Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Pawell, Kinga w DDTVN powiedzia³a, ¿e bêd¹ w Sopocie z Marcinem. Czyli prawdopodobnie DDTVN bêdzie nadawany z sopockiej pla¿y. A co do FAKTU, pisze ró¿ne g³upoty... Zobaczymy, czy Magda poprowadzi SF i w co bêdzie ubrana, a wtedy stwierdzimy, ¿e FAKT mia³ racjê :tanczy:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mandi pisze:Tabloidy nic nie wspominaÂły o Kindze tylko wszyscy jeÂździli po niedobrym Tomku i jescze gorszej Haneczce. No chyba, Âże gwiazda DzieĂą Dobry TVN swietnie siĂŞ maskowaÂła.
W koĂącu w PR pracuje od lat. :D

Myœlisz, ¿e Lisek taki pobo¿ny i kochaj¹cy Kingê (o czym pisa³ w ka¿dej ze swoich ksi¹¿ek) móg³by tak nagle zdradziÌ i to z osob¹, któr¹ zna od kilkunastu lat? Ma³o prawdopodobne. Jakby mia³ to zrobiÌ z Hank¹, to by zrobi³ 10 lat temu. :D

Co do tabloidĂłw to wÂłaÂśnie one nieustannie pokazywaÂły KingĂŞ z tajemniczym mĂŞÂżczyznÂą w restauracji, w kinie z nim itd. A Lisa tylko raz z HankÂą na jakimÂś parkingu (pewnie przed Polsatem). No i to Kinga sobie flirtuje z Mellerem na antenie, co mogÂło Lisa wkurzyĂŚ.

Moim zdaniem Lisek znudziÂł siĂŞ Kindze po tym jak go wyrzucili z TVN i wtedy zaczĂŞÂło siĂŞ psuĂŚ. :D

PolubiÂłem ten niepowaÂżny wÂątek. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

ÂŁukasz pisze:Co do tabloidĂłw to wÂłaÂśnie one nieustannie pokazywaÂły KingĂŞ z tajemniczym mĂŞÂżczyznÂą w restauracji, w kinie z nim itd. A Lisa tylko raz z HankÂą na jakimÂś parkingu (pewnie przed Polsatem). No i to Kinga sobie flirtuje z Mellerem na antenie, co mogÂło Lisa wkurzyĂŚ.
Nieprawda. Kingi ani razu nie pokazywali z innym w czasach romansu Tomka i Hanki jeszcze przed definitywnym rozstaniem ma³¿onków. ByÌ mo¿e kryzys by³ ju¿ wczeœniej. Co do wieloletniej przyjaŸni to w³aœnie takie znajomoœci najczêœciej i najskuteczniej przeobra¿aj¹ siê w coœ g³ebszego. Wiem co nieco na ten temat bo przestudiowa³am wiele materia³ów o takich zwiazkach.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mandi pisze:czasach romansu Tomka i Hanki
A na jakiej podstawie twierdzisz, Âże Tomek i Hanka mieli romans? Bo to tak Âładnie do siebie pasuje, jak w amerykaĂąskim Harlequinie?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Nie przeszkadzajcie sobie... ;) Ja nie bêdê siê wtr¹ca³a do tego w¹tku, ok? Przytoczê pewne przys³owie, które pasuje do tej sytuacji: "Ka¿dy s¹dzi wed³ug siebie" - szkoda, ¿e nie wed³ug racji... No, ale có¿ - LIFE IS BRUTAL! Pozdrawiam :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No nie schizuj. Ja juÂż nic nie mĂłwiĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

:) Jak miÂło :)
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

A ja jestem coraz bliÂższa zdania, Âże nie zawiniÂł Âżaden romans tylko chĂŞĂŚ robienia kariery. DopĂłki jedno rezygnowaÂło, to wszystko byÂło ok, a szum medialny sprawiÂł, Âże juÂż niczego nie daÂło siĂŞ uratowaĂŚ.
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wiecie co?! :devil: ProponujĂŞ wylosowaĂŚ kto kogo zdradziÂł. :devil: RzucĂŞ monetÂą. :lol: OrzeÂł - Lis. Reszka - Kinga. :lol: Uwaaaaga. :shock: O. Reszka wypadÂła. :devil:
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Marcin proszĂŞ CiĂŞ.... JuÂż nie przesadzajcie! Z resztÂą, co nas obchodzi kto kogo zdradziÂł? WaÂżne, Âże Kinga jest fajna i nie stwarza dystansu! Tomek - przeciwnie. A jak Kinga odwiedzi to FORUM i zrobi siĂŞ jej przykro? ;)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

NuNa_89 pisze:Z resztÂą, co nas obchodzi kto kogo zdradziÂł? WaÂżne, Âże Kinga jest fajna i nie stwarza dystansu! Tomek - przeciwnie. A jak Kinga odwiedzi to FORUM i zrobi siĂŞ jej przykro? ;)
Przykro to jej powinno byĂŚ jeÂśli to przez niÂą jej rodzina siĂŞ rozpadÂła - z anielskimi z wyglÂądu kobietami czĂŞsto tak bywa, Âże sÂą przyczynÂą caÂłego zÂła w zwiÂązku :D OczywiÂście ja nikogo nie posÂądzam, bo spraw osobistych Kingi i Liska nie znam :D
Ale powinno nas to obchodziĂŚ i to bardzo :] RozpadajÂące siĂŞ rodziny to jest najwiĂŞkszy dramat dla rodziny - dla dzieci w pierwszym rzĂŞdzie!!! Co z tego, Âże rodzice potrafiÂą sie dogadaĂŚ, kiedy dzieciom brakuje prawdziwego domu, spĂŞdzanych wspĂłlnie z mamÂą i tatÂą wieczorĂłw - to jest powtĂłrzĂŞ to - dramat! I niestety juÂż plaga.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Masz racjĂŞ, ale co my moÂżemy z tym zrobiĂŚ? Nic!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

NuNa_89 pisze:Masz racjĂŞ, ale co my moÂżemy z tym zrobiĂŚ? Nic!
Owszem, moÂżemy... zbojkotowaĂŚ HaniĂŞ Smoktunowicz, ktĂłra juÂż nie jest pierwszoplanowÂą gwiazdÂą w Wydarzeniach. :devil: MoÂże ten romans Lisa to byÂła prĂłba odegrania siĂŞ na ex-Âżonie? :shock: :devil:
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

szkoda dzieci

Post autor: iro »

a mi jest szkoda ich dzieci.
Mam nadzieje, Âże nie ucierpaly na tym rozstaniu za bardzo.

I rodzi sie pytanie - czy to byÂła naprawde miÂłoÂśc - bo jak mĂłwia slowa piosenki " miÂłoÂśc Ci wszystko wybaczy ..."
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Mandi - jestem ZA!!! :devil:
Iro, owszem - "mi³oœÌ Ci wszystko wybaczy", ale czy mo¿na wiecznie wybaczaÌ?... Pozwolê sobie zacytowaÌ Kingê: ""kiedy ktoœ zawiedzie na ca³ej linii, zatrzaœnie wszystkie furtki i nie zostawi nawet ma³ej szpary, to mo¿na co najwy¿ej po³amaÌ sobie paznokcie". <--- I wszystko jasne! :(
A najlepsza by³a przysiêga ma³¿eùska Liska. Zamiast "...i nie opuszczê Ciê a¿ do œmierci", ów powiedzia³: "i nie dopuszczê Ciê a¿ do œmierci". I nie dopuœci³ przez parê ³adnych lat Kingi do telewizji. Dobrze, ¿e nareszcie Kinga ma swój rozum. I tego jej gratulujê! :) Takie b³achostki naprawdê ciesz¹. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości