Jakub Porada

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nasturcja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 17:22
Lokalizacja: Warszawa

ciezki los Jakuba PORADY

Post autor: nasturcja »

Dzisiaj o 7.20 w serwisie ekonomicznym Damian KuraÂś czytal projekt Min. Sprawiedliwosci ad. tego, co kancelarie prawne moglyby oferowac biednym ludziom za darmo. Czytajac rozesmial sie jak nie wiem co. Ten projekt wygladal mniej wiecej tak:

"- porada dotyczaca miejsca skladania wnioskĂłw...
- podstawowa porada prawna...
- porada...
-porada "

Ani ja, ani p. Jakub nie zorientowalismy sie, o co chodzi. Ale Damian szybko wyjasnil: "bo tam jest tyle razy 'porada' " ....
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Re: ciezki los Jakuba PORADY

Post autor: aveo »

Porada jest s³awny :P Znaj¹c Kurasiow¹ zdolnoœÌ do niepowstrzymywania silnych emocji ,to ju¿ sobie wyobra¿am,¿e rozeœmia³ siê niemi³osiernie.On chyba kiedyœ nawet przekln¹³ na wizji... :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Przekln¹ przy krêceniu relacji z gie³dy (nie na ¿ywo), ale to nie jego wina, ¿e póŸniej wyemitowano z³¹ wersjê jego wypowiedzi.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Jakub wrĂłciÂł opalony z wakacji. Pewnie wypoczywaÂł w okolicy KaraibĂłw. :lol: Chyba miaÂłam dzisiaj deja vu bo wydaje mi siĂŞ, Âże w zeszÂłym tygodniu te same materiaÂły byÂły w odcinku, ktĂłry prowadziÂła Danuta Kondratowicz. :roll: :hmm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A ja przypadkiem trafi³em na powtórkê 'kalejdoskopu'.Porada siê produkuje,a w tle chodzi sobie Anita z promiennym uœmiechem.dos³ownie za plecami Poradka bierze jak¹œ kartkê papieru od kogoœ poza kadrem, i z takim samym uœmiechem powoli siê oddala :lol: Jakoœ nie moge sobie przypomnieÌ o czym on w ogóle mówi³ :hmm: :D :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Jakub to ma faktycznie ciĂŞÂżki los... z Bridget Jones jako reporterkÂą. :lol: Fajna jest ta zapowiedÂź filmu. MoÂżna siĂŞ poÂśmiaĂŚ. Ciekawe czy Porada wrĂłciÂł juÂż do Poranak bo sÂłyszaÂłam, Âże ostatnio krĂłluje tam Anita? :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dla mnie Jakub Porada jest najlepszym prezenterem (z mĂŞskiego grona, bo z damskiego mam innÂą ulubienicĂŞ) TVN 24 (nie liczÂąc oczywiÂście Bogdana Rymanowskiego). On najlepiej przedstawia wiadomoÂści i bardzo dobrze pasuje do Poranka tvn 24. Trzymaj tak dalej :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DziÂś Kuba prowadziÂł dzieĂą od kuchni w tvn24 i trzeba przyznaĂŚ ze wyszÂło mu to znakomicie-wielkie brawa :brawa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DokÂładnie -widaĂŚ odrazu ,Âże ma dobry kontakt z kolegami z pracy :spiewa:
DostaÂł konkretne zadanie oprowadzenia nas po swiecie tvn24 i sie wywiÂązaÂł z tego na 5 :spiewa: Pasowal do tej roli :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jakub Porada swietnie sprawdza siĂŞ w roli nietylko gospodarza Poranka, ale zarĂłwno prowadzÂącego serwisy. TuÂż za Krzysiem GĂłrlickim to mĂłj kolejny ulubiony prezenter, i prĂŞdzej Poradzie bym przydzieliÂła prowadzenie M24 niÂżeli Grassowi...
P.S. Czy jest jakis sposób by zmieniÌ g³ówny tytu³ w¹tku?? "Ciêzki los Jakuba Porady" to brzmi jak tytu³ jakiejœ melodramatycznej powieœci z niekoniecznie dobrym zakoùczeniem... :roll:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

P.S. Czy jest jakis sposób by zmieniÌ g³ówny tytu³ w¹tku?? "Ciêzki los Jakuba Porady" to brzmi jak tytu³ jakiejœ melodramatycznej powieœci z niekoniecznie dobrym zakoùczeniem... :roll:
PodpisujĂŞ siĂŞ pod apelem o zmianĂŞ nazwy wÂątku dokÂładnie o usuniĂŞcie zwrotu "ciĂŞÂżki los"-to chyba wniosek do administratora :mhm:
DokÂładnie -widaĂŚ odrazu ,Âże ma dobry kontakt z kolegami z pracy :spiewa:
Na pewno nie jest napuszonym pawiem i nie chodzi z gÂłowÂą w chmurach -widaĂŚ ze jest lubiany przez ekipĂŞ i wszystkich zna
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Bardzo lubiĂŞ KubĂŞ w porankach, zwÂłaszcza kiedy gawĂŞdzi z prezenterkami pogody :)
Czasami w czasie antenowym przeznaczonym na pogodĂŞ z prezenterkÂą rozmawia zupeÂłnie o czymÂś innym.
Dzisiaj z AgnieszkÂą CegielskÂą byÂło bardzo sympatycznie.

Kuba pyta - "od czego zaczynany", a Agnieszka odpowiada, Âże ...
tu filmik :
http://rapidshare.com/files/23149560/AC ... TVN24_.avi
;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

ale czerwony nochal :lol:

Obrazek
Literat z TVN 24
Jakub Porada, dziennikarz TVN 24, debiutuje jako pisarz. Przygotowuje zbiór opowiadaù "Opowieœci kolejowe". - Kiedyœ du¿o jeŸdzi³em kolej¹. WiêkszoœÌ historii jest zainspirowana prawdziwymi obserwacjami podró¿nych - zdradza Porada. (AB)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 31 gości