Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Pewnie Agata nareszcie ma wolne. :D Nie moÂże siĂŞ przecieÂż dziewczyna przepracowywaĂŚ bo w koĂącu padnie i wtedy nie bĂŞdzie jej jeszcze dÂłuÂżej. Agata to przecieÂż nie maszyna do reportaÂży.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Pewnie Agata nareszcie ma wolne.
JeÂśli tak jest, to mam nadziejĂŞ, Âże jej urlop bĂŞdzie trwaÂł tyle, co urlop Poradka :lol: 2 tygodnie i ani dnia dÂłuÂżej :lol2:

No ale fakt faktem, Âże dla TVN24 PoznaĂą nie istnieje :? Te ,,kaÂłuÂże'' na ulicach, ktĂłre pokazywali z ÂŁodzi byÂły niczym w porĂłwnaniu z rwÂącymi potokami, ktĂłre utworzyÂły siĂŞ u nas :(

Ciekawe, czy z okazji urodzin uwzglĂŞdniÂą we wspomnieniach PoznaĂą :roll: MoÂże Agata, wraz z resztÂą redakcji, zdmuchiwaĂŚ bĂŞdzie te 5 palÂących siĂŞ na torcie Âświeczek? :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Skoro tak têsknicie za Agat¹ to mo¿e warto przejœÌ siê do jej miejsca pracy? :lol2: Ja w swoim mieœcie czêsto bywam w pobli¿u lokalnego oœrodka TVN i TVN24, ale nie wchodzê tam bo nie mam dla kogo. :( Tylko uwa¿ajcie, ¿eby Agata nie przestraszy³a siê liczebnoœci¹ fanów. :devil: :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A gdzie w GdaĂąsku jest siedziba TVN24?? :hmm: Jak dotÂąd widziaÂłem Jaconia,ktĂłry relacjonowaÂł poÂżar koÂścioÂła Âśw.Katarzyny,on chyba w ogĂłle jest od 3miasta..WiĂŞc o innej osobie,reporterce :D nawet nie ma mowy,a 'gĂłra' nie przyszÂłaby do Mahometa i dlatego wÂłaÂśnie Agata zostaje w Poznaniu i czeka aÂż siĂŞ coÂś wydarzy... :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Nie wiem, gdzie sÂą siedziby w GdaĂąsku i Poznaniu, ale wiem, gdzie jest siedziba we WrocÂławiu :lol: ChoĂŚ to pewnie nikogo tutaj nie interesuje ;)

Skoro juÂż to zajrzaÂłem, to moÂże napiszĂŞ coÂś o Agacie :) Nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże jest tak lubiana i podziwiana, bo sprawia bardzo pozytywne wraÂżenie jako kobieta i jako dziennikarka :)
Ona mogÂłaby zdobiĂŚ okÂładki i wnĂŞtrza stylowych czasopism :D Uroda nietuzinkowa, szybko zafascynuje ludzi o wyszukanym smaku :) PrzeglÂądaÂłem trochĂŞ ten wÂątek i muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże najbardziej sÂłuÂży jej morski klimat - w GdaĂąsku i Sopocie wyglÂądaÂła nader cudnie :)
Ona ma taki uspokajajÂący wyraz twarzy i kojÂące spojrzenie – tylko gÂłos kompletnie do niej nie pasuje :? Ale dziĂŞki temu wczoraj rozpoznaÂłem jej gÂłos w materiale Nowickiego o zaraÂżonych w Ostrowie Wlkp. :roll:

A i jeszcze jedno jak juÂż kiedyÂś spotkacie AgatĂŞ to pozdrĂłwcie jÂą serdecznie ode mnie :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

azbest-chÂłop pisze: Ona mogÂłaby zdobiĂŚ okÂładki i wnĂŞtrza stylowych czasopism :D Uroda nietuzinkowa, szybko zafascynuje ludzi o wyszukanym smaku :)
.. :rydzyk: tak, tak, tak :jupi:
PrzeglÂądaÂłem trochĂŞ ten wÂątek i muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże najbardziej sÂłuÂży jej morski klimat - w GdaĂąsku i Sopocie wyglÂądaÂła nader cudnie :)
..pozostaÂły piĂŞkne wspomnienia :(
Ona ma taki uspokajajÂący wyraz twarzy i kojÂące spojrzenie – tylko gÂłos kompletnie do niej nie pasuje :?
..ee no juÂż nie przesadzajmy ;) to Âże ma oryginalny gÂłos nie znaczy od razu Âże nie pasujÂący ;)
Ale dziĂŞki temu wczoraj rozpoznaÂłem jej gÂłos w materiale Nowickiego o zaraÂżonych w Ostrowie Wlkp. :roll:
:shock: a wiĂŞc Agata nie urlopuje?!! ..co wiĂŞcej pracuje na innych, a my jej nie moÂżemy zobaczyĂŚ :( ..to w takim razie dziÂś w nocy to teÂż Agata mogÂła przeprowadzaĂŚ rozmowy z tymi ewakuowanymi lokatorami kamienicy ktĂłra w nocy spÂłonĂŞÂła w Poznaniu? ..no ale tego siĂŞ nigdy nie dowiemy :(
A i jeszcze jedno jak juÂż kiedyÂś spotkacie AgatĂŞ to pozdrĂłwcie jÂą serdecznie ode mnie :)
..Black jeÂśli moÂżesz jeÂśli nie sprawi ci to trudnoÂści to ucaÂłuj AgatĂŞ ode mnie jak juÂż jÂą gdzieÂś na ulicy bĂŞdziesz mijaÂł :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

obieÂżyÂświat pisze:
azbest-chÂłop pisze: Ona mogÂłaby zdobiĂŚ okÂładki i wnĂŞtrza stylowych czasopism :D Uroda nietuzinkowa, szybko zafascynuje ludzi o wyszukanym smaku :)
.. :rydzyk: tak, tak, tak :jupi:
PrzeglÂądaÂłem trochĂŞ ten wÂątek i muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże najbardziej sÂłuÂży jej morski klimat - w GdaĂąsku i Sopocie wyglÂądaÂła nader cudnie :)
..pozostaÂły piĂŞkne wspomnienia :(
Ona ma taki uspokajajÂący wyraz twarzy i kojÂące spojrzenie – tylko gÂłos kompletnie do niej nie pasuje :?
..ee no juÂż nie przesadzajmy ;) to Âże ma oryginalny gÂłos nie znaczy od razu Âże nie pasujÂący ;)
Ale dziĂŞki temu wczoraj rozpoznaÂłem jej gÂłos w materiale Nowickiego o zaraÂżonych w Ostrowie Wlkp. :roll:
:shock: a wiĂŞc Agata nie urlopuje?!! ..co wiĂŞcej pracuje na innych, a my jej nie moÂżemy zobaczyĂŚ :( ..to w takim razie dziÂś w nocy to teÂż Agata mogÂła przeprowadzaĂŚ rozmowy z tymi ewakuowanymi lokatorami kamienicy ktĂłra w nocy spÂłonĂŞÂła w Poznaniu? ..no ale tego siĂŞ nigdy nie dowiemy :(
A i jeszcze jedno jak juÂż kiedyÂś spotkacie AgatĂŞ to pozdrĂłwcie jÂą serdecznie ode mnie :)
..Black jeÂśli moÂżesz jeÂśli nie sprawi ci to trudnoÂści to ucaÂłuj AgatĂŞ ode mnie jak juÂż jÂą gdzieÂś na ulicy bĂŞdziesz mijaÂł :lol:





Nie moÂże byc na urlopie, bo zostaÂłoby tylko dwĂłch reorterĂłw.
dominik
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No to zakÂładasz, Âże Agata nigdy nie pĂłjdzie na urlop :> No i dlaczego dwĂłch by zostaÂło :> A Artur, a Asia, a Marta :> to daje wynik = 3 :lol2: No chyba, Âże Marta jest na urlopie, ale to raczej niemoÂżliwe, bo niedawno byÂł jej materiaÂł w raporcie :]
Ale dziĂŞki temu wczoraj rozpoznaÂłem jej gÂłos w materiale Nowickiego o zaraÂżonych w Ostrowie Wlkp
.
Mo¿na dok³adniej, na czym polega³a obecnoœÌ Agaty? Cholera, to nawet Fakty g³ówne musielibyœmy ogl¹daÌ :?
Ona mogÂłaby zdobiĂŚ okÂładki i wnĂŞtrza stylowych czasopism
No z pewnoÂściÂą :D Ale na to chyba trzeba bĂŞdzie jeszcze trochĂŞ poczekaĂŚ ;) Teraz dobrze bĂŞdzie jeÂśli przynajmniej jÂą w jakiejÂś relacji zobaczymy ;)
..Black jeÂśli moÂżesz jeÂśli nie sprawi ci to trudnoÂści to ucaÂłuj AgatĂŞ ode mnie jak juÂż jÂą gdzieÂś na ulicy bĂŞdziesz mijaÂł :lol:
ProÂśbĂŞ na pewno wykonaÂłby z przyjemnoÂściÂą, tylko nie moÂżna byĂŚ pewnym, z jakim odezwem, z jakÂą reakcjÂą Agaty jego czyn by siĂŞ spotkaÂł :hahaha:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

azbest-chÂłopie (ale nick :lol: ) jesteÂś pewien, Âże to Agaty gÂłos byÂł :>
Funckyrella pisze:
..Black jeÂśli moÂżesz jeÂśli nie sprawi ci to trudnoÂści to ucaÂłuj AgatĂŞ ode mnie jak juÂż jÂą gdzieÂś na ulicy bĂŞdziesz mijaÂł :lol:
ProÂśbĂŞ na pewno wykonaÂłby z przyjemnoÂściÂą, tylko nie moÂżna byĂŚ pewnym, z jakim odezwem, z jakÂą reakcjÂą Agaty jego czyn by siĂŞ spotkaÂł :hahaha:
Agata wykona szybki telefon do ABW albo niebieskich i do redakcji oczywiÂście i zobaczycie mnie w relacji w tvn24 :devil:
Z mojej strony Agacie nic nie grozi, ani nawet odwiedziny w redakcji ;) , bo nie mam na nic, na Âżdane przyjemnoÂści czasu :( :( :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Funckyrella pisze:No to zakÂładasz, Âże Agata nigdy nie pĂłjdzie na urlop :> No i dlaczego dwĂłch by zostaÂło :> A Artur, a Asia, a Marta :> to daje wynik = 3 :lol2: No chyba, Âże Marta jest na urlopie, ale to raczej niemoÂżliwe, bo niedawno byÂł jej materiaÂł w raporcie :]

Marta odeszÂła z poznaĂąskiej redakcji. Zostaje w firmie, ale jeszcze nie wiem czy poszÂła do warszawy czy do innego oddziaÂłu. :brawa:

Podobno niedugo zobaczymy jÂą na ekranie.
Szkoda jednak, Âże Âładne twarze odchodzÂą z Poznania. :(

Podobno do tej pory byÂło tak, Âże w pracy nie mogÂło by tylko dwĂłch reporterĂłw. ktoÂś musi byc live, ktos musi robic materiaÂł, a ktos musi pomagac innym reporterom w kraju jak np. Agata Nowickiemu.

Ale dziĂŞki temu wczoraj rozpoznaÂłem jej gÂłos w materiale Nowickiego o zaraÂżonych w Ostrowie Wlkp
.
Mo¿na dok³adniej, na czym polega³a obecnoœÌ Agaty? Cholera, to nawet Fakty g³ówne musielibyœmy ogl¹daÌ :?
Ona mogÂłaby zdobiĂŚ okÂładki i wnĂŞtrza stylowych czasopism
No z pewnoÂściÂą :D Ale na to chyba trzeba bĂŞdzie jeszcze trochĂŞ poczekaĂŚ ;) Teraz dobrze bĂŞdzie jeÂśli przynajmniej jÂą w jakiejÂś relacji zobaczymy ;)
..Black jeÂśli moÂżesz jeÂśli nie sprawi ci to trudnoÂści to ucaÂłuj AgatĂŞ ode mnie jak juÂż jÂą gdzieÂś na ulicy bĂŞdziesz mijaÂł :lol:
ProÂśbĂŞ na pewno wykonaÂłby z przyjemnoÂściÂą, tylko nie moÂżna byĂŚ pewnym, z jakim odezwem, z jakÂą reakcjÂą Agaty jego czyn by siĂŞ spotkaÂł :hahaha:


[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 5:27 pm ]
Funckyrella pisze:No to zakÂładasz, Âże Agata nigdy nie pĂłjdzie na urlop :> No i dlaczego dwĂłch by zostaÂło :> A Artur, a Asia, a Marta :> to daje wynik = 3 :lol2: No chyba, Âże Marta jest na urlopie, ale to raczej niemoÂżliwe, bo niedawno byÂł jej materiaÂł w raporcie :]
Ale dziĂŞki temu wczoraj rozpoznaÂłem jej gÂłos w materiale Nowickiego o zaraÂżonych w Ostrowie Wlkp
.
Mo¿na dok³adniej, na czym polega³a obecnoœÌ Agaty? Cholera, to nawet Fakty g³ówne musielibyœmy ogl¹daÌ :?
Ona mogÂłaby zdobiĂŚ okÂładki i wnĂŞtrza stylowych czasopism
No z pewnoÂściÂą :D Ale na to chyba trzeba bĂŞdzie jeszcze trochĂŞ poczekaĂŚ ;) Teraz dobrze bĂŞdzie jeÂśli przynajmniej jÂą w jakiejÂś relacji zobaczymy ;)
..Black jeÂśli moÂżesz jeÂśli nie sprawi ci to trudnoÂści to ucaÂłuj AgatĂŞ ode mnie jak juÂż jÂą gdzieÂś na ulicy bĂŞdziesz mijaÂł :lol:
ProÂśbĂŞ na pewno wykonaÂłby z przyjemnoÂściÂą, tylko nie moÂżna byĂŚ pewnym, z jakim odezwem, z jakÂą reakcjÂą Agaty jego czyn by siĂŞ spotkaÂł :hahaha:


[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 5:27 pm ]
Marta odeszÂła z poznaĂąskiej redakcji. Zostaje w firmie, ale jeszcze nie wiem czy poszÂła do warszawy czy do innego oddziaÂłu. :brawa:

Podobno niedugo zobaczymy jÂą na ekranie.
Szkoda jednak, Âże Âładne twarze odchodzÂą z Poznania. :(

Podobno do tej pory byÂło tak, Âże w pracy nie mogÂło by tylko dwĂłch reporterĂłw. ktoÂś musi byc live, ktos musi robic materiaÂł, a ktos musi pomagac innym reporterom w kraju jak np. Agata Nowickiemu.
dominik
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

..dni smutne i ciĂŞÂżkie policzone... niezliczone...

Post autor: HERMEN »

Wypowiedzi kolegi w takim nie-rebelianckim tonie na forum mile widziane (:
Marta odeszÂła z poznaĂąskiej redakcji. Zostaje w firmie, ale jeszcze nie wiem czy poszÂła do warszawy czy do innego oddziaÂłu. :brawa:
To moÂże juÂż nadszedÂł czas najwyÂższy, by kompance (byÂłej) Agaty wÂątek zaÂłoÂżyĂŚ :> MĂłgÂłbyÂś w nim dostĂŞpnÂą wiedzÂą siĂŞ podzieliĂŚ na temat jeszcze nieznanej, ale pewnie wkrĂłtce - gwieÂździe :>
ktoÂś musi byc live, ktos musi robic materiaÂł, a ktos musi pomagac innym reporterom w kraju jak np. Agata Nowickiemu.
Zadanie powaÂżniejsze, bardziej odpowiedzialne i czasochÂłonne zadanie – czy dobrze myÂślĂŞ: teraz Agata musi biegaĂŚ za dwie? ÂŻadnych szans na posiedzenie przed kamerÂą ):
Ona mogÂłaby zdobiĂŚ okÂładki i wnĂŞtrza stylowych czasopism
W obliczu tej nieznoœnej roz³¹ki, cudem bêdzie oblicze Agaty na szklanym ekranie zobaczyÌ...
JeÂśli kto AgatkĂŞ zobaczy (w tv oczywiÂście) to niech jÂą pozdrowi – ja siÂł juÂż nie mam na upatrywanie go³¹beczki ): OglÂądajÂąc TVN24 czujĂŞ siĂŞ jak gdybym czytaÂł wiersz, w ktĂłrym brakuje najwaÂżniejszych wersĂłw ): WiĂŞc jaki sens w lekturze? - pustka gnĂŞbi ):
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marta odeszÂła z poznaĂąskiej redakcji. Zostaje w firmie, ale jeszcze nie wiem czy poszÂła do warszawy czy do innego oddziaÂłu.
I bardzo dobrze zrobiÂła, przyjmujÂąc propozycjĂŞ ''przeprowadzki'' :]
W Poznaniu, w oœrodku poznaùskim tvn24 - z przykroœci¹ muszê stwierdziÌ - nikogo nie czeka œwietlana przysz³oœÌ dziennikarska - wszêdzie jest lepiej, w ka¿dym innym oœrodku tvn24. Tematy poznaùskie s¹ marginalizowane, nawet te wa¿ne - czasem siê o nich coœ napomknie, za to w innych regionach, byle ³apówkobiorcê zatrzyma policja i ju¿ s³yszymy: ''przenosimy siê teraz do ...'' - oczywiœcie nie do Poznania :evil:
MĂłgÂłbyÂś w nim dostĂŞpnÂą wiedzÂą siĂŞ podzieliĂŚ na temat jeszcze nieznanej, ale pewnie wkrĂłtce - gwieÂździe
Ale trzeba zaznaczyÌ, ¿e na razie tylko i wy³¹cznie dziêki Agacie piszemy o Marcie :tanczy: Któ¿ inny dostrzeg³by j¹ - redakcyjn¹ kole¿ankê Agaty - w materia³ach, które pojawia³y siê 1,2 razy w miesi¹cu :> Tylko tacy zapaleùcy jak my :lol2: Agata z powodzeniem mog³aby byÌ mened¿erk¹ :lol2:

No dobra :] ¯eby tradycji sta³a siê zadoœÌ ... Jeœli zobaczycie Agatê w tivi, to pozdrówcie j¹ i ode mnie :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Mo¿na dok³adniej, na czym polega³a obecnoœÌ Agaty? Cholera, to nawet Fakty g³ówne musielibyœmy ogl¹daÌ
ProszĂŞ bardzo :)
Ktoœ rozmawia³ z anonimowym mê¿czyzn¹, który nieszczêœliwie zosta³ zara¿ony ¿ó³taczk¹. Rozmowa odbywa³a siê w samochodzie - nie by³o widaÌ twarzy. W pewnym momencie ktoœ dopyta³ tego pana o jakiœ fakt - po g³osie pozna³em, ¿e to Agata Tomaszewska, niestety nie pamiêtam pytania :?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki za opis sytuacyjny ;)
NaraÂża siĂŞ i swoje zdrowie dla widza nasza Agatka i tylko gÂłos i fragment jej wypowiedzi dajÂą w Faktach :(

A w tivi jej relacji jak nie byÂło tak nie ma :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Jejku! to juz kilkanascie dni bez Agaty i co sie robi... juza dawno watek AGATY nie byl tak nisko w spisie forum!
niech zyja redakcje lokalne:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 22 gości