Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

terraX pisze:Niedawno pojawi³a siê wiadomoœÌ (nie wiem mo¿e to plotka), ¿e jakaœ firma, bodaj¿e Philips opracowa³a nowe odbiorniki, w których nie bêdzie mo¿liwe prze³¹czanie kana³ów podczas bloku reklamowego.
Ja mam dwa radzieckie Rubiny w piwnicy i coÂś czuje, Âże jak tak dalej pĂłjdzie, to zbijĂŞ na nich majÂątek sprzedajÂąc na allegro. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Hehe telewizory marki Unitra bĂŞdÂą niedÂługo wiele warte :D

Co do reklam nie zgadzam siê, ¿e mo¿na zwiêkszyÌ iloœÌ bo i tak mamy pilota - reklamy kalecz¹ nam program w TV, czy to film czy festiwal. Trudno wysiedzieÌ 4 godziny koncertu bez znikniêcia na chwile do WC, lub do kuchni po coœ to jedzenia wiêc mo¿e sobie byÌ 20 minutowy blok reklamowy podczas takiego du¿ego koncertu, czy co 1,5 godizny jeœli ogl¹damy film, ale reklamy przerywaj¹ wszystko - psuj¹ emocje czêsto wyskakuj¹ w œrodku akcji filmu, lub kiedy z niecierpliwoœci¹ czekamy np na og³oszenie zwyciêzcy festiwalu, czy wystêp ulubionego artysty. Pewnie, ¿e TV mog¹ zarabiaÌ, ale powiedzcie - mamy radio, prasê, internet i zwyk³¹ przestrzeù, w³aœciwie miejsca do reklamy mamy wyj¹tkowo wiele wszêdzie mo¿emy siê reklamowaÌ, wiêc czy ka¿dy musi mieÌ reklamê w TV ? margaryna za 5 z³otych musi przeznaczaÌ w bud¿ecie 1,5 z³ na finansowanie reklamy Delmy ? cukierki za parê z³otych te¿ trzeba reklamowaÌ w TV ?

Niech wyÂższe bĂŞdÂą ceny reklam i reklamowane bĂŞdzie to co realnie moÂże finansowaĂŚ swojÂą kampaniĂŞ np samochody, teraz sytuacja jest taka, Âże wszyscy dajÂą wiĂŞkszÂą cenĂŞ i ponoszÂą koszty reklamy w TV nawet gÂłupich mineralnych, bo ktoÂś zrobiÂł to pierwszy, chociaÂż lepsze dla nas byÂłoby gdyby przestali je reklamowaĂŚ a cena spadÂła, to jednak nie moÂżliwe bo z reklam musiaÂłby zrezygnowaĂŚ caÂły szereg wĂłd mineralnych np.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Dobra relacja Macieja Worocha z Bejrutu, ale brzydki podpis do materiaÂłu o przemycaniu ludzi- "szlak ich trafil" :grozi: Przesadzili :grozi:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

terraX pisze: No to Ciê muszê zmartwiÌ :P Niedawno pojawi³a siê wiadomoœÌ (nie wiem mo¿e to plotka), ¿e jakaœ firma, bodaj¿e Philips opracowa³a nowe odbiorniki, w których nie bêdzie mo¿liwe prze³¹czanie kana³ów podczas bloku reklamowego. Odbiornik bêdzie zablokowany po prostu. Jak wykupisz wiêkszy abo, czy jak¹œ dro¿sz¹ us³ugê, odbiornik bêdzie wolny od tego typu "umilacza czasu".
JuÂż siĂŞ bojĂŞ pomyÂśleĂŚ, co by byÂło, gdyby wszyscy producenci podchwycili ten pomysÂł i takie odbiorniki serwowali abonentom standardowo. :spiewa:
Wydaje mi siê, ¿e jako widzowie mamy coraz mniejsz¹ szansê na obronienie siê przed reklamami, pilot nie rozwi¹¿ê sprawy.
Ja siê nie poddam. W ostatecznoœci jestem gotów wy³¹czyÌ telewizor :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś bardzo podobaÂł mi siĂŞ materiaÂł Macieja Worocha z jakiegoÂś miasta w Libanie. :brawa: naprawdĂŞ wielki respekt. :lol2:

Ale nie podobaÂło mi siĂŞ to, Âże w zapowiedziach Marciniak i w materiale ZieliĂąska zamiast mĂłwiĂŚ Krzysztof R. mĂłwili Krzysztow Rutkowski. :grozi: Na dodatek pokazywali jego twarz podczas gdy w innych dziennikach to "ukrywali". :grozi:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, Woroch genialny! Bater teÂż Âświetny.

A co do Rutkowskiego, to przeciieÂż i tak kaÂżdy wie o kogo chodzi. :devil:
Maciej J., m¹¿ Aleksandry Jakubowskiej. :lol2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:A co do Rutkowskiego, to przeciieÂż i tak kaÂżdy wie o kogo chodzi. :devil:
No tak wiem, szczegĂłlnie widzowie TVN "dobrze" go znajÂą :twisted: , ale jednak powinni to zrobiĂŚ i dziwiĂŞ siĂŞ czemu tak siĂŞ nie staÂło... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Czy oni w tych Faktach o......i?! :evil: :evil: :evil: O 19.00 dawaÌ TAK¥ reklamê. Szkoda, ¿e nie pokazali wiêcej! :twisted: Przed tym materia³em powinni daÌ odpowiedni znaczek! :evil: Jestem zbulwersowana! :evil: Na Zachodzie takie coœ jest niedopuszczalne. Skoro tak ch³oniemy wszystko co zagraniczne to czemu nie naœladujemy tego co dobre? Tego rodzaju fotki to niech sobie pokazuj¹ w wieczornych wydaniach Faktów. Zreszt¹ jak zwykle nie by³o zagranicy. W Wydarzeniach mieli doœÌ obszerny bloczek tak jak za dawnych czasów w TVN. Chyba rzeczywiœcie coœ im siê poplata³o! :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, tak napisaÂłaÂś tyle, ale chyba z tego zbulwersowania zapomniaÂłaÂś dopisaĂŚ o co Ci chodzi. :> :twisted: O jakÂą reklamĂŞ, o jakie fotki? :neutral:

P.S. wieczornych "FaktĂłw" dawno nie ma. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Chodzi zapewne o ozdobnik :> i koĂącĂłwkĂŞ materiaÂłu przez niego zapowiadanego :>
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Chodzi mi o pewnÂą paniÂą z duÂżym dekoltem pokazanÂą w zapowiedzi materiaÂłu. Takie coÂś to mogÂą sobie pokazywaĂŚ po 22.00.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

NiedÂługo bĂŞdÂą nie przerwy na reklamy,ale na film...No,lekka przesada,zirytowaÂłoby mnie to,ale nie zdziwiÂło,w czasach kiedy ludzie stajÂą siĂŞ chodzÂącymi billboardami.JeÂżeli nosimy koszulki z jakimiÂś napisami,a*utomatycznie stajemy siĂŞ chodzÂącÂą reklamÂą..ale jeÂśli ten napis w jakimÂś stopniu odzwierciedla nasze myÂśli i poglÂądy i podoba siĂŞ,to co zrobiĂŚ..
jak chcecie,wyrĂłbcie sobie swĂłj punkt widzenia,a tu jest to ciekawe opisane : http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy ... 98822.html

Chyba znalazÂłem siĂŞ pod wpÂływem Szczuki :rozglada:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawa: dla Mazura za ostatni :D ale chyba najlepszy materiaÂł m.in. o wczorajszym zachowaniu Droba. No ale teÂż oczywiÂście byÂło sÂławne "spieprzaj dziadu", byÂły moherowe berety :lol: no i sytuacja z USA :D
ZIMA
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

PomyÂłka nieznaczna, ale dla fanĂłw bardzo widoczna. Jak moÂżna ÂścieÂżkĂŞ dÂźwiĂŞkowÂą z serii filmĂłw o Indianie Jones nazwaĂŚ "muzykÂą z Gwiezdnych Wojen"? Faktycznie, podobieĂąstwo jest, ale bez przesady!

Jestem wielce rozÂżalony postawÂą reportera, ktĂłry byl autorem materiaÂłu o obchodach dzisiejszego ÂświĂŞta.

P.S. Gdyby ktoÂś przypadkiem miaÂł nagranie tego fragmentu byÂłbym niezmiernie wdziĂŞczny za udostĂŞpnienie go.
Pozdrawiam, Filip
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Skoro mĂłwisz tak jak byÂło,to mamy do czynienia z maÂłym zonkiem :?

O co Pochanke chodzi³o dziœ z tym Woodstockiem to nie wiem.Jakie by³o przes³anie tego materia³u?Najpierw migawka z Kostrzyna,gdy œpiewany by³ hymn,sentyment... :cry: ,a póŸniej Glemp w Czêstochowie,mówi,¿e kiedy ktoœ-tam zapyta³ jedn¹ z '³ódstokowiczek':'co to jest,czy co znaczy patriotyzm',ona odpowiedzia³a 'nic'.Swoj¹ drog¹ fajnie ma ta dziewczyna :/ PóŸniej wywiad z faszyst¹ tzn z nacjonalist¹,który twierdzi,¿e jest patriot¹.
JuÂż nie pamiĂŞtam co to byÂł za reporter,ale puenta jego wypocin ukazywaÂła Woodstock w negatywnym Âświetle.WyszÂło z tego,Âże degeneraci sa zdolni do Âśpiewania hymnu :x
Dlatego s¹dzê,¿e takie problemy powinni poruszaÌ etycy i socjologowie,a nie robiÌ z tego materia³ do g³ównego wydania 'Faktów'!Zupe³nie zbêdny materia³.Mo¿e nie mieli jak zape³niÌ luki,bo wielkie wydarzenie o którym tr¹bi¹ od rana to zderzenie 2 pr¹dozjadów - trolejbusów w Gdyni.codziennie jest wiele zderzeù a im siê spodoba³o te,bo trolejbusy s¹ tylko w Gdyni i Lublinie. :? Nie jestem zadowolony z dzisiejszych Faktów. :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości