Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A gdzie Ty to zniszczenie widzisz :> Ani wÂłosy sÂą piĂŞkne, bÂłyszczÂące :D Nic im nie grozi :D
Za to mam powa¿ne przypuszczenie, ¿e jest coœ, co Aniê ewidentnie martwi :( No bo jak wyt³umaczyÌ to, ¿e ostatnimi czasy tak ma³o siê uœmiecha? Ale có¿ to mo¿e byÌ? Mam nadziejê, ¿e jednak mylê siê w swoich przypuszczeniach :neutral:

Tak na marginesie - bardzo patriotycznie wczoraj siĂŞ ubraÂła :D Czerwona marynarka i biaÂła bluzka pod niÂą :D ÂŚwietnie siĂŞ komponowaÂła z tÂą flagÂą Polski, ktĂłrÂą umieÂścili w rogu ekranu z okazji rocznicy wybuchu powstania :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Post autor: nylon boy »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O :D Jakie Âładne capsowe wspomnienia :) DziĂŞki :)

Zaœ z teraŸniejszoœci, czy jak kto woli przesz³oœci nieodleg³ej :) mamy za sob¹ kolejnych parê wystêpów Ani :) A to serwis, a to raport :) Dziœ pod wzglêdem uœmiechów by³o ju¿ znacznie lepiej, co mnie bardzo uradowa³o. Najwiêksz¹ zaœ radoœÌ u Ani wywo³a³ sukces :D Uda³o jej siê bez zaj¹kniêcia wypowiedzieÌ jak¿e trudne zdanie: ''Szos¹ such¹ Sasza szed³'' - :brawa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Post autor: nylon boy »

Joanna KalczyĂąska - 2-sierpieĂą-2006
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:Za to mam powaÂżne przypuszczenie, Âże jest coÂś, co AniĂŞ ewidentnie martwi :( No bo jak wytÂłumaczyĂŚ to, Âże ostatnimi czasy tak maÂło siĂŞ uÂśmiecha?
No jak to??Knapika nie ma w raporcie!Jak on siĂŞ pojawia Kalcza zawsze uÂśmiechniĂŞta :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:
Black Jack '62 pisze:Za to mam powaÂżne przypuszczenie, Âże jest coÂś, co AniĂŞ ewidentnie martwi :( No bo jak wytÂłumaczyĂŚ to, Âże ostatnimi czasy tak maÂło siĂŞ uÂśmiecha?
No jak to??Knapika nie ma w raporcie!Jak on siĂŞ pojawia Kalcza zawsze uÂśmiechniĂŞta :P
Ale wiecie co?! CoÂś jest "na rzeczy" jak oglÂądaÂłam RW to miaÂłam teÂż takie nieodparte wraÂżenie, Âże Ania coÂś smutniejsza bardziej niz zwykle i takie zaÂłzawione oczka miaÂła, dopiero od relacji o Beenhakerze spogodniaÂła bardziej.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

JeÂżeli - odpukaĂŚ!- przeÂżywa rodzinnÂą tragediĂŞ,albo coÂś gorszego...to daje sobie dobrze radĂŞ...
A jeÂśli przedtem uwaÂżaÂłem jÂą za cukier w kostkach,to okreÂślenie nie za bardzo teraz do niej pasuje.A moÂże ona zmienia image??..njeee,ona nie.

Obrazek

studio Europa,to byÂły czasy...
WyguglowaÂłem maÂły wywiadzik http://dziennikarze.info/w_kalczynska.html

ÂŻeby zmieniĂŚ punkt widzenia,naleÂży go sobie dokÂładnie wyrobiĂŚ...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

aveo pisze:JeÂżeli - odpukaĂŚ!- przeÂżywa rodzinnÂą tragediĂŞ,albo coÂś gorszego...to daje sobie dobrze radĂŞ...
Mowy o tym byĂŚ nie moÂże!!!!!!

ZaÂś z dziÂś ... :D
Alem poczuÂł siĂŞ zaskoczony, kiedy Anita chwilĂŞ po 6-stej, po tym jak siĂŞ przywitaÂła z widzami, zaprosiÂła na serwis w imieniu Ani – to byÂło po czĂŞÂści miÂłe zaskoczenie, poniewaÂż kaÂżde spotkanie z AniÂą to uczta dla widza, ale po czĂŞÂści poczuÂłem smutek ... Âże jak to? Ania zdegradowana do odczytywania serwisĂłw w Poradku :> No trudno, musiaÂłem siĂŞ z tym pogodziĂŚ :D NajwyraÂźniej byÂła w zastĂŞpstwie Marty. He, he dziÂś przynajmniej nie zasypiaÂłem na serwisach ;) Poza tym ona nie czuÂła siĂŞ zasmucona faktem, iÂż musi czytaĂŚ serwisy, to dlaczego ja miaÂłem siĂŞ smuciĂŚ? :D WyglÂądaÂła piĂŞknie, uÂśmiechaÂła siĂŞ rĂłwnie piĂŞknie. PamiĂŞtam czasy, kiedy czĂŞÂściej pojawiaÂła siĂŞ w Poradkach – zawsze trudno byÂło jej usiedzieĂŚ za biurkiem :D Tak byÂło i dziÂś – wĂŞdrowaÂła z jednego koĂąca studia w drugi – byÂło to widaĂŚ zwÂłaszcza podczas przeglÂądĂłw prasy ;) MiaÂłem problem z tym, na ktĂłrÂą patrzeĂŚ :devil: Ale jakoÂś sobie radĂŞ dawaÂłem :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mo¿e Kalczy udziela siê samopoczucie wspó³prowadz¹cego..Anita i Knapik wyraŸnie j¹ rozweselaj¹.mo¿e Redo j¹ usypia troszkê..

Gdybym oglÂądaÂł dziÂś Poradek,nie miaÂłbym problemu: na ktĂłrÂą patrzeĂŚ ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Anita i Knapik wyraÂźnie jÂą rozweselajÂą
No to dziÂś moÂżna liczyĂŚ na szczerze uÂśmiechniĂŞtÂą AniĂŞ - bĂŞdzie miaÂła okazjĂŞ prowadziĂŚ raport z Knapikiem :lol2: Tylko Anity bĂŞdzie brakowaÂło - a moÂże by tak raport we trĂłjkĂŞ prowadziĂŚ? To byÂłaby jazda :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Raport prowadziĂŚ w trĂłjkĂŞ,naprawdĂŞ byÂłaby jazda!juÂż sobie wyobraÂżam Knapika jak sypnie Âżartem,Anita natychmiast odbije piÂłeczkĂŞ i oboje siĂŞ rozeÂśmiejÂą,a Kalcza siĂŞ zarumieni :red: :red: :red:
Chcia³bym jeszcze,¿eby do tej trójki do³¹czy³a jeszcze jedna osoba... :roll:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czyli Ty jesteÂś za raportem we czwĂłrkĂŞ :lol2: SwojÂą Anne mogÂłeÂś wczoraj w M24h podziwiaĂŚ :]
ZaÂś do raportu i do Ani wracajÂąc ... hmmm :mhm: Jednak jest coÂś nie tak - nawet przy Knapiku Ania nie byÂła tÂą samÂą uÂśmiechniĂŞtÂą AniÂą co kiedyÂś :? Co prawda bÂły momenty, w ktĂłrych byÂło radoÂśnie, ale byÂło teÂż sporo momentĂłw ... pochmurnych :(
Nie bĂŞdĂŞ im jednak oÂświĂŞcaÂł miejsca.
Bardzo rozbawiÂła mnie scena, w ktĂłrej w momencie rozpoczĂŞcia siĂŞ drugiej czĂŞsci raportu koledzy spacerujÂący po studio machali do Ani i MaĂŚka, a Ania wyraÂźnie ''odmachnĂŞÂła'' rĂŞkoma kolegom, jeÂśli dobrze poznaÂłem po plecaku, to jednym z tych kolegĂłw byÂł PaweÂł ÂŁukasik :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Raport we czwĂłrkĂŞ - istny science fiction w TVN24!Hehe,Âśmiesznie by byÂło..tiaaa :) :)

ÂŁukasik z plecaczkiem sobie chodzi po studio jak turysta :lol: :D Podoba mi siĂŞ wÂłaÂśnie to,Âże oni wszyscy sÂą jak jedna wielka rodzina.taki jest wÂłaÂśnie klimat TVN24! :tanczy: ich relacje to nie jakiÂś rodzaj bon ton-u,ale czysta sympatia,Âświetna sprawa :brawa:

JeÂżeli Kalcza ma jakieÂś problemy,na pÂłaszczyÂźnie rodzinnej czy innej,to chyba najlepszym rozwiÂązaniem i lekarstwem dla niej jest praca.moÂże w przyszÂłym tyg.zajdÂą pozytywne zmiany :) I hope so...
Black Jack '62 pisze:Czyli Ty jesteÂś za raportem we czwĂłrkĂŞ :lol2: SwojÂą Anne mogÂłeÂś wczoraj w M24h podziwiaĂŚ :]
I tak wÂłaÂśnie byÂło :D :D DuuuÂżo capsen machen :tanczy: MoÂże chciaÂłbyÂś skomentowaĂŚ w temacie o niej chociaÂż...kolor biaÂłego kostiumu. :D :D :D ja tam bywam codziennie,a ostatnia data wizyty pochodzi z lipca,nie qmam :mhm: :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

W przysz³ym tygodniu A.K. znowu ma pracowaÌ jako reporterka, piszê to tak na wszelki wypadek, ¿eby Black w³¹czaj¹c wieczorny raport nie pomyœla³, ¿e Ania jest tak bardzo chora i/lb przybita, ¿e ju¿ nie mo¿e wiêcej pracowaÌ :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:W przyszÂłym tygodniu A.K. znowu ma pracowaĂŚ jako reporterka, :)
Czyli znĂłw powrĂłt do ''bieganiny''? Ciekaw, czy znĂłw z wÂłasnej i nieprzymuszonej woli Ania idzie na taki ukÂład? Ja siĂŞ cieszĂŞ, poniewaÂż lubiĂŞ, kiedy Ania jest reporterkÂą :D Poza tym lubiĂŞ zmiany, a po dwu tygodniach oglÂądania Ani w raportach ''reporterowanie'' bĂŞdzie wyÂśmienitÂą odmianÂą :D
Szkoda jednak, Âże juÂż czasu na oglÂądanie tivi nie bĂŞdĂŞ miaÂł :( :cry:
JeÂżeli Kalcza ma jakieÂś problemy,na pÂłaszczyÂźnie rodzinnej czy innej,to chyba najlepszym rozwiÂązaniem i lekarstwem dla niej jest praca.
Nie sÂądzĂŞ, Âże przyczynÂą rzadszych okazji do podziwiania uÂśmiechu Ani, sÂą aÂż tak powaÂżne powody ;) MoÂże np. tylko niskie ciÂśnienie atmosferyczne :lol2:
Jeszcze przypomniaÂła mi siĂŞ koĂącĂłwka piÂątkowego raportu, kiedy pojawiÂł siĂŞ Grzegorz mĂŞdrzejewski obok Ani i ta pospiesznie zbieraÂła swoje karteczki, ktĂłre pomieszaÂły siĂŞ z jego notatkami, mĂłwiÂąc do niego: ''ja mam swoje karteczki, a Ty masz swoje'' :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 17 gości