸniej jego koniec - relacji nie by³o :!:
:arrow: póŸniej w 'rp' pojawi³a siê iformacja o du¿ym po¿arze lasu w Wielkopolsce ale tylko na pasku :!:
:arrow: w koĂącu w materiale P. ÂŁukasika fragmenty rozmowy z profesorem od spraw marketingu przeprowadzonej w poznaĂąskim studio i nie tylko - jest oczywiÂście 25% sansy na to Âże to Agata tÂą rozmowĂŞ prowadziÂła :!:

..no i jeÂśli dzis nie byÂło Agaty to kiedy ma byĂŚ :?:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

[quote="obieÂżyÂświat"]..powiedzcie mi gdzie rozdajÂą taki optymizm :?: :neutral:

..w tvn24 zajmuj¹ siê wmawianiem Polakom antysemityzmu.. szukaj¹ na si³ê kryzysu w polskiej dyplomacji a nie s¹ w stanie zaj¹Ì siê sprawami kryzysowymi które istniej¹ naprawdê :evil:
[quote]
DokÂładnie odnoszĂŞ dziÂś teÂż wraÂżenie, Âże w TVN24 poruszajÂą tematy bardziej bÂłache, albo rozdmuchujÂą coÂś do entej, no i konferencje, konferencje, konferencje...
Jeden temat byÂł caÂłkiem ciekawy o tym, Âże PiS dopuÂściÂł sie plagiatu reklamy Ronalda Reagana sprzed ponad 20 lat, i na podobizne tejÂże reklamy nakrĂŞcono spot reklamujÂący PiS, czekam na Fakty teraz moÂże cos szerzej powiedzÂą o tym, no i czekamy na wiadomo co i wiadomo kogo (RW + Agatka, I mean :P )
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Jeden temat byÂł caÂłkiem ciekawy o tym, Âże PiS dopuÂściÂł sie plagiatu reklamy Ronalda Reagana sprzed ponad 20 lat, i na podobizne tejÂże reklamy nakrĂŞcono spot reklamujÂący PiS
..Âśledztwo ÂŁukasika udowodniÂło Âże i PO - Tusk podobe plagiaty popeÂłniÂł ;) ..i nie tylko oni zresztÂą i kaÂżdy to widzi wiĂŞc po co to teraz nagÂłaÂśniaĂŚ :? ..jest tyle ciekawszych tematĂłw..

czekamy na wiadomo co i wiadomo kogo (RW + Agatka, I mean )
..coraz bardziej mnie intryguje gdzie ten optymizm rozdajÂą :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wiĂŞc po co to teraz nagÂłaÂśniaĂŚ
Bo trwa kampanijno-medialna wojenka o samorzÂądy :lol2: A co przysporzy wiĂŞkszej sÂławy od afery? :lol2:
..powiedzcie mi gdzie rozdajÂą taki optymizm :?: :neutral:
No jak to gdzie :> W Wielkiej Polsce :lol2:
..no i jeÂśli dzis nie byÂło Agaty to kiedy ma byĂŚ
OdpowiedÂź moÂże byĂŚ tylko jedna!!! Kiedy tvn24 uzna za stosowne nam jÂą pokazaĂŚ :szalony: A prawda i tak nas zaskoczy :szalony:
no i czekamy na wiadomo co i wiadomo kogo (RW + Agatka, I mean :P )
No to czekamy :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: , choĂŚ nic nie wskazuje na to, Âże bĂŞdzie Agata :cry:

A sÂłoĂące widziane z perspektywy dna jeziora nie parzy :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
no i czekamy na wiadomo co i wiadomo kogo (RW + Agatka, I mean :P )
No to czekamy :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: , choĂŚ nic nie wskazuje na to, Âże bĂŞdzie Agata :cry:

A sÂłoĂące widziane z perspektywy dna jeziora nie parzy :lol2:
ja ju¿ nie czekam jednak, muszê sobie cos powtórzyÌ na jutrzejszy egzam (uff ostatni w tej sesji-mam nadziejê) w razie czego i tak ktoœ zda relacje czy by³a a w razie czego wlepi capsy - zawsze cóœ.
Ale coœ czuje, ¿e ani relacji ani capsów nie bêdzie- Agata pewnie wyby³a na pare dni gdzieœ wypocz¹Ì :roll:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

o! Nika wrocila:) fajnie...to prawie jak powrot Agaty;)
niech zyja redakcje lokalne:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości