[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ja uwa¿am, ¿e transmisja powinna siê rozpocz¹Ì o 20.00, natomiast widownia mia³aby obowi¹zek przyjœcia 30 minut wczeœniej. Przez te 30 minut mog³aby byÌ jakaœ rozgrzewka widowni. Wczoraj na TopTrendach nie³adnie te¿ wygl¹da³o kiedy gra³ Papa Dance, a ludzie dopiero siê zbierali.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

A kto by chcia³ s³uchaÌ Papa Dance, :D publicznoœÌ chcia³a nieco oszczêdziÌ swoje uszy :D, a co do Top Trendy, to nie lubie tego festiwalu, zawsze mi czegoœ w nim brakuje, nie wiem czego jakiœ taki dziwny jest - czy Sopot TVN, czy TVP, czy Opole to jakoœ czuje siê nastrój, a tutaj nie.

Mam nadzieje, Âże dadzÂą fajnych prowadzÂących, nie nadĂŞtych ale teÂż bez eksperymentĂłw jak wczoraj na Top Trendy 3 z czego tylko Pani Krystyna ma telewizyjny gÂłos :P chociaÂż zmutny, ale przynajmniej nie bije po uszach :D.

Natomiast ciekawe byÂło jak ÂśpiewaÂł prowadzÂący, zastanawiaÂłem siĂŞ kto ma lepsze walory gÂłosowe - on czy Mandarynka :D ?

Scenografia na Top Trendy byÂła niezÂła, ale TVN napewno wymyÂśli coÂś wyjÂątkowego. Natomiast zaskoczyÂła mnie wczoraj duÂża liczba artystĂłw, bo nie tylko konukrsowi, ale teÂż 5 gwiazd z lamusa + po pare piosenek Bajm i Kora. Przyznacie chyba, Âże to duÂżo wiĂŞcej treÂści na te 4 godziny grania niÂż w TVN: Elton i Katie, ktĂłrzy jak to ktoÂś wspomniaÂł wypeÂłniÂą co najwyÂżej 2,5 godziny, a reszta to co ? reklamy ?

Pozatym w tym roku Sopot w TVN nie ma zamiaru nas niczym zaskoczyĂŚ :(

Top Trendy daÂło nam covery w wykonaniu np Brodki, czy uczestnikĂłw konkursu Trendy - Sopot TVN w tym roku nie planuje coverĂłw :(

Koncert dla Moniki i Roberta byc mo¿e ró¿ni artyœci te¿ bêd¹ œpiewaÌ ich przeboje we w³asnych wersjach.

SÂłowem: covery, zaproszenie dawnych gwiazd, duÂży natÂłok artystĂłw - tym zaskoczyÂł Top Trendy, w tamtym roku SF 2005 teÂż nas zaskakiwaÂł: duety i covery - w tym roku wÂłaÂściwie niczym nas nie zaskoczy, no nie wiem chyba, Âże w DzieĂą WspomnieĂą ArtyÂści z archiwum zaÂśpiewajÂą coÂś wyjÂątkowego, ale niesÂądzĂŞ.

Szkoda by byÂło gdyby TVN przegraÂł z Polsatem.
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Hm...

Post autor: FuX »

Mi siĂŞ wydaje, Âże SF2006 i festivalu TOP Tredny nie ma co porĂłwnywac... Top/Trendy to (jak co roku) jedno wielkie dno, ktĂłre nie pokazuje nic ciekawego.
Jedyne co moÂżna powiedziec pozytywnego o tegorocznej edycji to to, Âże wiekszoÂśc tzw. artystĂłw ÂśpiewaÂła na Âżywo.
Natomiast, jeœli chodzi o SF2006 tam bêdzie siê dzia³o o wiele wiêcej...:D:D Festival ma o wiele ciekawsz¹ formu³ê, wyst¹pi¹ tam œwiatowe gwiazdy, ka¿dego dnia jest coœ ciekawego. Jedyne co mi siê nie podoba, to niestety wysokie ceny za bilety(przede wszstkim dzieù drugi) i niestety krótki program dnia drugiego...
Ludziem Apelujem! Nie pishmy ff ten sposooob! :aniol: :aniol:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

SF i TopTrendów nie mo¿na porównywaÌ bo w obu festiwalach o co innego chodzi. SF to miêdzynarodowy konkurs oraz koncerty pozosta³e, czysto dla publiki (wystêp Eltona Johna, Dzieù Wspomnieù). Maj¹ te¿ inn¹ rangê, Sopot to ju¿ 42 lata tradycji, coraz bardziej miêdzynarodowa ranga. Tymczasem w TT ka¿da czêœÌ ¿yje w³asnym ¿ycie. Uwa¿am, ¿e jest to ciekawy pomys³ w którym z jednej strony prezentowani s¹ naprawdê najpopularniejsi muzycy (bo to nabywcy p³yt decyduj¹ kto wyst¹pi), a z drugiej próbuje wykreowaÌ siê nowe osobowoœci. Pierwsze lata to by³a czysta komercha, nie odbiegano od sztywnego programu festiwalu. WidaÌ jednak, ¿e polsatowska impreza ewoluuje, nie zdziwi³bym siê gdyby za rok zaproszono jak¹œ zagraniczn¹ gwiazdê.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Oczywiœcie rozumiem, ¿e Top Trendy to nowa impreza, bez tradycji ipmreza z muzyk¹ Polsk¹, a Sopot to lata tradycji i impreza z muzyk¹ krajow¹ i zagraniczn¹, jednak dlaczego nie chcemy ich porównaÌ ? Oczywiœcie Elton zakasuje wiêcej kasy ni¿ wszyscy artyœci wystêpuj¹cy podczas koncertu TOP, ale ja osobiœcie wolê nagromadzenie artystów ró¿nych stylów i ciekawostek: coverów, egzotycznych duetów itp ni¿ jednego wielkiego artystê, który ma swoj¹ osob¹ przys³oniÌ ca³¹ imprezê.

Mam nadziejê, ¿e tak jak mówicie na SF bêdzie dzia³o siê du¿o wiêcej ni¿ na Top Trendy, mam tak¹ nadziejê, jednak nic a nic na to nie wskazuje, bowiem najwiêksza nowoœÌ ( a w³aœciwie powrót do starej tradycji) zosta³a wycofana - tak jak przed laty w tym roku zagraniczni uczestnicy konkursu o S³owika mieli zaœpiewaÌ Polsk¹ piosenkê, po polsku, lub w innym jêzyku, zrezygnowano z tego, pewno bali siê ¿e Ÿle to wyjdzie, "ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi" napewno ludzie przyjêliby z radoœci¹ ka¿d¹ udan¹ i nieudan¹ próbê zaœpiewania piosenki Polskiej przez obcokrajowca jak to robili przez lata na SF.

Z tego zrezygnowano, zrezygnowano tak¿e z coverów œpiewanych przez Polaków, a "O mnie siê nie martw" Dody, czy "Zanim zrozumiesz" Piaska oczarowa³y jury, oraz telewidzów. W tamtym roku by³y te¿ ciekawe duety - w 2006 roku te¿ ich nie ma. Wiem, ¿e TVN napewno da nam coœ ciekawego, jak¹œ nowoœÌ by urozmaiciÌ festiwal, ale niebardzo wiem, kto mo¿e nas zaskoczyÌ, bo kszta³t koncertu o s³owiki jest ju¿ niezmienny, a to w³aœnie m³odzi artyœci zazwyczaj zaskakuj¹.

[ Dodano: PiÂą Lip 21, 2006 8:23 pm ]
SÂłuchajcie, kiedyÂś ktoÂś podaÂł Âże na zakoĂączenie 3 dnia bĂŞdzie koncert Budki Suflera, a teraz widzĂŞ Âże nie piszÂą o nich ani na stronie ani w punktach informacji o biletach. Chyba ich Budka olaÂła, szkoda chociaÂż jeÂśli mieliby byĂŚ to lepiej 2 dnia bo 2 strasznie pusto - jak za czasĂłw TVP 2 gwaizdy i reklamy :D
*Madzia*
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 24 lip 2006, 01:43

Post autor: *Madzia* »

Bartek pisze:pawell, ty zartujesz czy serio mowisz? :lol:

brainstorm --> Eurowizja 2000 ---> hitem bylo "Maybe"
helena paparizou --> zwyciestwo w Eurowizji 2005 - "My number one"
mattafix --> ich "big city life" leci wszedzie i ciagle ;-)

MaÂła poprawka
Maybe nie byÂło z Eurowizji - PiosenkÂą My star BrainStorm zdobyÂło 3 miejsce
Maybe by³o hitem ale rok póŸniej jako zwyk³y singiel z p³yty to tak w ramach wyjaœnienia :)

Po zmianie przez BrainStorm piosenki jestem prawie pewna Âże wygrajÂą :P
W kaÂżdym bÂądÂź razie stawiam na nich bo piosenka jest zajebista.
DziĂŞkujĂŞ za uwagĂŞ
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Wczorajszy koncert wiele gorszy niÂż pierwsza rozgrzewka, wÂłaÂściwie wszystko uratowaÂła jak zwykle Maryla, ktĂłra niestety zostaÂła trochĂŞ wyciĂŞta w TV, niektĂłrych piosenek nie umieÂścili w relacji TV.

A co do reszty: sÂądzĂŞ Âże Stachursky moÂże popisaĂŚ siĂŞ jedynie piosenkami: "Samo Âżycie" i "Z kaÂżdym twym oddechem". ZaÂśpiewaÂł jednak samo disco polo, a piosenkĂŞ konkursowÂą tak zepsuÂł Âże nie moÂżna byÂło tego sÂłuchaĂŚ. Zastanawiam siĂŞ nawet, czy Rada Programowa festiwalu nie powinna go wykluczyĂŚ, bo tysiÂące internautĂłw i radiosÂłuchaczy gÂłosowaÂło na tamtÂą wersjĂŞ, romantycznÂą balladĂŞ, a tutaj pokazaÂł beznadziejne disco polo. Mam nadzieje ze jakoÂś to zaÂłatwiÂą bo tak to juÂż nie bĂŞdzie niczego Âładnego w tej polskiej czĂŞÂści konkursu.

Gosia œpiewa³a nieŸle, ale w³aœciwie tylko "Mam ju¿ doœÌ" ma do zaoferowania, mo¿e kiedyœ dorobi siê jakiœ innych przebojów.

No a De Luxe - raz lepiej, raz gorzej ogĂłlnie Âśpiewali dobrze, chociaÂż nie kaÂżdy pewno lubi taki styl muzyki.

No ale bez porĂłwnania z koncertem z poczÂątku lipca, poczekamy i zobaczymy jak bĂŞdzie nastĂŞpnym razem, no i czy Stachursky zaÂśpiewa w Sopocie normalnie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak Stachursky zaœpiewa tak w Sopocie to bêdzie katastrofa. :uhh: :nie: Ogl¹daj¹c wczoraj ten koncert odnosi³em czasem wra¿enie, ¿e on nie umie œpiewaÌ. :uhh: Nawet w jednym momencie siê chyba pomyli³ i zacz¹³ wygadywaÌ jakieœ g³upoty. :? I mam nadziejê, ¿e aparat zostawi w domu i nie bêdzie robi³ zdjêÌ publicznoœci na Sopot Festival 2006! :?

Gosia Andrzejewicz ÂśpiewaÂła bardzo Âładnie, ale chyba nie wie jeszcze jak i co ma mĂłwiĂŚ do ludzi. :> :D

Z goÂści widziaÂłem tylko wystĂŞp Gosia de Lux i mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże byÂło kiepsko. RozÂśmieszyÂł mnie moment kiedy na scenie pojwiÂły sie panie z ekranami na plecach. :hahaha: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

CaÂłe szczĂŞsciew dostaÂłem zapewnienie od Stachurskiego, Âże 1 wrzeÂśnia wykona piosenkĂŞ w orginalnej wersji :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ciekawe kto poprowadzi Sopot F.Tradycyjnie Szymon i...Anita Werner albo Justyna Pochanke.ChciaÂłbym jÂą widzieĂŚ nie tylko jako prowadzÂącÂą Fakty.Prowadzenie CzubĂłwny zdaÂło examin,wiĂŞc czemu nie ona.Przyjemnie by byÂło oglÂądaĂŚ i nie przejmowaĂŚ siĂŞ toxycznÂą dawkÂą muzycznego kiczu..NiezaleÂżnie od gustĂłw,bĂŞdĂŞ obserwowaĂŚ to spektakularne wydarzenie,bo w koĂącu ten festiwal to wizytĂłwka Polski i w koĂącu robi to TVN :roll:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:? Prezenterka informacyjna jako prowadz¹ca Sopot Festival 2006? :? Chyba sobie ¿artujesz... :> Miêdzy Czubówn¹, a np. Pochanke jest taka ró¿nica, ¿e ta pierwsza nie jest zwi¹zana z ¿adn¹ stacj¹, ani z programem informacyjnym, a Pochanke jest i raczej nikt w stacji nie wpad³by na pomys³ aby daÌ j¹ na festiwal. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »



A ja sobie myœlê ,¿e ze wszystkich tych festiwali w Sopocie i tak wygra Festival Jedynki - bo oni naprawdê wiedz¹ czego oczekuje publicznoœÌ sopocka.
TVN nastawiona jest tylko na komercjĂŞ i sÂłupki oglÂądalnoÂści.. zamiast skoncentrowaĂŚ siĂŞ na koncepcji festivalu. Sprowadzanie gwiazd lat'70 uwaÂżam za pomysÂł nie trafiony i spalony. Ale wiadomo liczy siĂŞ tylko kasa. i Ta Julia z Anglii co ona moÂże wiedzieĂŚ o gustach i guÂścikach PolakĂłw.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

pawell pisze:Miêdzy Czubówn¹, a np. Pochanke jest taka ró¿nica, ¿e ta pierwsza nie jest zwi¹zana z ¿adn¹ stacj¹, ani z programem informacyjnym, a Pochanke jest i raczej nikt w stacji nie wpad³by na pomys³ aby daÌ j¹ na festiwal. :roll:
Ró¿nica by³aby pewnie w euro co do honorarium Czubówny i Pochanke :lol: Chodzi³o mi o to,¿e skoro prowadzenie by³ej prezenterki programów informacyjnych przyjê³o siê,to tym bardziej przyjmie siê prowadzenie aktualnej gwiazdy.Skoro Pochanke jest zwi¹zana ze swoj¹ stacj¹,to czemu nie mogliby czegoœ takiego wyczarowaÌ.czy sta³a by siê przez to mniej wiarygodna,zaszkodzi³oby to Faktom.
Ja wpadÂłem na pomysÂł i chcĂŞ AnitĂŞ albo Pochanke na SP2006! :tanczy:

[ Dodano: Czw Lip 27, 2006 1:40 am ]
ps.nono,graty pawell.rok na forum,jak m³ode ma³¿eùstwo :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:Skoro Pochanke jest zwiÂązana ze swojÂą stacjÂą,to czemu nie mogliby czegoÂś takiego wyczarowaĂŚ.czy staÂła by siĂŞ przez to mniej wiarygodna,zaszkodziÂłoby to Faktom.
No w³aœnie tak. :] Mog³oby to wp³yn¹Ì na wiarygodoœÌ "Faktów" i samej prowadz¹cej. :) Przypomnê, ¿e kiedyœ Tomasz Zubilewicz zosta³ zawieszony za udzia³ w reklamie Actimela. :> I tam Pieczyùski coÌ mówi³, ¿e mo¿e ucierpieÌ jego wiarygodnoœÌ... :roll:
aevo pisze:[ Dodano: Czw Lip 27, 2006 1:40 am ]
ps.nono,graty pawell.rok na forum
DziĂŞki, dziĂŞki... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Reklama Actimela, a prowadzenie koncertu to ma³a ró¿nica :hahaha:
Ciekawe w jaki sposób mia³aby ucierpieÌ wiarygodnoœÌ? :hahaha:

Co nie zmienia faktu, Âże nikogo z redakcji info byĂŚ tam nie powinno. Ale z innego powodu - to prowadzenia takich rzeczy sÂą lepsi. :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości